Recenze Savo

• Antibakteriální ochrana
  • Čistota po úklidu

Savo dezinfekční sprej doporučuji, vyzkoušela jsem i jiné vůně této dezinfekce, ale tato mi vyhovuje zatím nejvíce díky nevtíravé a příjemné vůni, což je velký plus. Samozřejmost je čistota po použití a velmi často používám na antibakteriální ochranu mezi tvořením gelových nehtů, u kterých se práší. V domactnosti s malým miminkem a psem takového pomocníka oceňuji.

• vůně
  • účinek

Dezinfekční sprej Savo Pomeranč a citronová tráva jsem vyzkoušela bez velkých očekávání. Během chvíle ale vyčistil skvrny na umyvadle. Používám i na plastové prostírání na stůl - vyčistí póry. Doteď jsem používala konkurenční prostředek, kde byla stejná cena, ale za menší množství. Líbí se mi i příjemná vůně.

• příjemná vůně
  • hezký obal
  • velikost lahve
  • spokojenost se vším

Savo pomeranč a citronová tráva velmi příjemně, ne moc intenzivně voní. Obal mě zaujal svým designem. Lahev se dobře drží, je dobře ovladatelná. Nedráždí oči ani nos. Velmi dobře si poradilo s zaschlými fleky na nerezovém dřezu a vaně. Určitě jej budu používat opakovaně.

• vůně
  • čistí dobře
  • nepáchne po chlóru

Savo dezinfekční a čisticí sprej s vůní pomeranče a citronové trávy se stal pro mě skvělým pomocníkem při úklidu domácnosti. Jedním z nejvýraznějších prvků tohoto spreje je jeho úžasná vůně. Co se týče účinnosti, musím říci, že Savo sprej svůj slib plní. Použil jsem ho na různé povrchy v domácnosti, včetně kuchyňských pultů, skleněných stolů a koupelnových obkladů. Výsledky byly skvělé.

• Rychlost a účinnost odstranění skvrn
  • Příjemná a nedráždivá vůně
  • Snadné použití
  • Množství, které stačí k odstranění skvrn
  • Balení
  • Na tmavém povrchu nutno použít více prostředku, aby nevznikly mapy
  • Jako dezinfekce bez otření nevyhovuje - šmouhy

Sprej Savo snadno vyčistí skvrny v kuchyni, včetně zaschlých. Stačí nanést buď přímo na znečištěný povrch malé množství Sava nebo na papírovou utěrku či hadr. Je vhodný také na čištění nerezu. Hezky voní a vůně je nedráždivá. Dobrý pomocník pro úklid domácnosti.

• Bez chlóru
  • Okamžitý účinek
  • Velikost balení
  • Bezpečný
  • Silně dezinfekční
  • Nemám snad ani co vytknout

Když s Vámi žijí zvířátka je dezinfekce je důležitá jak pro nás, tak i zejména kvůli koťátkům. Při větším množství zvířátek těžko zamezíte kočičkám, aby se dostaly téměř všude. Používám mnoho dezinfekcí a čističů. A musí být bezpečné pro nás všechny. Výrobek mne příjemně překvapil a navíc je to tradiční česká značka.

Savo Original tekutý dezinfekční prostředek 1 l

Přidáno: 5. prosince 2023

ok

• Obal
  • Nic mě nenapadá

Naprostá paráda. Moc doporučuji. Savo používám na vše a tohle je naprostá pecka. Opravdu nádherně voní a má hezký a dostatečně velký obal 700ml. Žádné mini lahvičky které hned dojdou. Kuchyně koupelny podlahy na cokoliv. Za mě spokojenost. Nejspolehlivější přípravek na čištění.

• Snadné použití
  • Čistící schopnosti

S produktem Produkt Savo dezinfekční a čistící sprej Pomeranč a citronová jsem velmi spokojená. Velice příjemně mě překvapila vůně produktu. Voní krásně svěže po citrusech. A to je to Savo! :) Takže čistící schopnosti na jedničku a díky aplikátoru ve spreji snadno aplikujete kamkoliv.

• Vune
  • Efekt

Volení produktu je velmi hezké, užijtečnost produktu splnila nad očekávání, povrch je čistý voňavý mě to nechává mastnotu ani fleky, vůně se rozplývá po celé místnosti, cena je také velmi přijatelna, urcite znovu zakoupim, jsem velmi nadsena z tohoto vyrobku

Savo čistící prostředek do kuchyně 500 ml

Savo čistící prostředek do kuchyně 500 ml

Ověřený zákazník Drogerie Vaňura Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2023

Zakoupeno v Drogerie Vaňura

splňuje podmínky, uvedené na obalu - jsem s výrobkem spokojená, proto jsem si ho objednala...

• Čistící schopnost

Konečně vůně, která je příjemná při čištění a dezinfekci. Jsem nadšená, že Savo přišlo s touto vůní, která je příjemná a nevadí mi, když uklízím. Účinky jsou zachovány a k tomu i příjemná vůně, co víc si přát :) Používám vždy při úklidu a dezinfekci WC a s čistotou, která po úklidu je, jsem nadmíru spokojená.

Savo proti plísním rozprašovač 500 ml

Ověřený zákazník NEJODEVY.CZ ;)

Přidáno: 4. prosince 2023

Zakoupeno v NEJODEVY.CZ

• opravdu zabírá

• Velikost balení
  • příjemná vůně
  • síla prostředku

Savo čistič krásně čistí a zároveň provoní byt. Ideální pomocník na každodenní úklid i na silnější nečistoty a mastnoty.
Moc doporučuji zakoupit, velké balení 700 mililitrů vydrží opravdu dlouho, univerzální čistič, který se opravdu neztratí v žádné domácnosti.

• Skvělý čisticí efekt
  • Dezifekční účinek
  • Dobrý rozprašovač
  • Při větším úklidu je vůně možná až moc intezivní

Univezrální sprej Savo určitě můžu doporučit. Díky dezifenčním účinkům se dá jedním přípravkem pohodlně umýt jak koupelna, tak v mém připadě i rámy oken a parapety po opravě. Po zásahu byly nejen špinavé, ale také zamaštěné od speciálního maziva, takže jsem se bála, jak budu složitě tuto špínu odstraňovat. Šlo to ale překvapivě dobře, se sprejem se pohodlně pracuje.
Vůně je příjemná, jen při větším úklidu, jako bylo ten můj, byla vůně možná až příliš intezivní.
Sečteno, podtrženo - Savo sprej je super pomocník, díky kterému nemusíte mít doma několik různých prostředků, protože je použitelný skoro všude.

• Efektivní čištění

Savo čistící je fakt super. Hravě si poradí s každou špínou. Nejen v kuchyni, ale i v koupelně nebo předsíni. Já ho používala fakt na všechny povrchy. Dlaždičky, lino, stůl dřevěný v kuchyni leštěný. Krásně voní. Vůbec ne jako klasický Savo. Paráda. Doporučuji opravdu bez keců.

Savo Original dezinfekce 4 kg

Savo Original dezinfekce 4 kg

Ověřený zákazník Allegro.cz Anna Šimoňáková

Přidáno: 3. prosince 2023

Zakoupeno v Allegro.cz

• Dobrá koupě ve větším balení

Přidáno: 30. listopadu 2023

Spokojenost.