Recenze Bose

Přidáno: 1. června 2017

• Basy
  • Kvalita materiálu/provedení
  • Nižší hlasitost

Zatím nejlepší přenosný mini bluetooth reproduktor na českém trhu. Daleko lepší než například beoplay a1 od Bang & Olufsen. Vlastnoručně jsem nezávisle otestoval. Srovnávat s reproduktory typu Beats Pill nemá smysl, jedná se pouze o komerčně zpopularizovaný nekvalitní produkt.
Uvidíme, co přinese Bose SoundLink Revolve+, jelikož SoundLink Revolve je srovnatelný.

emeric42 emeric42

Přidáno: 27. května 2017

• kvalita vzuk a material
  • Vzuk je crystal clear a vysoke vykon, dostaceny pro pokoj cca 50m2
  • Ovladac je taky perfektne
  • nema digitalni input (usb nebo opticke)

Doporucuju, urcite vysoke kvalita vzuk, to pouzivam s Spotifiem, video hry, you tube a je to dokonaly (nejlip s Spotify premium). Vsichni pasmo jsou ciste, potvrdim vse recenze co jsem cetl, vinikajicy 2.0 repro.

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2017

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Nezaberou moc místa a hrajou skvěle.
  • Někdy až zbytečně silné basy.

Malé velké repráky co překvapí svým zvukem a jednoduchým ovládáním.
Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Rstore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2017

Zakoupeno v Rstore.cz

• Špičkový zvuk na tak malý reproduktor. Cena úměrná kvalitě.

Výborná volba pro poslech na zahradě, na dovolené, ale i doma, pokud se vám nechce zapínat aparatura pro kvalitní poslech. Využívám denně. Produkt je kvalitně zpracovaný. Jednoduché užívání i připojení k zařízením. Jednoznačně nejlepší volba pro dobrý poslech hudby.

Bose F1 812

Bose F1 812

Přidáno: 11. května 2017

• Vcelku řadová reprobedna v tehle kategoriji ,
  • nemá to tu správnou štávu

Kupoval jsem je za 33.000 kč ještě. Ale zvukově mně nepřekvapily vůbec čekal jsem větší booomm ale nic , taková klasika , bylo kolem toho dost reklamy a mně to nepřesvědčilo, TESTOVAL JSEM JE NA SALE I VENKU NA AKCÍCH ASI ROK , musim konstantovat že za ty prachy to je zbytečné , jsou i lepší nebo ve stejne kvalitě

Přidáno: 4. května 2017

• malé rozměry, tuhá konstrukce, namísto hadru děrovaný plech
  • solidní vzhled, žádná strašárna
  • možnost upevnit na držák (na stěnu nebo nad TV) při zakopení držáků
  • fortelný ovladač, opravdu solidní, žádná křapka
  • minimum funkcí a nastavení zvuku, jednoduchost
  • slušný zvuk, přijatelné středy a neagresivní kulaté basy, žádné nepříjemné dunění, dobré pro sledování filmů, zpráv a běžných tv pořadů, dostačující pro obývák, nikoliv pro tělocvičnu
  • tlačítko "dialog", kterým se dá snadno přenastavit zvuk se zohledněním na srozumitelnost řeči
  • automatické zapíná při zapnutí televizoru
  • možnost nastavit ovladač aby fungoval i pro TV
  • vysoká cena
  • při nastavování se samozřejmě nic nezobrazuje na TV, uživatel musí vystačit se signalizací kontrolek na repru
  • v balení není kablík se sluchátkovými konektory, což věšinou nevadí
  • mezi nastavení basů od minima do maxima není zase až tak výrazný rozdíl, jak by se mohlo očekávat
  • nastavování výšek není vůbec žádné (ale nevadí to), výšky mi přijdou taktak, rozhodně ne přehnané
  • přepnutí na "dialog" není až tak výrazný rozdíl a výrazně se projeví jen při velkém rozsahu zvuku (záleží na zdroji), ale celkem to jde
  • automatické vypnutí až za 60 minut po vypnutí TV, ale spotřeba je minimální, takže je to celkem jedno, akorát to moc nedává smysl (těch 60 minut) - uvítal bych třeba 10 minut
  • někoho by mohlo zklamat, že tam podstatě nejsou žádné ekvalizéry, prostě jen basy +2, +1, 0, -1, -2 a potom režim "dialog", který zachová nastavení, ale přepne na nižší basy a trochu vytáhne středy (ale kdovíco nečekejte), mně tohle nijak nevadí
  • stereo efekt se asi opravdu nijak zvláště neprojeví, repráčky jsou moc blízko u sebe, ale to mi také nevadí, možná je to naopak přirozenější, protože TV také není až do rohů místností
  • za těžké peníze změníte svou TV s mizerným zvukem na TV s dobrým zvukem (s takovým, jaký by prostě měla mít rovnou normální TV, kdyby se výrobci neholedbali idiotskými tenkými rámečky)

