Recenze Nuance

• Jemná, příjemná vůně
  • Lehká textura
  • Dobře se vstřebává
  • Pleť vydrží hydratovaná celý den
  • Víčko mohlo být dřevěné

Krém je příjemně hutný a dobře se roztírá. Rychle se vstřebává do pleti, nezanechává na pleti žádný film, dobře se na něj vrství SPF. Pleť není po použití napnutá a je hydratovaná po celý den.
Na přírodní péči je to krásná a jemná vůně, nic přehnaného, radost používat.
Obal celkové působí velmi pěkně, matný obal je super, zlatý vršek mohl být jiný-třeba dřevěný.

• Jemná textura
  • Příjemná vůně
  • Dobře se roztírá
  • Víčko mohlo být dřevěné

Krém je příjemně hutný a dobře se roztírá. Rychle se vstřebává do pleti.
Pleť není po použití napnutá a je hezky hydratovaná.
Na přírodní péči je to krásná a jemná vůně, nic přehnaného.
Obal celkové působí velmi pěkně, zlatý vršek mohl být jiný-třeba dřevěný, ale to na obsahu to ničemu neubírá.

• Jemná, příjemná vůně
  • Příjemně hutný

Krém je příjemně hutný a dobře se roztírá. Rychle se vstřebává do pleti, není nutné dlouho čekat až se vstřebá. Pleť není po použití napnutá a je hydratovaná - což velmi oceňuji. Ráno je pleť krásně vláčná.
Na přírodní péči je to příjemná a jemná vůně.
Obal celkově působí velmi pěkně, matný obal je krásný, zlatý vršek mohl být třeba dřevěný, když se jedná o přírodní řadu, ale to na super obsahu nic nemění.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• Příjemný zakončení dne
  • Kremovy, příjemný
  • Ochrana před vnějšími vlivy

Noční krem je kremovejsi než denní. Krem udela na noc ochranu před vnějšími vlivy, nečistotami a přesto bude rano pleť vyzivena, hydratovaná, odpocinuta a plna energie. S použitím ostatních produktu tvoří ráj na pleti plný přírody. Obal krému je velice elegantní s kvalitním zpracováním.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• krásně voní
  • dobře se roztírá a vpíjí do pokožky
  • nezanechává mastný film
  • vydatná hydratace
  • pleť je rozjasněná, sjednocená
  • pomáhá , vyhlazení velmi jemných vrásek
  • hezké balení
  • skleněný flakón je těžší, ale neberu to jako negativ, plastový by nepůsobil tak pozitivním dojmem jako skleněný :)

S krémem jsem celkově spokojená a budu v jeho užívání pokračovat. Má přírodní složení, příjemnou vůni, dobře se roztírá a nezanechává mastný film. Pleť mám svěží, hydratovanou a velmi jemné vrásky jsou méně viditelné. Mimo jiné má také vkusný a elegantní obal. Používáno společně s Organic Pleťovým sérem a Organic Denním krémem. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• Plní efekt na 100%
  • Příjemný ihned po nanesení

Konzistence není ani ,,vodová” ani extrémně tuha, krásně se roztírá. Na pleť se nanese téměř samo. Design produktu Nuance Organic je sympatická v zeleném balení připomínající přírodu se zlatým vikem doplňuje eleganci. Pleť dosáhla hydratace, pletené více hladká, vyzivena a rozjasnena.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Design flakonu
  • Vůně
  • Lehká konzistence

Můj nový favorit v hydratační péči o pleť. Opravdu výborně funguje, pleť nezatěžuje a je šťavnatá. Vůně krému je lehká, příjemná. Krém se výborně roztírá a rychle vstřebává.
Design flakonu je krásný, působí luxusním dojmem! Jsem s ním opravdu velmi spokojená!

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• konzistence
  • lehce se roztírá
  • hydratuje
  • příliš voní

Před spaním bych preferovala méně parfemovaný krém, jinak jsem ale 100% spokojená. Důležitý je u mě vždy obsah a pak, jak se krém roztírá a zda zanechává mazlavý film. Na večer už na sebe nechci patlat nic těžkého. Nuance Organic splňuje všechny mé požadavky. Pleť je po něm pěkně hydratovaná a svěží.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Flakon
  • Vůně
  • Konzistence
  • Příliš mastné

Tento krém mě velice potěšil svou konzistencí a množstvím. Je ho opravdu dostatek. Na suchou pleť bude výborný! Nicméně já mám pleť spíše normální a pro mě byl zbytečně moc mastný.
Předností tohoto krému je skleněný flakon. Opravdu moc hezký obal. Vůně krému je božská!

