Recenze Robzone

Přidáno: 14. srpna 2023

Zakoupeno v Robzone

• Zatím vše v pořádku, uvidíme co po delší době.

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Váš nákup i recenzi. Věříme, že budete s novým pomocníkem dlouhodobě spokojeni.

Dálkový ovladač Robzone Duoro Xclean

Robzone Roomy Supra Homevac

Ověřený zákazník Robzone Milan

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v Robzone

• Za mě slušný sací výkon při zachování přijatelné hlučnosti.
  • Možná by indikace plné sací nádobky měla být dřív. Odpad je velmi slisovaný a někdy se mu už nechce do dokyny...

Je to můj první robotický vysavač, takže mohu srovnávat pouze s normálním velkým vysavačem se sacím výkonem 1000W. Koberec má 1-3 mm dlouhý vlas.
Před vypuštěním robota jsem klasicky vyluxoval. Nějaké ty suché listy z kytek, prach a písek z koberců, no a nějaké ty zatoulané zapadlé větší předměty (prášky, zátky, atd).
To byla ta nudná část.
Pak jsem vypustil robota. Moc jsem od něj nečekal, přece jenom výkonem je na tom o dost hůře než klasický vysavač. Kupoval jsem ho s tím, že mi obden posbírá prach a nějaký ten drobek.
O to víc mě překvapilo, když zajel pod postel a začalo to v něm rachotit. Když vyjel, podíval jsem se do sací nádoby a vytáhnul 10ti korunu. Takový sací výkon jsem nečekal a když se pod botníkem zase rozrachotil, vytáhnul jsem kovovou 50ti korunu. Za mě slušný důkaz o sacím výkonu a mém nedůsledném klasickém luxování :)
Jediné na co je potřeba si dát pozor jsou elektrické kabely na zemi. Je potřeba je dát tak, aby se o ně nezachytil rotující kartáč. Stačí je dát pevně do rohu podél zdi (nebo schovat za elektronickou závoru na mapě) a je to OK.
A co účinnost luxování?
V žádném testu na internetu jsem u žádného robotického vysavače nenašel lepší hodnocení než dobré. Proto mě plná nádobka prachu slisovaného do konzistence vatových chomáčů velmi příjemně překvapila. Koberec je znovu načechraný a i barva se mu osvěžila díky odstranění hloubkového prachu.
Vyprazdňování do dokovací stanice:
Skoro bych řekl, že indikace plné sací nádobky ve vysavači by měla přijít dříve. Když je ve smetí třeba párátko, může s vzpříčit a všechen odpad se nemusí dostat do dokyny když je prach tak silně slisován. Vyprazdňování odpadu do dokyny je taky jediný okamžik kdy je při úklidu trochu víc hlučno. Sací výkon dokovací stanice je opravdu solidní a hlasitý, ale trvá to jen 10s :)
Vytvoření mapy luxovaného prostoru:
Při prvním luxování se do příslušné aplikace nakreslí vysávaný prostor a automaticky se rozdělí na místnosti. Program vybere nejužší místa a prohlásí je za dveře místností. V mém případě vzdálenost mezi křeslem a pohovku byla užší než dveře, takže jsem v aplikací rozdělil a sloučil místnosti tak aby to odpovídalo skutečnosti.
Shrnutí:
Asi je pečlivé luxování učinnější než robotické, ale to není můj případ :)
Jsem velmi spokojený se zakoupením tohoto vysavače. Už i z toho důvodu, že ho mobilem vypustím než vyrazím z práce a domů přijdu do vyluxovaného bytu. O tom, že nyní luxuji častěji než dříve se snad ani nemusím zmiňovat :)
Jděte do kvalitního robotického vysavače. Opravdu se stane nepostradatelným pomocníkem, který nezklame!

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Váš nákup a pozitivní recenzi. Jsme rádi, že Vám nový pomocník dělá radost a těší nás Vaše spokojenost.
Přejeme příjemný den.

Ověřený zákazník Robzone Pavlína

Přidáno: 31. července 2023

Zakoupeno v Robzone

Jsem s ním velice spokojena, žádné bloudění robota, je spolehlivý a krásně vysává! Jsem moc ráda, že se po 2 letech, kdy jsem pořád četla negativní komentáře na roboty, konečně objevil tento robot!

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti.

Přidáno: 19. července 2023

(naposledy upraveno 14. srpna 2023)

Zakoupeno v Robzone

Myslím že to byli zbytečně vyhozené peníze robot je pomalý a složitý na čistění po akci, díky.

Reakce obchodu Robzone

je nám líto, pokud nejste zcela spokojeni. Pokud máte nějaký problém s vysavačem, neváhejte zavolat na naši infolinku 226 225 030 nebo napsat email [email protected], kde Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Přidáno: 15. července 2023

• Vynikající vysavač

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení i nákup na našich stránkách. Vážíme si Vaší spokojenosti.

Robzone Duoro X-Max Profi

Robzone Duoro X-Max Profi

Ověřený zákazník Robzone Vojta

Přidáno: 21. června 2023

Zakoupeno v Robzone

• dobře vysává, kvalitní navigace a orientace v prostoru
  • hlučný
  • pomalá aplikace

je to první robot u nás v domácnosti, začátek byl problematicky vzhledem k absenci návodu v hlavní krabici. Návod byl v kufříku. největší zádrhel by s namapováním domu. robot je vizuálně pěkný, vysává velmi dobře. Mopování jsem vzhledem k potřebě dalších změn ještě nevyzkoušel.

