Recenze Eltrinex

Eltrinex CarHD 4 GPS

Eltrinex CarHD 4 GPS

Přidáno: 6. června 2017

• celkem slušný obraz
  • dobré nacvaknutí bez odpojování kabelu
  • reklamoval jsem přívodní kabel
  • po dvou letech se seká, obraz je fialový a nenatáčí
  • po naplnění karty nepracuje

po koupi jsem byl spokojený, ale problémy začli sdotykem v upínání, poté s přívodním kabele a poté se začala občas zasekávát , stále se to zhoršuje

Ověřený zákazník Melichar CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2017

Zakoupeno v Zelené Elektro

• kvalitní hardware
  • prověřená značka
  • záznam za deště a v noci je oproti klasické kameře ostrý a zřetelný
  • nemohu nic vytknout

Je to již třetí zařízení této značky, které jsem si pořídil. Harddiskový přehrávač mi slouží již skoro 10 let, diktafon využívám též alespoň 1x do týdne. Vše bez problému. Proto jsem značce věrný a mohu zodpovědně říci, že ani tato kamera mne nezklamala.

Ověřený zákazník Digiboss Lukas Mlynek

Přidáno: 20. dubna 2017

• rozliseni
  • mala kapacita baterie, max 1min.

nezapomenout na mic. sd kartu

Přidáno: 27. března 2017

• stabilita při provozu
  • chytře vymyšlené připojení kamery
  • noční záznam
  • funkce hlídání jízdy na dálnici
  • nevím

kvalitní černá skříka do auta, všechny své funkce plní na jedničku a má i užitečné funkce navíc.

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 14. března 2017

Zakoupeno v Digiboss

• Kvalitní záznam jak za dne tak v noci. Magnetický držák.
  • Kamera se mi občas sekne při zapnutí napájení (asi to dělá paměťová karta), naštěstí má na sobě tlačítko kterým se resetuje. GPS nenaběhne hned, standardně tak za 1-2 minuty.

Kvalitní záznam, GPS modul

Přidáno: 19. února 2017

• jednoduché ovládání
  • kvalita provedení
  • magnetický držák
  • stručný manuál

Pro bezpečnost na silnici je dnes palubní kamera velice vhodná. Až se něco stane, je už potom pozdě .. jak bohužel mohu potvrdit ze své zkušenosti. S kamerou Eltrinex jsem velmi spokojen, vytknul bych snad jen poměrně stručný manuál, na druhou stranu se dá na vše přijít tak nějak intuitivně. Kameru doporučuji.

Eltrinex Keeper Pro

Eltrinex Keeper Pro

Přidáno: 18. února 2017

• bezproblémově funkční
  • neřešíme žádné plané poplachy
  • uspokojuje i potřeby větší rodiny

Bezkonkurenční alarm, používáme již více jak rok a jsme zcela spokojeni. Kupuji druhý na chatu. Doporučuji.

Přidáno: 18. února 2017

• provedení
  • intuitivní obsluha

Super kamera, působí na první pohled velmi kvalitně a při používání jsem se nesetkal s žádným problémem. Pokud bych potřeboval další, zvolil bych opět tuto.

Přidáno: 6. února 2017

• Obraz, uchycení, ovládání super.
  • Naprosto nesmyslné hlášení přejezdů radarů apod. Hlásí přejezdy i tam, kde vůbec nejsou, nebo při nadjíždění či podjíždění kolejí. No hnus. Co se týká radarů, tak kde jednou stál policajt, tak to místo hlásí a pořád dokola to kecá.... Hrůza. Jednou z ničeho nic, se ozvalo nějaké oznámení rusky. Vypnout to jde, ale vypne se zobrazování aktuální rychlosti, což mě nadmíru s.e.r.e. To mi hodně vadí.

Vybíral jsem poměrně dlouho. Nakonec jsem se rozhodl, že nechci žádnou šunku za 1500 a po přečtení recenzí a zkouknutí videí jsem se rozhodl pro tuto. Problémy s upozorněními vs. zobrazení rychlosti mé hodnocení velice ovlivňuje.