Tento přístroj je jeden z mála na trhu, který nemá subwoofer (ten jsem prostě nechtěl) a který má možnost zadního uchycení a který nemá vpředu choulostivý hadr. Kdo hraje nějaké výbušné hry a chce, aby ho sousedi nenáviděli, tak by si to neměl kupovat. Koupi lze doporučit uživatelům středního a staršího věku, kteří se prostě normálně chtějí podívat na TV nebo film ap. a přitom chtějí rozumět i mluvenému slovu a mít celkem slušný požitek i z ostatních zvuků, které však nejsou zbytečně předimenzovány. Zvuk je velice pěkný zejména při běžné a nižší hlasitosti, není to určeno pro diskotéku. Kdo nechce mít doma hromadu kabelů a beden a různých wifin ap., ale chce mít prostě jakoby televizor s pěkným zvukem, tak ať si to zakoupí. Současné TV se nedají poslouchat, protože mají repráky nasměrovány dozadu nebo dolů (nesmysl!). Tohle situaci dobře vyřeší, ale za cenu další menší televize, což je zase docela smutná stránka věci. Na přístroj lze spárovat i další zařízení v místnosti, ale to jsem nezkoušel a nepotřebuji. Chtěl jsem jen docílit, aby měl televizor kvalitní zvuk jako měly staré socialistické bedny úplně běžně.
Kdo by chtěl ušetřit, tak si může koupit nějaké dvoupásmové repro určené pro PC (od 1.500,- Kč jsou docela slušné), ale mě od toho odradila změť kablíku a další krámy kolem TV.

Ověřený zákazník Electro World nightx

Přidáno: 3. května 2017

(naposledy upraveno 8. listopadu 2017)

Zakoupeno v Electro World

• Člověk by se divil jak něco tak malého dokáže vydávat takový zvuk.

Bose SoundLink Bluetooth speaker III

Bose SoundLink Bluetooth speaker III

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2017

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• pěkný design,parádní zvuk

perfektní na poslech hudby na zahrádce bez el. proudu

Martin Martin

Přidáno: 6. dubna 2017

• Přenosný
  • Bluetooth
  • Zvuk

Hraje to jak lepší notebook... fakt nechápu tyhle recenze... a za tu cenu už vůbec nákup nedoporučuju.

Přidáno: 30. března 2017

(naposledy upraveno 31. března 2017)

• nenáročný na umístění
  • malý rozměr
  • slušný design
  • Zásadním nedostatkem je chybějící dvojitá korekce nastavení zvuku. Jedním tlačítkem buď přidáte basy a současně ořezáváte výšky. Pokud se vám zdá, že basy příliš duní, tak je stahujete a současně lezou výšky. To je špatně. Basy a výšky u takové značky musí být samostatně. Pokud si přidám basy, výšky chci mít neměnné a naopak. Ani mluvené slovo mi nepřipadne přirozené. Zní suše. O středním pásmu to neví. Je to takové lákadlo v podobě krabičky malého systému, která má nahradit subwoofer. Nenahradí. Aktivním subwooferem si dokážete seřídit basy a výšky zvlášť v příjemné rovnováze. Rozhodně ne pro náročnější ucho.

Nedoporučuji

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2017

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Basy, výšky, dálkový ovladač

Ani ve snu by mně nenapadlo, že bedýnky budou mít tak kvalitní zvuk. Vyzkoušeny jak různé žánry hudby tak filmy. U filmů dovede BOSE opravdu na vodit příjemný prostorový zvuk bez přídavného softvaru. Výšky i basy mňam, jen je třeba si trochu pohrát s nastavením basů. Za ty peníze super kup.

Přidáno: 5. března 2017

• Velikost
  • Znacka
  • Kvalita
  • nema woofer

Super soundbar k tv jak na filmy tak hudbu. Idealni do bytu kde neni treba trepat podlahou woofrem, proste cistota a kvalita zvuku vcetne bassu je TOP. Kdo potrebuje mega basy musi o level vys. Za tyto penize super.

Přidáno: 23. ledna 2017

• jednoduchý design
  • skvělý zvuk
  • překvapivé basy
  • perfektní zpracování i funkcionalita
  • tlačítko zvýraznění mluvené řeči
  • prostě bose
  • prozatím nic
  • držák na zeď stojí 900 :-)

Po domácím kině 5.1 jsem toužil po něčem jednodušším k nové tv. Původně jsem chtěl sáhnout pro soundbar s woofer od LG, nicméně mě příliš nenadchl zvukem. Nechtěl jsem ani investovat nějaké částky přes deset tisíc. Bose solo 5 jsem objevil náhodou. Trochu jsem se bál toho, že k němu není woofer a že basy budou prostě slabé. Proto jsem jej také zakoupil přes web, abych ho případně mohl vrátit. Po dvou dnech užívání již není obav - vše je intuitivní a jednoduché. Zvuk je skvělý a můj menší obývák plně dostačující. Basy byly ze začátku spíše nižší - jenže to jen do chvíle, kdy jsem si v návodu přečetl, jak je zvýšit. Chvíli jsem hledal woofer, který mi někde v obýváku nainstalovali :-) Za mě velká spokojenost a firma bose mě opravdu tímto produktem v ceně pod 8 tisíc nadchla.

