Recenze Eltrinex

Přidáno: 20. listopadu 2017

• kvalitní video záznam
  • inteligentní asistent řidiče
  • kvalitní provedení kamery

spokojenost s kamerou , funguje perfektně

Přidáno: 18. listopadu 2017

• Překvapivě rychlé doručení (digiboss.cz)
  • Kvalitní obraz (můžete si zvolit rozlišení i kvalitu obrazu)
  • GPS
  • Zaregistruje každý pohyb
  • Rychlé vybíjení, musí být furt zapojená.
  • Nejde mi vypnout nahrávání.
  • Pořád to po mě chtělo sd kartu, tak jsem ji musela hned koupit.

Tento produkt jsem vybrala kvůli GPS a ostrému obrazu, a to splňuje, doporučuji.

Eltrinex V12Pro

Eltrinex V12Pro

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• hlasový průvodce pro slabozraké, možnost výběru z několika hlasů
  • využíván hlavně pro poslech audio knih
  • celkem snadné a pohodlné ovládání - zvládne i starší člověk
  • kvalitní zvuk
  • funkce resume - pamatuje si místo posledního přehrávání (i uprostřed stopy)
  • aktualizace SW
  • nemá zabudovanou baterii - nutné měnit AAA baterie
  • nelze použít pro hlasitý poslech při zapojení přes USB (takto lze šetřit baterie jen při nahrávání)
  • maximální hlasitost pro poslech by mohla být vyšší
  • nutné přepínat mezi využívanou vnitřní pamětí/micro SD kartou

Hledali jsme něco pro 85letého dědečka, který moc špatně vidí. Bohužel na trhu neexistuje jiný třeba jen MP3 přehrávač s požadovanými funkcemi, snadným ovládáním a příp. hlasovým průvodcem, který by mohl být podstatně levnější. Pro poslech audio knih splnil svůj účel, i když diktafon aktuálně prakticky nevyužijeme.

Přidáno: 12. listopadu 2017

• spolehlivé
  • kvalitní produkt
  • kamera má několik poměrně unikátních vlastností
  • nepovedlo se mi kameru sehnat v kamenné prodejně.

Se značkou eltrinex mám celkově dobrou zkušenost

Ověřený zákazník Zelené Elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2017

Zakoupeno v Zelené Elektro

funguje jak má

Přidáno: 28. října 2017

Zakoupeno v Digiboss

• Zatím vše v pohodě, perfektní obraz, což je to hlavní.
  • Snad jen databáze a hlášení železničních přejezdů je trochu matoucí, ale dá se vypnout.

Doporučuji, oproti levné číně, co jsem používal dosud, zcela jiný level.

Eltrinex CarHD 4 GPS

Eltrinex CarHD 4 GPS

Přidáno: 26. října 2017

• Kamera dělá ( dělala ) krásné záběry. Ale to bylo vše. Ve videu bylo pokaždé slyšet nějaké drnčení po dlouhém zkoumání jsem zjistil, že to drnčí ovládací knoflíky. To jsem vyřešil přelepením malým páskem izolačky. Potom přestala pracovat GPS. Kameru jsem reklamoval. Po reklamaci neukládala videa ( na poklepání je neukládala nikdy a tak jsem musel videa ukládat ručně). Další reklamace. Po další reklamaci se nenabíjela a a neustále se zapínala a vypínala v intervalu asi 4 vteřiny. Další reklamace. Obchodník byl takový frajer, že mi dal úplně novou kameru zdarma a tu starou ať si nechám. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš! Já vstoupil. Po měsíci používání nachlup to samé. Kamera se vypínala, neukládala videa, po vymetení výmolu vypadávala z držáku atd atd. Vzdal jsem to a jezdím bez kamery. Už je mi trapně se v tom obchodě ukázat s další reklamací. Pokud mohu doporučit kupte si jinou a lepší.

Přidáno: 20. října 2017

• magnetický držák je super
  • neustálé problémy s elektronikou, několik reklamací v záruční době, špatné kontakty, špatná elektronika, porušené záznamy, které nejdou přečíst - hnus

jak jsem byl zpočátku unešený magnetickým držákem, kvalitou záznamu a překrývajícími záznamy, tak jsem teď po několika letech zhnusený tím, jak každý druhý záznam je poškozený a nejde přečíst. tím se degraduje základní smysl kamery. během celé záruční doby jsem jezdil do brna měnit držák, napájecí kabel a elektroniku. vstřícnost obchodu super, ale už nikdy víc. potřebuji kameru, která bude fungovat a bez problému zaznamenávat jízdy.

