Recenze EVOLVEO

EVOLVEO EasyPhone LT

EVOLVEO EasyPhone LT

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: před 6 hodinami

(naposledy upraveno před 5 hodinami)

Zakoupeno v OKAY.cz

Telefon je lehký, dizain je super, výdrž baterie je dobrá, obsluha je jednoduchá, zvláště pro starší ročníky, všem vřele doporučuji.
Podrobnější hodnocení nemohu technicky vyhodnotit mám 88 roků.

Evolveo Alpha T2

Evolveo Alpha T2

Přidáno: včera, 16:09

• Spolehlivý, přehledné funkce
Evolveo StrongVision LTE

Evolveo StrongVision LTE

Anonym Anonym

Přidáno: včera, 09:37

Když už se to podaří zprovoznit, dva dny se zdá, že je vše super. Pak jste v pasti.

Live náhled (ani nic jiného) cca po 2 dnech nefunguje. Zařízení se probouzí, neprobudí. Při připojování vám v aplikaci napíše: "Zažízení může být v nečinnosti. Chcete zařízení probudit okamžitě?" Když dáte OK, začne na simku volat a operátor vám oznámí, že volané číslo je mimo...
Pomohlo jenom past vypnout a znovu zapnout.

Návod matoucí, uvádí více velikostí SIM, takže když na první pokus vylomíte NANO (protože návod a nechcete tam rvát větší na silu), hezky vám tam celá zapluje, vylovit. Čtete dál, tam je zas MINI. Zase špatně. Vylovit. Pasuje tam klasická, to pro jistotu nepíšou, asi humor.

Jestli má výrobce nejaký návod a neco děláme všichni špatně, sem s ním. (Fotopasti máme 2ks, problém stejný, to asi nebude náhoda)

Odpověď ve zmyslu kontaktujte podporu je na dvě věci.

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Fotopast Evolveo StrongVision LTE není kompatibilní s žádnou mobilní aplikací. Fotopast je potřeba nastavit prostřednictvím konfigurační aplikace MMS Config, kdy Vám následně bude fotopast zasílat pořízené snímky pomocí MMS / na email / na FTP server dle Vašeho nastavení.
V manuálu není uvedeno více velikostí SIM karty. V popisu produktu je uvedena velikost SIM karty MINI, která je správně.
V případě potřeby se na nás můžete obrátit prostřednictvím naší technické podpory na adrese [email protected] .

Evolveo StrongVision DUAL A

EVOLVEO EasyPhone FM

Ověřený zákazník F-mobil.cz Petr

Přidáno: 24. dubna 2024

Zakoupeno v F-mobil.cz

• Celkem jednoduchý mobil pro seniory.
  • Malá kapacita baterie.
Evolveo FX 750 750W FX750

Evolveo FX 750 750W FX750

Přidáno: 23. dubna 2024

(naposledy upraveno 23. dubna 2024)

• výkon

Přidáno: 22. dubna 2024

• Fotí a natáčí
  • Snímky neposílá na email
  • Kvalita nic moc

Když potřebujete vědět jestli se zrovna na daném místě někdo pohybuje tak rozhodně nekupovat!!!

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že máte s provozem fotopasti potíže. Nejpravděpodobněji se bude jednat o chybné nastavení fotopasti, obraťte se na nás prosím prostřednictvím naší technické podpory na adrese [email protected] , kde Vám rádi pomůžeme se správným nastavením fotopasti.

EVOLVEO EP-600

EVOLVEO StrongPhone W4

Ověřený zákazník Obchůdeček Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2024

Zakoupeno v Obchůdeček

Vypadá kvalitně,je to dárek.

EVOLVEO DoorPhone AP2 DPAP2-W

EVOLVEO DoorPhone AP2 DPAP2-W

Přidáno: 18. dubna 2024

(naposledy upraveno 18. dubna 2024)

Zakoupeno v EVOLVEO

• po připojení venkovní jednotky zhasnul monitor. Byl špatně upevněný drát v konektoru a docházelo ke zkratu. Banalita, ale den práce než jsem na to přišel. Zlepšit výstupní kontrolu.

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že jste s instalací video telefonu měl potíže.

Evolveo M5 CAEM5

EVOLVEO StrongPhone Z6

Přidáno: 14. dubna 2024

• Opravdu dlouhá výbrž
  • USB-C
  • Čitelnost zpráv na displeji, určitě zásadně lepší než Sencor Element. To byla tragédie!
  • Svítilna po podržení nuly
  • Svítilna po podržení nuly - v kapse si pak le telefon mnohdy sám svítí, protože není potřeba mít odekmnutou klávesnici.
  • Rozhodně mi těžce vytáčí, že píšu zpravidla delší sms, ale teprve před odesláním telefon zjistí, že nemá kam ji uložit (mnohdy nezbývá tolik volných míst v paměti na sms) a zmetek tu napsanou zprávu ani nepošle, prostě napíše chybu a sorry jako. To mi trefí! Ale když člověk píše znovu, buď je už stručný nebo se na třetí pokus už na odpověď prostě vykašle.
  • Nemá vibrační zvonění, tudíž diskrétní fungování je ve výsledku totožné jako žádný mobil nemít. Jak volání, tak sms, ale hlavně mi chybí diskrétní budík.
Evolveo Silens S1 CAESILENSS1

