Recenze Eltrinex

Přidáno: 17. října 2019

• Features
  • Resolution of video

A great designed camera. Use every day in my car, total satisfaction. Recommended!

Ověřený zákazník EMPEI Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2019

Zakoupeno v EMPEI

• Kvalita provedení
  • Noční video

Kamera na první pohled překvapí přijemným zpracováním, namontování na sklo je velice snadné a pohodlné. Drží pevně a spolehlivě. Záznam, který pořizuje v provozu je na velmi dobré úrovni a to jak ve dne, tak i v noci. K dispozici jsou také různé funkce, které pomáhají řidiči, možnost nechat automaticky ochránit pořízený záznam při otřesu ke kterému dojde např. havárijí a tak podobně. Celkově jsem rád, že jsem pořídil tento model autokamery. Pokud bych kupoval znovu, rozhodl bych se stejně. Ačkoli zatím ji používám jen krátce

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2019

Zakoupeno v Megapixel.cz

Poměrně kvalitní auto kamera

Přidáno: 4. října 2019

(naposledy upraveno 4. října 2019)

• Odnímateľný úchyt na sklo - dá sa s kamerou do viac vozidiel.
  • Dobrý nočný záznam
  • Jednoduché ovládanie (naučí sa človek po chvíli)
  • Dobrý záznam zvuku
  • GPS niekedy neskôr chytí, na centrum mesta ale dobré
  • Polarizačný filter je dobrá vec
  • Magnetický držiak je dobrá vec, kamera nevypadáva ani pri rozbitých železničných prejazdoch , netestované na offroad
  • Podpora 64GB kariet
  • Výrobca sa javí ako český
  • Uhol záberu zďaľeka nieje deklarovaných 170° , nameraný 110° ( !! ) Pre predstavu 4 metrovú stenu na šírku bola schopná zobrať až zo vzdialenosti 140 cm . to rozhodne nieje 170° záber
  • Do autobusov / veľkých áut / kolmých skiel sa musí dokúpiť držiak extra z ich stránky (cca 500kč), je ale kvalitne spravený
  • Nahrávanie začne okamžite po 3 sekundách po zapnutí (nedá sa vypnúť)
  • Tlačítko zamknutia záznamu proti zmazaniu / udalosti zamkne iba 1 minútový klip, z ktorého je iba prvých 20 sekúnd pred momentom stlačenia čo je naozaj málo (prečo jednoducho nezamkne celý 5 min klip kde sa udalosť stala)
  • Nieje krabička na prenášanie (po dokúpení extra držiaku)
  • Krátky USB kábel

Relatívne pevná konštrukcia, prežilo niekoľko pádov z cca 1m (je to o šťastí)
Baterka vydrží cca 10 minút - dostačujúce
Predražený model, v schopnom prevedení. Keby som mal možnosť otestovať pred, siahnem po lacnejšom modele,od tejto rovnakej firmy. 2000 kč rozdiel je veľa

Všetko písané po 4 mesiacoch denného aj nočného testovania v MHD v meste.

Ověřený zákazník Chytré elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 28. září 2019

Zakoupeno v Chytré elektro

Super ostrost záznamu

Adam Lipovský Adam Lipovský

Přidáno: 12. září 2019

(naposledy upraveno 12. září 2019)

• malý rozměr
  • držák s cvakací přísavkou a připojením napájení
  • dlouhý kabel k připojení napájení
  • hezký úhel záběru
  • asi polarizační filtr
  • aktualizace firmware od české firmy
  • STRAŠNÁ KVALITA VIDEA
  • příliš dlouhý čas čekání na GPS
  • magnetický držák moc nedrží
  • spíš děsné ovládání a ergonomie
  • aplikace pro přehrávání videa v ruštině
  • baterie / nabíjení a připojení k PC
  • naprosto neodpovídající cena
  • přisátí přísavky je rotačním pohybem, nikoli páčkou

ERGONOMIE:
* nastavení data a času? Z GPS? Nee, ručně, mrňavým tlačítkem, které neumí podržení, takže nenastavujte čas 12:25 pokud máte slabé nervy.
* nenastavujte datum a čas pokud je slabá baterie - ZTRATÍ SE a můžete jej nastavit znovu
* rozmyslete si nastavení značky do videa, je to na dlouho...
* chtěl jsem kameru nasadit mimo zorné pole - za zpětné zrcátko. Je maličká, takže to jde. Vešla by se krásně mezi čidla světel a deště. Jenže k rozměru přísavky musíte přidat otáčení modulu s napájením...
* chcete kameru nastavit do správné polohy? Vypadne z magnetického držáku - velmi často. Musím ale dodat, že jen při manipulaci, retardéry ji nevykoply.
* polarizační filtr je fajn ochrana objektivu před poškrábáním.