Samozřejmostí je propojenost s tv, kdy se systém sám zapne při zapnutí tv (do optiky jde signál). Ovladač se samozřejmě přes vložení kódu dá perfektně nastavit na mou smart tv LG.

Ověřený zákazník Cinema-Shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2017

Zakoupeno v Cinema-Shop.cz

• Absolutní bomba.Je to až neuvěřitelné jaký fantastický zvuk vydává zařízení tak miniaturních rozměrů.Jsem amatérský muzikant a na vystoupení používám PA systém od f.Bose,u počítače mám zvukový systém taktéž od této firmy a nejnověji jsem si zakoupil Bose SoundLink mini,který
  • chci využívat na cestách a na dovolené.Produkty od této firmy vřele všem doporučuji.
  • Nic.

Přidáno: 23. prosince 2016

• Vsechno

Hezky Design. Dobry basy, na tu velikost. Naprosta spokojenost.

Ověřený zákazník Techhouse Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2016

Zakoupeno v Techhouse

• Bezkonkurenční zvuk. Měl jsem JBL a toto je o třídu lepší. Samozřejmě i cenově...

Robert Robert

Přidáno: 13. listopadu 2016

• vyvážený zvuk
  • výrazné basy
  • peckovej design
  • možnost připojení několik zařízení najednou
  • výdrž baterie cca +7 hodin bez nutnosti nabíjení
  • bytelná kovová konstrukce (máte pocit, že jste za svoje peníze dostali pořádný kus materiálu
  • bluetooth se občas seká, ale to je spíš problém zařízení, ze kterého jde výstup zvuku

Podle mého skromného názoru neexistuje na trhu podobně malá/veliká krabička, která by se svým hudebním projevem alespoň blížila tomuto Bose. Ideální je, když tu malou "kouzelnou" krabičku postavíte do rohu místnosti, odkud se budou basy krásně odrážet. Moje zkušenost navíc říká, že když bude roh obložen jakýmkoliv dřevem, bude to jenom ku prospěchu věci. Jinak kamkoliv jsem s touhle cihličkou přišel, tam budila rozruch ve smyslu, jak může taková malá cihlička vyloudit tak úžasnej zvuk. Nikdo nechápe. Máme ho i v práci (přes rok a baterka stále drží), kde nám bez problému ozvučí místnost 24m2 velkou.

Takže - i když je to cenově trochu jinde, než konkurence, myslím, že se ta investice rozhodně vyplatí. Za mě rozhodně ano.

Bose SoundTrue In-Ear

Bose SoundTrue In-Ear

Ověřený zákazník Rstore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. listopadu 2016

Zakoupeno v Rstore.cz

• Super zvuk, krasne basy. Zvuk jakoby pochazi z prostoru.
  • V metru se neda pouzit, hluk metra prehluci vse.
  • Po dlouhem pouzivani na pocitaci jsem mel neprijemny pocit ve sluchovodu.
  • Cerveny odstin vypada levne

Dobre sluchatka, s vynikajicim zvukem akorat nemejte v okoli hluk. Na druhou stranu muzete poslouchat hudbu a uslysite bez problemu lide v okoli, muzete s nimi i hovorit. Zvuk zustava na pozadi, nevnimate ze ji slysite ze sluchatek.

Přidáno: 7. října 2016

• kvalitní zvuk
  • luxusní design
  • dlouhá výdrž na jedno nabití
  • bluetooth se občas zasekává

Z hlediska kvality výroby nemá tenhle Bose reproduktor moc konkurenci. Z toho, co jsem mohl slyšet, bych to viděl maximálně na JBL, ale i v tomto srovnání bych raději volil Bose. Má poměrně plný zvuk a dokáže bez problému ozvučit i místnost o velikosti 50m2, přičemž nejede na plný plyn, ale zhruba na polovinu. Ideální je položit jej někam do rohu, aby se měl bass reflex odkud odrážet. Jakmile jej položíte do prostoru, nebo třebas ven (kemping, grilování, apod.), tak basy ztratí na své síle. I tak ale stále vysoko nad konkurencí.

Občas mě štve, že se hudba zasekne. Nevím, zda je to kapacitou Bluetooth, nebo hardwarem, kterým disponuje iPhone SE, nebo tím, že máme kolem baráku spoustu další "rušičů" signálů (wi-fi sítě, jiná bluetooth zařízení, apod.). Poslouchám hlavně ze Spotify - zatím streaming (nemám zaplacenou offline verzi).

Josef T Josef T

Přidáno: 23. srpna 2016

• Kdo neslyšel neuvěří

Hrají tak absolutně čistě že je to někdy až nuda

Zobrazuji 381 - 400 ze 469 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...24