Přidáno: 30. ledna 2017

• ,- Kvalita obrazu.
  • ,- Radary a Železniční přejezdy.
  • ,- Držák a rychlost upínání vl. kamery.
  • ,- Hlídání jízdních pruhů.
  • ,- POI body hlásí moc brzy ca. 800m (v okruhu) předem a ani nemusím přes něj jet a přesto ruší a mate.
  • ,- nenašel jsem způsob, jak lze data aktualizovat (jestli to vůbec jde)

,- Kameru jsem koupil na popud kladných recenzí.
,- Je to má 3. kamera.
,- Obraz super.
,- POI body nic moc.
,- Hlasitost by mohla být silnější.

Eltrinex CarHD LDWS

Eltrinex CarHD LDWS

Ověřený zákazník AUTOPROFI CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2017

Zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Na krabici od produktu se uvádí, že podporuje paměťové karty do 64 GB. Kartu jsem do kamery vložil a fungovalo to.
  • Funkce LWDS funguje jen při nejvyšším rozlišení, které zabírá zabírá víc místa na paměťové kartě.

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2017

Zakoupeno v Digiboss

• Použili jsme kameru ve dne v noci, za silného sněžení, v mlze, deště i při ostrém slunečním svitu. Záběry jsme prohlédli na PC a opravdu krásné, ostré záznamy, které předčili naše očekávání. Kamera má opravdu spoustu nastavení co se týká upozornění. Pro někoho mohou být obtěžující, ale není nic jednoduššího než je vypnout. Velice dobře (snadno) se upevňuje. Opravdu se vyrovnává profesionálům. Vše je v českém jazyce a snadno se nastavuje.
  • vůbec nic

Cena + využití je bezkonkurenční. Rozhodně doporučuji všem.

Přidáno: 8. ledna 2017

• Záznam je kvalitní, dobré podání barev i kontrastu, žádná soudkovitost
  • Vzhled kamery, uchycení, funkce
  • Kamera se ve vozidle při nižších teplotách opakovaně restartuje, než se uvede do provozu
  • Pokud jsou vypnuty výstražné funkce, nezobrazuje se rychlost v záznamu
  • Upozornění na přejezd je zbytečně daleko a hlasový komentář je obtěžující
  • Ve spořiči displeje by mohl být údaj o rychlosti

Kameru ač nerad, vracím

Přidáno: 6. ledna 2017

• Vysoká citlivost
  • Bohaté příslušenství
  • Manual
  • Balení
  • Kvalita doplňků-zpracování není úplně na nejvyšší úrovni

Diktafon dobře plní svou funkci , tj.zaznamenává zvuk a má opravdu vynikajicí citlivost.Mírný nedostatek je, že od zapnutí záznamu do skutečného začátku zaznamenávání zvuku uběhnou cca 1-3 vteřiny.Je potřeba si na to zvyknout a počítat s tím.Sám jsem dostal přístroj s malinkou vadou na povrchovém zpracování a to zamrzí, jsem asi perfekcionista a mám rád veci ve 100% pořádku.Taky kvalitu dílenského zpracování příslušenství bych hodnotil známkováním jako ve škole známkou dvě mínus až tři , tedy dobrá. Ne co do funkčnosti , tam je to na výbornou , ale zpracování.Například ale dodaná sluchátka jsou na výbornou.Vzhledem k cene přístroje (890,-) si ale není na co moc stěžovat.Zavádějicí je údaj na stránkách prodejce že přístroj zaznamenává do souboru wav, buď tuto funkci neumím aktivovat a nebo tam není.Dodaný cz návod je úplně k ničemu , jako by nebyl a aj.originál není , rovněž krabice je prapodivná , bez jediného nápisu a nikde není ani zmínka o výrobci. Můžu jen hádat kde se byl výrobek vyrobený , není ani odkaz na stránky výrobce.Přijde mi to celé jako pokutný dovoz se snahou zatajit výrobce.V dnešní době každý kdo něco vyrobí a navíc vcelku kvalitně se chlubí a dělá si reklamu, tady je naprostá anonymita a to zaráží a můžu se jen domnívat proč.Možná proto , že přístroj lze sehnat v zahraničí za zlomek ceny u nás ?

