Recenze BlackBerry

• Gesta
  • Možnost nainstalovat app z Androidu
  • Absence většího množství aplikací
  • Malá propagace BlackBerry smartphonů

Musím tento telefon vychválit.
Většina lidí má v povědomí, že BlackBerry vyrábí spíše telefony s klávesnicí, ale to již neplatí a lze si pořídit s smartphone od BB celodotykový.
Systém je velice svižný a snadno se ovládá. Naučit se ovládat telefon jde rychle a i gesta jsou návyková. Telefon má 2GB RAM a je to dost a dost.
Také je super BB HUB - vše na jednom místě a i přesto přehledné.
Klávesnice od BB suprová.

Je velká škoda, že není velký výběr aplikací pro BlackBerry. Důležidé app tu naštěstí jsou. Pokud je ale někdo zvykl na šélené množství app z Androidu bude ale dost zaražený. Ale ani to není až tak velký problém jak by se zdálo. Na BlackBerry si můžete nainstalovat aplikace určené na android. Sice to není stoprocentní - některé nepůjdou nebo budou padat, ale většina běžela jak měla.

Přidáno: 13. března 2016

• Intuitivní a návykové ovládání
  • bezkonkurenční napovídání slov při psaní
  • klávesnice s funkcemi které běžně nejsou
  • stabilita systému
  • BB HUB (bezkonkurenční v oblasti chytrých telefonu)
  • poměr cena / kvalita
  • i po třech letech stále nový software s podporou
  • přes 13 let s touto značkou se dá maximálně rovnat jen Apple, Android systémy málo spolehlivé
  • malá marketingová podpora této značky
  • nedůvěra spotřebitelů jiných značek pochopit přednosti tohoto systému
  • začínající sílná podpora integrace Android i když zabezpečeného

Bude-li značka BlackBerry nadále pokračovat ve výrobě nových přístrojů s OS10, tak nebudu měnit, na trhu nejsou spolehlivější a lépe propracované systému krom Apple (osobně Apple nevlastím, nejsem tedy zaujatý).

Značka je na trhu mnoho let, je málo podporována marketingově, jde hlavně o značku, která je vidět zejména mimo Evropu.

Značku i systém by mohl ocenit hlavně člověk využívající chytrý telefon v práci

BlackBerry J-S1

BlackBerry J-S1

Ověřený zákazník CELKOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. března 2016

Zakoupeno v CELKOM.cz

Potřeboval jsem vyměnit baterii, neoť staré baterce se již krátila kapacita. Po výměně jsem se dostal s výdrží baterie opět tam, kde bych měl být.

Přidáno: 10. března 2016

• systém Blackberry 10
  • neseká se
  • blbuvzdorný - jen tak se nerozbije
  • po více než 2 letech mě napadá jen první start - vždy pomalý, jinak opravdu ani za dvojnásobek peněz neseženete smartphone, který by se BB vyrovnal!

Nemůžu vynachválit. Mám ho již něco přes 2 roky, stále se ještě neseká, neblbne, nespočetněkrát mi spadl a nerozbil se display (samozřejmě pár škrábanců už má), prostě nezradil ...
Pořizovala jsem ho za něco kolem 7000CZK, zkuste si v této době najít mobil, který by za 7000CZK měl takové parametry.
Zní to hloupě, ale je to tak. Vřele doporučuju.

Přidáno: 9. března 2016

• Operační systém BB 10.0
  • Rychlost systému
  • Paměť
  • Skvělý fotoaparát a jeho funkce
  • Celkem slabá výdrž baterie, ale při klasickém užívání ten jeden den vydrží úplně v klidu
  • Pomalý start při úplně prvním zapnutí telefonu, ale pak už jde vše absolutně v normě

Pořídila jsem si tento telefon na základě recenzí, kdy jsem váhala mezi tímto telefonem a Lenovo VIBE p1m, ale právě po shlédnutí recenzí, jsem vybrala BB a myslím, tedy alespoň tomu zatím vše naznačuje, že jsem vybrala dobře.

Ovládání je složitější, ale po pár dnech, kdy si zvyknete už nechcete nic jiného.

Kvalita fotografií je úžasná s ohledem na cenu tohoto telefonu a ve srovnání třeba s ACER liquidama - osobní zkušenost.

