Recenze Hecht

Hecht 5125

Hecht 5125

Přidáno: 3. února 2022

• pana Honzu
  • napište svůj příběh na uvedený e-mail, klidně zatím anonymně
  • spojme se v boji proti nekalým praktikám firmy Hecht se zamítáním reklamací

[email protected]
vaše nároky dle data nejsou ještě promlčeny

HECHT 8916

HECHT 8916

Jaromir Subrt Jaromir Subrt

• Levná
  • Pouze 1 druh plátků.

Pila je bohužel téměř k ničemu. Obdržel jsem ji jako dárek, ale k této pile dle výrobce, existují jen obyčejné pilové listy, které jsou ploché. Pro detailnější vyřezávání, např. všesměrovými (kulatými) plátky je tato pila tudíž k ničemu. Jelikož ji už mám, musím dále hledat, zda neexistují plátky jiného výrobce, ale HECHT mi nijak neporadil. Jednoduše nemáme.

HECHT 45

HECHT 45

Přidáno: 31. ledna 2022

(naposledy upraveno 24. března 2022)

• nic - nefunguje
  • Výzva pro podvedené od firmy Hecht
  • Firma Hecht přistoupila k paušálnímu zamítání reklamací z důvodů údajných manipulací v pilách a dalších výrobcích ze strany zákazníků, i když je to evidentně nesmyslné.
  • Následuje nabídka na opravu v nesmyslně vysoké ceně, která přesahuje cenu nového výrobku. Zřejmě z důvodu nedostatku v dodávkách čínských náhradních dílů.
  • Jedná se o evidentní nekalou obchodní praktiku.
  • Ovšem v současnosti je velice složité sehnat soudního znalce.
  • V každém případě na soudní uplatnění nároku máte dva roky. Proto pokud se dostanete do podobné situace nic nevzdávejte.
  • Vadný výrobek nevyhazujte a ani se jej nesnažte svépomocí opravovat. V brzké době vám nabídneme možnost připojit se k hromadné žalobě, jehož součástí bude i hromadné vypracování znaleckých posudků.
  • Nějaký čas příprava této akce potrvá. Mezitím shromážděte co nejvíce údajů - fotografie z opravy, jméno servisního pracovníka, popis výrobku při předání k reklamaci atd.
  • KONTAKT PRO ZÁJEMCE O PŘIPOJENÍ SE K BOJI S NEKALÝMI PRAKTIKAMI FIRMY HECHT:
  • [email protected]

Nefunkční výrobky firmy Hecht a servis, připojte se k hromadné žalobě pro nekalé obchodní praktiky.

HECHT 6810

Hecht 3301

Ověřený zákazník loukashop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2022

Zakoupeno v loukashop.cz

• Předchozí čerpadlo stejného typu přestalo fungovat po cca 1/2 roce občasného používání k zalévání. Pokud i toto selže, koupím jiný typ.

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2022

Zakoupeno v Jarabák.cz

Centrálu je potřeba asi jako každý motor zaběhnout, pak se sníží její hlučnost a chvění.
V letošním roce je už i tento typ v nabídce v pojízdném provedení to je dobrá inovace, přece je jenom dost těžká.

HECHT 9940

HECHT 9940

Přidáno: 16. ledna 2022

• dobrý výkon
  • betelná, sice trochu těžší, ale pevná
  • cena baterie a nabíječky, pokud ji nevyužijete na jiné nářadí

Měl jsem obavu z výkonu pily a kapacity baterie, ale zbytečný - maká to dobře.

HECHT 2250

HECHT 2250

Ověřený zákazník Servis zahradní techniky Nick_Carter

Přidáno: 15. ledna 2022

Zakoupeno v Servis zahradní techniky

• Příznivá cena při daném výkonu
  • Produkt je vyvážený, dobře se drží a ovládá
  • motor je podélně uložen a zabírá málo místa
  • Obtížná montáž a napínání řetězu

Parametry motoru jsou dobré a snadno se s ním manipuluje, pila má signalizaci přetížení.

