Recenze Disney

Přidáno: 27. dubna 2010

• grafika
  • opravdu chytlavá hratelnost
  • zpracování
  • různorodost tratí a stylů ježdění
  • všechny zvuky ve hře
  • celá kariéra by mohla být delší

Pure je výborné, adrenalinové závodění čtyřkolek s kupou parádních, detailně zpracovaných tratí. Ve hře jsou módy Race (klasické závody, kde z několika čtyřkolek musíte zvládnout trať co nejlíp), Sprint (kratší, jednoduší trať, kterou usíte zajet co nejlíp a kde se moc nehraje na nějaké triky) a jako poslední je klasický Freestyle (tam musíte dělat nejrůznější triky, za které se vám přičítají bodíky). Hra má snad jen jeden mínus, kariéra není nejdelší (za pár hodin budete mít hru dohranou) a snad možná ještě to, že se mi hra pořád dlouze načítala (a to nemám zrovna slabé PC). Pokud máte rádi závodní tituly a automobilové závodění už vám připadá nudné, pomalé a ohrané, zkuste Pure, v žádním případě nebudete litovat. Je to zábava každým coulem.

Přidáno: 18. února 2010

• Spousty možností
  • Různorodá kola
  • Multiplayer
  • Podle filmu
  • Občas nudné

Hrál jsem sám i se sestrou. Oba dva jsem spokojeni. Neni to sice nějaká super hra, ale dobře se hraje a pobaví vás. Ze začátku je to dobré, ale na konci je to už trošku nudné a skoro to samé. Pořád to něčeho nebo někoho mlátíte. Je udělaná podle filmu ( jsou tam i záběry z něho) a to se nám líbilo. Rozhodně to stojí za pokus si zahrát tuto hru, ikdyž ne všem se asi bude líbit.

Přidáno: 3. února 2010

• líbí se mi protože jsou tam pejsci pro malé děti úplně skvělé!Nemůžu si tu vynachválit.=O D
  • řekla bycj že jeto moc těžké ale jak pro koho?ŽE? = O D

je to hra ze štěňatama a musíte zachránit všechny štěňátka.

Piráti z Karibiku: Na konci světa

Piráti z Karibiku: Na konci světa

• celkem dobra cena
  • pekna grafika
  • slusna hratelnost
  • celkem kratka herni doba

Pirati z Karibiku, jedna z akcnich her pro ktere je potreba k jejimu plnemu "vychutnani" pouzivat joypad, joypad s kterym se Vam hrani teto hry podstatni zjednodusi, protoze hrat to s obycejnou klavesnici je neco opravdu hrozneho. V pripade, ze mate doma joypad tak Vam i doporucuji, jinak radeji ruce pryc :) - 70%

Auta

Auta

Přidáno: 31. ledna 2010

• přijatelná cena počítačové hry
  • pěkné grafické zpracování
  • dlouhá herní doba
  • hru bych doporučila jen pro malé děti

Z této hry jsem poněkud zklamaná. Hru sice zakoupíte za celkem přijatelnou cenu a má pěkné grafické zpracování včetně mnoha možností jak hru ovlivnit, ale je určena jen pro nejmenší hráče. Hru bcyh asi nedoporučila.

point point

• Výborné herecké výkony
  • Skvělý námět
  • Obdivuju psí hrdiny, jak zvládly své role
  • nic jsem nenašel

Výborné pokračování 101 dalmatinů. V tomto filmu obdivuju zejména psí hrdiny, protože jejich výkony a film působí velmi uměleckým dojmem. Není snadné přinutit štěťańatka aby zrovna poslouchala, ale tvůrci filmu si poradili přímo bravurně.

• přiajtlená cena produktu
  • dlouhá herní doba
  • pro mladší i starčí hráče
  • pěkná grafika hry
  • dobrodružný příběh hry

Hru 102 Dalmatinů jsem si vyzkoušela na prodejní výstavě počítačových her, kde jsem si ji i zakoupila. Hra má dobrodružnný příběh a celou dobu vás doprovází roztomilá štěňátka dalmatina. Hra má obtížnější a obtížnější úkoly, které musíte plnit abyste zachránili všechny štěňátka. Hru bych doporučila.

• dobrá grafika
  • dle filmu
  • tuctová hra

Tuto hru jsem si zahrála jednou a bohatě mi to stačilo. Ačkoli j evytvořena na motivy filmu, který je zřejmě úspěšný mě ničím nezaujala. Parta morčat mi po chvíli začala lézt na nervy. Samozřejmostí jě propracovaná grafická stránka věci.Hru nedoporučuji.

Kačer Donald vrací úder

Kačer Donald vrací úder

• přijatelná cena
  • známé postavičky ze seriálu
  • disney je zárukou kvality
  • lehké i obtížnější úkoly

Tuto hru jsem si zahrála na jedné prodejní výstavě počítačových her a velmi mě zaujala a zalíbila se mi. Hra je vytvořena dle velmi oblíbeného seriálu od Disneyho. V této hře tak ovládáte kačera Donalda a plníte s ním různé úkoly. Hru určitě doporučuji.

