Recenze Jurek S+R

Jurek TRAVEL DV

Ověřený zákazník OUTDOOR-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2012

Zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

• Uspěl v nezávislém testu časopisu dTest v kategorii výhodný nákup (rozumná kvalita za velmi nízkou cenu).

Vycházel jsem z výsledku testování spacích pytlů v časopisu dTest. Spací pytel Jurek nebyl nejlepším spacím pytlem, ale vzhledem k nízké ceně vyhrál kategorii výhodný nákup.

Ověřený zákazník outdoor - SALE Ověřený zákazník

Jurek Dome 2.0

Ověřený zákazník JUREK Ověřený zákazník

Přidáno: 19. srpna 2012

Zakoupeno v JUREK

• spokojenost, stan splnil moje očekávání, pouze se v teplém počasí trochu potí

pokojenost, stan splnil moje očekávání, pouze se v teplém počasí trochu potí

Ověřený zákazník Spacáky - stany - batohy Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2012

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• ještě jsem v něm nespal ,ale přišel mi docela slabý

Na léto to pude

PJ PJ

Přidáno: 8. srpna 2012

• váha
  • dostatečně prostorný
  • "maskovací" zelená barva
  • postavitelný za pár minut
  • zatím se zdá být dobře odolný proti vlhku a dešti
  • vevnitř se rosí - samozřejmě, je to jednovrstvý stan

Lehký stan, vhodný například na delší tůry, kdy je potřeba šetřit každé kilo. Je komfortně prostorný pro jednoho člověka s výbavou, případně v nouzi pro dva (ovšem již bez batohů). Uvnitř se rosí, avšak za lepšího počasí a pouze se zapnutou moskytiérou problém s rosením odpadá.

Ověřený zákazník JUREK Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2012

(naposledy upraveno 1. srpna 2012)

Zakoupeno v JUREK

• výtečné
  • snad jen bych uvítal o 10 cm širší

výtečné

Přidáno: 29. července 2012

• lehký
  • po 20 minutách je vevnitř všude vlhký i při otevřených všech otvorech
  • tato nadýchaná vlhkost zřejmě tahá vodu když prší, takže jsem pěkně plaval

byl jsem zesměšněn všemi konkurenčními stany na akci-tj. i Tesco stanem za 200kč

Jurek Alp 2.0

Jurek Alp 2.0

Přidáno: 24. července 2012

Zakoupeno v Hanibal

• lehký, prostorný, dobře ušitý, navíc hodnoty vodního sloupce podlahy i tropika dávají dobrou naději, že něco vydrží
  • zatím jsem na nic nepřišel

Na zhodnocení stanu bych potřeboval v něm něco prožít, nejlépe ho hodnotit aspoň po roce (jeho předchůdce od jiné značky to se mnou vydržel 14 let).

Takhle po cvičném postavení a složení vypadá všechno v pořádku.

Jurek Hotel 6

Jurek Hotel 6

Přidáno: 22. července 2012

Zakoupeno v Hanibal

Pro rodinku do kempu ideální.Hlavně prostorná předsíňka.

Jurek FAMILY 4

Jurek FAMILY 4

Ověřený zákazník Sport KAMZÍK Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2012

Zakoupeno v Sport KAMZÍK

• Stan je celkem malý ve složeném stavu. Prostorný po rozložení. Lehké tyče.Příznivá cena.
  • Slabá podlážka, slabé tropiko.

Jiný stan od firmy JUREK vlastním víc jak 10 let a jsem s ním maximálně spokojená. U stanu Family klan mě zarazilo jak slabá je podlážka stanu a tropiko, ale zřejmě je to tím, že je stan určen pouze na kempování a ne do extrémních podmínek.

Přidáno: 30. května 2012

• lehký
  • dobře se balí (obal je dostatečně velký)
  • vzhledem k absenci předsíňky a zapařování tropika zevnitř, teče při otevření stanu voda dovnitř
  • mám problém ho postavit tak, aby se tropiko nedotýkalo vnitřního stanu

příště dám přednost těžšímu stanu, kde nebudu řešit výše uvedené proti.