Přidáno: 14. prosince 2016

• Kvalitní obraz
  • Rychlé uchycení
  • Napájecí kabel v držáku

Investice do tohoto modelu se mi vyplatila.Kvalitou obrazu se této kameře nemůže jen tak někdo rovnat.
Moc dobře je vyřešené uchycení do držáku pomocí magnetů - rychlé nandání a sundání - takže nedochází ke změně směru natáčení nějakým páčením či šroubováním.
Kamera se rychle zapíná (sama po připojení k držáku) a začíná okamžitě nahrávat.

Rozlišení videa je více než dobré, takže lze snadno přečíst SPZ protijedoucího automobilu :-)

____ ____

Přidáno: 8. prosince 2016

(naposledy upraveno 8. prosince 2016)

• Bohaté příslušenství
  • Relativně slušná citlivost
  • Vcelku nízká cena - 890,- kč
  • Doba začátku záznamu zvuku cca 4-5 vteřin od stisku rec.tlačítka
  • Absence něčeho co by se dalo nazvat manual bez ohledu na jazyk

Můj dojem je velmi rozporuplný . Na jednu stranu má diktafon poměrně dobrou citlivost ale když chci poznamenat myšlenku , tak stisknu tlačítko rec. , kontrolka nahrávání svítí symbol na displeji ukazuje že přístroj provádí záznam ale nezaznamenává . Začne zaznamenávat asi 3-5
sekund od stisku tlačítka rec a mezitím klame , takže máte záznam o minimálně jednu větu kratší a to čekání když o něco jde je opravdu nekonečné.Toto je můj subjektivní názor.Jinak přístroj má bohaté příslušenství , stereo mikrofon viz foto , lze odejmout , potom mono mikrofon na klopu , sluchátka , propojovací kabel jack 3,5mm/jack 3,5mm stereo pro line-in a adapter pro záznam hovorů s tel. linky.Manual nemá cenu komentovat, něco tak hrozného jsem nikdy ještě neviděl.

Ověřený zákazník kamerov.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2016

Zakoupeno v kamerov.cz

• dobrý poměr cena/výkon
  • celkové zpracování kamery

Na první pohled poctivý výrobek. Zatím jezdím s kamerou asi jen 14 dní, takže nemohu posoudit dlouhodobě, nicméně jsem nezaznamenal žádný nedostatek. Zaznamenané video je super. Vychvalovaný magnetický držák je opravdu dobrá věc. Ovládání také bez problému.

Přidáno: 24. listopadu 2016

Zakoupeno v EMPEI

• chytrý způsob montáže na okno pomocí magnetického napájeného spoje místo tradičního šroubování do držáku a připojování drátů
  • český design
  • WDR systém
  • příliš stručný manuál

Je to moje druhá kamera po špatných zkušenostech s nějakým čínským lowendem za pár stovek. Rozdíl je markantní, jednak v kvalitě, ale i v pohodlí obsluhy. Asi nejzásadnější přidanou hodnotou této kamery je zajímavě řešené zapojení v držáku, kdy se nemusí nic šroubovat, nastavovat, zapojovat, jak jsem byl už zvyklý dělat při každé jízdě. Kamera se jen hladce zacvakne do držáku a samo se spustí nahrávání. Dočetl jsem se, že vývoj tohoto zařízení probíhá v čechách, což bych i věril - zkrátka zlaté české ručičky jsou pořád ještě něco jiného než čínská pásová výroba. Celkově jsem s kamerou nadmíru spokojený a doporučil bych všem nevyhazovat čas a peníze nákupem low-cost kamer. To se vůbec nedá srovnat.

Přidáno: 18. listopadu 2016

Kameru jsem si koupil na doporučení, po havárii. Řešení s policisty a dokazování situace, kdo je a není v právu, je horor. S autokamerou se to již nebude opakovat.

Zobrazuji 201 - 220 ze 352 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13...18