Baterie je horší, ale dá se to. Mám ho celý den dá se říct nonstop režimu, Wi-Fi, internet, celý den telefonuji, píšu zprávy a ten jeden den vydrží, večer ho pro jistotu nabíjím, abych nemusela ráno.

Ověřený zákazník Bestcena Ověřený zákazník

• klávesnice
  • BB Hub
  • Operační systém
  • nevyváženost telefonu

Mým jediným důvodem byla právě qwerty klávesnice a jsem velmi spokojena. S operačním systémem je to trošku komplikovanější, hlavně co se instalace aplikací týče, ale dá se to "přelstít" i když je člověk blondýna :)

BlackBerry F-S1

spokojenost

Ověřený zákazník Bestcena Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2016

Zakoupeno v Bestcena

• perfektní systém BB OS 10, jednoduché ovládání, robustní konstrukce, kvalitní foťák, neotravuje to nějakými zbytečnostmi a aktualizacemi, pro práci ideální, bezva finkce HUB a spolupráce s PC.
  • Nevím o ničem

Pro Z30 jsem se rozhodl po špatných zkušenostech s telefony Lumia s Win8 a telefony používajícími Android. Potřeboval jsem telkefon na práci a ne na hraní her, úsaní na facebook a podobné blbosti. Přesto jsem chtěl mít výkonný telefon se vším, co moderní telefony umožňůjí - emaily, internet, GPS, videa, písničky a perfektní foťák. To všechno má BB a zatím se jeví jako velmi spolehlivý nástroj, který neotravuje blbostma.

Přidáno: 16. ledna 2016

• každopádně klávesnice
  • možnost ovládat telefon přes tlačítka i dotykově
  • mnoho možností jak si ulehčit užívání telefonu
  • možnost připojit a synchnizovat BB s pc
  • trochu těžké naučit se s novým systémem
  • nemožnost vyndat baterii (horší bude výměna)

Telefon jsem si vybrala kvůli značce BlackBerry, kterou jsem používala již dříve a byla jsem spokojená. Hned na začátku jsem měla problém se zprávami sms, které prostě nepřicházely a nebo jsem vůbec nedostala upozornění. Tento problém byl vyřešen obnovením továrního nastavení a v tuto chvíli pracuje již bez problémů. Občas mám pocit, že je ten telefon chytrý až moc a spoustu věcí nemohu najít, ale tohle řeší velmi obsáhlá nápověda dostupná přes internet. Nejsem žádný mobilní guru, ale s tímto BB jsem naprosto spokojená. Musím říct, že ovládání tlačítka/dotykový display je pro mě skvělé. Je fakt, že nemá vyndavatelnou baterii, ale zase kryty nevržou a nevysouvají se jako u mého starého BB.

Ověřený zákazník Webtelefony Ověřený zákazník

• kvalitní přehrávání hudby
  • psaní zpráv
  • ovládání gesty
  • operační systém blackberry 10
  • velmi slabá baterie ale o tom jsem věděla

i přesto že má tak slabou baterii stoji za to tento telefon koupit, rozhodovala jsem se mezi samsungem a3 a blackberry a po shlednutich ruzných recenzí se rozjhola pro blackberry a nelituji, dnes ma snad kazdy samsung a tohle je originalní jen ttak ho nikdo nemá produkt doporučuji

Josef Josef

• Opravdu kovový rámeček
  • Příkladné zpracování
  • Rozšiřitelnost paměti micro SD kartami
  • Slušná výdrž - cca 1,5 náročného dne
  • Zoufale málo nativních aplikací, především lokálních.
  • Zprovoznění androidích aplikací přes Snap není pro každého
  • Hmotnost
  • Rozměr - tlusté rámečky
  • Cvakající tlačítka hlasitosti
  • Průměrné fotky - zvláště za šera
  • USB konektror na boku. Byl by šikovnější dole
  • OS se také občas zasekne

Píšu recenzi po cca roce používání. Chtěl jsem vyzkoušet něco nového oproti Androidu. Systém netrpí dětskými nemocemi. Neumí úplně všechno, ale to co umí zvládá skvěle.

Koupě nelituji a předpokládám, že budu mít tento telefon ještě minimálně 1-2 roky. Poté se uvidí, zda bude Blackberry a jeho OS ještě na trhu.

V případě ztráty bych prozkoumal situaci na trhu a asi nejspíš telefon pořídil znovu. Poměr cena / kvalita bezkonkurenční.