Jurek DUO

Jurek DUO

Přidáno: 18. října 2011

• minimální váha
  • 2 v jednom (pláštěnka a přístřešek)
  • cena je fajn
  • kvalitní jednoduchej výrobek
  • no může pod něj zafukovat, ale kdo spí na poli tak je jouda a ať se tahá se stanem
  • nezabrání komárům v akci (v létě někdy problém)

Příslušenství je fajn. Na vandříky od jara do podzimu výtečná pláštěnka a s příslušenstvím i fajn přístřešek. Samozřejmě pod ním fouká, je tedy ideální do lesa. Ale kdo ví, jinde jak na jehličí nespí :)

Jurek DOME 3

Jurek DOME 3

Přidáno: 30. září 2011

• kvalitní provedení
  • stan je (až na apsidu) plně samonosný
  • různá barevná provedení tropika
  • dostatečný počet větracích tunýlků - stan je jak dobře tepelně izolovaný, tak i dobře odvětrávaný
  • 4 úložné kapsičky a síťka na odkládání věcí uvnitř stanu
  • 2 vchody
  • ač stan vypadá malý, hodně se do něj vejde
  • moskytiéra se dá otvírat zároveň s dveřmi
  • vysoký vodní sloupec tropika, podlážky i ložnice
  • stabilita ve větru
  • tradiční český výrobce s vynikajícím servisem - pro lepší srovnání všech jejich výrobků je dobré navštívit jejich domovskou stránku www.jurek.cz
  • měla jsem malé problémy s vypnutím tropika a s přední částí "střechy" - střecha se mírně prověšovala a stála na ní voda (ta ale neprosakovala dovnitř stanu!); zřejmě záleží na tom, jak si tropiko sedne a jak je střižené. Tuto nevýhodu bych tedy nepřipisovala všem stanům.
  • kvůli vysokému vodnímu sloupci tropika se stan zevnitř trochu "potí" (rosí se na něm voda) - toto se ale dá mírně kompenzovat větracími rukávy
  • apsida se dá otevřít pouze na jednu stranu
  • málo kolíků (9) - na cestování za normálního počasí bohatě stačí, ale v případě hodně silného větru jich není dostatek na ukotvení všech lanek. Dají se však lehce dokoupit.
  • bagáž se musí dávat do ložnice, pod apsidu se vejdou tak boty, vařič a popřípadě menší batoh

Po dlouhém vybírání stanu jsem se nakonec rozhodla pro stan Dome 3 od firmy Jurek S+R a vůbec svého rozhodnutí nelituji. I když někomu se může tento stan zdát drahý, jeho kvalita a zpracování několikanásobně převišuje jeho cenu.
Stan jsem srovnávala mezi několika známými značkami na českém trhu (Pinguin, Ferrino, Husky, Hannah) a bez okolků můžu říct, že materiály použité na stanech Jurek mi přišly nejodolnější a nejlepší (jak z pohledu impregnace, tak i možnosti roztržení).
Dome 3 je velice komfortní stan pro dvě osoby s velkou bagáží, ale i tři osoby s bagáží se do něj bez větších problémů vejdou. Bagáž se však musí dávat dovnitř stanu, případně ji nechávat mimo stan, protože pod apsidu se toho moc nevejde.
I když jsem z počátku byla velice skeptická ohledně druhého vchodu, nyní ho můžu jen vřele doporučit. Zadní vchod velmi ulehčuje lezení do ložnice.
Stan je, až na cíp od apsidy, zcela samonosný. Dá se tedy v případě potřeby postavit i na parkovišti.
Ke stanu jsem zatím nenašla žádné velké výhrady a nevýhody. Můžu ho jen vřele doporučit těm, kteří rádi tráví svůj volný čas v přírodě =o)

