Recenze Hecht

Hecht 163

Ověřený zákazník Servis zahradní techniky Zdeněk

Přidáno: 7. března 2022

Zakoupeno v Servis zahradní techniky

Po rozbalení bylo zboží zjevně poškozeno a posláno zpět do obchodu.

Přidáno: 4. března 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Drtič jsem ihned vyzkoušel a pracuje velmi dobře. Nemám žádné negativní připomínky.

Hecht 33

Hecht 33

Ověřený zákazník MALL.CZ Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. března 2022

• Dobrý pomocník na zahradu

Přidáno: 2. března 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

překvapivě dobře funguje. Co projde vstupním otvorem, to prostě rozdrtí.

Ověřený zákazník Jarabák.cz ZDEKR

Přidáno: 1. března 2022

lehká manipulace

Hecht 4500

Hecht 4500

Ověřený zákazník Jarabák.cz Cesar

Přidáno: 28. února 2022

Zakoupeno v Jarabák.cz

• zatím nevyzkoušeno, ale zpracování vypadá ok.

Na trubce je tenká stěna. Uvidíme .

HECHT 750

Hecht 2039

Ověřený zákazník AMAT nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 24. února 2022

Zakoupeno v AMAT nářadí

Za málo peněz hodně muziky :-)

Hecht 624

Hecht 624

Přidáno: 23. února 2022

• ucpává se

Zkoušel jsem všechny druhy větví ze zahrady (čerstvé, suché, s listím, bez listí atd.), ale vždy se ucpával. Špatné konstrukční řešení vyhazovacího otvoru.

Hecht JZN 200

Hecht JZN 200

Ověřený zákazník PROHOPO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2022

Zakoupeno v PROHOPO.cz

• Núžky se dostanou blízko ke kmeni
Hecht 972 PROFI

Hecht 972 PROFI

Přidáno: 20. února 2022

• Vypadá hezky
  • V praxi nepoužitelný
  • Přístup firmy Hecht k reklamacím obecně. Mám od nich bohužel několik čínských šmejdů a chování prodejce = kvalitě produktů - jsou to šmejdi.

Po nastěhování do nového domu lemovanou listnatými stromy s větší zahradou jsem se při prvním podzimu rozhodl investovat do techniky a pořídil si PROFI fukar 972. Nebál jsem se vyšší investice neboť razím heslo, že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. Nyní jsem motto rozšířil o frázi, že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat výrobky f. HECHT.
Fukar jsem použil první podzim - po dvou motohodinách záruční reklamace - po zahřátí ztrácel výkon až se zadusil a nešel vzkřísit. Následující rok další záruční reklamace, stejný problém - zase něco pošťourali a hodinu běžel. Letos, jsem bohužel po záruce a funkčnost jsem neočekával.. takže opět servis, tentokrát za peníze aby zase na chvilku tento přerostlý fén foukal. Fukarem na listí bych ho nenazval...
Závěrem nejhorší na hrozné značce Hecht je přístup k reklamacím. Snažím se reklamovat míchačku 2185. Resp. 2x se rozpadla, reklamaci uznali a při třetí reklamaci ji zamítli s prohlášením, že došlo k nevhodnému použití stroje, nebo manipulaci s ním. Dle recenzí tohoto mixéru nejsem sám, kdo jej odvezl do sběrného dvora.
To, že jste spor s f. Hecht prohráli patrně pochopíte jako já, pokud Vám začne na emaily odpovídat, dle mého názoru, "robot" z emailové adresy [email protected] . Na každý email odpoví v různé variaci že děkuje za zakoupení výrobku f. Hecht, od srdce ho mrzí, že s ním nejste spokojen, ale světová firma prodávající čínský alobal - f. Hecht - jedná v souladu s VOP a zákony ČR. Na závěr Vám poděkuje za pochopení a s pozdravem se s Vámi rozloučí Petr Vlach.
Závěr? Hecht není Echt a než si psát s, dle mého názoru, 8bitovým robotem pojmenovým Petr Vlach, obraťte se rovnou na ČOI či poradnu dTest jako jsem to udělal já.

