Recenze Neven

Přidáno: 29. března 2024

• Relativně levná sluchátka
  • Dají se připojit ke dvěma zařízením naráz
  • Fungují jako handsfree
  • Do vnitřní paměti se vejde opravdu hodně písniček
  • Vcelku kvalitní reprodukce, pokud si člověk zacpe uši, kvalita se ještě o něco zvýší
  • Slabší basy
  • Občas se po ztrátě signálu nepřipojí samy zpět
  • Písničky z vnitřní paměti se dají přehrávat jen postupně jedna po druhé
  • Kopírování do vnitřní paměti je pomalé, tak na úrovni USB1

Použitá technologie bone connection je velmi návyková záležitost. Člověk slyší i co se děje kolem něj, pokud si teda přiloženými ucpávkami nezavře uši. Pokud tak udělá, stoupne hlasitost a kvalita zvuku o dost výš, přidá to docela dost na basech (ale trochu ubere výšky). Dobrá věc je možnost současného připojení ke dvěma zařízením, z PC poslouchám hudbu a pokud mi někdo zavolá na mobil, můžu hovor přijmout na sluchátkách. Pěkná je i možnost vyvolat hlasové vytáčení nebo vyhledávání dvojklikem na hlavní tlačítko. 32GB vnitřní paměti je už jen takový bonus navíc, je fajn, když si můžu pustit muziku jen tak bez PC nebo telefonu. Za cenu 795,- Kč jsou tyhle sluchátka dobrou koupí.

Ověřený zákazník Neven důchodce

Přidáno: 23. listopadu 2023

Zakoupeno v Neven

Zvuk plynulý, bez sekání, netřeba ovkadače, kvalita zvuku odpovídá mobilu, pro Skype víc než dobré

Ověřený zákazník Neven Mmoollyy

Přidáno: 21. listopadu 2023

Zakoupeno v Neven

Vyzkoušeno krátce, ale zatím jsem spokojena. Uvidím časem. Výdrž po nabití je dlouhá. Občas mi přijde, že sem tam slabě vynechá zvuk, ale stává se mi to spíše v nějakých aplikacích (např.Duolingo atd.), jinak na poslech podcastu a např. videí z YouTube je to super. Mám srovnání s dražšími a kvalitními bone sluchátky od Aftershokz, oproti ním mi přijde trochu horší materiál, z kterého jsou sluchátka vyrobena, nicméně jsou velice lehká a i když mám menší hlavu, tak sedí skvěle. také jsem byla zvyklá na přivítání a hlášení stavu baterie, což tady není a také mě zklamalo, že i po několika hodinách nabíjení stále svítí červené světlo (u těch předchozích, když bylo nabito, svítilo modře). Zatím jsem zkoušela přijmout jen jeden hovor, ale kvalita hovoru byla dobrá, tak snad i po této stránce budou dobře sloužit. Hledala jsem levnější alternativu k předchozím sluchatkum, které se bohužel přestaly nabíjet, a zatím jsem dost spokojená. Čas prozradí více.

Ověřený zákazník Neven JirkaA

Přidáno: 5. září 2023

• Velmi lehké
  • Dobrá výdrž
  • Celkem dobrý zvuk
  • Funkce "Next song" automaticky spustí náhodnou zvukovou aplikaci.
Neven Dvojitá nabíječka pro dvě baterie 18650 3.6V/3.7V

Přidáno: 4. srpna 2023

Ok

Přidáno: 12. června 2023

Zakoupeno v Neven

Na kolo naprosto dostačující. Slyším hudbu i okolí!

Neven DTV-07

Neven Mini PCI-E X mSATA Flexible Extender Cable with SIM 8 Pin Card Slot

Přidáno: 25. března 2023

• .

Přidáno: 1. ledna 2023

(naposledy upraveno 1. ledna 2023)

• Funguje a to stačí
  • Cena ok
Neven BS010LW

Neven BS010LW

Ověřený zákazník Neven wvojtas

Přidáno: 22. září 2022

Zakoupeno v Neven

Objednané pohybové čidlo neodpovídá udávané specifikaci, co se týká dosahu až 8 m, stěží má dosah 3,5 m, osobně jsem ho potřeboval v přímém směru (střed kužele snímání) na 6,5 m. tohle mě u BS010LW značně zklamalo. Prostě někoho nachytat na tom, že má dosah nastavitelný od 10 cm do 8 m je opravdu zavádějící. Nejsem s BS010LW spokojen. Nedoporučuji ho kupovat novým zákazníkům, teda pokud ho nechtějí využívat na kratší vzdálenost, tj.do 3,5 m. I samotný obchod by měl některé své výrobky testovat, pokud je nakupuje k dalšímu prodeji. Pokud to nedělal, tak ať se nediví mé recenzi.

