Recenze Nuance

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• roztíratelnost
  • hydratace
  • nemastí
  • krémy by mohly být více rozlišené na denní a noční

Nuance Organic Noční krém mě velmi zaujal díky svému složení a že je vyrobený ze složek z ekologického zemědělství. Víte, že si na pleť nemažete žádné pesticidy a těžké kovy. Krém se dobře roztírá a snadno vstřebá, nezanechává mastnou pleť. Ta je po použití hydratovaná a příjemná na dotek.

• Krásný design
  • Elegance
  • Vkus

Noční krém nuance organic mě nadchnul krásným designem. Velmi elegantní balení, vhodně zvolena kombinace barev. Konzistence krému mi vyhovuje. Na moji pleť vhodné. Vstřebává se dobře. Po užití krému se cítím lépe. Pěkně hydratuje a příjemně voní. Dodává mi svěžest a příjemný pocit vůně dodá lepší náladu.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Jemná vůně
  • Hydratace pleti
  • Řidší konzistence

Tento krém se stal součástí mé každodenní večerní péče o pleť. Velmi jsem si ho oblíbila. Krém má řidší konzistenci oproti dennímu krému, nevadí to, jen je potřeba s tím počítat. Velmi jemná a příjemná vůně. Moc se mi líbí design obalu, ta kombinace barev je skvělá. Pleť se mi po používání krému zdá hydratovanější a zdravější.

• Krásný design

Denní krém krásně voněl, příjemná vůně přírodních květin. Konzistence krému je jak má být. Vztřebává se hezky a je lepší pocit z pokožky. Krém vypadá na první pohled moc hezky. Design se velice povedl. Krém dobře hydratuje a pleť po něm je vyživená a hebká na dotyk.

• Design obalu
  • Hydratovaná pleť

Tento krém má jemnou konzistenci, dobře se roztírá a stačí použit velmi malé množství. Docela mě překvapilo, jak rychle se vstřebává, oproti jiným krémům, které jsem v minulosti používala. Po nanesení mám pocit jemnější a hydratovanějši pleti. Celkově mi přijde pleť i zdravější. Skvělý výrobek, mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• hydratace
  • nemám nic

Tento krém je skutečně vynikající... Používám ho každý večer po odlíčení odolného make-upu a aplikaci séra a denního krémů od stejné značky a můj obličej je pevný, má zdravý lesk, ale zároveň není mastný. Cítím se osvěženě a mé pleť je klidná. Opravdu velmi doporučuju!!!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• konzistence
  • neobjevila jsem zápornou vlastnost

Tento krém je skvělý. Používám ho každé ráno po aplikaci séra od stejné značky a mám po něm napnutou a zářivou pleť, přitom nezanechává mastný pocit. Cítím se osvěžená a mé pleť je uklidněná. Navíc po aplikaci krému mám možnost nalíčit se a make-up vydrží celý den.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Jednoduchá aplikace

Vůně nočního krému je příjemná, svěží, moc jsem si ji oblíbila. Krém má lehce hutnější konzistenci ale aplikuje se jednoduše. Jen chvilku trvá než se zcela vstřebá. Po pravidelném používání cítím rozdíl. Pokožka je svěžejší a více hydratovaná. Design je hezký a jsem ráda že je řada ve skleněných obalech.

• Stačí malé množství
  • Přírodní složení
  • Hydratace a vzhled pleti po používání

Krém má příjemnou konzistenci, dobře se nanáší, stačí ho trochu na jednu aplikaci. Překrásně voní jako zbytek produktů této řady. Design obalu je elegantní, hodí se k této řadě. Chvíli trvá než se produkt vsákne, ale to je můj osobní problém celkově s krémy. Za to je ale pleť opravdu příjemná na dotek a vypadá svěže.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Vysoký podíl přírodních složek
  • Obsah kyseliny hyaluronové

Můj nový oblíbený noční krém.
Nanáším po vyčištění a tonizaci pleti.
Pleť je po nanesení ihned hydratovaná bez pocitu pnutí.
Obsahuje 99,5% přírodních složek, což mi velmi vyhovuje,
Ráno je pleť vypnutá s hydratovaná.
Luxusní balení.
Poměr cena - výkon souhlasí

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Balení + vzhled, vypadají velmi luxusně
  • Přírodní složení 99,5%
  • Pleť po aplikaci je hydratovaná, rozjasněná