Přidáno: 17. října 2017

Zakoupeno v EMPEI

• Ostré video s vyváženou saturací
  • Kvalita videa neklesá se snížením světelnosti
  • Kamera má české menu
  • Kameru jde velmi snadno odejmou z držáku při opuštění vozidla

Kvalitní výrobek

Přidáno: 3. října 2017

• ani ten zbastlený držák
  • kvalita záznamu, zpracování, nulová výdrž baterie, ostuda

Pokud si chcete připravit zklamání jen do toho, naprosto nepoužitelná a předražená věc. Na aliexpresu stejná 50 dolarů Ambarella A7LA50 . Jak může tuto kameru někdo nazvat profesionální pro náročné zákazníky nechápu. Upozornění na radary směšné. Koupeno, vyzkoušeno a obratem vráceno. Čtení SPZ protijedoucích vozidel na to zapomeňte i ve městě, čím rychlejší jízda tím obraz nekvalitnější. Promo videa mi připadá, že je točené na něco jiného na tuto kameru to asi nebude. Nedoporučuji v žádném případě.

Přidáno: 28. srpna 2017

Perfektní.

Přidáno: 24. srpna 2017

(naposledy upraveno 24. srpna 2017)

• Obraz a zvuk
  • podpůrné aplikace řízení
  • GPS
  • dlouhá výdrž baterie
  • nasazení a vyndavání otázkou 1 vteřiny
  • v držáku je současně dobíjení
  • pevné tělo přístroje

Nedám za to ruku do ohně, ale v současnosti (2017) asi nejlepší "chytrá kamera" do motorových vozidel. Bytelná konstrukce, rychlá instalace, plně automatizovaný provoz, podpůrné aplikace pro bezpečnější řízení, stačí nasadit - zapne se, vyndat - vypne se. Vynikající kvalita obrazu a zvuku. Obraz na 2K je opravdu využit do posledního pixelu - žádné olejokresby nebo šum. Jen těžko se hledá moucha na tomto přístroji.

Eltrinex Mini 8GB

Eltrinex Mini 8GB

Přidáno: 17. srpna 2017

• naramek je uplne k nicemu...doporucuji nekupovat

naramek je uplne k nicemu.Nechapu, kdo ho takto navrhl...vydrzel mi 2 dny rozepnul se a je ztracen. Vyhozenych 15 stovek. Vyrobky firmy Eltrinex mam rad kvuli jejich kvalite, ale tohle je fakt velky preslap!

Přidáno: 16. srpna 2017

Zakoupeno v EMPEI

• GPSka umí ukládat záznam o pohybu vozidla
  • Perfektní ostré video
  • Komunikuje hlasem (v češtině)
  • Snadno se zapojuje do auta a po zapojení se automaticky zapne - velmi pohodlné.

Pro každodení použití perfektní kamera do auta. Odemču auto, zapojím do držáku, dojedu na místo, vypojím, zamknu. Nic víc. Vše ostatní se udělá samo, zapnutí/vypnutí nahrávání, ukládání v nekonečném cyklu, údajně při nárazu umí kamera nahrávku i zamknout a ochránit (naštěstí jsem zatím nevyzkoušel :) . Umí také upozornit na radary (funkci jsem vypnul, jezdím pomalu) a různě pomáhat řidiči. Mám rád věci, které člověku usnadňují život. Chválím.

Ověřený zákazník AUTOPROFI CZ Weaving

Přidáno: 12. srpna 2017

Zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Rozlišení špičkové
  • 4 reklamace pro chybu v elektronice

Ověřený zákazník kamerov.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2017

Zakoupeno v kamerov.cz

• Vysoké rozlíšenie a vysoká fps zaručuje ostrí obraz
  • Takmer nefunguje. Zapínala sa 30 krát po 2-3 sekundách spúšťania kameri.
  • Na druhý deň nejšla spustiť vôbec až keď som stlačil RESET. Po vypnutí znova tak isto.
  • Po 3 hodinovej jazde som si ani nevšimol kedy ju seklo a ostalo tam napísaných rýchlosť 48km/h. Nejšla vypnúť, vytiahol som ju z napájania autozapalovača a stále tam bola napísaná rýchlosť a auto stálo! Vypnúť nejšla vôbec až kým sa sama nevybila.

Využil som vrátenie tovaru do 7 pracovných dní bez udania dôvodu a pýtam peniaze naspäť. Ale aj tak som tam napísal dôvod. Snáď nájdem inú kameru s podobnými parametrami, ktorá aj bude fungovať.

Ověřený zákazník Melichar CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2017

Zakoupeno v Melichar CZ

Kvalitní kamera do auta, jsme s ní spokojeni.

Ověřený zákazník Zelené Elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2017

Zakoupeno v Zelené Elektro

• komunikuje česky
  • hezký design, ostrý obraz
  • kameru jde koupit asi jen na internetu

Kameru jsem dostala jako dárek kvůli bezpečnosti na silnici. Líbí se mi, nastavení je snadné, vše je v českém jazyce. Kamera na mě dokonce mluví :-) Co osobně oceňuji, tak je hezké a kvalitní zpracování.

Přidáno: 17. července 2017

Naprosto perfektní

Přidáno: 2. července 2017

• Kompletně v češtině
  • Jednoduchá obsluha
  • Kvalitní

S kamerou jsem spokojena.

Zobrazuji 181 - 200 ze 352 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12...18