Přidáno: 22. srpna 2011

• hmotnost a rozměry
  • jednoduchá a rychlá stavba
  • vnitřní prostor
  • způsob odvětrání
  • odolnost vodního sloupce
  • síla potřebná pro vypnutí duralové tyče

Téměř dokonalé řešení stanu pro jednu osobu. Před zakoupením jsem měl možnost stan prohlédnout na výstavě a zároveň vyzkoušet vnitřní prostor. V konkurenci stanů pro jednu osobu u mne Jurek Nano jednoznačně zvítězil díky jednoduché konstrukci a luxusnímu vnitřnímu prostoru. Podotýkám, že měřím 190 cm, vážím 125 kg a ve stanu jsem se bez problému srovnal i s poměrně větším batohem. Stan neměl problém s celonočním průměrným deštěm, ani s bouřkovou průtrží mračen. Jedinou menší nevýhodou je větší silová náročnost při vypínání nosné duralové tyče. Po několikerém postavení stanu se mi tyč ve dvou místech lehce ohnula, díky čemuž je opětovné vypínání tyče při novém stavění stanu snazší. Lehké ohnutí tyče nemá žádný vliv na stabilitu a prostor stanu. Tuto jedinou nevýhodu bezpečně převáží všechny ostatní klady tohoto konstrukčně originálního a z mého pohledu perfektního stanu pro jednu osobu.

Jurek Elite M38

Jurek Elite M38

Přidáno: 15. srpna 2011

• Dobré ceny, rychlé jednání, snadná domluva s operátorkou, doporučuji:)

doporučuji:)

Ověřený zákazník Sport KAMZÍK Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2011

Zakoupeno v Sport KAMZÍK

• Opravdu nepromokne i v lijáku
  • Dostatečně prostorná
  • Možnost přístřešku
  • Kapsa na batoh by mohla být o fous širší
  • Mohlo by tam být poutko pro sepnutí mezi nohama, jako má Tatonka, když fouká je to výhoda

Tato pláštenka měla velmi pozitivní hodnocení a mám velmi dobrou zkušenost se značkou (2x stan). To se potvrdilo, pláštěnka opravdu zajistí sucho, důkladně otestováno na Šumavě

Jurek Vandr 2

Jurek Vandr 2

Ověřený zákazník Maxsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2011

Zakoupeno v Maxsport.cz

• velmi solidní výrobek
  • snad trochu našponovaný vršek tropika

malý, lehký, rychle postavené bez složitých systémů, prostě dobře vymyšlená konstrukce z kvalitních materiálů

Jurek Kampy 4

Jurek Kampy 4

Ověřený zákazník OUTDOOR-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2011

Zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

• kvalitní zpracování
  • lehký na rodinný stan
  • podlážka mezi ložnicemi není součástí stanu

stan zatím mohu hodnotit pouze při lehkém dešti a zde obstál bez ztráty kytičky, doufám, že se stejným výsledkem to bude i po průtrži mračen..

Ověřený zákazník Spacáky - stany - batohy Ověřený zákazník

Přidáno: 3. července 2011

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• nízká cena, skladný a lehký

spacák mi byl nepohodlný .v oblečení jsem se v něm nemohla pohodlně pohybovat, spacák je docela úzký a materiály neklouzaly . v letním oblečení mi byla v noci zima .

od spacáku jsem ale za tuto cenu ani víc nečekala

Jurek Midi 4 duo

Jurek Midi 4 duo

Přidáno: 24. června 2011

• prostorný stan pro 3 lidi
  • starší model po dlouhém a trvalém používání začal dosluhovat
  • čtyři lidé by v něm byli jako sardinky

Se stanem jsme velmi spokojeni, ale čtyři lidé v něm budou spát pouze v případě nouze.

Zobrazuji 321 - 340 ze 361 recenzí 1...15 16 [ 17 ] 18 19