Recenze Kemo Electronic

Kemo M176

Kemo M176

Přidáno: 27. září 2013

• Od montáže nepozoruji žádné poškození kabelů, ani stopy po výskytu kun.
  • Opravdu lidským uchem neslyšitelný - neruší.

Tento výrobek jsem zakoupil na doporučení. I přes složitější montáž také velmi doporučuji, funguje báječně a neruší pískáním.

Přidáno: 16. září 2013

• Tento plašič krtků ,soudě dle nastolené ceny jsem považoval, jako mnoho jiných lidí, že to bude po zakoupení dobře fungující přístroj,dle udaných hodnot. Jenže po nákupu a instalaci přestal po pár dnech fungovat, tak jsem jej reklamoval. Přišel mi náhradní přístroj, který funguje cca tři měsíce tak, že cca každých 30 vteřin zavibruje v délce cca desetinu vteřiny. Přístroj je pro plašení krtků absolutně nefunkční. Krtci hrabou přímo u přístroje, vůbec jim to nevadí. Nyní ho posílám znovu zpět s tím, že je to absolutní výrobní paskvil. P.S. Nedoporučuji nikomu dávat za tento produkt jakoukoli sumu peněz, je to plýtvání penězi a nervy. Lepší zkušenost mám se solárním odpuzovačem krtků nebo s odpuzovačem napajeným 6 středně silnými akumulátory (vloženým do dozy cca 1.5 l objemu) a zašroubovaným a vloženým do země( s acu.od výr. varta), vydrží celou sezonu, (je třeba řádně utěsnit jinak super)PAVEL MĚLNIK

Absolutně nedoporučuji

Přidáno: 31. srpna 2013

• ptáky neodehnal :-(, ale soused přiběhl po 1hod užívání :-)

na ptáky nedoporučiji

• malý
  • slušivý desing
  • velmi nízká spotřeba
  • voděodolnost
  • možná trochu cena ale výrobek zatím nemá konkurenci

Výrobek vám určitě splní svůj účel. Baterii vám nevybije. V prostoru pod kapotou se ho ani neleknete protože vypadá precizně a zapadne tak mezi ostatní díly kolem motoru. Případné mytí motoru snese. Vřele doporučuji. Je neslyšný. V případě, že někdo má problém se slyšitelností doporučuji navštívit servis. Problém bývá v zapojení na kostře vozidla případně ještě jinde.

Přidáno: 21. června 2013

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

• Působí robustně i přes velmi kompaktní rozměry
  • Vysoký výkon
  • Vodotěsnost
  • montáž cca 5 minut
  • český návod včetně dobrých rad
  • kvalitní německá značka z dlouholetou tradicí
  • takřka nulová spotřeba
  • není nic slyšet a neruší psa
  • Nutnost občasné kontroly jestli bliká kontrolka
  • u minulého modelu mi jednou shořela pojistka a po cca 4,5 letech přestal fungovat úplně, což je ještě přijatelná výdrž.
  • nic dalšího

Po dlouholeté zkušenosti vím, že mi auto nikdy nenapadl hlodavec pokud byl přístroj zapnutý. V případě že jsem přístroj vypnul a nebo ještě nebyl přemontován do nového auta, tak mi celkem 3x rozkousal nějaký hlodavec auto. Po zapnutí plašičky KEMO, pak už nikdy. Minulý model byl také značky KEMO ale nižší model, proto jsem zůstal u této osvědčené značky..

Přidáno: 13. června 2013

Zakoupeno v LevnéAlarmy.cz

• Jednoduchá instalace, plně funkční.
  • Krátké napájecí kabely, v mém případě bylo nutno doplnit kabely a vypínač.

Velice spokojen, kuny odpuzuje perfektně. Přesně toto jsem hledal. Spreje nezabíraly. Už žádné vyžrané izolace a kabely. Doporučuji.

Ověřený zákazník ALARMTUNING.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2013

Zakoupeno v ALARMTUNING.cz

Kuna odešla k sousedům.

