Recenze LilCup

Přidáno: 22. listopadu 2014

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• vydrží zavedený mnohem déle než tampón
  • naprosto jednoduché použití
  • nehrozí syndrom toxického šoku
  • ušetří peníze za nákupy hyg. pomůcek

Postupovala jsem podle doporučení a objednala vel. 2, ale myslím, že by mi stačila i vel. 1. Hlavně při vyjímání mám trošku problém, zdá se mi kalíšek po obvodu veliký. Ovšem netuším, o kolik je vel. 1 menší. Každopádně, zvykla jsem si rychle, je to hodně o technice. Návod na použití a údržbu je detailní. Rozhodně kalíšek doporučuji všem ženám. Jsem s ním velmi spokojená, už nebudu měnit. Nebojím se STŠ, ušetřím peníze a hlavně může být zavedený v těle mnohem déle než klasický tampón. Stopku si každý zkrátí tak, jak mu vyhovuje. Doporučuji krátit po kouskách. Lil cup vychází mnohem levněji i s poštovným oproti jiným značkám. Chystám se ho používat i při návštěvách bazénu.

LilCup menstruační kalíšek fialový 1

LilCup menstruační kalíšek fialový 1

Přidáno: 21. listopadu 2014

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Velmi pohodlné, skoro nevíte že jej máte a navíc ušetříte za vložky a tampony:-)
  • Vadil mi zápach kalíšku a za nějakou dobu změna barvy, teda dokud jsem si nekoupila na to čistící roztok a sterilizační kelímek . Pouhé vyvařování netačilo.

Doporučuji si ke kalíšku zakoupit i speciální roztoky na čištění a sterilizační kelímek(zmizí zápach a možné zabarvení). Je to pohodlnější než vyvařování na plotně v hrnci. Kelímek vložite s roztokem a s kalíškem do mikrovlnky a máte vyvařeno během páru minut :-)

Přidáno: 14. listopadu 2014

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• o menstruaci téměř nevím
  • mohu si dovolit i světlé oblečení
  • žádný nepříjemný zápach

Naprostá spokojenost!

Ověřený zákazník Menstruační kalíšek Kristýna Černá

Přidáno: 10. listopadu 2014

• Diskretní
  • Člověk nemusí myslet na každoměsíční nákup tamponů
  • Rychlá finanční návratnost
  • Srozumitelný návod a jasné vysvětlivky
  • Super cena
  • Bez zápachu
  • Snadná aplikace
  • Ménně častější výměna( oproti tamponům-pojme více krve)

Super věc, rozhodovala jsem se delší dobu, jestli kalíšek koupit, či ne. Byl zrovna v akci,tak jsem si řekla,že i kdybych ho nakonec za ty peníze nepoužívala-nebude mi to alespoň líto. Musím říct,že super. Nemusím myslet, jestli mám s sebou tampony nebo vložky,prostě vypláchnu zavedu a jdu. Ze začátku doporučuji, než se člověk naučí aplikaci a výměnu a i pro pocit použití intimek-pro jistotu a pocit, ale za mě super. Menstruace bez zápachu, méně ¨častá výměna-oproti menší savosti tampon , jsem po třech porodech-doporučení dle velikosti sedí a zvládne i silnější ms. Neváhejte :)

Přidáno: 10. listopadu 2014

Přidáno: 4. listopadu 2014

• Finanční úspora,pocit větší čistoty

Tento produkt jsem si vybrala na vyzkoušení kvůli ceně,aby jsem nevyhazovala peníze za dražší výrobek.
Zatím nemůžu říct,že by byl 100%,ale možná to chce cvik na zavedení.
Při správném umístění není vůbec vnímán.Je z měkkého silikonu,takže nikde netlačí.

Přidáno: 30. října 2014

Zakoupeno v Menstruační kalíšek

• Sedí, měkký, funguje výborně, pěkný vzhled

Tento produkt je naprosto dokonalým řešením odchodu menstr.krve, je ekologický, cenově několikanásobně výhodnější než jiné jednorázové varianty. Podmínkou je jen možnost intimního prostoru s umyvadlem, kde se kalíšek musí umýt po vyjmutí.

Přidáno: 29. října 2014

Super