FUNKCE:
* upozornění na radary, přejezdy a hlídání pruhů neřeším (nepotřebuji, jde to vypnout)
* GPS se v Praze Kobylisích na otevřeném prostranství za jízdy rychlostí 20-49 km/h chytala déle než 4 minuty! Po takovou dobu nebudete mít ve videu záznam o rychlosti.
* displej kamery lze zcela vypnout (nový fw, režim spořiče "standardní" :))
* při jakékoli manipulaci se za chvilku začne nahrávat video, nevím jak to vypnout, takže mám videa stropu v kanceláři apod.
* při slabé baterii se samozřejmě ani nepřipojíte k PC (...)
* po připojení k PC je na kartě i instalačka aplikace pro přehrávání videa - rozhraní je v ruštině (ano, s trochou znalosti azbuky ji přepnete do angličtiny), vpravo má být mapa (asi se záznamem trasy), po přepnutí z ruského Yandexu na Google Maps ale stejně žádné mapy nezobrazí.

KVALITA VIDEA:
* hezké barvy (cca reálné), větší rozlišení a pěkný úhel záběru. ALE NAPROSTO ZOUFALÁ KOMPRESE i na nejvyšší kvalitu. Při rozlišení 2304x1296, 30 fps a h.264 je datový tok 11,7 Mbps...
* SPZ přečtete ve vzdálenosti maximálně tak 2m před autem a je jedno zda jde o den či noc. Jakmile je SPZ v pohybu vůči kameře, je to rozmazaná směs nahodilých pixelů, jakmile jde o noc, je místo SPZ zářící bílý flek.
* Někdo radil vypnout HDR/WDR, ale nepomůže to. Kvalita obrazu je téměř nezávislá na rozlišení. Obyčejný dnešní smartphone má lepší obraz. Tato kamera odpovídá kvalitou digi.kompaktu z roku cca 2000 (+-)

ZÁVĚREM:
* pro záznam v automobilu je použitelná maximálně v situaci "červené auto přijelo zprava, nedalo přednost a nabouralo mě". Značku si už vyfotíte mobilem. Videa si prohlédněte raději ve VLC, na stažení jinak než kabelem / z SD karty zapomeňte, stejně tak na záznam trasy podle GPS. Jde to, ale v roce 2019 za 4500 Kč podle mě ne a proto kameru vracím.

Ověřený zákazník EMPEI Ověřený zákazník

Přidáno: 7. září 2019

Zakoupeno v EMPEI

• Snadné ovládání i bez manuálu
  • Zaznamenané video má perfektní kvalitu
  • Jde zapojit ve více autech při dokoupení dalších držáků
  • Ve srovnání s obdobnými modely vyšla nejlépe
  • Vyšší cena

Využito pro každodenní ježdění. Kvalita odpovídá ceně

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2019

Zakoupeno v CZC.cz

Super

Eltrinex CarHD LDWS

Eltrinex CarHD LDWS

Ověřený zákazník kamerov.cz Jiří

Přidáno: 25. července 2019

(naposledy upraveno 12. září 2020)

Zakoupeno v kamerov.cz

• Baterie je tam k ničemu. Lituji že jsem tuto kameru koupil

Jednoduché nastavení
Kvalitní obraz
170° dostatečný záběr

Ověřený zákazník Chytré elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2019

Zakoupeno v Chytré elektro

• Slušný záznam.
  • Špatné ovládání.

