Recenze Korg

Korg nanoKEY2

Korg nanoKEY2

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Klávesy dostatečně velké, dobře se na klávesy hraje. Po připojení k PC se okamžitě nainstaluje (Windows 7) bez instalace ovladačů.
  • Funguje na všech možných softwarech (používám Magic Music Maker, nebo zdarma Free piano), dá se zdarma stáhnout obrovské množství VSTpluginů (zvuků, nástrojů).
  • Výborně funguje dynamika, hlavně u pluginů piana.
  • Nanokey jsou jedny z nejlevnějších Midi kláves a spokojenost veliká.
  • V balení jsou jakési odkazy na stránky Korg, ke stažení nějaký software, dokonce kartička s PIN. Nástroje Korgu mají pěkné zvuky, ale zjistíte, že vše je jen časově omezené demo a Piny nefungují. Naštěstí jsou všude ke stažení stovky free nástrojů.
  • Přivítal bych tlačítko Sustain - vypnutí- zapnutí (jakdyby pedál klavíru pro delší tón), - musí se vypínat myší- podle použitého softwaru.

Výborné klávesy, vzhledem ke své cenové relaci výborné ovládání. Na amatérské hraní a nahrávání písniček ideální. Při prvním zmáčknutí kláves (s patřičným softwarem - a to i zdrama) má člověk pocit, že je výborný hudebník :))). A o to jde.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. března 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Mám Korg SP170 a Korg SP 280. První s dřevěným stojanem, druhý s nožičkovým, velmi inteligentním šroubovacím kovovým stojanem, díky němuž je dokonale stabilní. KORG 280 nabízí 3 kvality od každého zvuku, který vyberu - grand piano, varhany apod (nevím, možná se tomu říká ladění???), což je příjemné, má metronom!!
  • Odborníci říkají, že nemá tak kvalitní basy, jako Yamaha, ale mně se zdají úžasný. Pocit hry na toto digitální piano je velmi podobný hře na běžné piano, ale to je v kvalitě zvuku prostě nedostižné. Oproti digitálním pianům má akustické piano zvuk "zvonivý"

Naprostá spokojenost

doporučené učitelem hudby

KORG SC KROME 61

KORG SC KROME 61

Přidáno: 10. ledna 2014

(naposledy upraveno 10. ledna 2014)

• funkční
  • jednoduché
  • minimalistické
  • mohlo by mít ještě o něco pevnější stěny
  • hodila by se ještě jedna nenápadná (vnitřní) kapsa na př. na pedál

Nebylo snadné najít měkké pouzdro za rozumnou cenu vhodných rozměrů pro mé midiklávesy s atypickými rozměry. Zvolený produkt rozměrům neodpovídá přesně - je o něco větší, ale zbývající místo v pouzdře mohu využít pro pedál a konektor napájení, což vítám, jelikož vnější přídavná kapsa je vhodná pouze pro tenké předměty (noty) - zde by tedy bylo pro mě vítaná i vnitřní kapsa nebo přepážka, která by pedál od kláves trochu izolovala. Celkově: produkt pro méně náročné uživatele, ale v dané cenové kategorii mohu doporučit.

Korg Monotron Duo

Korg Monotron Duo

Přidáno: 4. ledna 2014

• Snadné ovládání
  • Zábavné zvuky
  • 2 módy, které z ribonnu dělají pseudoklávesy
  • Ač z plastu, tak působí odolně.
  • Je to skutečně spíš jen hračka.

Oproti monotronu má druhý oscilítor, oproti monotronu delay emulaci kláves, díky tomu se na něj s trochou praxe dají zahrát jednoduché melodie.
Ribonn je ale skutečně malý a potisk kláves je spíš vtip. Černé klávesy mi přijdou v podstatě nehratelné a to mám prsty spíš kytarové než buřtové.
Každopádně je to skvělá hračka a s nějakými efekty z toho může člověk dostat i zajímavé zvuky.

Korg PS 3

Korg PS 3

Přidáno: 20. listopadu 2013

Zakoupeno v Prokapelu.cz

Pomer cena x vykon odpovida mym pozadavkum

Přidáno: 25. října 2013

(naposledy upraveno 25. října 2013)

Zakoupeno v Prokapelu.cz

Líbila se mi u kamarádky tak jsem si ji koupila a jsem moc spokojena .

