Recenze Jabra

Přidáno: 16. prosince 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Koupila jsem si sluchátko do auta, funkčně naprosto stačí (pokud ho nezapomenete dobít :-)). Nicméně pro mé ucho je nepohodlně veliké ta část sluchátka s reproduktorem, musím ho chvíli do ucha "štelovat".

Přidáno: 14. prosince 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• V této cenové relaci dobrá koupě
  • Dobrý zvuk bez šumu

Přidáno: 26. října 2019

Zakoupeno v Digiboss

• výdrž baterie
  • téměř necítím v uchu
  • párování s více zařízeními (na druhý pokus)
  • je malý, diskrétní
  • návod i v češtině!
  • občasný šum, při kterém nejde druhé straně nic rozumět. Nejspíše wifi v okolí.
  • není přiložena nabíječka - pouze kraťoučký kabel s micro USB - takže nevíte, jakou použít, aby se baterie sluchátka nepřepálila.

Hledala jsem něco do auta i kanceláře. Jabra se pyšní titulem nej výrobce sluchátek. Za mě cena/výkon super! Celkově funkční sluchátko, které doufám dlouho poslouží.

Reakce obchodu Digiboss

Dobrý den, děkujeme za nákup a hodnocení produktu. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem i produktem spokojen. Lukáš Zasadil, Patro.cz

Přidáno: 29. září 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• dostačující na občasné využití

Jabra Speak 710 MS 7710-309

• Velký dosah mikrofonu
  • Čistý zvuk
  • Možnost propojení s další Jabrou 710 -> větší dosah
  • Bluetooth připojení

Tato Jabra (Jabra SPEAK 710) je konecně produkt, který se dá reálně použít na komunikaci vzdálených teamů v rámci tele/video konferencí. Ano, pro úplně profi zážitek existují specializovaná řešení. Pokud ale vezmu v potaz, že tento výrobek se dá pořídit za cenu kolem 6000 pak je to relativně levné a zároveň kvalitní řešení. Používali jsme nižší model (510) ale nebyli jsme spokojeni. Nižšší model je použitelný pro velmi malé místnosti a max. 2-3 lidi na telefonu. 710 utáhne střední místnost a 6-7 lidí ve spojení s druhou jsme schopni pokrýt i větší místnost a cca 10-15 lidí v místnosti na hovoru. Zvuk je čistý a reference od spolupracovníků na "druhé" straně jsou takové, že nás konečně slyší čistě a bez problémů. Rozhodně doporučuji.

Přidáno: 26. srpna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Super výdrž baterie, akorát by v návodou mělo být uvedené, že při párování, je potřeba držet tlačítko na handsfree déle, než 3 vteřiny. Stejný produkt jsme zakoupili dříve i jinde. Mysleli jsme si, že nefunguje a jeli jsme reklamovat a až na prodejně nám ukázali, že je to v pořádku, jen je potřeba držet déle.

Ověřený zákazník mobilprovás Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2019

Zakoupeno v mobilprovás

• Lehké
  • Dobře drží na uchu
  • Trochu horší kvalita poslechu

Vyzkoušel jsem zatím jen krátce. S telefonem (Sony - Android 9.0) se zařízení spárovalo bez problémů. Baterie se dobije rychle přes micro USB. Kvalita poslechu odpovídá starším mobilům. Kvalitu snímání hlasu mikrofonem hodnotila protistrana jako srovnatelnou s novým mobilem. Když bylo handsfree ve vzdálenosti do cca 1 m od mobilu, byly prý slyšet pazvuky jako klapání a cizí hlasy. Ve větší vzdálenosti se jev vytratil a hovor byl čistý. Nemohu však potvrdit z vlastní zkušenosti, ani vyloučit vinu na straně telefonu nebo jeho nastavení.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. července 2019

• Pohodlné, byl měsíc, kdy jsem s nimi každý pracovní den provolal přes 4 hodiny denně.
  • Pro hlasovou komunikaci je kvalita zvuku skvělá, jak pro mne, tak pro druhou stranu
  • Pěkné zpracování
  • Skladné, do obalu se pohodlně vejdou
  • Užívám hlavně u počítače s mobilem, občas skype. Ale někdy vezmu i na hovor během jízdy autem.
  • Pro nabíjení bych uvítal micro USB-C konektor, když mi během hovoru zapípá, že dochází baterka, špatně se poslepu během hovoru napojí konektor do sluchátek, musím je sundat kvůli správné orientaci konektoru.

Po 7 měsících užívání jsem zcela přehodnotil svůj postoj k těmto sluchátkům - SLOUŽÍ EXCELENTNĚ.

Užívám je na Linuxu (Debian 9, nyní Debian 10) s mobilem Samsung S8 s Androidem 9.

Výchozí problémy byly dány mým starším mobilem (Lenovo P2), nový mobil žádné problémy nemá.

Daří se mi i přepojovat hovory mezi telefonem a počítačem, ale v Linuxu to není vždy úplně snadné. U Windows bude komfort asi lepší. To ale není problém sluchátek.

flukas flukas

• vzhled
  • spojení přes bloetooth chytá množství ruchů, nelze použít bezdrátově
  • mikrofon sice lze otočit na obě strany, ale to nezamění levý/pravý kanál mezi sluchátky - takže to taky nelze použít
  • občas je potřeba vypojit a zapojit aby hrály

celkově zklamání - průměrná sluchátka za vysokou cenu, která zdaleka nedostojí očekáváním

Jabra 6599-829-409

Jabra 6599-829-409

flukas flukas

Přidáno: 25. července 2019

(naposledy upraveno 25. července 2019)

• .

Jabra Elite Active 65t 100-99010000-60

Jabra Elite Active 65t 100-99010000-60

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Perfektní

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 2. července 2019

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Jsem spokojen. Netlačí v uchu. Slyšitelnost je velmi slušná.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 28. června 2019

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• trochu drnčí ve sluchátku

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Jana Machová

Přidáno: 3. června 2019

• Levné

Přidáno: 14. května 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pracuje velmi spolehlivě.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. května 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• nižší cena
  • horší zvuk - nevím čím to je, ale slyším spíše potlumené huhňání a pak je špatně rozumět
  • nedrží moc na uchu, občas mi z ucha spadne :-(

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Přejeme pěkný den .
ONLINESHOP.cz

Jabra Talk 45

Jabra Talk 45

Přidáno: 11. května 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Bohužel cca po 5 měsících jsou hovory slyšet jen v tiché místnosti a zvuk nejde zesílit. Do té doby perfektní.

Jirii Jirii

Přidáno: 7. května 2019

• malý, nenápadný
  • zvuk, rozsah hlasitosti (v porovnání s Jabra Steel)
  • ovládání hlasitosti na HF
  • výdrž
  • dobře drží, netlačí, pohodlný
  • univerzální USB
  • malý (snadno se zašantročí)
  • nedá se prozvonit :-)

Mám Jabra steel, manželka párkrát ozkoušela a chtěla také. Pořídil jsem tento a v porovnání se Steel má 25ka výrazně lepší zvuk (hlavně možnost vyšší hlasitosti) a o něco pohodlnější nošení. Jako plus u 25ky je nastavení hlasitosti přímo na HF. Steel se rychleji nabije a má kryt na USB konektor. Párovnání bez problému (Xiaomi Mi4 a Redmi 4X)

Zobrazuji 281 - 300 ze 381 recenzí 1...13 14 [ 15 ] 16 17...20