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• konzistence
  • jemná nevtíravá vůně
  • lehce roztiratelný
  • balení
  • obsah přírodních látek
  • zatím si nejsem vědoma žádných výtek

Kosmetiku vybírám většinou na doporučení kosmetičky, ale Denní krém od Nuance Organic mě oslovil deklarovanými 99,5 % přírodního původu. To sice nejsem schopná ověřit, každopádně krém bych klidně doporučila ostatním. Používám ho zatím dva týdny a jsem moc spokojená. Pěkně voní, dobře se roztírá, nezanechává těžký pocit. Pleť je po něm hezky hydratovaná a jasná.

Ověřený zákazník Testuj.to Laura

• Vysoká hydratace
  • Vyživující

Velmi příjemný krém s lehkou vůní. Díky hutnější konzistenci je ideální na noc, a po použití je ráno pleť vyživená a hydratovaná. Zároveň se rychle vstřebá a pleť opravdu super hydratuje a není nijak dráždivý. Používám spolu se sérem, oba produkty se skvěle doplňují.

Ověřený zákazník Testuj.to Laura

• Účinky
  • Složení
  • Textura
  • Hydratace

Krém má nadýchanější strukturu, je velmi jemný, na pleti není téměř cítit, ale skvěle hydratuje. Je vhodný pro použití také pod makeup, protože po namesení je pokožka mírně lepivá, takže makeup lépe drží. Krém se ale rychle vstřebá a zanechá hebkou pleť. Má přirozenou, nevtíravou vůni.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Rozjasneni
  • Vune
  • Design

Noční krém je určen pro všechny typy pleti,což je pro mě velmi zásadní,jelikož mám velmi citlivou a suchou pleť.. Ma krásný design a prijemne voní.. Krásně se roztírá,pleť opravdu velmi hydratuje a ozari ji..Je to přírodní přípravek,zajišťuje omlazení,pro mě velká spokojenost..

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Aplikovani
  • Vune

Denni krém už používám druhý týden.. Je krásně roztiratelny,úžasné se vstřebává a hlavně nezanechává mastný film..Výrobek vypadá opravdu krásně..Prijemne voní,hydratuje a rozjasňuje pleť.. Konečně jsem našla něco,co mi pomáhá na moji suchou a citlivou pleť..

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Konzistence krému
  • Kvalitní suroviny
  • Viditelné výsledky
  • Nic jsem nenašla

Noční krém od Nuance je už nepostradatelnou součástí mé večerní rutiny. Pleť je po něm hydratovaná a po pravidelném používání je opravdu vidět změna. Krém je vyroben z kvalitních přírodních surovin. Krém se dobře nanáší, je lehký a rychle se vstřebává

• Designové balení
  • Přijemná aplikace
  • Pleť je hydratovaná
  • Nic jsem nenašla

Nuance Organic denní krém je vyroben z kvalitních surovin, zabalený v krásném designovém balení. Krém se přijemně nanáší, dobře roztírá a rychle se vstřebává. Pleť je po něm hydratovaná, nikoliv však mastná. Krém má hustější konzistenci, ale není vůbec hutný nebo těžký po aplikaci

• Vyšší cena

Již na první pohled to byla láska. Krásné balení, luxusní a po otevření. Prostě krása. Nádherná vůně, krém se jemně natírá, lehce roztírá, má příjemnou konzistenci a je naprosto skvělý. Ráno natřu a po celý den mám příjemný pocit na obličeji, vypnutí a rozjasnění pleti.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Vzhled balení
  • Vše
  • Vyssi cena

Nikdy jsem si nemyslela, že každý večer a každý den si budu mazat něco na obličej a u této značky a produktů to šlo úplně samo. Jsou nádherné nejen na pohled,ale i na dotek. Krém se jemně natírá, lehce roztírá a krásně voní. Kůži mám po natření krásně vypnutou a příjemnou na dotek.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Přidáno: 18. května 2023

• Balení
  • .

Už ted he jasné, že přihlášením do testování tohoto krému jsem neudělala chybu. Má super baleno a je z něj cítit svěžest. Snadno sevtoztira a lehce vstřebává. Ani pocit mastnoty nezanechává. Pleť je díky němu dokonale hydratovaná a jemnější více než drive

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Přidáno: 18. května 2023

• Snadno se nanáší
  • .

Denní krém Nuance organic je naprosto dokonalý. Konzistence lehká a krásně se vstřebává. Nezanechává pocit mastnoty a navíc k tomu má svěží neutrální vůni. Nelze opomenout ani krásné balení. Pleť je po něm mnohem jemnější a hladší a I lépe hydratovaná.

Zobrazuji 41 - 60 ze 128 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...7