Recenze Eltrinex

Eltrinex VR-5

Eltrinex VR-5

Přidáno: 20. dubna 2011

• špičková čistota a kvalita záznamu
  • dobrý záznam i na větší vzdálenost
  • hmotnost a rozměry

poměrně jednoduchý diktafon s překvapující kvalitou záznamu. Žádné zbytečné funkce. Poměr cena výkon je skutečně výborný

Ověřený zákazník VideoTech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2011

Zakoupeno v VideoTech.cz

• výborný poměr cena/výkon
  • 4GB dostačuje pro cokoli
  • možnost nahrát mp3 a používat jako mp3 přehrávač
  • slabší pro nahrávání zpěvu, ale to se dá u této cenové kategorie čekat
  • český návod opravdu stručný

Výborný přístroj pro nenáročné uživatele. Menší problém jsem měl s nalezením vstupu line-in, neboť jsem nevěděl, že horní stereo mikrofon je možno oddělat.

Ověřený zákazník VideoTech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2011

Zakoupeno v VideoTech.cz

• Stručný návod

Hodnocení napíši, až budu mít více zkušeností s tímto diktafonem. Už jsem měla 2 a zatím porovnávám.

Přidáno: 1. června 2010

ja sa zatial rozhodujem nad kupou toho produku zaujima ma jedna vec - nikde sa neuvadza ci ma aj vystup / mozem ho napojit na pc a stiahnut zaznam alebo ma vyberatelnu pamet?
diky

Přidáno: 21. dubna 2010

• Precizní zpracování, vysoká citlivost i kvalita záznamu.
  • Citlivost je pozoruhodná, lze nahrát tichý šepot přes celou místnost. Záznam z externího zdroje do formátu MP3 velmi dobrý, použil jsem zařízení k digitalizaci několika magnetofonových kazet s velice dobrým výsledkem.
  • Nešikovně udělané menu . Nastavit hodiny je skutečně boj s časem. Jakmile se nezvolí do vteřiny další údaj, vše se vynuluje a můžete začít znovu. Nechápu k čemu je to dobré. Manuál mizerně vytištěný, příliš stručný, řada informací zcela chybí.
  • Příliš jsem nepochopil smysl adresáře MP3 , do něhož nelze nahrát zřejmě jinak než z počítače. Nepodařilo se mě zapnout ekvalizer.
  • Podobné diktafony mívají v balení i alkalické baterie, zde nebyly.

Když pominu vytčené nedostatky manuálu a nastavení, je tento diktafonek vynikající . Při běžném provozu je ovládání už celkem dobré, lze si na ně rychle zvyknout.
Technicky i vzhledově vysoká úroveň, mohu opravdu vřele doporučit. Pochvalu zaslouží i nezvykle široké příslušenství a pěkné balení. Ještě by neškodilo vhodné pouzdro.

Ověřený zákazník Levnyobchod.com Ověřený zákazník

Přidáno: 22. února 2010

Zakoupeno v Levnyobchod.com

• neshledávám žádná negativa

Diktafon mám pár dnů,prozatím jsem neshledala žádné nesrovnalosti, výbrala jsem dle recenze uživatele,jenž jej používal ke stejnému účelu jako já-na přednášky při studiu.
Čas prokáže víc.

Přidáno: 29. listopadu 2009

• přehledný display
  • pěkné kovové provedení
  • možnost odposlechu při záznamu
  • potlačení šumu
  • hodilo by se pouzdro na opasek

Používám jej zejména na nahrávání přednášek, takže odpověď na předchozí dotaz je "ANO".

Přidáno: 28. listopadu 2009

DOTAZ pro uživatele: Hodí se přístroj pro nahrávání přednášek?

Přidáno: 1. listopadu 2009

• velká paměť
  • nízká cena
  • hodně dobrá kvalita záznamu
  • externí mikrofon

Nemám co vytknout, produkt přesně splnil očekávání. Měl jsem původně obavy z "neznámé" značky, ale ujkázalo se, že byly zcela neoprávněné. Velmi doporučuji.

Přidáno: 26. října 2009

• super kvalita záznamu i na velkou vzdálenost
  • hodně hlasitý reproduktor
  • nízká cena
  • vysoká kapacita
  • po cca 3 týdnech užívání nemám produktu co vytknout

- na trhu asi nejlepší poměr cena / výkon
- nákup doporučuji

Zobrazuji 341 - 350 ze 350 recenzí 1...14 15 16 17 [ 18 ]