Kamera se dobře umisťuje má magnetický držák kvalita obrazu průměrná. Při zasunutí do držáku nesnadné ovládání. Špatně se zasouvá paměťová karta.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 15. července 2019

Zakoupeno v Electro World

Mám kameru rok a jsem spokojen, proto jsem pořídil ještě jednu manželce a dceři.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• magnetický držák, skvělý nápad
  • čistý obraz
  • filtr proti odleskům v balení
  • rychlá a jednoduchá instalace
  • aktualizace rychlá a jednoduchá
  • menu v češtině
  • možnost vypnutí hlášení
  • možnost vypnutí nahrávání zvuku
  • GPS
  • senzor otřesů
  • automatické zamknutí videa při nehodě
  • hlásí železniční přejezdy a radary i když jsou jen v okolí a vy jedete jinou cestou, nic méně výrobce na to upozorňuje

Přidáno: 13. července 2019

• Dlouhodobě spolehlivý chod. Průkazné video při havárii.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 5. července 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitni vyrobek

Zadne nejsou

martinos martinos

Přidáno: 4. července 2019

• Při nárazu zamče a ochrání záznam před smazáním
  • Perfektní držák, který kameru udrží i při nehodě
  • Perfektně ostré video jako důkazní materiál
  • Vyšší cenová kategorie

Kamera mi pomohla při autonehodě a následném řešení výmluv druhého účastníka. Dávám 1 za spolehlivost.

Ověřený zákazník Zelené Elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 25. června 2019

Zakoupeno v Zelené Elektro

Perfektní

Faborsky Faborsky

Přidáno: 8. června 2019

• Spolehlivé zařízení
  • Výtečný magnetický držák. Někde jsem četl že tuto technologii ukotvení kamery výrobce vyvinul už před asi 6 lety. Nechápu proč to dnes již není standardem.
  • Některé funkce považuji za zbytečné. Nicméně jdou vypnout.

Užíváme na firmě 5 kamer v 9 autech. Dokoupili jsme zvlášť držáky. Za asi rok provozu nám kamery již dvakrát pomohly a tím se zaplatily. Investice tedy dobrá. Spolehlivost na úrovni také. Cena mírně vyšší ale odpovídá kvalitě. Faborský, kh

Zdeněk Pečenka Zdeněk Pečenka

Přidáno: 29. května 2019

• Pěkné video i v noci
  • absolutně špatný software
  • GPS úplně vedle
  • hlásí špatné údaje
  • i při vypnutí hlášek pořád mluví
  • už je po třetí v reklamaci

Tuto kameru používám asi rok a půl a jsem opravdu nespokojen. Nato, kolik kamera stojí je to pěkný šunt. Už jí posílám potřetí do reklamace, pokaždé s jinou závadou a některé věci jsou chybou softwaru, takže ani odstranit nejdou.
Poprvé se kamera totálně zasekla. Potom se sama vypínala, což nejde odstranit, dělá to pořád. Někdo tady psal, že je to vinou špatného konektoru, já to pojistil izolačkou a dělá to stejně. Restartuje se třeba každé 2minuty a vždy spustí to svoje cinknutí při zapnutí, takže Vás to strašně ruší. Teď do třetice začal zlobit reproduktor, strašně v něm chrastí.
Vady, které jsou výrobní jsou:
- kamera má sice GPS modul, ten je ale úplně mimo. Úplně běžně vás upozorňuje na radar na parkovišti, nebo na dálnici najednou nahlásí železniční přejezd, přitom široko daleko nejsou ani koleje. Hlavně pořád něco hlásí, pokud nevypnete zvuk a většinou to jsou špatné informace, ať už je to o radarech, rychlostech nebo jiných věcěch. Když vypnete hlášky v menu, stejně to hlásí rychlost a hlásí jí to špatně. Tam kde je 80, Vám klidně říká ať jedete 30km/h.
O pokročilých funkcích nemluvě, na to zapomeňte a nechte to vypnutý, jinak Vám rupnou nervy z toho jak to lže. Zkrátka je to fakt šmejd za hodně peněz. Určitě doporučuji zvolit něco od konkurence. Jediné co je dobré, že má docela dobrý obraz a to i v noci. Ale už jí mám stejně permanentně sundanou, takže je mi obraz k ničemu.

Ověřený zákazník Zelené Elektro Ověřený zákazník

Ověřený zákazník isix.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2019

Zakoupeno v isix.cz

• česká lokalizace
  • příjemný magnetický držák do auta
  • šikovné funkce pro pomoc řidiči
  • náhrávání "ve smyčce"
  • vysoké rozlišení videa
  • polarizační filtr v základní výbavě
  • k dispozici je pouze černá varianta kamery (ocenila bych bílou)

S autokamerou jsem celkově velmi spokojena a mohu ji doporučit ostatním kupujícím.

Zobrazuji 81 - 100 ze 350 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...18