Krém je určen pro normální a smíšenou pleť, jelikož mam smíšenou velmi mi vyhovoval.
Hned jak jsem krém dostala, zaujalo mě luxusní balení.
Krém obsahuje 99,5% složek přírodního původu, čehož si velmi vážím
Po aplikaci krému je ihned pleť hydratovaná, rozjasněná a zklidněná

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• rychlá vstřebatelnost
  • design baleni
  • přírodní slozeni

Krém má příjemnou vůni i konzistenci. Rychle se vstřebá a pleť mám po něm rozjasněnou a hydratovanou. Kombinují i se serem od značky Nuance Organic. Nemám po nanesení pocit pnutí pokožky. Vyhovuje mi a jako bonus má nádherné zeleno zlaté balení. Obsahuje z 99 % přírodní složky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• baleni
  • příjemná vůně
  • účinnost produktu

Krém pro všechny typy pleti. Mám pleť sušší a vyhovuje mi. Po nanesení - stačí menší množství krému. První den jsem dala zbytečně moc, hydratuje, rozjasňuje a zklidní pokožku. Nemám pocit pnutí. Skleněné balení se zlatými detaily vypadá moc pěkně a luxusně.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Svěží vůně
  • 100% hydratace

Noční krém Nuance Organic je poklad! Produkt, který velice nenápadně voní, konzistence, která se hned vstřebává, nezanechává pleť mastnou, ale naopak 100% hydratovanou. Již po 14 dnech mám pocit mladistvějšího vzhledu a hladší pleti. Luxusní balení. Investice, která se vaší pleti vyplatí.

• Výborně hydratuje
  • Nezanáší póry a neucpává je
  • Skvělý pocit hydratace
  • Přivítala bych větší dostupnost v obchodech jako Notino, Mall, apod.

Doporučuji všem, ženám i mužům!! Konečně, dobře utracené peníze. Jestli se rozhodnete pořídit si kosmetiku Nuance Organic, vaše pleť bude krásně hydratována, po aplikaci denního krému se vám pleť nebude lesknout, ale ani potit! Zůstane svěží. Denní a noční krém mají každý jinou konzistenci, což je skvělé, víte pak, že každý z těchto produktů ,,dělá svoje,, :-) Kosmetika je skoro bez parfemace, jen lehká vůně svěžesti. Snadno se nanáší a vstřebává. Luxusní balení pozvedne vaši koupelnu.

Ověřený zákazník Testuj.to Alice

• vůně
  • konzistence
  • vzhled balení

Balení krému je velmi elegantní a nadčasové. Kontistence krému je tekutější, každopádně ho stačí jen troška a krém se krásně vtírá a vsakuje do pleti. Pleť je příjemně hydratovaná přes noc a ráno se neprobudíme se suchou, nebo naopak mastnou, pletí. Můžu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Těžký obal

Tento noční krém je určen pro všechny typy pleti a jednoznačně s tím souhlasím. Sama mám normální pleť s tendencí sušších míst a nepozorovala jsem během dvou týdnů testování žádné negativní změny na mé pleti. Krém je trošku hustějšího charakteru, ale rychle si zvyknete. Ta mě spokojenost a dávám 10 z 10!

• Účinky
  • Hydratace
  • Málo výrazná vůně

Krém má velmi jemnou až skoro žádnou vůni, což za mě mám raději vůni. Konzistence krému je jemná, vůbec není hutný jako některé jiné noční krémy bývají. Po aplikaci na pokožku se rychle krém vstřebal, žádná mastná stopa. Po probuzení byla pokožka hydratovaná, jemná, taková odpočatá mi přišla.

• Struktura krému
  • Očekávané rozjasnění pleti

Design krému moc povedený. Vůně velice příjemná, dodá pocit svěžesti. Konzistence krému je vyvážená, ani ne hutná ani tekoucí. Dobře se nanáší na pokožku a rychle se vstřebává, žádný pocit mastného obličeje. Pokožka je dobře hydratovaná ale rozjasnění jsem očekávala větší. Možná je jen potřeba používat déle. Ale byla jsem s krémem spokojena. Vyhovoval mi, ikdyž mám citlivější pokožku.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Krásný dizajn obalu
  • Hebká pleť
  • Nerozeznatelný obal od denního krému

Výrobek zaujme krásným dizajnem obalu, jen pozor aby se nepletl s denním krémem, který má totožný obal. Ti co mají v oblibě přírodní složení, ocení i decentní parfumaci. Hutná textura krému je ideální právě na noc. Krém se dobře roztírá a rozumí si s jinými séry možná i lépe než se s tím ze stejné řady. Pleť je na dotek hebká a hydratovaná.

Zobrazuji 21 - 40 ze 128 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...7