Recenze Jabra

Přidáno: 3. ledna 2019

• Spolehlivé a levné

Anonym Anonym

Přidáno: 2. ledna 2019

• Velikost, hmotnost, výborná slyšitelnost, super mikrofon, jednoduchost ovládíní, výdrž baterie, pro běžného uživatele perfektní volba
  • Né každému může sedět v uchu, málo ušních nástavců, životnost baterie, životnost reproduktoru

Toto Handsfree mám už druhé. To první jsem utopil (cca po roce) v jímce na vypouštění oleje :) nicméně jelikož pracuji jako automechanik a potřebuji obě ruce volné tak je Jabra v provozu celý den. Ráno nasadím a večer sundám. V takovém zápřahu, když vezmu v potaz množství hovorů a prostředí v kterém pracuji, tak vydrží celkem dost. Myslím že běžný uživatel bude nad míru spokojený. Uživatel který ale bude Jabru používat tak jako já (nedílná součást pracovního vybavení) musí počítat s tím že cca po roce a půl začne klesat výdrž baterie. Také slyšitelnost se zhorší (nečistoty z ucha) zanesením síťky reproduktoru. Tak že kolem a kolem, globálně vzato pro mě super volba. Jen ta cena by mohla být trochu lidovější :))

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pakliže nenatrefíte na vadný kus od výrobi nemužete šlápnout vedle a je jedno jaký model Jabra zakoupíte.
  • Nevím o ničem.
  • Lehký,nbito do plna za 1.5h ve vozidle přímo z usb portu.

Jabra Talk 5

• Flexibilni

Ověřený zákazník BOHEMIA COMPUTERS Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2018

Zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Dlouhá výdrž baterie a upozornění hlasem kolik ještě zbývá hodin provozu

Jabra 7599-838-199

Jabra 7599-838-199

Přidáno: 15. listopadu 2018

• lehká, snadno ovladatelná
  • včetně nabíjecí základny
  • jednoduše ovladatelný mikrofon
  • bez kabelu
  • asi je to jen mnou, ale mám po nich v uších nepříjemný pocit, mám raději sluchátka jen na jedno ucho.

Jabra 7599-832-109

• prijemne na usich
  • skvely vyvazeny zvuk
  • bluetooth
  • pozdro
  • nefunkcni ANC (aktivni potlaceni sumu)

Kolega mi pujcil sluchatka na den, abych si je vyzkousel. No, musim rict, ze jsem byl velice zklamany z funkce potlaceni sumu (ANC). Efekt zadny, ne temer, ale vubec zadny efekt. Nevim, jestli to byl jen vadny kus. Zkousel jsem zapinat/vypinat tlacitko na spodku sluchatek, ale rozdil jsem nepoznal. Sum/hluk v kancelari to vubec nefiltrovalo s hudbou i bez hudby. Jinak zvukovy prednes byl ukazkovy, prijemne basy, vysky, vse ok. Ac jsem nikde nenasel citlivost, tak bych tipoval min. 110dB/mW. Material ok, vaha taky ok.
Zaver: Je pravda, ze jsem byl nejvice zvedavy na funkci potlaceni okolniho sumu/zvuku a ta me nepresvedcila, takze pro me tyto sluchatka za takovou cenu postradaji smysl.Hraji sice pekne, ale sezenu mnohem levnejsi a se stejnou zvukovou kvalitou.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. listopadu 2018

• Jezdím jako řidič pekařského auta,pro mne je důležité mýt ruce volné , kvalita zvuku je vynikající dosah je zhruba do 20m ,poslech písniček a navigace je perfektní prostě doporučuji .Baterie je dostačující pro práci za volantem.

Ověřený zákazník ITex24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2018

Zakoupeno v ITex24.cz

Dobře sedí v uchu a netlačí.

Přidáno: 22. října 2018

____

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2018

Zakoupeno v K24.cz

• Za málo peněz hodně muziky
  • Uvítal bych molitanovou ochranu na sluchátku. Při delším nošení citim v uchu podráždění od výrobků.

Ověřený zákazník CELKOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2018

Zakoupeno v CELKOM.cz

• jednoduchá instalace do mobilu

Jabra 6593-823-309

• Solidní výdrž
  • Design
  • Bezdrát
  • slabá hlasitost
  • tlumení vnějších ruchů (potřeba dovybavit molitanem)

Sluchátka jsem pořídil pro použití v menším provozu na CallCentrum, tedy denní používání. Výhodou je váha a pohodlné nošení, avšak spíše pro menší-střední hlavy, menší rozsah nastavení. Jedinou nevýhou spatřuji v nízké úrovni hlasitosti a slabším útlumu ruchů do mikrofonu, musel jsem využít tlumení molitanem. Hlavním důvodem pořízení byla solidní cena a možnost bezdrátového spojení. Dosah je perfektní, v otevřeném prostoru min. 10 m.

JABRA TALK 2

• Velmi malý
  • Při větru slabý

pospisilova.zd pospisilova.zd

Přidáno: 15. prosince 2017

• je hodně těžké, bolí mě z toho ucho...háček za ucho je na nic, absolutně nedoléhá :-( nesnesu mít to na uchu ani 5 minut...

Jabra 6599-823-309

Jabra 6599-823-309

Speedy01 Speedy01

Přidáno: 23. listopadu 2017

• Bezdrátové
  • Relativně dlouhá výdrž baterie
  • Hlasové upozornění na připojení a odpojení bluetooth
  • Hlasové upozornění na stav baterie
  • Často vypadává bluetooth, neustále se přihlašuje a odhlašuje. Naštěstí při samotných hovorech nevypadává.

Samotné sluchátka jsou optimálním řešením do kanceláře pro dlouhé hovory a volné ruce. Baterie vydrží relativně dlouho, jednoduché nabíjení přes PC. Na poslech hudby spíše při opravdu nouzové situaci (což ale samozřejmě není účel na který mají být používány).

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2017

Zakoupeno v Expert.cz

• příznivá cena
  • elegantní design
  • jednoduché spárování s mobilem
  • neumí česky

Přístroj jsem hned po vyzvednutí a rozbalení zkusmo zapnul a hned se sám spároval s mobilem a začal fungovat. Doma jsem ho pro jistotu nabil a od té doby fachčí druhý týden bez problémů. Po přečtení jiných recenzí jsem měl trochu obavy z kvality přenosu zvuku, ale druhá strana si zatím nikdy nestěžovala a já ji slyším velmi zřetelně. Škoda jen, že přístroj neumí česky. Trochu se taky zatím peru se spárováním druhého mobilu.

Jabra 14401-09

Jabra 14401-09

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2017

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Volné ruce na psaní při komunikaci.

Přidáno: 25. září 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Jiz druhy set.Lehky,pro pouziti v Aute vynikajici.

Anonym Anonym

Přidáno: 8. září 2017

• Druhá strana dobře slyší.
  • Dosti citlivý mikrofon
  • Vydrželo i hodinové praní v kapse kalhot!!! Stačilo vysušit a funguje dále.
  • Tak malá velikost, že jsem je dosti často ztrácel.

Nemá sice ovládání hlasitosti, ale není potřeba. Citlivý mikrofon snímal ostré zvuky (cinkání nádobí) a tak se nedal používat při takové práci. Velmi často jsem jej ztrácel, až jsem ho ztrati po 2 letech úplně. A to, že vydžel vyprání v pračce mne překvapilo nejvíce. Asi si ho koupím zase.

Zobrazuji 321 - 340 ze 382 recenzí 1...15 16 [ 17 ] 18 19...20