Recenze Kemo Electronic

Přidáno: 29. března 2014

Zakoupeno v Conrad

Tento plašič mi doporučil známý. Připojil jsem ho přímo na baterku. Společně s vyčištěním motoru a použitím spreje proti kunám (nevytváří lepkavý povrch) to vypadá, že je problém vyřešen.

Ověřený zákazník Santec-electronic Ověřený zákazník

Přidáno: 25. února 2014

(naposledy upraveno 25. února 2014)

Zakoupeno v Santec-electronic

• Profesionální vzhled (na rozdíl od univerzálních plastových krabiček mnohých poloamatérských výrobců)
  • Kvalitní UZ měnič, řádově kvalitnější, než u již zmíněných konstrukcí poloamatérské provenience.
  • Dost mizerný návod v ještě horší češtině. Naštěstí jde o jednoduchý výrobek s jednoduchou instalací i bez návodu.

Vlastní účinnost zatím nemohu zhodnotit, ale v rámci těchto přístrojů bude účinnost poplatná principu a ten je stejný u celé konkurence, ale v rámci kvalitního akustckého měniče a relativně hodně vysokém akustickém tlaku bych čekal, že to může být jeden z nejlepších přístrojů své kategorie. Z ubohého návodu bych zdůraznil alespoň fakt přirozené vysoké směrovosti akustického tlaku, což pro instalaci znamená volit místo instalace s ohledem na přímý "výhled" reproduktoru do místa, které se má chránit, ultrazvuk se za překážky dostává pouze odrazem a rozptylem, tedy v míře už neúčinné, což může být v členitém prostoru motoru fakt vedoucí až k nutnosti instalovat více, než jeden přístroj. Přístroj je dobře navržený, když při deklarovaném akustickém tlaku má průměrný odběr pouze 2mA, patrně pracuje v pulsním režimu. Malý odběr tak zároveň nečiní problém v déle odstaveném autě i při instalaci více než jednoho tohoto přístroje.

Ověřený zákazník Elektromikulov Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v Elektromikulov

Zatim jsem bez zasahu kunou. Uvidime na konci zimy.

Přidáno: 19. prosince 2013

Zakoupeno v Conrad

až po rozbalení plašiče se ukázalo, že umí plašit jen do vzdálenosti 6 m a to je na naší půdu velmi málo.

Kemo FG015

Kemo FG015

Ověřený zákazník Santec-electronic Ověřený zákazník

Přidáno: 19. prosince 2013

Zakoupeno v Santec-electronic

• Druhý den přestala kontrolka blikat (bat 100%dobrá).Po vyjmutí a nasazeni bareiie to samé.Kočka,pes i srnky chodí 2 metry od přístroje, takže nefunkční.

Nevím zda je to náhoda,ale plašič je nefunkční.Jiné obdobné přístroje fungují.

Reakce obchodu Santec-electronic

Pokud je nějaký přístroj nefunkční druhý den po zakoupení, může se jednat o závadu. V tom případě bych očekávasl od každého rozumného zákazníka reklamaci. Nic takového ale nedorazilo.

Anonym Anonym

Přidáno: 17. prosince 2013

• Ledka by mohla svitit intenzivneji.

Do aplikace jsem mel u Octavie 2x prekousane podtlakove hadice. Od te doby, co jsem zacal pouzivat Kemo v kombinaci se sprayem proti kunam, mam pokoj.

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2013

Zakoupeno v tipa.eu

• zdá se, že to pomohlo

Dal jsem ho na přístřešek, vypadá to že kuny odešly (zmizel trus, který se pravidelně objevoval kolem).

Ověřený zákazník Autodoplňky-obchod.cz Ověřený zákazník

Anonym Anonym

Přidáno: 3. prosince 2013

• Není slyšet!
  • Nefunkční

Po měsíci používání přímo u plašiče překousané podtlakové hadičky,takže jsem opět nas..ný!!!!!

Ověřený zákazník DOBRÝ-OBCHOD.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. listopadu 2013

Zakoupeno v DOBRÝ-OBCHOD.CZ

• Vodotěsný
  • Renomovaný výrobce
  • Provozní kontrolka
  • Zatím nic funkčnost bude prověřen až po jarní období, kdy jsou kuny aktivní.

Výrobek zakoupen po zjištění poškozené (rozkousané) zvukové izolace na na vnitřní straně kapoty motoru. Na hodnocení funkčnosti výrobku je brzy, v provozu pouze 1 měsíc.

Přidáno: 4. listopadu 2013

Zakoupeno v Conrad

Produkt budu hodnotit az po zimnim obdobi. Ledka by mohla blikat intenzivneji, ale to je zrejme na vyrobci. V navodu chybi prave odkaz na ledku-kdyz blika, pristroj je v chodu, kdyz neblika, neco je spatne.

Přidáno: 29. října 2013

Zakoupeno v Conrad

• Snadná montáž, indickace o chodu led diodou.
  • Nic neslyším a proto trochu obava zda funguje i když chápu, že se jedná o jinou frekvenci, kterou nemusím vnímat.
  • Ráno pod zařízením stopa po kuně v podobě "h..." nelámu však hůl a budu sledovat dál, třeba ji zvuk otráví definitivně příště.

Vrátím se k recenzi po 3 týdnech

Přidáno: 29. října 2013

Mám jen jeden dotaz.
Jak zjistím, že výrobek opravdu vydává nějaký zvuk?
U jiného výrobku jsem viděla, jak se doutnavka rozzáří a potom vyjde vysoký tón, který manžel neslyšel, ale já ano a doutnavka začne znovu zářit.
U tohoto výrobku slyším jen nalé cvaknutí, světlo svítí stále stejně.

Irena01 Irena01

Přidáno: 25. října 2013

• Po instalaci do auta, kuna prostor navzdy opustila. Mam odpuzovač dele nez rok a jsem velmi spokojena.
  • Snad jen cena?

Doporucuju.

Ověřený zákazník ALARMTUNING.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2013

Zakoupeno v ALARMTUNING.cz

• Málé rozměry
  • zapojení

Mám ho asi 14 dní, takže nevím jestli na 100%.
Svorky 15 jsou až ve spínací skřínce, tzn dostat se z motoru až pod palubní desku. Ale připojil sem to na +světel, takže problém vyřešen

Přidáno: 17. října 2013

• trvanlivá kvalita

Za celou zimu se v blízkosti automobilu neobjevily ťápoty kuny.
Předcházející zimu skákaly i po kapotě.

Ověřený zákazník ALARMTUNING.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2013

Zakoupeno v ALARMTUNING.cz

• malá krabička
  • neslyšitelný zvuk
  • blikající dioda signalizující funkčnost

skvělý pomocník, pokud se ve Vašem okolí vyskytují kuny
od té doby, co plašičku máme, nemáme žádný problém, tak snad tomu bude i do budoucna :-)

Kemo M094N

Kemo M094N