Recenze Eltrinex

Eltrinex V12Pro

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Naprostá spokojenost.Snadné ovládání, maličký, lehký. Lehce propojitelný s počítačem. Čistý, kvalitní zvuk. Nicméně používám jej k nahrávání hudby, takže ještě zkusím zvuk poštelovat, připadně zapojit externí mikrofon- při snímání hudby je vždycky co vylepšovat.
  • zatím jsem žádná PROTI neobjevila

Výhodný poměr cena-kvalita. Doporučuji!

Ověřený zákazník VideoTech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2012

Zakoupeno v VideoTech.cz

• Zatím jsem ve fázi zkoušení.
  • Vše se zdá být perfektní, záznam daleko předčí moje dosavadní diktafony.

Podle mých dosavadních zkušeností je to přístroj pro profesionální práci v médiích.

Ověřený zákazník Akorda Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2012

Zakoupeno v Akorda Shop

• Výborný pomocník, viz jakékoliv komplexnější recenze tohoto přístroje. Splňuje všechny mé požadavky (kvalita nahrávání, kapacita paměti, funkce rychlého zahájení nahrávání...).
  • plastové provedení těla působí poněkud "lacině", což ale mě osobně nijak nevadí,
  • přístroj je hodně citlivý na interferenci se signálem mobilu, tj. v případě nahrávání doporučuji nemít mobil příliš blízko tohoto diktafonu, v opačném případě hrozí, že na nahrávce budou nepříjemné zvuky (možná to souvisí s plastovým provedením těla, které signál nedokáže odstínit - to si ale netroufám posuzovat)

Jednoznačně skvělý přístroj!

Přidáno: 24. ledna 2012

• čistý a věrný záznam bez šumu
  • obrovská škála funkcí
  • dobrá cena
  • skvělá podpora, firmware

parádní stroj, rozhodně dobrá koupě! Vzkaz pro recenzenta Pepu: Zkus napsat na české zastoupení značky eltrinex. Před vánoci jsem jim psal zkrs nějaké nedostatky v menu. Druhý den jsem měl odpověď a vše bylo cca do týdne opraveno v novém firmware, který jsem si stáhl ze stránek. Jsou velice ochotní. Od nich by se mohly některé velké "renomované" značky učit.

Ověřený zákazník Akorda Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2012

Zakoupeno v Akorda Shop

• Vynikající diktafon za velmi příjemnou cenu. Výhodou je české menu, velmi kvalitní zvuk, možnost externího napájení a možnost uchycení na stativ.
  • Malý problém je s aktivací funkce VOR při používání externího vstupu. Při zapnutí nahrávání s připojeným externím vstupem VOR nefunguje. Dá se to ale překonat tak, že se nejprve zapne nahrávání s aktivní funkcí VOR a teprve potom se připojí externí vstup.

Výborný poměr výkon / cena. Intuitivní ovládání s českým menu, kvalita záznamu s širokou možností volby, profesionální vzhled, kvalitní citlivé mikrofony. Zatím jsem s tímto diktafonem velmi spokojen.

Přidáno: 23. prosince 2011

• naprosto úžasný
  • skvělá velikost
  • vše je česky
  • hlasitý zvuk
  • bezpochybné nahrávání
  • dlouhá výdrž

Tento diktafon mně velmi pomáhá při učení-od té doby co ho mám,mám daleko lepší výsledky!!! Vřele doporučuji.

Přidáno: 7. prosince 2011

• v teto cenove kategorii bezkonkurencni volba

jsem velmi spokojen, doporucuji

Přidáno: 30. listopadu 2011

• obsluha v českém jazyku
  • čitelná a velmi kvalitní nahrávka i na značnou vzdálenost
  • neuvěřitelná délka záznamu
  • chybí mi nějaké odolné pouzdro

Opravdu kvalitní záznamník za velmi dobré peníze. Propracované ovládání a vysoká kvalita nahrávky. Ocenil bych možnost přikoupit ochranné pouzdro proti poškození.

Přidáno: 23. listopadu 2011

• zvuk bez zkreslení, design a obsluha

skvělé nahrávadlo, pořízeno za účelem nahrávání zkoušek hudební kapely a není mu co vytknout. Zvuk je čistý, bez zkreslení, mikrofony dynamicky vyvažují hlasitost... Parádní zařízení, myslím, že by obstálo i jako profi výbava pro zvukaře.

Přidáno: 19. listopadu 2011

• zretelny zaznam i na velkou vzdalenost
  • pusibi velmi kvalitnim dojmem
  • nizka cena
  • nemam co bych vytknul

s diktafonem jsem velmi spokojeny, vyrobce odvedl skutecne dobrou praci. Ocenuji take cenu, ktera mi prisla ve srovnani s jinymi znackami bezkonkurencni. Prekvapuje me, ze o teto znacce neni slyset vic.

Přidáno: 16. listopadu 2011

• kvalita nahrávky na hi-fi úrovni
  • velikost paměti mnohonásobně vyšší než u jiných diktafonů
  • vynikající cena
  • kompletně v češtině
  • méně známá značka

Živím se jako novinářka na volné noze a proto potřebuji k práci kvalitní a spolehlivé zařízení. Nutno podotknout, že Eltrinex opravdu předčil moje očekávání. Obstojí i ve srovnání s mnohem dražším Olympusem, který jsem využívala dodnes (který mi byl odcizen). Mohu jednoznačně doporučit a dávám známku jedna s hvězdičkou.

Zobrazuji 241 - 251 ze 251 recenzí 1...9 10 11 12 [ 13 ]