Recenze Harmonelo

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. listopadu 2022

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

Tyto probiotika jsou opravdu unikátní. Už po krátkém užívání pocítíte jejich účinnost. Jediné co někoho může odradit, je obsažené množství vlákniny, na kterou bohužel naše zažívání nejsou v dnešní době zvyklá. Tato vláknina je ale naopak obrovským pozitivem nejen pro zdraví našeho trávení ale také jako skvělý pomocník pro vstřebatelnost jednotlivých přírodních složek těchto sirupů. U nás tyto sirupy krásně pomohly s atop. ekzémem, zažívacími problémy, častými nemocemi u dětí, bolestí pohybového aparátu, alergie,.. atd. Ráda sdělím své zkušenosti, případně pomůžu s výběrem a dávkováním. Pro registraci na stránkách eshopu a získání slevy můžete využít mé ID: 126555.

Dadule Spillkerule Dadule Spillkerule

Přidáno: 8. června 2022

• Stévie, stévie, stévie

Asi budu jeden z mála, ale zkušenosti s tímto potr. doplňkem mám pouze negativní. Vzhledem k velmi špatnému vstřebávání sacharidů (nádorové onemocnění jícnu, odstranění a náhrada tubuliz. žaludkem) , je užívání Harmonela kvůli přidané stevii docela peklo...Pokud máte problém podobného rázu, tak Harmonelo určitě nedoporučuji (nadýmání, křeče. průjem). Bohužel nejsem ani tak movitý, abych si mohl dovolit probiotika na míru, kde za půlroční kůru požadují pro mne těžko uvěřitelných 29.900 Kč.

Zobrazuji 1 - 2 ze 2 recenzí