Recenze Bose

Bose SoundLink Bluetooth speaker III

Bose SoundLink Bluetooth speaker III

Rstore.cz Rstore.cz

Přidáno: 10. dubna 2014

(naposledy upraveno 30. dubna 2014)

Recenzi na SoundLink Bluetooth Mobile Speaker najdete na hudebním serveru Techno.cz na tomto odkaze http://www.techno.cz...

Bose QuietComfort 20 Android

Bose QuietComfort 20 Android

Přidáno: 24. ledna 2014

• Naprosto nečekané podání zvuku, kdekoliv posloucháte jako v pokojíčku

Udělal jsem "základní chybu" a vyzkoušel si je v americkém obchodě Bose. Kdo nezkusil, nepochopí. Komukoliv dám k vyzkoušení po pár sekundách s roztaženýma zorničkama sundavá sluchátka a říká - to snad není možný..
Jelikož dost jezdím autem a létám v letadle, chtěl jsem si koupit trochu lepší sluchátka. To jsem ale netušil, že za ně dám 6,5 tisíce (naštěstí značně levnější než tady). Pokud si totiž pouštíte hudbu, abyste neslyšeli vnější hluk, velmi často je řešením pouze zvýšení hlasitosti. Jenže použití technologie eliminace vnějšího hluku umožní, že hudbu posloucháte potichu a vnější hluk neproniká. Představte si to tak, že sedíte v letadle nebo v autě. Pryč je ten vytrvalý hluk a zdá se, jako byste byli ve videoklipu, kde hraje roli pouze okolní prostředí a hudba, kterou posloucháte.
Některé frekvence sluchátka propouštějí, takže například hlas kapitána z reproduktorů v letadle jsem slyšel lépe než když jsem si sluchátka sundal. Eliminoval se prostě hluk a jeho hlas ne. Mazec. Trochu propouští cvakání kláves, ťukání, nebo například takový ten zvuk, když odmotáváte izolepu. Zajímavé..

Celkově panuje nadšení, používám i jako handsfree, což byl akorát zádrhel - vybrat si pro android nebo iOS? Když máte doma iPad, ale voláte s konkurenčním systémem a nevíte, co bude příští telefon, tak je trochu zádrhel, protože remote tlačítko nemusí fungovat dobře. To je ale detail.

No a pak ta cena. Buď na to máš a posloucháš hudbu v hlučném prostředí a nechceš velký sluchátka. Pak ber. Jinak je to drahý špás..

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. září 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• spickovy vyrobek

v teto kategorii nic lepsiho neznam

Přidáno: 12. června 2013

• Rozmery.
  • Kvalitne spracovanie.
  • Dostatocne dlhe kable.
  • Celkom mi vadi, ze sa repraky po uspani PC same casom vypnu. Takze v pripade ked prebudim PC dialkovym ovladanim, musim aj tak vstavat kvoli reprakom.

Dlho som sa rozhodoval ake studiove monitory kupit. Aby neboli prilis velke a jedno s druhym. Napokon som si uvedomil, ze mi stacia aj nejake obycajne PC repraciky. Na heureke som potom objavil BOSE a vhodnejsie ako 2.1 mi prisli tieto. Bolo rozhodnute :)

Přidáno: 28. prosince 2012

• Špičkový design
  • Kvalitní materiály
  • Perfektní čistý zvuk s výbornými výškami
  • Na takto malé reproduktory neuvěřitelně dobré basy
  • Dobře se doplňuji se zvukovou kartou Asus Xonar DX
  • Optimální výkon pro umístění na stůl pod/vedle monitoru, nejsou to reprodukty pro ozvučení místnosti, ale jen "pracoviště".
  • Ne cena, ale pověst značky :)

Bose jsem dlouho měl za předraženou značku a její produkty ignoroval. Neuvědomuji si na model Bose Companion 20 žádnou masivní kampaň a dostal jsem se k nim náhodou na doporučení. Pochybnosti, zda jsem nevyhodil spoustu peněz za obyčejné PC bedýnky s nálepkou luxusní značky zmizely po velmi krátké době. Jsou perfektní na hudbu i zvuky z her. Ať už jde o hluboké tóny bojiště v Battlefield 3 nebo motor formule v F1 2012 vytočený k limitu otáček, zvuky jsou parádní. Stejně tak si vychutnávám ve FLAC formátu staré kvalitní master nahrávky rock žánru. Kombinace s kartou Asus Xonar DX tvoří dobré duo. Studiová sluchátka mi leží už dlouho ve skříni, nejsou potřeba.

Bose Acoustimass 5 series III

Bose Acoustimass 5 series III

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2010

(naposledy upraveno 30. července 2010)

Zakoupeno v Aukro.cz

• Malé provedení a hlavně perfektní zvuk!!!

SUPER

Zobrazuji 461 - 466 ze 466 recenzí 1...20 21 22 23 [ 24 ]