KORG KA-350

KORG KA-350

Přidáno: 27. června 2013

(naposledy upraveno 27. června 2013)

Pro mé účely dobré

Přidáno: 27. května 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• zvuk, vzhled, cena, obsluha

super nástroj

Přidáno: 2. května 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• dobrý zvuk,kvalitní provedeni,stabilní stojan(šroubovací nohy)
  • váha(20kg), jack na sluchátka vpředu 3,5mm

myslím,že se jedna o dobrý výrobek jen si nejsem jistý zda výměna klávesové mechaniky z RH3 na NH byla přínosem?Ale asi jde jen o zvyk.

Přidáno: 2. dubna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Velmi jednoduché a bezproblémové při instalaci - stačí zapojit, nechat naistalovat ovladač a hotovo + navíc skvělé prográmky k vytváření vlastních zvuků. Tlačítka chodí parádně, stejně tak dotyková plocha. Na tak levnou "plastovou krabičku" až překvapivě bytelné :)
  • Nic.

Produkt jsem si vybral, protože si ke své hudbě potřebuji občas přidat nějaký ten efekt. Pouze softwarovou cestou jsem to řešit něchtěl a čistě hardwarové zařízení je zas moc drahé. Korg Nanopad2 je skvělá a levná alternativa obou těchto možností. Je malý, velmi skladný, na propojení s PC stačí pouze jeden USB kabel, který je zárověň i kabelem napájecím. Doporučuji nejen lidem, kteří se již v tomto odvětví pohybují ale i těm, kteří by si jen chtěli vyzkoušet, jak se tvoří elektronická hudba.

Přidáno: 3. března 2013

nej

Přidáno: 28. února 2013

perfektní :)
přítel měl radost jak malé dítě :D

Přidáno: 26. února 2013

(naposledy upraveno 2. března 2013)

• Perfektní cena
  • Funkčnost
  • Dobrá citlivost
  • Složitější využití dotykové plochy

Dlouho jsem hledal pady, které by nestály přes 5000,- a zároveň za něco stály. NanoPAD2 je skvělá věc - funguje přesně tak, jak výrobce slibuje, nepůsobí ani trochu levně a při ceně 1320,- Kč je pro mě bezkonkurenčním produktem.

Přidáno: 16. února 2013

(naposledy upraveno 16. února 2013)

Zakoupeno v Prokapelu.cz

• jednoduchost, srozumitelnost, funkčnost, cena.
  • nic mne nenapadá

Zkrátka v jednoduchosti je síla a mne KORG rozhodně nezklamal.

Přidáno: 31. ledna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

levny a funkcni, pekna hracka mam co jsem chtel. uvidime casem kdy se ten mini usb urve

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2012

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

Velmi citlivá, elegantní, malá

Přidáno: 26. července 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

• Nabízí to nejpotřebnější ovládání, trakce faderů a funkce tlačítek jsou bezchybné. Dobrá přenosnost. Nenašel jsem program, se kterým by nefungoval.
  • Fadery by mohly být trochu tužší. Při přenášení se mi semtam odepne čepička faderu, ale jde nasadit zpět. Celý nanoKONTROL na dotek působí trochu rozviklaně, ale dá se to.

Pokud potřebujete jednoduchý funkční DAW controller, který budete častěji přenášet, bude to ta pravá volba :)

Korg CA-40

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. ledna 2012

(naposledy upraveno 8. ledna 2012)

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Přesnost zobrazení jehličkovým ukazatelm, přístroj, na který se lze spolehnout.Možnost kalibrace podle naladění nástrojů s pevným laděním.Možnost zkontrolovat naladění v hlučném prostředí pomocí kontaktního mikrofonu.
  • Snad jen trochu zastaralý vzhled, ale pro mne vzhledem k zmíněným kladům zcela nepodstatné.

Ladičku vlastním krátkou dobu, takže kromě již zmíněného nevím co ještě dodat.Splňuje mé požadavky, především pro ladění houslí v hlučnějším prostředí.

Přidáno: 4. listopadu 2011

(naposledy upraveno 4. listopadu 2011)

• Výhodná cena,dobrý
  • není k tomu kontaktní mikrofon

Levný,dobrý desing,kvalitní značka

Zobrazuji 381 - 400 ze 403 recenzí 1...17 18 19 [ 20 ] 21