Evolveo Silens S1 CAESILENSS1

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. dubna 2024

• Odzvučnění bočni, stropnice a předního panelu
  • Přední panel se dá vyklopit pantem na stranu a vyčistit
  • I/O panel shora a ne zepředu
  • Kvalitní provedení
  • Dostatek místa na disky (2 x HDD, 2x SSD)
  • Bočnice není skleněná (takových na trhu moc není)
  • 3 větráky s manuální regulací
  • Packy zespodu působí trošku lacině, snad to vydrží
  • Otvor na CPU konektor byl pro 8-pinový konektor hodně hraniční, nakonec se ale vešel
  • Není prostor pro CD/DVD mechaniku, ale to už je snad dnes přežitek.

Za tyhle peníze vše co byste od obyčejné bedny očekávali, za mě s nadprůměrným zpracováním. Oceňuji I/O panel nahoře, nemusím se s flashkou shýbat. Velkým překvapením pro mě byla regulace ventilace na I/O, která má 3 stupně - vysoký, nízký výkon a vypnuto. Odhlučnění je plus, ale nečekejte od toho zázraky (zdroj pořád slyším).

EVOLVEO Ania 9 RGB, nastavitelný podstavec pro notebook

EVOLVEO Ania 9 RGB, nastavitelný podstavec pro notebook

Přidáno: 13. dubna 2024

• RGB Lze vypnout
  • Docela tichý
  • Vejde se na něj víceméně každá velikost notebooku
  • Teplotu na mém ultrabooku snížila o 10-15°C při hraní
  • Nastavitelná rychlost
  • Kvalita konstrukce nic moc. Celá váha notebooku je podepřena tenkou kovovou tyčí, která se jednoduše odpojí ze stojanu. Samotná tyč se opírá o docela tenký kus plastu.
  • Jeden z větráků vydává zvláštní zvuk

Dělá co má. Tichý, RGB lze vypnout. Nemám ale moc důvěru, že to dlouho vydrží. Materiál vypadá docela křehce. Beztak že se to zlomí hned po záruce.

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Pokud jeden z větráků vykazuje závadu, doporučuji přistoupit k reklamaci zařízení.

Evolveo EasyPhone XD

Evolveo EasyPhone XD

Přidáno: 12. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Jeden z nejlepších mobilů pro důchodce
  • Kalendář je jen pro okrasu,nejde vkládat události ani upomínky
Evolveo NightVision W25

Evolveo NightVision W25

Přidáno: 11. dubna 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

Noční vidění není mockvalitní ani na vzdálenost 5 metrů.

Evolveo StrongVision Mini

Evolveo StrongVision Mini

Ověřený zákazník EVOLVEO larry

Přidáno: 10. dubna 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

• je malá, fotí a natáčí kvalitně.
  • pouze na čtyři tužkové baterie
  • český návod
  • fotí s menší prodlevou a teprve pak se zapne videokamera, takže vidím zvířátko na odchodu a na videu většinou nic nebo jen mávání ocáskem, přesto poznáte, zda vám na střeše běhá kočka nebo kuna.
  • nastavování fotopasti probíhá pouze v počítači přes soubor, který se vytvoří na SD kartě.
  • při sepnutí videa se na pasti rozsvítí dvě červené světýlka a ty většinou zvířátko a případného zloděje upozorní a vyplaší
  • spínač je uvnitř fotopasti, což je protivný, musíte ji mít otevřenou, zapnete čudlíkem, pak zavřete vrátka fotopasti, mezitím se několikrát vyfotíte a pak fotopast teprve můžete někam připevnit.
  • pozor na toto, jakákoliv větev nebo listí rozpohybované větrem, v zorném poli kamery, dokáže kamerku spustit.

Pokud potřebujete zjistit, kdo vám běhá po dvorku v nočních hodinách, nebo jestli máte na půdě kuny, nebo jinou havěť, tak je to super věc. Využítí je na vás. Fotky i videa jsou kvalitní jak za denního světla (jsou barevné),tak i za nočního černobílého infra.

Evolveo Pulse 350W EP350PP12B

Evolveo Heat M30 EVO-RV

Ověřený zákazník Alza.cz Kája

Přidáno: 8. dubna 2024

• funguje jak má
  • bez wi-fi gate nemá vůbec smysl používat
  • ovládání na hlavici téměř nepoužitelné
  • neintuitivní nastavení
  • piktogramy v návodu neodpovídají skutečnosti

nedoporučuji používat bez wi-fi gate a aplikace. skutečně nastavit ji lze pouze "dálkově". Pokud má mít význam musí být nasazena na všechny řízené ventily. Skvělý je dodatkový modul na spínání kotle. Aplikace je použitelná avšak dost odfláknutá. Zabere delší čas k nastavení cca 2 měsíce (než doladíte požadované teploty na ventilech) ale pak, dojde k významné úspoře na teplu přičemž se tepelná pohoda zlepšila v celém obývaném prostoru.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25