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2013

Zakoupeno v 4home.cz

• Odpuzování na kuny nefunguje.

Plašič jsme umístnili na balkón, kde nám lozí kuny a proti vlhku jsme jej vložili do mikroténové folie. Kuny vesele řádí dál. Je to vinou zabalené fólie?

Přidáno: 1. června 2013

• absolutně nic
  • vyhozené peníze

Koupil jsem pro jistotu dva tyto výrobky, přesto že na plochu 450 m2 bohatě postačí jeden. Dovozce Deramax se dušoval, že storpocentně funguje a mají plno spokojených zákazníků. Odpuzovače mám v zemi již druhý rok, ale krtci stále ryjí ikdyž je přístroj neustále funkční. Dokonce jsou krtince přímo u odpuzovače, a to jsem nechal přístroje běžet celou zimu. Výrobek je původně deklarován jako Made in Germany, ovšem podle kvality zpracování to vypadá spíše na Bangladéš. Absolutně nedoporučuji, jsou to předem vyhozené peníze.

Přidáno: 27. května 2013

Zakoupeno v Santec-electronic

Rychlé vyřízení objednávky. Dobrá cena.

Přidáno: 22. května 2013

• Přístroj se nám velice osvědčil, kuny jsme již letošní zimu vůbec neměli.

Jsme spokojeni

Přidáno: 21. května 2013

• přístroj nefungoval

tento produkt jsem si objednal již podruhé (v púrvním případě bohužel došlo ke ztrátě, ale fungoval dobře.) Tentokrát jsem dodaný kus vracel k reklamaci proto že nebyl funkční.

Ověřený zákazník deramax.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. května 2013

Zakoupeno v deramax.cz

na ptáky ani v nejmenším nefunguje, jediné co spolehlivě odpudí, jsou sousedé a případné návštěvy... :-)

Přidáno: 5. května 2013

Zakoupeno v Conrad

• Po "útoků" kun na chalupě doufám v dostatečné zabezpečení auta. Čili skutečná funkčnost se projeví až po letošní sezoně.
  • Malé rozměry a bajonetová pojistka na přívodu napájení zjednodušuje montáž do motorového prostoru.
  • Možná zjistím až za pár měsíců?

Kompatibilita a víra v účinnost.

Přidáno: 3. května 2013

• výborný a nenápadný produkt
  • nízká spotřeba energie
  • voděodolnost
  • hezký vzhled
  • nejsou

K slyšitelnému pískání u některých zákazníků může docházet vlivem zapojení na "špatnou kostru" vozidla.

Přidáno: 26. dubna 2013

Zakoupeno v Conrad

• SERIOZNÍ CENA A DOBRÁ KVALITA!!!!
  • CHYBÍ, ŠROUBKY,NA UCHYCENÍ, NA DŘEVĚNÝ STROP!!!

AŽ, NA TY ŠROUBKY,MOHU DOPORUČIT!!!!

Přidáno: 23. dubna 2013

• snadná montáž
  • český návod
  • cenově přijatelný
  • zatím nic

zatím to funguje na 100%,po kuně ani stopy,domnívám se že vyplatí investovat do takovéhoto zařízení,.Všem doporučuji.

Přidáno: 23. dubna 2013

(naposledy upraveno 23. dubna 2013)

• snadná montáž
  • český manuál
  • cenově dostupný
  • odpuzovač mi doporučil kamarád
  • proti zatím nic,přestože mám v autě nainstalovány tyto krabičky dvě tak už mi motor kuna opět navštívila,pouze jednou,ale pravděpodobně jí tento zvuk vadil,od té doby mám pokoj,nebo možná jak zde již psal kolega,je možné že mi prostor navštívila kuna hluchá

zatím nejlepší a nejlevnější způsob jak ochránit drahý motor před poškozením,sice nezjistíte zda ta malá krabička 100% funguje,ale od té doby mám motor a prostor kolem něho čistý a neporušený.Mohu všem doporučit

Ověřený zákazník DOBRÝ-OBCHOD.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2013