Recenze Disney

Přidáno: 3. července 2011

(naposledy upraveno 3. července 2011)

Zakoupeno v Aukro.cz

• Funguje Multiplayer, rychlost dodání, bezproblémová domluva s prodávajícím...
  • DVD bylo již tak poškrábáné, že se nedalo nainstalovat. Musel jsem si z internetu stáhnout iso zálohu, abych mohl hrát..

Sumasumárum, vše mi jede, jsem spokojen. Aukro dostalo svoji korunu a já, kvalitní produkt (myslím tím funkční cd key...)

Toy Story 3

Toy Story 3

Přidáno: 30. června 2011

• Grafika
  • Příběh
  • Zvuky
  • Hretelnost
  • Funkce
  • Pořád stejný kafe )TOy Story 1, 2)

Vynikajíci hra zejména pro mladé fanoušky tohoto filmu :) Hru jsem osobně hrál a i jako dospělého mě to celkem chytlo :) Doporučuji všem co nečekají nic extra ale prostě si chtějí zahrát...

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Vinikající, synek si jej nemůže vynachválit
  • Nemám nic

Bezva

Ověřený zákazník WORKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2011

Zakoupeno v WORKER.cz

• jsou to chrániče
  • jsou neohebné a tím , mi připadá že zbytečné ( dcera v tom chodí jako ŕobot , špatne jse jí chodí

vybrala jsem jsi ho kvuli ochraně

Ověřený zákazník WORKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2011

Zakoupeno v WORKER.cz

• kvalitní zboží

Vypadá skvěle a je kvalitní

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Hru toužil vlastnit synek
  • Vyhledal si ji na netu sám
  • Příznivá cena
  • Dostupnost osobního odběru

Synek je VELMI spokojený s logikou i grafikou hry.
Já jsem spokojen neboť musí komunikovat v angličtině
Doporučuji nejen pro děti.
Budu dávat přednost nákupu u ALZY při všech dalších požadavcích na IT nebo SW v naší domácnosti i v potřebách pro své podnikání.

Auta: Burákův národní šampionát

Auta: Burákův národní šampionát

Přidáno: 13. března 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• synovi se líbí grafika,a hra jako taková.

-stejné jako hra cars
-výborná hra pro malé kluky a holky
-nemohu občas syna dostat od hry
-mohu doporučit všem,kteří mají rádi jízdu,závodění a legraci

Curse of Monkey Island

Curse of Monkey Island

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2011

Zakoupeno v K24.cz

• Krásná grafika
  • Na svou dobu precizně zpracovaná hra
  • Profesionální dabing ...
  • Rozhodl jsem se pro tuto, protože mám slabost pro adventury, taky je pro mě tato hra nostalgií a taky proto, že jsem byl naivní.
  • I přesto, že je tato hra krásmě zpracovaná, je bohužel tato hra pro dnešní počítače zcela nepoužitelná.
  • Použitelná je pouze pro počítače Win 95, 98 a 2000, takže kdo si chce tuto hru užít, tak musí mít počítač v tomto OP systému, jinak je tato hra pro většinu hráčů zcela nepoužitelná.

Jen pro ty, kteří vlastní zastaralé počítače z roku 95 až 2000, pro novější nikoliv, a to pouze v OP systému Windows.

Piráti z Karibiku: Na konci světa

• Multiplayer
  • Poškození aut
  • Módy
  • Efekty
  • Názvy aut a vzhled aut
  • Malá obtížnost
  • Jednoduchost tratí
  • Nitro
  • Lze měnit jen barva aut, nikoly díly

Dávám jen 50% z důvodu, že auta mají podobné vzhledy, jako reálná auta, ale mají nereálné názvy. Tratě jsou velice krátké a jednoduché, že je zajede úplně každý. Tuto hru bych tak trochu přirovnal k filmu Deatch rallye (Rallye smrti), kvůli ničení ostatních aut. V této hře mi chybí nitro. Když nabouráte, následuje spomalená ukázka, při které vám ujedou všichni jezdci. Bohužel se musíte spokojit s výrobními auty, které nelze dále upravovat. Tato hra mě zaujala z toho důvodu, že nebyla moc drahá a screeny na krabici vypadaly dobře.

Auta: Dobrodružství z Kardanové Lhoty

Auta: Dobrodružství z Kardanové Lhoty

Přidáno: 29. prosince 2010

• Vhodné pro malé děti.
  • dabing je úplně jiný
  • žádná příběhová linie
  • žádná volnost
  • ovládání pouze myší

Napřed v menu uděláte minihry ty Vám zpřístupní klíče k řazení v závodech a pak podle klíčů uděláte 10 poměrně jednoduchých závodů a hra končí.

