Recenze Robzone

Robzone Duoro XControl Profi

Ověřený zákazník Robzone Martina D.

Zakoupeno v Robzone

• Chybí zónování. Není dostupné ani v mobilní aplikaci, a to je škoda. Máme rodinný dům 4+1 a tak ho musím přenášet podle potřeby. Dá se zavřít do pokoje a počkat, až vysaje, ale pak ho musí člověk přenést na jiné místo. Když jsou mezi místnostmi otevřené dveře, projede jimi do další místnosti a zpátky už se nevrátí. Možnost nastavení jednotlivých zón úklidu bych považovala za základ. Třeba dojde k upgradu :-). Zatím jsem s ním ale spokojená.

Vysavač funguje výborně, dokonce i vytírání je v pohodě. Samozřejmě nemůžeme chtít, aby vytíral stejně, jako když použijeme mop a manuální sílu, ale na každodenní udržovací úklid naprosto stačí. A to máme 2 psy a 3 kočky :-).
Co mě ale odstává, že i při každodenním vysávání vysaje plnou nádržku nečistot, přestože podlaha vypadá čistě! Používám nejvíc mód 3, tedy na vysávání a mopování, obden pouze rychlý systematický úklid.
Oproti tvrzení výrobce nesouhlasím s objemem odpadní nádržky a nádržky AquaMax. Podle technických údajů by měl vysavač vysát až 1 litr nečistot! Tak to je naprostý nesmysl. Odpadní nádržka má objem 0,3 l bez jemného filtru, s jemným filtrem 0,2 l. I když stlačí nečistoty, 1 litr jich opravdu není. Stejně tak je uvedeno, že nádržka AquaMax má objem 200 ml, ale ve skutečnosti je to 100 ml. Možná existuje nějaká větší nádržka, ta se ale k tomuto vysavači nedodává. Pokud tedy není myšleno to, že obsahem balení je i druhá nádržka, také s objemem 0,1 l. Mnohem jednodušší, než měnit nádržky, je prosté dolití instalované nádržky.
Po několika dnech se mnou přestal vysavač mluvit :-). Možná se urazil, nebo jsem někde něco špatně zmáčkla. Zkusím restart a uvidíme.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud Vám vysavač nemluví, stačí současně stlačit dvě tlačítka: HOME+WALL. Poté s Vámi opět začne mluvit:-) Co se týče vymezování zón, to opravdu tento typ nemá. Vymezení zón a určení místností, kde má uklízet má až náš nový typ vysavače Duoro Ultimate. S pozdravem Tým Robzone

• OK

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Zakoupeno v Robzone

Zatím máme robota krátce - je nebo bude to náš vánoční dárek, ale zkoušíme ho už teď :-)
Zatím jsme spokojené :--)

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost. S pozdravem Tým Robzone

• Super pomocník

Ověřený zákazník Robzone Marcela

Zakoupeno v Robzone

Nevyluxuje černé obrazce na koberci, ale lze vyřešit vypnutím senzoru pádu. Magnetickou pásku pro vymezení prostoru s klidem odstrká, musím jí něčím zatížit. Jinak skvělý pomocník.

Ověřený zákazník Robzone Mira

Zakoupeno v Robzone

JSME S NÍM VELICE SPOKOJENI.

Zakoupeno v Robzone

Vysávání perfektní a mokré vytírání též-jen
je třeba si zvyknout na jeho systém pohybu.
Opravdu pomocník na úklid a můžete s ním uklízet
kdy chcete.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení i komentáře. Jsme rádi, že jste spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Dušan Rusek

Zakoupeno v Robzone

• Robzone Duoro XCONTROL PROFI jsme vybrali protože i vytírá .Prozatímní zkušenosti jsou velmi dobré. Výrobek má dobré zpracování a baterie doopravdy vydrží velmi hodně .Když vysaje celý 3pokojový byt a vytře kuchyni zůstalo ještě 75% energie.
  • Bylo by dobré dodávat magnetickou pásku aspoň 3m v celku ,tak by jsi mohl každý délku upravit podle svých potřeb.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Magnetickou pásku lze dokoupit v našem eshopu. Pokud do poznámky při objednávce napíšete, že byste si přáli více metrů v celku - je to možné. Doma si poté magnetickou pásku můžete nastříhat dle potřeby. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Marie