Ověřený zákazník Haus Spezi Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2022

HECHT 738

HECHT 738

Ověřený zákazník MALL.CZ Karel

Přidáno: 12. ledna 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Neskutečně výkonný stroj. Jestli vydrží jeho převodovka několik let používání, tak to byly velice dobře investované peníze. Stroj odevzdává podobný výkon jako mnohem silnější motorový rotavátor o výkonu 5 kW a přitom váží jen necelých 8 kg. Úžasná hračka, kterou hravě zvládne i žena.
  • Hodné drahé náhradní díly. Náhradní nože stojí tolik co nový stroj.

Rotavátor HECHT 738 jednoznačně doporučuji, ale kupte si ho raději jinde než u firmy MALL.

HECHT 608

HECHT 608

Ověřený zákazník Haus Spezi Petr

Přidáno: 11. ledna 2022

Zakoupeno v Haus Spezi

nemůžu hodnotit produkt - hodnocení je možné dělat až po sezóně

HECHT 1802 S

HECHT 1802 S

Přidáno: 7. ledna 2022

• Sasi kovove, silny motor
  • Nejde nastavit delka rukojetl, nekvalitni kola, vyska seceni tak pro anglicky travnik max.7 cm, nerovna zahrada dost problem, velka neregulovatelna rychlost pojezdu, kovova paka zdvihu drela o kolo v nejvyssi poloze.....

Bohuzel je to dar, mysleny dobre ale danajsky....zlata umela sekacka mac allister,, vazi pulku a posekam s ni i prales....hecht je i predrazeny, kupte si motorovou sekacku, nebudete otrok kabelů.....

HECHT 22 E

HECHT 22 E

Ověřený zákazník Haus Spezi Milan

Přidáno: 4. ledna 2022

• sací výkon
  • mohla by být konečná trubka zahnutá
  • rovná se do kamen nevejde
HECHT 58

HECHT 58

Ověřený zákazník Agroform Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2022

Zakoupeno v Agroform

Škoda, že jí HECHT přestal vyrábět. Pila se snad nejlepším poměrem cena/výkon na trhu. Někdo tvrdí, že je těžká, ale hmotnost výkonu naprosto odpovídá. Je vyrobená ze slušných meteriálů a pokud se k ní člověk chová hezky - vydrží léta....

Hecht 900

Hecht 9254

Hecht 9254

Přidáno: 20. prosince 2021

• Žádné jsem nenašel.
  • Špatná konstrukce - nevyhovující tah(jako vysavač ani omylem), ucpává se i při vysávání obyčejného, nikoli ořechového, listí, výfukové plyny jdou přímo na ruku, vysavač nejde pohodlné zavěsit na rameno, zavěšený je jen vak.

Rozhodně já si už u firmy Hecht nekoupím nic - tento vysavač se rozbil asi po 20 minutách chodu, postupně klesal výkon až zhasl,potom už nešel ani nastartovat. Při marných pokusech se mi zaseklo lanko startéru, po předání k reklamaci mi bylo sděleno, že stroj je v pořádku a rozbil jsem jej já, po několika e-mailech a doporučení ČOI jsem tedy souhlasil s opravou a 20 minutový provoz mě vyšel na cca 3700 Kč. Námitky roti reklamaci vtipně řeší předpokládám týž reklamační technik.

garry garry

Přidáno: 20. prosince 2021

• hliníková konstrukce, jako lopata asi dobrý...
  • ...absolutně neklouže po dlažbě ani asfaltu, ostrá neodjehlená hrana se zapichuje! Ostatní hrabla HECHT mají rádius a fungují.

Funkční pouze jako lopata, jinak nefunkční!!! Jako hrablo vyberte to, co má na spodní hraně hliník s rádiusem ty fungují, toto ne. Osobně vyzkoušeno to i to provedení!
Při reklamaci mi HECHT sdělil, že "Nevhodný výběr zboží není důvod k reklamaci!" Ale co je nevhodně vybráno na sněhovém hrablu a jak vybrat jinak mi vysvětlit neuměli.... :-))))

HECHT 1245

HECHT 1245

Ověřený zákazník AMAT nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2021

Zakoupeno v AMAT nářadí

OK. Zatím všechno v pořádku !

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2021