Recenze Bose

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. července 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Design Bose prostě top
  • Více možností polohy na výšku nebo na délku
  • Perfektní zvuk pro interier a dokonce i exterier do 50 lidí

Objednano a zaplaceno před 7 dny a ještě nepřišlo

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2022

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Senzační zvuk a přitom lehce přenosný

Ověřený zákazník basys.cz Jája

Přidáno: 4. července 2022

• Super ANC i bez poslechu hudby
  • Kvalitní poslech na earbudy
  • I přes S nástavec mi nedrží v uších perfektně, ale asi mám podstandart velikost

Super volba earbudy hlavně díky fakt funkčnímu ANC

Ověřený zákazník BOZER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. července 2022

Zakoupeno v BOZER.cz

• Bose je špička...zvuk je super

Ověřený zákazník BOZER.cz Ověřený zákazník

kvalitní produkt, výborný zvuk

Ověřený zákazník MALL.CZ Tom

Přidáno: 1. června 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• velmi pohodlná sluchátka, uši se vejdou, nikde netlačí
  • super potlačení zvuku okolí
  • slušný zvuk
  • pěkný futuristic design
  • neskutečně nepohodlné propojení s produkty Apple
  • problémy i s běžným telefonováním
  • při Voice chatu z nějakého důvodu nezvládají přenos kvalitního zvuku a mikrofonu. Zvuk slyším tlumený a nekvalitním, druhá strana mě též slyší tlumeně.
  • dotykové ovládání na sluchátku (je to vůbec někdy výhoda?)
Bose QuietComfort 45

• Zvuk

Přidáno: 22. května 2022

• Kvalitní zvuk 9

Přidáno: 16. května 2022

(naposledy upraveno 16. května 2022)

• Úžasný zvuk typický pro výrobky BOSE
  • Krásný design
  • Lehounká konstrukce
  • Netlačí ani po x hodinách nošení
  • Elegantní pouzdro
  • Moderní ovládací prvky
  • velmi citlivé na dotek ( když se dají na krk občas se dotekem samy zapínají/vypínají atd.)

Je to prostě paráda,. BOSE je pro mě vždycky tutovka v audio technice. Bezchybný zvuk a příjemné užívání z nich dělá jednoho z mých nejlepších přátel na cesty, ale i na pohodičku, kdykoliv si potřebuju skutečně užít poslech jakékoliv hudby. Lidé velmi často kritizují cenu, ale za kvalitu se platí a mě v tomto případě nebolí ani KČ :-). Děkuji BOSE za další skvost a jen tak dál :-)

Ověřený zákazník MALL.CZ Lukas

Přidáno: 11. května 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• výborné potlačení vnějšího hluku
  • problémy s párováním přes Bluetooth

Upgradoval jsem z Sony WF-1000XM3 a jsem rád - zvuk se mi jeví lepší, potlačení vnějšího hluku je výborné, vítr venku nedělá problém (u Sony jsem raději vypínal potlačení hluku i při malém vánku).

Jediný problém je natrefit na fungující sluchátka - první pár se mi nepodařilo připojit a podle zběžného hledání na internetu nejsem první. Druhý pár naštěstí funguje perfektně.

Přidáno: 28. dubna 2022

(naposledy upraveno 28. dubna 2022)

• perfektní potlačení okolního hluku (ANC)
  • skvělé držení pecek v uchu
  • solidní výdrž
  • aktivně spárovány mohou být jen k jednomu zařízení (např. Jabra sluchátka umí 2 zařízení najednou)
  • velká krabička
  • automaticky se mimo krabičku nevypínají

Hledal jsem pecková sluchátka, která by co nejlépe potlačovala okolní ruch (ANC). Zkoušel jsem různé značky a modely (Jabra, Sony, JBL,...), ale stále mi žádná nevyhovovala. Až konečně jsem narazil na Bose. QuietComfort Earbuds splňovala přesně co jsem od ANC očekával, tedy skutečně dokázala eliminovat okolní ruch. Jen pro představu, se sluchátky na mě lidé v mém okolí mluvili a já je vůbec neslyšel nebo jen jakou "zvláštní šelest", takže jsem nejprve po předchozích zkušenostech ani nevěřil, že by něco mohlo fungovat tak dobře. Po této zkušenosti jsem se vydal otestovat ANC do hromadné dopravy, kterou jsem považoval za nejlepší prověření kvality ANC. Opět mě překvapilo, jak Bose ANC funguje, protože do uší pronikaly ruchy jen nepatrně v podobě jakéhosi šelestu, ale celkový pocit odstínění od okolního ruchů je fantastický. Jiná sluchátka ani vzdáleně nebyla schopna něčeho podobného. U nich spíše docházelo jen k mírnému útlumu hlavně díky ucpaným uším než aby se nějak výrazněji projevovala funkčnost ANC (toto jsem si ověřoval s obyčejnými peckami bez ANC a rozdíl jsem téměř nevnímal). Dokonce ani u velmi oslavovaný a všude velmi dobře hodnocených sluchátek Sony wf-1000xm3 se ANC nijak neprojevuje. U Bose je ANC úplně jiná story. Prostě to funguje. A nenašel jsem jiná sluchátka která by se ANC byť jen vzdáleně blížila. Co se týče ostatních vlastností, na telefonování nebo hudbu jsou Bose v pohodě, kvalita je dostatečná, ale nikterak výjimečná (ve srovnání s jejich ANC). Také ostatní funkce neposkytují nic výjimečného - ovládání jak přímo na peckách tak v aplikaci je intuitivní a bezproblémové, výdrž je dostatečná, trošičku mi vadí nemožnost se připojit k více zařízením současně nebo velká krabička pro pro nošení. Vzhledem k tomu, že pro mě je primární schopnost eliminovat okolní ruchy, uvedené nedostatky jsou pak naprosto zanedbatelné. Pokud tedy hledáte sluchátka s nejlepším ANC, už dále nehledejte, Bose jsou ta pravá. Pokud hledáte sluchátka jen pro kvalitní HiFi zvuk nebo s malou krabičkou, dobře přenosná, ..., pak můžete hledat jinde.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. dubna 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Atmos je i pres vysoke stropy v poradku
  • Kvalita hudby je zlepsena oproti soundtouch 300
  • Velice dobre srozumitelna rec - problem u st300
  • Funguje i spolecne s bass module st 300 a zadnimi reproduktory (tim padem nemusim menit pri upgradu celou sestavu)
  • Pouziti alexy na ovladani