Přidáno: 11. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

Vysává velmi pečlivě, po přidání stírací látky je podlaha jak vyleštěná. Zatím maximální spokojenost

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Velmi nás těší Vaše spokojenost. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Radka

Přidáno: 11. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

Zakoupila jsem vysavač DUORO XCONTROL, mám jej teprve týden a zatím jsem spokojená. Podlahovou krytinu máme většinou z vinylu nebo dlažby. Vlastníme pejska, který bohužel neustále pouští chlupy. Vysavač perfektně vysaje a zároveň vytře. Je to pro mě veliká pomoc. Mám časově náročné povolání a je pro mě nyní velmi příjemné, když si večer u dělám pohodu a DUORO za mě zatím uklízí.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám Robzone ušetří čas. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Lucie

Přidáno: 10. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

Velmi užitečný pomocník. Skvěle vysává, skoro všude se dostane a i vytírání. Jen při vytírání jsou občas problémy a velmi rychle se hadr vysušuje. Nicméně je to úžasný pomocník a neměnila bych.

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 10. prosince 2020

• super úklid

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s úklidem spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Krch

Přidáno: 9. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

Zatím bez zkušeností. Robot je zabalen. Zjistím, až po Vánocích, jak funguje, resp. manželka pod stromečkem. Vzhledem k nejvyššímu modelu předpokládám, že by měl relativně plnit očekávání. Jinak domluva s firmou RobZone dobrá i při vlastním výběru modelu. Ptal jsem se na přesné údaje, vše mě bylo zodpovězeno obratem. Což pomohlo při mém rozhodování. Příští rok jdu do samostatného mopovače, to je jasné. Děkuji

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, věříme, že budete oba spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Přidáno: 8. prosince 2020

• Spolehlivý,pečlivý

Přidáno: 7. prosince 2020

• Velmi dobře vysává
  • Někdy má problém najít základnu
  • Vytírání není přesvědčivé

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Při vytírání postupujte prosím podle návodu a věříme, že budete spokojeni. S pozdravem, Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Kelt

Přidáno: 7. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

• skvěle luxuje přes wifi až na tu černou podlahu

nelíbilo se mi že nikde nebylo uvedeno někde že nečistí tmavé povrchy když jsem zatelefonoval na linku byl mi řečeno docela chladně že to odstraní tím že za 500 Kč vypnou senzory ale bude mi to padat ze schodů. Nechápal jsem! kdyby nějaká omluva nebo říct dáme Vám slevu nebo nějakou pozornost. Ale říct tak to vraťte a vůbec většina robotů má tento problém a bylo vyřízeno.

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Tyto informace ohledně tmavých koberců či podlahy uvádíme na našem webu u produktu. S pozdravem Tým Robozne

Ověřený zákazník Robzone Marie

Přidáno: 6. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

• Při ukázce funkce v jiném domě nezaznamenává mapy úklidu, ani

Používám ho každý den jako setření prachu na podlaze. Mohl by být méně hlučný, jinak vynikající pomocník.

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Radek

Přidáno: 1. prosince 2020

Zakoupeno v Robzone

• Několik módů úklidu - rychlý, systematický, mokrý a turbo; v každé situaci je možná volba
  • nedosáhne do kolmých rohů a někdy těsně kolem stěn

S vysavačem zatím naprostá spokojenost, všude čisto a voňavo...
Nechápu, proč jsem s pořízením tak dlouho váhal...

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Ohledně uklízení podél stěn je speciální program, který můžete spustit. Je potřeba jej ale nechat pracovat až do konce. V první fází jede kousek dát a v druhé přímo u stěny. S pozdravem Tým Robzone

Ověřený zákazník Robzone Petr

Přidáno: 30. listopadu 2020

Zakoupeno v Robzone

• je to super pomocník, dostane se na místa, kam se ani nepodíváte
  • je tak úžasný, že jsme pořídili druhý na chalupu
  • mohu nyní beztrestně drobit
  • je to nový člen rodiny, dali jsme mu jméno Karel a na chalupě exceluje Pepa

neodpovídá na pozdrav :)

Reakce značky Robzone

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení i komentář. Jsme rádi, že jste s "Karlem" spokojeni. S pozdravem Tým Robzone

Robzone Duoro XControl Profi

Ověřený zákazník Robzone Jirka H.

Přidáno: 30. listopadu 2020

kvalitní zboží