Recenze Korg

Přidáno: 26. července 2012

Zakoupeno v Kytary.cz

• Nabízí to nejpotřebnější ovládání, trakce faderů a funkce tlačítek jsou bezchybné. Dobrá přenosnost. Nenašel jsem program, se kterým by nefungoval.
  • Fadery by mohly být trochu tužší. Při přenášení se mi semtam odepne čepička faderu, ale jde nasadit zpět. Celý nanoKONTROL na dotek působí trochu rozviklaně, ale dá se to.

Pokud potřebujete jednoduchý funkční DAW controller, který budete častěji přenášet, bude to ta pravá volba :)

Korg CA-40

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. ledna 2012

(naposledy upraveno 8. ledna 2012)

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Přesnost zobrazení jehličkovým ukazatelm, přístroj, na který se lze spolehnout.Možnost kalibrace podle naladění nástrojů s pevným laděním.Možnost zkontrolovat naladění v hlučném prostředí pomocí kontaktního mikrofonu.
  • Snad jen trochu zastaralý vzhled, ale pro mne vzhledem k zmíněným kladům zcela nepodstatné.

Ladičku vlastním krátkou dobu, takže kromě již zmíněného nevím co ještě dodat.Splňuje mé požadavky, především pro ladění houslí v hlučnějším prostředí.

Přidáno: 4. listopadu 2011

(naposledy upraveno 4. listopadu 2011)

• Výhodná cena,dobrý
  • není k tomu kontaktní mikrofon

Levný,dobrý desing,kvalitní značka

Přidáno: 12. července 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• Nejlevnější midi controller s transportními funkcemi na trhu (mě známý)
  • Hrůzostrašná instalace, nejsou dodané drivery ani utility - potřeba stáhnout. Navíc pozor: kontroler je potřeba mít pořád ve stejném usb slotu, jinak nejde.

Potřebuji ovládat v neundu/cubase transportní funkce při hraní na živo s hudebním podkladem (dělený kanál ven a metronom do uší přes externí zvukovou kartu), pro tyto účely je tahle věc úplně ideální.

Korg GT4

Korg nanoKEY Studio

Korg nanoKEY Studio

Přidáno: 28. dubna 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• Jednoduché ovládání, perfektní design, na tlak citlivé tlačítka klávesnice, hodně velký virtuální rozsah kláves, modulace, komunikace s programem FL Studio 9 a nižší verze.

Tento produkt jsem si vybral proto, že je levný, a má výborné schopnosti.

Zobrazuji 401 - 406 ze 406 recenzí 1...17 18 19 20 [ 21 ]