Přidáno: 29. srpna 2022

Zakoupeno v Neven

Pokud někdo chce připojit chytrý foťák, kameru nebo GoPro s HDMI výstupem
a mít ji jako kvaliktní webovku,tak toto zařízení v pohodě má HD 1080 na 30/60fps.
Testováno na starém Hero3+ a vše maká jak má!
Pokud používáte toto zařízení v PC je lepší ho připojit přes prodlužku USB3.0 či nižší USB 2,protože pokud připojíte kvalitní "těžký" HDMI kabel,časem by se to mohl vylomit konektor.Přece jen je to typ "USB sticku" a je lepší aby zařízení leželo či viselo, než aby je kabel takzvaně lámal.

Přidáno: 26. srpna 2022

• Funguje jak má.
Neven DTV-02

Neven DTV-02

Ověřený zákazník Neven Candis

Přidáno: 25. července 2022

(naposledy upraveno 25. července 2022)

Je dostačující

TučňákSGranátem TučňákSGranátem

Přidáno: 30. března 2022

(naposledy upraveno 15. dubna 2022)

• Nízká cena
  • Stačí zapojit a nic neřešit
  • Slušná kvalita při FHD
  • Zvláštní chování při FHD 30p
  • Dlouhý USB konektor
  • Občasné sekání obrazu
  • Neplynulý "zpomalený" obraz
  • Nespolehlivost

Hardwarové zpracování je OK, na povrchu najdeme jen kov. USB konektor je delší a trochu v portu "plandá", na funkčnost to nemá vliv a spojení je stabilní.

Nejvyšší rozlišení je FullHD (Nikon Z6). Kvalita je poměrně dobrá, ale samozřejmě ne tak, jako z fotoaparátu.

Výstup není plynulý, podezřívám zařízení z nějakého přesnímkování na 20 FPS, i když výstup hlásí 50p.

10bitový výstup samozřejmě nezvládá (přenáší 8bit), použití profilu LUT nedává smysl. Člověk si musí vystačit s klasickým 8bitovým výstupem, ten je ale postačující.

Konvertor měl problém rozumně zaznamenat FHD 30p výstup (ve všech softwarech s různými nastaveními FPS, kvalita byla hrozná, jakoby došlo k převzorkování z mnohem nižšího rozlišení), jakmile jsem ve fotoaparátu přepnul nahrávání na FHD 50p a vyšší, kvalita byla v pořádku. Patrně nějaká nekompatibilita, na řešení jsem přišel jen náhodou.

Až na tento neduh (možná jen konkrétní "nekompatibilitou" s Nikon Z6) stačilo zařízení připojit a jelo, po nastavení na FHD 50p je to v pořádku.

Ideální low-cost, pokud potřebujete stream nebo dlouhé video ze zrcadlovky/mirrorless. Přenáší videodata ze snímače, žádné ovládací prvky z displeje fotoaparátu nepřekáží. Kvalita je za tu cenu přijatelná, znatelně nižší než z Elgato Cam Link (barva a datový tok jsou ok, ale video není plynulé).

Zařízení občas přenáší video sekaně (video je ve finále nepoužitelné, zejména pohyb je tragický). Někdy stačí vypnout a zapnout nebo přepnout režim, někdy s tím nejde nic dělat. Na akce s časovým rozvrhem je zařízení nepoužitelné.

Ověřený zákazník Neven Marie

Přidáno: 2. března 2022

Zakoupeno v Neven

Po upgrade na win11 přestal komunikovat mikrofon v mém notebooku.Tohle je skvělé řešení,funguje bez chyby.Doporučuji všem,kdo má stejný problém.

Neven BS010L

Neven BS010L

Přidáno: 11. února 2022

Zakoupeno v Neven

Vhodné k solárním zařízeni 12V.

Neven SM2-51

Neven SM2-51

Ověřený zákazník Neven Štěpán

Přidáno: 11. ledna 2022

Zakoupeno v Neven

Nepoužitené - kvalita zvuku je tak mizerná, že se to použít nedá.
Sluchátka - šumí tak, že se to nedá mít na uších, dynamický rozsah nikde, hloubky nikde. Normální sluchátkový výstup notebooku je nesrovnatelně lepší

mikrofon - je na tom v podstatě stejně jako sluchátka. Pro hlas se dá s bídou použít jenom proto, že použitý mikrofon má integrovaný zesilovač, takže šumění tohoto se dá obejít (přebít a pak oříznout filtrem). To je samozřejmě použitelné jenom pro hlas s omezenou dynamikou a frekvencí
Mikrofon bez zesilovače by byl zcela nepoužitelný.
V souhrnu mikrofon za 5000Kč + Neven SM2-51 za 90Kč poskytuje horší výsledek, než noname osb mikrofon za 250Kč.

Ověřený zákazník Neven Štěpán

Přidáno: 11. ledna 2022

• kvalita obrazu asi OK
  • bezproblémové připojení a zapojení do programů ve Windows

nepřenáší 4K, jenom FHD - pokud to není problém, tak si není nač stěžovat

Ověřený zákazník Neven DUDI.SK

Přidáno: 8. prosince 2021

Zakoupeno v Neven

• dobrá cena pomer výkon

Zobrazuji 1 - 20 ze 52 recenzí [ 1 ] 2 3