Přidáno: 1. ledna 2016

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Jeden z nejlépe vyřešených emailových klientů.
  • Perfektní zpracování.
  • Relativně vyšší váha. Ne zcela jednoduše vyřešené připojení k počítači, kdy je třeba do pc nainstalovat software, který chod OS ne úplně zpomaluje, ale jeho přítomnost je znát zejména při startu Windows7.

Pevná konstrukce.
Perfektní správa emailů, sms.
Neklouzavá zadní strana telefonu.
Rozumná celková velikost, kdy je stále možné mobil ovládat pouze jednou rukou.
Vzhledem k použitému hardwaru vyšší cena.
Po 10 dnech používání se nevyskytla žádná zrada a vše funguje jak má.
Bez použití manuálu nám déle trvalo najít postup na změnu vyzvánění pro emaily a sms.

Přidáno: 29. prosince 2015

Zakoupeno v VK Servis

• Operační systém BB10. Kvalita zpracování.
  • Nemá

Kvalitní přístroj s výborným operačním systémem dnes už za rozumnou cenu.

Přidáno: 21. prosince 2015

• Vzhled- žádná zbytečná tlačítka, telefon působí čistě
  • Odolnost
  • Klávesnice
  • BB Hub
  • Fotoaparát
  • LTE
  • Hlasitost vyzvánění- opravdu dobře slyšitelné
  • Notifikační doida
  • MicroSD karta
  • Výdrž baterie

BB mám přes rok a půl. Dlouho jsem váhala s jeho koupí, odrazovala mě GPS a málo aplikací... A zbytečně. Pokud nějakou appku nutně potřebujete, cest jak ji dostat do BB je opravdu dost. Takže appky banky, idosu, operátora seženete. Navíc oceňuji, že telefon tak nemám zahlcený nesmyslnými aplikacemi jako u androidu např...
BB jsem si vybrala právě kvůli vlastnímu OS, v dnešní době plné androidů a nakousnutých jablíček nebo dlaždic windowsu, jsem prostě měla chuť vyzkoušet něco úplně nového a jiného. A ještě dnes jsem nadšená z ovládání pomocí gest. Je to rychlé, efektivní a návykové. Navíc OS funguje opravdu dobře, telefon se neseká, reaguje pořád svižně. Za dobu co ho mám se zasekl možná jednou...
Z10 má velmi elegantní vzhled, jeho velikost je pro mě ideální, všude dosáhnu palcem a hezky sedí v ruce. Výhodou je zadní kryt, nemám strach, že by mi telefon mohl vyklouznout. Odolnost je taky dobrá, už mi párkrát nehezky upadl a nejsou na něm vidět žádné následky.
BB Hub je to nejlepší, co mě kdy potkalo. Při koupi jsem nebyla nadšená z toho, že se mi emaily a hovory budou míchat (jsem trošku puntičkářka), ale dnes si ho chválím. Je opravdu velmi praktické mít všechny důležité informace na jednom místě. Rychle se k nim dostanete a máte přehled. Chválím notifikační diodu, silná a možnost nastavení barev pro různá upozornění mě potěšila. Kouknu a vidím, co se stalo :)
Fotoaparát je dostačující, tím nemyslím známku 4. Je to telefon, neočekávala jsem fotky jako ze zrcadlovky, ale i tak jsem byla velmi mile překvapena. Fotky jsou opravdu povedené, videa taktéž.
Display Z10 je super kousek, ostré reálné barvy, výborně reaguje na dotek. Na slunci nemá problém.
Klávesnice je jedním slovem boží. Nejlepší na které jsem kdy psala.
Obrovskou nevýhodou telefonu je opravdu slaboučká výdrž baterie, při aktivním používání mi vydrží maximálně den a půl, jinak dva. Vyřešila jsem to nabíječkou v kabelce, jelikož powerbanku mi chytré BB odmítlo :)
Ať se snažím opravdu sebevíc, další nevýhody najít nemohu. Jednu dobu mě dost iritovalo, že po přijmutí hovoru telefon u ucha ještě párkrát zavibroval, vyřešila to aktualizace. To už je ovšem historie :)
Nechtěla jsem psát recenzi hned po koupi, kdy je člověk nadšený a všechno se mu líbí, ale ani po roce a půl... No nemůžu si pomoct, ale jsem z něj pořád nadšená :)
Dala bych 100%, ale za tu baterku musím strhnout 10%.

