Recenze SJCAM

• Time lapse videa
  • Menší akumulátor, s tím spojená Kratší výdrž
  • Kvalita fotografií
  • Horší kvalita zvuku

Od kamery jsem neočekával zázraky vzhledem k ceně 3 000 i s náhradním akumulátorem, který je dle mého názoru nezbytný vzhledem ke snížené výdrži na jedno nabití. Byl jsem ovšem mile překvapen. Kamera je opravdu malá a kompaktní s velkou spoustou základních držáků. Jediné co jsem shledal jako menší nedostatek je že, zvuk tlačítek lze sice vypnout,nicméně by se možná hodila zvuková signalizace samotného zapnutí a vypnutí nahrávání, což se může hodit, jestliže máte kameru na nějakém držáku, helmě.Také mám problém s tím, že když se baterie vybije, je třeba znovu nastavit čas a datum. Jinak jsem spokojený a doufám, že kamera bude sloužit dlouhá léta.

Přidáno: 26. listopadu 2015

• za tu cenu
  • dostatek prislusenstvi v sade
  • dobre video
  • funkcni wifi s mobilem
  • drzaky kompatibilni s gopro
  • za o malo penez lze poridit lepsi produkt
  • kopie jsou levnejsi, pokud nepotrebujete vsechny funkce
  • nizka kvalita fotek za horsiho osvetleni

kamerku jsem vybral jako pomer mezi cenou, kvalitou a pozadavky. Splnuje vse co slibuje, nic vic. Navic skoro vse funguje jak ma. Problem muze byt nedostatecny manual a i na internetu popisy nejsou idealni.
Obraz ma pravda trochu posunute barevne podani, ale zalezi na nazoru, me vyhovuje. Video je pomerne kvalitni a plne srovnatelne s levnejsimi gopro, ktere jsou ale 2x drazsi. Fotky jsou horsi. Citlivost je podobna jako u go. Stabilizace obrazu je jen sw, takze zadna slava, to moc nepomuze, stejne jako u jinych kamerek. Cip a procesor jsou dobre, stejne jako firmware (mam V1.1.1), nejsou patrne problemy s malou pameti nebo rychlosti zpracovani.
A ted problemy a jak je resit, aneb co v navodu nebylo a na internetu se spatne hleda:
Nabijeni z pocitace: kamerku vypnout, pripojit a znovu vypnout, pak se nabiji rychle
Pripojeni k pocitaci: kamerku vypnout (to je nutne!) a pak teprve pripojit a vybrat mass storage
Pripojeni pres wifi: na kamerce je vychozi nastaveni, zmackout tlacitko nahoru, rozsviti se wifi. Na mobilu zapnout wifi, jit do nastaveni wifi, vybrat jako wifi access point wifi kamerky (vse nastaveni jako defualt) a pripojit. Pak spustit aplikaci sjcam hd a tam dat pripojit. po chvilce zacne vse spravne fungovat.
Pouziti zoom: v popisu je, ze zoom ma 4x, na internetu se dozvite, ze kamerka zoom nema, protoze tlacitko nahoru spusti wifi pripojeni. Ale kamerka zoom ma, musite tlacitko nahoru podrzet trochu dele a zacne zoomovat. tlacitko dolu zase jede na wide. vse funguje, v navodu o tom nic neni.
K aplikaci na androidu. Je opravdu jednoducha, jako by ji psal student jako semestralku. Ale funguje a nepada. Obcas trochu nelogicke ovladani, neni problem si zvyknout, hlavne ze to funguje. Aplikace ma mizerne hodnoceni a vyzkousel jsem proc, kopie kamerky sj4000 opravdu s touto aplikaci funguji velice spatne, opravdu to furt pada. Takze pokud mate original, tak to hned poznate, ze to funguje, kopie spadne par vterin po pripojeni. vyzkouseno.
K baterii - daji se koupit u nas i z ciny, ale dejte si pozor na velikost, do kopii sj4000 jsou mensi, v tomto originalu jsou trochu vetsi. Pritom stoji asi tak stejne. Na jednu baterku tu hodinu asi vydrzi, zalezi na pouziti a hlavne na teplote. Baterky z ciny maji od oka stejnou kapacitu, doporucuji. V pomeru s gopro vydrzi mene, pri vetsim pouziti displeje treba jen polovinu. Nahradni baterky doporucuji hned zakoupit.
K pouzivani zoomu - i kdyz je zoom proveden sw jako plynuly, doporucuji si zoom nastavit pred snimanim. Pri sportu na prilbe plny wide, pokud neco dotacite z ruky, tak max na 2, jinak je obraz uz spatny. Od 1.5 jiz neni zkresleni v rozich tak velke a obraz je dobry.
Pokud to chcete porovnavat s normalni kamerou, tak to nema cenu, i vetsina novych mobilu toci lepe. Toto je pro jine urceni.
Porovnani s gopro, za polovinu penez stejne video, horsi fotky, horsi vydrz na baterky, navic ale LCD a spousta prislusenstvi, navzajem kompatibilni s gopro.

Přidáno: 26. listopadu 2015

Hezká cena, slouží jako dárek k vánocům

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• cena, příslušenství, režim timelapse
  • nižší rozsah ISO ( při max 400 ISO už relativně dost šumí takže se na večerní natáčení moc nehodí)

výborný poměr cena - výkon

Ověřený zákazník GoStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2015

Zakoupeno v GoStore.cz

Za tu cenu není o čem přemýšlet.

