Recenze Savo

• Tvar
  • Spíš na povrchové uklízení

Vůně tohoto přípravku je úžasná. Opravdu mě překvapilo, že necítím ani trochu onu starou známou vůni typického Sava. Doporučuji na povrchové čištění povrchů. Při úklidu špinavého sporáku byl spíš jako druhotný pomocník. Super je,že se dá skvěle chytit do ruky,což umožňuje nový tvar lahve. Super na umývání vany,do které si chodí kočička odskočit,takže mám skvělého voňavého pomocníka,který je ihned k ruce.

• Neštipe

Se savem jsem byla a jsem velmi spokojená.. Stoprocentně si ho pořídím v obchodě.. Savo neštipe (mám ekzémy) a i příjemně voní.. za mě naprostá spokojenost.. Můžu vřele doporučit..
Savo já používala hlavně na desinfekci v koupelně na WC a umyvadla a v kuchyni na linku a dřez..
Pecka..

• Účinek
  • Praktické balení

S přípravkem jsem spokojená, dobře odstraňuje i odolnější nečistoty, příjemně voní, nemá zápach jako klasické Savo, používám ho na všechny omyvatelné povrchy v domácnosti, líbí se mi, že odstraňuje bakterie i viry a nedráždí pokožku, protože je bez chlóru.

• Dobrý úchyt. Lehce se ovládá.
  • Hezky voní.
  • Dobře čistí.
  • Na kachlové dlažbě se dělají čmouhy.

Savo hezky provoní prostor. Vůně není silná a nezůstává dlouho. Vyčistí dobře povrchy. Jen na kachlové dlažbě dělá čmouhy. Nejde cítit chlór. Zvířatům nevadí. Naopak se neotírají o povrchy díky vůni citronové trávy. Já doporučuji a koupím určitě znovu. Savo je dobrý prostředek.

• Rychlé nanášení
  • vůně
  • nic jsem nenašla

Savo dezinfekční a čistící sprej je v praktické láhvi s rozprašovačem, po nanesení na jakýkoliv hladký povrch, např. v koupelně - ve sprchovém koutě, na umyvadlo... hned je cítit příjemná pomerančová vůně, avšak zatím jsem nezjistila, že by to bylo na všechnu možnou špínu. Jen při mytí pračky mi pomohl při čištění šuplíku na prášek a aviváž, a odtokový otvor, kde hned byla vidět čistá práce. Je to praktický pomocník na předvánoční úklid a provonění domácnosti.

• Skvělá vůně
  • Síla
  • Rychlost narušení i silné nečistoty
  • Bezvadný na plíseň

Rychlý úklid, který je díky tomuto čistící bez námahy a hlavně, konečně čistič, který nesmrdí ale docela pěkně voní. Bezproblému si poradí s povrchem umyvadla, dlaždic i lina. Celkem rychle si poradí i s zašlým vodním kamenem a plísní. Efekt čistoty vydrží i několik dní.

• Opravdu čistí
  • Pálí v nose

Čistí hezky, ale i přes pomerančovou vůni je cítit, že se jedná o výrobek z řady Savo. Děti jsem k čištěné ploše raději nepouštěl, žena odcházela dobrovolně, protože trochu pálí v nose a je cítit po chemikáliích. Obal je lákavý, slibuje antibakteriální účinnost, tu asi i má.

• Sprej se nechá použít na všechny plochy
  • Prijemny do ruky
  • Malo výrazná vůně pomeranče a citronové trávy

Savo dezinfekční a čistící sprej Pomeranč a citronová tráva je jako vždy skvělá volba do domácnosti. Vyčistí všechny plochy a zbaví je nečistot a bakterií. Sprej má jemnou ne moc výraznou vůni Pomeranče a citronové trávy. Já bych snesla možná tu vůni mnohém intenzivnější ale chápu, že ne každému by to vyhovovalo. Za mě super sprej, určitě ho doporučím svým známým.

• Vúně
  • Nádoba
  • Opravdu vyčistí i odolné skvrny

Úžasný čistič, díky kterému máme čistě vydesinfikované povrchy v celém bytě. I odolné skvrny jsou pryč. Moc hezký voní a vůně výdrží velmi dlouho. Výborně se drží v ruce, díky tvaru nádoby a rozprašovač je při práci super. Doporučil bych všem, kdo chtějí mít čistý, vydesinfikovaný a voňavý domov.

• čistota a vůně
  • po zaschnutí na dlaždičkách jsou vidět trochu mapy

Výrobek Savo splňuje vše co má umět a jak je napsáno na obalu.Příjemně voní a desinfikuje a na běžnou špínu která bych řekl , že je v každém domě tak je dodostačující na čičtění a provoní to celý byt .Za mě mohu jenom doporučit všem svým známým i lidem který si ho chtějí koupit.

• Obal
  • Účinnost

Produkt SAVO,který jsem dostal k testování, je vysoké kvality s účinným mechanickým rozprašovačem, který si hravě pořadí taky se zaschnutou necistotou.V domácnosti má spoustu využití kuchyně, koupelna,WC,taky dlažba, aplikace je jednoduchá a má velice příjemnou vůni. Za mně ?

• Obal

Savo dezinfekční a čistící sprej je vhodný pomocník pro běžný úklid domácnosti, jelikož při jeho používání necítíte klasický zápach sava, který v každém evokuje pocit čistoty. S tímto produktem si zvyknete pracovat velice rychle díky jeho krásné vůní a smadnosti používání. Na naší kuchyňské lince je to teď další pomocník.

• obal
  • dostupná cena
  • forma ve spreji
  • nenašla jsem žádné mínusy

Čistící efekt je na jedničku, to nemůžu nic vytknout. Vůně také příjemná a nevtíravá. Líbí se mi, že prostředek je ve formě spreje, který se rozptýlí do prostoru oproti tekutým prostředkům. Cenová dostupnost je přijatelná. Ráda se k tomuto produktu vrátím.

Savo čistící prostředek do kuchyně 500 ml

Savo Razant čistič odpadů, 1,2 l

Savo Razant čistič odpadů, 1,2 l

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

• použito jen na preventivní čištění odpadů a asi provedlo to, co mělo

• vůně
  • kvalita desinfekce
  • hezký obal
  • nic nemám

Savo sprej Pomeranč a citronová tráva 700ml čistí dobře, mohu s ním čistit i malé prostory jako WC aniž by mi zůstalo špatně jako po klasickém SAVU. Dobře se drží v ruce, nemusím jako u některých obdobných prostředků přechytávat aby mě nebolely ruce. Má dobře řešené rozstřikování. Něco mezi mlhou a kapičkami, hezky se to rozptýlí. Ale ta vůně je fakt nejlepší. Není ani moc sytá tak akorát.

• Obál, vůně, praktická pumpa
  • Účinnost

Savost dezinfekční a čistící sprej Pomeranč a citronová tráva testuji asi 14 dnů a bohužel mu velké ocenění nedávám. Za obal, pumpičku a vůni byl jej velmi ocenila, ale účinnost za mě hodně nízká. Čistí jen drobné fleky, které by šly umýt čímkoliv. Ani po opakované aplikaci na sprchovou a umyvadlovou baterii, obklady a další nezmizí ani skvrny po usazení vodního kamene natož rez.

• Intenzivní vůně
  • Čistící schopnost

Přípravek mě příjemně překvapil, hezky voní, kombinace citronové trávy a pomeranče je fajn, desinfekční účinek je další plus. Pohodlně se aplikuje a povrch krásně vyčistí. Já jsem spokojená, výrobek splnil má očekávání a určitě vyzkouším i další vůně.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25