Přidáno: 21. prosince 2015

• ...

...

Přidáno: 18. prosince 2015

Zakoupeno v VK Servis

• Propracovaný, velmi rychlý systém BlackBerry 10 OS ovládaný gesty - návykové :-)
  • Výdrž na baterii (2880mAh) - při mém používání cca 3dny, při hraní her minimálně celý den
  • Ocelový rámeček
  • Velmi hlasité stereo reproduktory s čistým zvukem a dobrými basy
  • Micro HDMI konektor
  • Super AMOLED HD displej 5' (720p, 295ppi) - vyšší rozlišení považuji už jen za marketing
  • Možnost instalace i android aplikací
  • Velmi jasně svítící barevná notifikační led dioda
  • BlackBerry Hub (veškeré události, notifikace, emaily, sms, facebook, skype a nevím co ještě pěkně přehledně na jednom místě)
  • Velmi přesná GPS (s podporou i ruských satelitů glonass)
  • LTE všech našich operátorů, NFC, WiFi 5Ghz, BT 4.0 Low Energy s aptX
  • MicroSD až 128GB
  • Ne moc kvalitní fotky při slabším světle (ale na focení jsou fotoaparáty k tomu určené)
  • Tlačítka hlasitosti a vypínací tlačítko by mohly mít trochu tužší stisk, ale dá se na to zvyknout

Chtěl jsem kvalitně zpracovaný, stabilní a rychlý telefon a hlavně bez androida.
Připadal k úvahu iPhone 6, BlackBerry Priv a BlackBerry Z30. Největší roli hrála cena a tak jsem měl jedinou možnost a vybral dnes již výběhový model BB Z30, který má stále co nabídnout.
Telefon má skvělý zvuk, řekl bych že lepší než HTC One.
Displej je dobře čitelný i na slunci a i když má "jen" HD rozlišení, ani bych to do něj neřekl. Musel bych hodně zblízka zkoumat, abych pixely rozpoznal. (FullHD je na 5' řekl bych zbytečných).
Co je ještě lepší, je výdrž baterie. (Ráno ve 4 odpojeno z nabíječky a večer v 22 hodin stále 32% baterie, a to jsem ji nešetřil. Data a synchronizace stále zapnutá, nějaký ten hovor, téměř celý den na webu a sem tam nějaká ta 3D hra ve chvílích nudy).
Běžně jej nabíjím cirka jednou za dva až čtyři dny. V pohotovosti vydrží i 3 týdny.
Systém od BlackBerry je propracovaný a reakce jsou velice rychlé na jakékoliv úkony a veškeré aplikace jsou vzájemně provázané. V kontaktech je například vidět poslední aktivita dané odoby na facebooku, nebo v kalendáři upozornění na narozeniny dané osoby. To nemluvím o aplikaci BlackBerry Hub, která je centrem veškerého dění v telefonu.
Bezproblémová je i synchronizace, aktualizace softwaru a záloha telefonu s PC pomocí BlackBerry Link.
Výborně nahrává i zvuk díky třem mikrofonům. Jeden zaznamenává zvuk a dva redukují šum z okolí. Výsledek je parádní. I v naprostém hluku je dobře rozumět slova. A co teprve nahrávka žívého koncertu... :)

Přidáno: 18. prosince 2015

• Po pár minutách na youtube jsem okopíroval návod jak dostat obchod play do classicu. Aplikace: mapy.cz a servis 24 jedou nezkutečně dobře jako na androidu nebo google maps takže čáááu androide nech si svoje věčné aktualizaca sekance.... práce s Hubem je o rychlém zvyku a po delším zvyku na klávesnici píšu i bez dívání se na klávesnici. Navíc možností nastavení funkcí pro každé tlačítko no nádhera!!!
  • Baterie nevydrží celé dva dny ale jeden naplno-hodně FB, youtube, sms, volání vše zapnuté data, wifi buetooth v autě a jdu spát s klidem s 30-50 % bat.
  • chybí funkční widgety jako např u Windows které mě rozmazlili.

Můžu jen doporučit

Přidáno: 16. prosince 2015

• ,sirsi klavesnice
  • obraz vyhovujici
  • obcas zpomaleny

Tento produkt jsem si vybral z duvodu,ze je zkratka skvely .

Zobrazuji 81 - 100 ze 496 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25