Lví Král

Lví Král

• příjemná cena hry
  • pěkný příběh
  • vhodné jak pro nejmenší tak i starší hráče,
  • didaktická funkce hry

Jelikož mám velice ráda film lví král tak jsem obdržela od kamarádky dárek film s touto hrou. Hra je sice oficiálně pro nejmenší počítačové hry, ale věřím že nejsem sama , která se touto hrou zabavila. Ve hře jsou rúzné kvízy o zvířatech tak i obtížnější úkoly.

Prasátko a jeho velký Piknik

Prasátko a jeho velký Piknik

• krásná grafika
  • oblíbené postavičky
  • pro nejmenší děti
  • didaktická funkce

Tuto hru bych určitě doporučila jen pro nejmenší děti, kteří se touto hrou zabaví, ale i naučí něco nového. Prostředí hry je moc povedené a dětem se určitě bude velmi líbit. Během hry mají různé úkoly, které musí splnit aby mohli porkačovat v jejich cestě. Hra se mi líbí a doporučuji ji.

Přidáno: 30. ledna 2010

• dobře zpracováno
  • Asi nic.

Úžasná hra. I když pořád nemůžu udělat jednu zkoušku nebo co. xD

Ověřený zákazník Hshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2010

Zakoupeno v Hshop.cz

• dobrá hra pro děti
  • nedostupnost produktu

ve hře neni násilí hra je vhodná pro malé děti

Tygrova výprava

Tygrova výprava

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• žádné násilí, výborná hra pro malé děti
  • dobré seznámení dětí s počítačem

hra mi byla doporučena známou
jsem s hrou spokojená, můj syn ji rád hraje a vím , že mu neublíží
doporučit ji můžu s klidným svědomím

Tron: Evolution

• Lehké ovládání
  • Spíše pro starší
  • Poutavý příběh
  • Vyšší cena

Tato střílečka z budoucnosti mě velmi překvapila a jsem sní spokojen. Kvalitní poutavý děj, překrásná grafika a akční děj se vám určitě postarají o zábavu! Hra je sice náročnější na grafiku a stojí více, ale i tak by jste ji měli vyzkoušet. Jsem velmi spokojen a musím dát 100% Hra je spíše pro teenagery a starší. Doporučuji!

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Přidáno: 12. ledna 2010

• vypadá to vic jak Lego než v předhozí hře
  • nová dobrá mapa
  • nezkutečně mnoho bónusů
  • Délka hry (12-15 hodin)
  • špatné ovládání u Aut
  • špatné bojoví části hry

LEGO her je teď čim dál víc v roce 2009 jich bylo vic než 5, ale LEGO Indiana Jones 2 je určitě ta nejlepší z nich. Je zábavá a dlouhá hra, a od prvního LEGO Indiana Jones vypadá všechno daleko líp.

Star Wars Knights of the Old Republic

Star Wars Knights of the Old Republic

Přidáno: 9. ledna 2010

• svet Star Wars
  • vyborna hratelnost
  • dlouha herni doba
  • chvili trva, nez si zvyknete na ovladani

Zase jedna vyborna hra na temu Hvezdnych valek, tentokrat se jedna o skvele RPG (svetelne mece, blastery...), velky svet, velice dlouha herni doba. Pro fandy SW nutnost, pro ostatni je to zajimave RPG z budoucnosti. Davam 80% a doporucuji aspon vyzkouset.

Hledá se Nemo (CZ)

Hledá se Nemo (CZ)

Přidáno: 9. ledna 2010

• Příběh podle filmu
  • Pěkná grafika
  • Pro menší děti
  • krásná grafika

tatohra je velmi propracované grafiky aje dělaná naprosto dle filmu. Cílem je dostat pomocí různých miniher nema z akvária, kde je vězněn. Hra je vhodná i pro malé děti, které hru lehce pochopí, hru má moje mladší sestra a moc se jí líbí. Vhodné jako dárek. Hra má krásnou grafiku a děti u ní vydrží být hodné(jako má sestra :D:D

Popelka Staň se princeznou

Popelka Staň se princeznou

wictoria wictoria

Přidáno: 6. ledna 2010

• reálná podoba s pohádkou
  • řada zajímavých možností pro malé kreativce
  • je v češtině, moc hezky namluvená
  • pro nejmenší děti je výhodou, že jsou namluveny i možnosti v menu
  • pro nejmenší děti je občas problém "odchytit" bublinu, aby mohly pokročit do dalšího "levelu"

Hodnotím čistě podle mojí dcery, která dává přednost hrám se stejnými postavičkami, které zná z dvd. Moc jí baví tvořit různé dorty, květinové výzdoby apod., velkou výhodou je, že když občas klikne na něco omylem, jsou možnosti v nabídce i namluvené a ne pouze napsané, takže se nemusí ptát co zmáčknout, když nechce opustit hru :-) Nevýhodou je, že v některých částech se hráč dostane dál jen když se mu podaří kliknout na tu správnou bublinu, což děti, které na PC teprve začínají občas nestíhají. Ale dá se to natrénovat :-)

Split Second

Split Second

Přidáno: 17. listopadu 2009

• PARÁDNÍ PC HRA KTERÁ DOBŘE VYPADÁ
  • MOC SLOŽITÁ PC HRA NA HARRDISKY

SPLIT SECOND PROSTĚ NEMÁ CHYBU MOŽNÁ UŽ TO BUDE ZCELÁ LEPŠÍ PC HRA NEŽ JE KAPKU NUDNÝ FUEL OD VÝVOJÁŘU Z ASOBO STUDIO

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]