Princezna a žabák

Princezna a žabák

Přidáno: 30. listopadu 2010

Zakoupeno v Originalky.cz

• Moc hezká hra dcera je sní nadšená

Prostě výborná

Hannah Montana: Spotlight World Tour

Hannah Montana: Spotlight World Tour

Přidáno: 24. listopadu 2010

• vše v pořadku. děkuji

Přidáno: 13. listopadu 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

Tuto hru nemám,jelikož jsem se s prodávajícím nedohodla.Nechtěla jsem platit a pak čekat až mi hru možná do 5 dnů pošle.S tímto způsobem nemám dobré zkušenosti.Navrhla jsem zaslání poštou na dobírku a že výdaje i pojištění dobírky zaplatím.Nikdo se mi už na tuto nabídku neozval,nenapsal,co dodat... Tak přeji všem fér nakupování :-))

G-Force

• legrační hra

výborná hra pro 9.tileté kluky

RedEvil RedEvil

Přidáno: 10. listopadu 2010

• Povedená hra pro jednoho hráče
  • Skvělá optimalizace
  • Audiovizuální stránka
  • Strašná umělá inteligence
  • Velké nároky na internetové připojení
  • Bitvy ve vesmíru nejsou vhodné pro každého

Pokračování nejprodávanější Star Wars hry všech dob je na světě. Co přináší Battlefront 2 nového a v čem naopak pokulhává, to se dozvíte v následujících řádcích.
Komu unikl první díl, nemusí truchlit.
Stručně řečeno se jedná o hru velmi podobnou Battlefield 1942 a Battlefield 2, akorát ve Star Wars kabátě.

Hra pro jednoho hráče - I když se jedná výhradně o multiplayerový produkt, je zde kampaň pro jednoho hráče. Oproti prvnímu dílu, který jaksi postrádal děj, zde je zasazen příběh, doplněný videi. Zde se ujmete role klonových vojáků (jako ve Star Wars Republic Commando), přesněji 501. divize, se kterou budete bojovat jak za republiku, tak za impérium, doplněné ústřižky z fillmů. Novinkami oproti prvnímu dílu jsou nová místa, kam Vás hra zavede a také vesmírné bitvy. Pokud by Vás vesmírné bitvy nudily, tak je lze přeskočit, čímž se dostanete přímo na planetu, kde nejde pouze o to porazit nepřátele nebo zabrat všechna stanoviště, ale musíte plnit mise v přesném pořadí (přinést holodisky z nepřátelského území, bránění stanoviště po určitou dobu atd.).
Dalším modem pro Single player hru je mód nazvaný Galactic Conquest. Zkráceně se jedná o mód, kde si vyzkoušíte taktický postup, a za vítězství získáte různé bonusy např. silnější zbraně, větší odolnost proti poškození atd. Ale hráč si tento mód prakticky užít nemůže, jelikož se zde vyskytuje jeden problém a tím jsou boti. Ano, správně. Když to shrnu jste jediný takticky postupující objekt v celé hře. Umělá inteligence CPU hráčů je opravdu politováníhodná.
Naopak jsou zde známí hrdinové, kteří (až na 2 vyjímky - Leiu a Han Sola) jsou rytíři Jedi, kteří nejsou nezničitelní, ale naopak jdou odstranit párem přesných ran. Za tyto hrdiny ale nemáte možnost hrát od začátku mise, ale postupen po dosažení určitého cíle se Vám tato možnost naskytne. Po smrti těchto hrdinů jste nuceni hrát znovu za řadové vojáky.

Hra více hráčů - SWB II má možnost hraní více hráčů. Ale jelikož většina serverů poměrně laguje (zasekává se) a pokud se přihlásíte do mapy, kde je více jak 40 hráčů, stává se hra poměrně nepřehlednou a některé hráče může i odradit od MP. Nově z módů se zde najdou: Capture the Flag (1 i 2 vlajky) a Hunt (zde proti sobě stojí původní obyvatelé planet), ale nejvíce se hraje Conquest (obsazení všech stanovišť na mapě) nebo Assault (úkolový mód).

Tato hra je velmi málo náročná na požadavky Vašeho PC, takže to lze rozjet i na méně výkonném stroji na vyšší detaily.

Shrnutí - Dle mého názoru je SWB II významným nástupcem a pokračováním svého prvního dílu. Na těch pár chyb (velké nároky na připojení k internetu atd.), které jsou pro hráče SP takřka bezvýznamné, ale pro hráče MP naopak velmi významné. Jinak pro fanoušky SW si myslím je tento produkt velmi dobrým kouskem. :)

Sing It: High School Musical 3

Sing It: High School Musical 3

Přidáno: 19. října 2010

• dobrá hra

Děti jsou spokojeny, tudíž já taky a doporučuji všem

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Ověřený zákazník Elektrodirect.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2010

Zakoupeno v Elektrodirect.cz

• výborná cena oproti jiným prodávajícím

moc pěkně propracovaná pc hra

Přidáno: 27. září 2010

• Výbuchy,apod.
  • HW nároky (optimalizace)
  • Módy
  • Omrzí docela rychle
  • Množství tratí

Závody, které nejsou špatné, avšak po pár hodinách omrzí a ani Multiplayer to nezachrání. Musím pochválit množství módů, power-upy, ale pro změnu mi vadí malé množství tratí a chybějící motivace pro dokončení hry.

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

Přidáno: 6. září 2010

Zakoupeno v Originalky.cz

• mohou hrát dva hráči současně
  • nevím

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25