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení i nákup na našich stránkách. Pokud máte nějaký problém s vysavačem, neváhejte zavolat na naši infolinku 226 225 030 nebo napsat email [email protected], kde Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Přidáno: 9. června 2023

• Naprosto nefunkční
  • Nejhorší zkušenost

Tyto vysavače jsem měl 3...TŘI a ani jeden nefungoval
1. nefungoval hned od zakoupení - nešel připojit na wifi, nešel nastavit jazyk, nešel propojit s mobilem. Reklamoval jsem, přišel druhý.
2. fungoval méně než týden. Následně ho nešlo žádným způsobem spojit s nabíjecí stanicí ani s homevacem. Do obou stále najížděl jak blázen, ale nikdy se nepřipojil. Zkoušel jsem restart několikrát i všechno možné. Z posledního zbytku sil jsem vysavač opět reklamoval s tím, že chci vrátit peníze, protože na podruhé mi v Robzone odmítli vyměnit vysavač za nový a po týdnu jsem opravovaný opravdu nechtěl. Asi jsem totální blázen, ale za vrácené peníze jsem si opět koupil tenhle křáp.
3. vysavač fungoval zhruba 2 měsíce a následně stejné chování jako 2.

Od RobZone už NIKDY nic nepořídím a doufám, že ani nikdo, kdo si toto přečte. Od výrobku za 25 tisíc bych očekával špičkovou kvalitu a tohle je totální výsměch.

Přidáno: 7. června 2023

Zakoupeno v Robzone

• Jedná se o můj 1. robotický vysavač a zatím jsem spokojená. Vysaje i dlouhé chlupy od našich psích mazlíčků.

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Jsme rádi, že jste spokojeni.

Přidáno: 4. června 2023

(naposledy upraveno 4. června 2023)

• Ochotný přístup servisních techniků
  • Neustále v servisu,
  • vysával mimo nastavený čas v brzkých ranních hodinách
  • uložená mapa se neustále měnila

Nespokojenost s tímto robotem..
Od robota za 18000,- jsme čekali spolehlivost, což se nestalo.
Robot byl vícekrát v servise než je zdrávo.

Ověřený zákazník Robzone bobo

Přidáno: 30. května 2023

(naposledy upraveno 30. května 2023)

Zakoupeno v Robzone

• Mizerný hlavní vypinač na boku-takový nebývá ani na hrčkách

Reakce obchodu Robzone

jedná se o standartní dvoupolohový vypínač, kterým se zapne nebo vypne vysavač. Ostatní ovládání je dotykové. Zatím se nám nestalo, že by zákazníci měli s hlavním vypínačem nějaký problém.
s pozdravem

Ověřený zákazník Robzone Petr Sucháček

Přidáno: 30. května 2023

Zakoupeno v Robzone

Výborný pomocník do domácnosti. Vysává a vytírá.

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Jsme rádi, že jste spokojen.

Přidáno: 25. května 2023

Zakoupeno v Robzone

Ušetří spoušť času kvalitním úklidem

Ověřený zákazník Robzone Dana

Přidáno: 18. května 2023

maximální spokojenost

Ověřený zákazník Robzone Petronius

Přidáno: 12. května 2023

Zakoupeno v Robzone

Nesetkal jsem se z žádným problémem
Úklid je perfektní
Jsem překvapen,jak je vysavač důsledný
Výborná koupě,aspoň za tu krátkou dobu užívání!!!!!!

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Vážíme si Vaší spokojenosti. Jsme rádi, že Vám je nový vysavač nápomocen ve Vaší domácnosti.

Přidáno: 4. května 2023

• vůbec nic
  • koupil jsemho do domu,ale na firmu, takže rok záruka tudíž OK
  • během prvních 7 měsíců byl 7x na reklamaci, poté mi poslali úplně nový, asi se jim už nevyplatil opravovat pořád ten starý ale ejhle i ten nový se už po druhé zase nerozjel a následovaly další 4 reklamace než vlastně skončilo roční období záruky a už chtěli za první opravu 3800 kč, jenže ani potom se zase podruhé nerozjel a chtěli hned zase 3900 kč za další opravu ...
  • absolutně nechápu tuto firmu a tento výrobek
  • přirovnal bych je k šmejdům co se snaží lidi jen okrást a nejde jim o nic jiného než o peníze

výrobek strávil více času cestováním na reklamaci a zpět než kolik strávil času aby sloužil
v aplikaci jsou hodiny kolikrát byl výrobek spuštěn a kdy se mají měnit jednotlivé díly, totální výsměch...na prstech jedné ruky spočítám minuty, opravdu minuty kdy výrobek jel než se zase rozsypal a putoval zase na měsíční reklamaci

Přidáno: 3. května 2023

• rychlost a kvalita mopování
  • tichý režim pro úklid když jsme doma
  • velký koš kam se vejde hodně nepořádku
  • chytrý a spolehlivý

Dlouho jsme váhali a teď jsme nadmíru spokojeni :-)

Reakce značky Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Věříme, že Vám je nový vysavač nápomocen ve Vaší domácnosti. Vážíme si Vaší spokojenosti.

Přidáno: 26. dubna 2023

• vytírání mě nadchlo
  • elektronické dávkování vody
  • možnost pojmenování místností a vyznačení zakázaných míst v aplikaci
  • tichý
  • velká výbava

Vytírání i luxování je o mnoho účinnější než klasický lux. Velmi rychle jsem si zvykl, že na úklid podlahy nemusím vůbec myslet :-)

Reakce značky Robzone

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Těší nás Vaše spokojenost.

Přidáno: 24. dubna 2023

(naposledy upraveno 24. dubna 2023)

Zakoupeno v Robzone

• Vysává hodně dobře (máme dva psy)
  • Uklízí za mě, což je fajn
  • Někdy jezdí zvláštně ve čtvercích
  • Nádoba na vodu nestačí na celý byt (75 m²)

Přidáno: 24. dubna 2023

• spokojenost s výkonem