Reakce obchodu GoStore.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste s kamerou spokojený. Budeme rádi, když se podělíte i o nějaké povedené video ;-)
Fajn den přeje GoStore.cz

Přidáno: 19. listopadu 2015

ok

Přidáno: 13. listopadu 2015

• Všechno

Po delší době teprve poznáme + či - .... ;-)

SJCAM SJ5000

SJCAM SJ5000

Přidáno: 12. listopadu 2015

• Displej
  • Velká výdrž baterie
  • Kvalita obrazu
  • Po čtyřech dnech na dně rybníka reziví kovové části

Perfektní kamera, narozdíl od gopra se mi nikdy nezasekla, natáčí perfektně, velké příslušenství, o hodně větší výdrž baterie atd...
Za tu cenu s Goprem 3 nesrovnatelné.

Přidáno: 11. listopadu 2015

• rozměry,
  • displej na zadní stěně,
  • perfektní Full HD video,
  • ostré fotografie,
  • v tramvaji ostré škrábance na oknech i budovy v dálce
  • noční natáčení jsem nezkoušel

výborná věc za rozumnou cenu
koupil jsem jako dárek

Ověřený zákazník 4-me.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2015

Zakoupeno v 4-me.cz

• Velké možnosti nastavení
  • Wifi rozhraní
  • Spolupráci s mobilem či notebookem
  • příslušenství kamery
  • Fotky i video splnují mé požadavky Především při dením světle jak interiéru tak venku
  • Horší mikrofon - slyšitelnost v nahrávce
  • horší video a fotky v noci ( při nedostatku světla )

Celkově spokojenost rychlé záběry..
Rychle focení ...
prostě točit nebo dělat fotky a pak editovat a stříhat
Vodotěsnost v obalu pěkné video a foto ve vodě.
Jen mě vadilo menší uroveň nahrávaného zvuku.
stabilizátor mě velmi překvapil v akci hlavně při natáčení videa.

Přidáno: 3. listopadu 2015

• VELMI DOBRÁ
  • NIC

TENTO PRODUKT JE VELMI KVALITNÍ ZA ROZUMNOU CENU S VELKÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM V BALENI JAKO ZÁKLAD

Přidáno: 27. října 2015

(naposledy upraveno 27. října 2015)

Zakoupeno v kamerov.cz

• Kvalitní provedení včetně příslušenství.
  • Příznivá cena vzhledem ke kvalitě produktu.
  • Nemám zatím žádné připomínky.

Kameru jsem koupil z důvodů příznivých recenzí na internetu. Kamera byla pořízena přes spolehlivého dodavatele. Kameru mám zatím krátce, zatím bez problémů a splňuje vše co bylo deklarováno. Používá jim bez problémů i moje dcera, která má 12 let.

Přidáno: 25. října 2015

Zakoupeno v isix.cz

• Super kamera za ty penize. Maximalni spokojenost krasne zabery i ve vysoke rychlosti.

Jsem velmi spokojeny cena/kvalita opravdu super za ty penize

Ověřený zákazník Beryko.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2015

Zakoupeno v Beryko.cz

• Dobrý obraz, vysoká kvalita, dobré fps, velké množství příslušenství již v základu.
  • málo výdržná baterie; je škoda, že balení neobsahuje držák na hrudník.

Produkt sem si vybral kvůli dobré ceně a kladným recenzím na internetových stránkách. Byl sem na rozpacích, protože sem si chtěl původně koupit verzi s wifi, ale nakopnec sem se rozhodl pro tuto. Kvalita videí je v porovnání ke konkurenci zhruba stejná, přes to že je tato kamera daleko levnější.

Přidáno: 17. října 2015

• Přehlednost

Pro natáčení :)

Ověřený zákazník Quito Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2015

Zakoupeno v Quito

• Velmi přijatelná cena.
  • Kvalita foto i videa je horší než u dobrého mobilu.

Vzhledem k příslušenství a použitelnosti záběrů docela dobrá koupě.
V případě větších požadavků si půjčím GoPro Bl. od syna.
Cenový rozdíl odpovídá rozdílům kvality. Tato kamerka má navíc
obrazovku.

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

jsem mile překvapen kvalitou produktu

Přidáno: 10. října 2015

• display
  • propojení s telefonem
  • vysoká kvalita fotek i videí
  • kvalita srovnatelná s drahým GoPrem
  • mnoho příslušenství

Když jsem sháněla nějakou akčnní kameru za dobrou cenu, narazila jsem na čínskou SJCAM. Bohužel jsem si jí z blbosti koupila. Kvalita fotek uváděna 12mpx měla tak kvalitu 3mpx. Koupila jsem si tuto originální SJCAM SJ4000 WIFI. Je to nejlepší kamera jakou jsem kdy měla. Měla jsem možnost vyžkoušet GoPro 3+ a radši jsem zůstala u SJCAM.

Přidáno: 7. října 2015

• Vysoká kvalita videa
  • Vysoká kvalita fotek
  • Dá se upevnit kamkoliv.

Je to velmi dobrý foťák. Je k tomu dobré koupit 32gb.

Přidáno: 6. října 2015

• Poměr cena - kvalita - příslušenství
  • Displej mohl být kousek větší, ale i tohle stačí

doporučuju

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25