Pro ovladani alexy/google je potreba workaround ktery zabere par minut.

Rad bych mel i zadni atmos reproduktory ( zatim bose zadne nevydal)

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2022

Zakoupeno v Smarty.cz

• Nejde sparovat. Billa cerveno- bile. Bohuzel ani po update softwaru, beze zmeny. Musim vratit zbozi …
Bose Lifestyle 650

Bose Lifestyle 650

Přidáno: 9. března 2022

• hraje excelentně...

těžko sehnatelné, málo kdo má skladem...

Ověřený zákazník elektro Urbánek Registrovaný uživatel

Přidáno: 16. února 2022

Zakoupeno v elektro Urbánek

• BOSE. Kdo má něco od BOSE tak už zná ten jejich zvuk, který se nedá ničím jiným nahradit. Vyzkoušel jsem Galaxy Buds+ sedí v uších dobře, ale ten zvuk je vyloženě hnus. Už vím proč je dávají k mobilu zdarma.
  • BOSE sedí v uších jakoby je dělali pro mě.
  • Varianta modrá
  • U BOSE je to cena

Ty peníze co dáte navíc poznáte na kvalitě zvuku. A o to přeci u sluchátek jde. BOSE je svět sám pro sebe.

BOSE SoundLink Revolve+ II

BOSE SoundLink Revolve+ II

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• příjemná velikost a váha
  • solidní zvuk (na velikost)
  • spárování i stereo ve dvou kusech funguje
  • voděodolnost
  • nedá se úplně vypnout - pokud je napárováno, tak vyčkává na připojení
  • po uspání se neprobudí oba stereo - je nutno znova nastavit
  • cena?

pokud se nebudeme dívat na cenu, tak to bylo milé překvapení, co se zvuku týče - vzhledem k velikosti a váze (při zapojení dvou kusů)
nejhlubší basy pochopitelně chybí, ale střední basy jsou přítomny bez problémů
výšky nejsou nejhorší a středy taky docela ujdou (na svojí kategorii)
záleží na žánru, hudba natočená za posledních 10-15 let zní solidně, dá se pustit i něco z klasické (Vivaldi i Beethoven netahá vyloženě za uši)
na normální sestavu to pochopitelně nemá, ale tohle se vejde do batohu a hraje kdekoli

jediná trochu otravná věc je nemožnost úplného vypnutí (nebo jsem nepřišel na to jak)
repro mám evidentně pořád zapnutý bluetooth - pokud má telefon napárováno, tak se okamžitě zapíná - včetně příchozího hovoru - to není nejpříjemnější, takže v telefonu musím vymazat spárování

po probuzení navíc neumí zapnout oba kusy, natož aby hrály stereo - zase tak moc nevadí (propojení je otázka okamžiku), ale přeci

k repro se dá přikoupit nabíjecí "kolébka" (bez ní se obejdu)

celkově spokojenost

Přidáno: 29. prosince 2021

(naposledy upraveno 29. prosince 2021)

• Poměrně kvalitní zvuk při vyšších hlasitostech
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Při nízké hlasitosti třeba u počítače zvuk plochý, bez výšek
  • Vynechávání a vypadávání signálu i na malou vzdálenost

Dlouho jsem rozmýšlel, jaký bluetooth reproduktor koupit, výběr po přečtení mnoha recenzí nakonec padl na BOSE SoundLink Revole II. Po prvním puštění jsem byl nadšen, kvalitní audiofilská nahrávka ve vysoké hlasitosti ozvučila krásně, plně a dynamicky poměrně velký prostor. Jakmile jsem začal reproduktor používat u počítače v nízkých hlasitostech, zvuk se stal plochý bez výraznějších výšek s potlačenými středy a nekonkrétními výraznými basy. Zároveň se tak nějak vytratila i dynamika přednesu. Co bylo horší, při přenášení i na malou vzdálenost začal vypadávat signál.
Rozhodnutí bylo poměrně jasné, reproduktor jsem po krátké době používání vrátil.
Verdikt - asi bych ho doporučil tomu, kdo poslouchá kvalitní nahrávky na vyšší hlasitost. A též cena by mohla být méně nadsazená. Vypadávání signálu bylo snad výjimkou pouze u zakoupeného kusu.

Zobrazuji 121 - 140 ze 469 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...24