Ověřený zákazník Jarabák.cz Milan

Přidáno: 20. února 2022

Zakoupeno v Jarabák.cz

• S kultivatorem jsem zatím pracoval pouze 1x a to ve skleníku. Byl jsem s ním celkem spokojený. Svoji práci odvedl dobře. Pro práci venku jsem ho zatím nemohl použít. Byl zakoupen v zimním období.
Hecht Cocis Zero

Hecht Cocis Zero

Ověřený zákazník Zahradní palác Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2022

Zakoupeno v Zahradní palác

Zatím nepoužívám, až po registraci na úřadě

HECHT 5400 GT

HECHT 5400 GT

Ověřený zákazník AMAT nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2022

Zakoupeno v AMAT nářadí

• lepší za tuto cenu jsem neměl
HECHT 547 SXW

Hecht 3303

Ověřený zákazník Haus Spezi Hanka

Přidáno: 13. února 2022

Zakoupeno v Haus Spezi

Ztím nemám vyzkoušeno, bylo mi doporučeno odborníkem.

HECHT 2185

HECHT 2185

Přidáno: 9. února 2022

• Hezká barva :)
  • Zoufalá kvalita použitých materiálů, přístup f. Hecht k reklamacím = vyhozené nemalé peníze - k práci tento "stroj" v originálním vydání není.

Míchačku jsem zakoupil k betonování obrubníků, svodů aj. příjezdové cesty... drobná stavební akce. Chtěl jsem být ale víkendově soběstačný...
Den po zakoupení jsem odvezl zpět rám bubnu... zploštěné části uchycení byly prasklé. Ochotný personál vyměnil z jiné, "lepší", míchačky za jiný.
Po prvním víkendu víkendu praskl držák uchycení bubnu.... reklamace uznána, díl opraven - měsíc na "stavbě" makala sousedova míchačka - reklamace trvala měsíc.
Po měsíci a následném druhém použití míchačky praskl znovu stejný díl u druhého namíchaného kolečka... míchačka opět měsíc v reklamaci a závěr : "nevhodné užití nebo manipulace, opravu provedeme za 1313Kč". Cena náhradního dílu 119Kč - nekvalitní neidentifikovatelný odlitek jakési slitiny hliníku - zbytek práce - z vlastní zkušenosti práce na 3Omin a dvě piva v garáži.
Nyní reklamován stojan míchačky pro nekvalitní švový svar jaklu - reklamace uznána, díl vyměněn.
Závěrem - za 8000Kč jsem si koupil míchačku, která míchala víkend a dvě kolečka, má za sebou jednu neoficiální, dvě oficiálně uznané reklamaci a jednu o které si se společností píšeme už více než měsíc a řeším přes ČOI aj. protože mi společnost nebyla schopna odpovědět, jak jsem vlastně měl s manipulací pochybit... není to ani možné, protože vyklápění je zpřevodováno tak špatně, že pro komfortní vyklápění je třeba dvou lidí... jeden točí kolem, druhý nadlehčuje. V opačném případě by se zlomila obsluha, nebo celý stroj o poznání dříve, prakticky asi ihned...
Jinak stavbu mám hotovou, odmíchala to 20let stará míchačka souseda, do které mi i ochotně přidával.
Závěr : Hecht není ECHT. Kupte cokoliv jiného, nebo se zeptejte souseda, zda Vám nepůjčí něco před desítkou let doma vyrobeného. Ušetříte 8000 Kč :)

Hecht GG 2500

HECHT 903480 - sada na broušení řetězů 4,8 mm

Ověřený zákazník loukashop.cz ivak

Přidáno: 6. února 2022

Zakoupeno v loukashop.cz

Výhodou jsou 3 ks pilníků průměru 4,8 mm, které potřebujeme na ostření pily nejvíc.

HECHT 6500

HECHT 6500

Přidáno: 5. února 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

zatím jsme neštípali ale znám od bratra byla nám doporučena

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25