Recenze SJCAM

Přidáno: 5. října 2015

Zakoupeno v isix.cz

Z málo peněz celkem kvalitní kamerka. Pro mne zcela dostačující.

Ověřený zákazník Beryko.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2015

Zakoupeno v Beryko.cz

Dobrý poměr cena/výkon

Přidáno: 3. října 2015

• cena,české menu
  • menší výdrž baterie

dobrá kvalita za malé peníze

Reakce obchodu GoStore.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste si k nákupu vybral právě náš obchod.
Jen na GoStore.cz získáte ke kameře náhradní baterii zdarma ;-)
Přejeme pěkný den...

Přidáno: 3. října 2015

• kvalita videa i fotek
  • nataceni pod vodou, zadne problemy s prechody
  • pod vodou zaznamenava docela obstojne i zvuk
  • mnoho prislusenstvi
  • rezim auto
  • snad jen podpora pouze 32gb karet
  • pozor na padelky

Skvela hracka, puvodne koupeno jen jako autokamera, ale na dovolene se osvecila jako vyborna hracka. Obraz je opravdu super, i ve srovnani s drazsi gopro hero III, viz videa na youtube.
Opravdu hodne muziky za par korun.

Přidáno: 2. října 2015

Zakoupeno v Quito

• dobrá akční kamera, která točí ve FullHD,
  • velké množství příslušenství v základním balení
  • přehledné menu v češtině
  • množství nastavovacích režimu nasvícení atd, podle preferencí uživatele
  • na tak levnou kameru hezké barvy srovnatelné s dražšími kamerami od GoPro, AEE atd.
  • wifi a jeho propojitelnost se zařízeními se systémem Android i IOS (pro oba typy jsou aplikace, kde lze ovládat kameru, stahovat fotky/videa do zařízení apod.)
  • display - rozlišení dostačující a lze na něm přehledně nastavovat kameru, vidíte co natáčíte a ostatní indikátory stavu baterky, paměti atd
  • výdrž baterie při VYPNUTÉ wifi (zvládne cca hodinu) - lze přikoupit externí baterka i nabíječka na ni za cca 200 Kč.
  • timelapse
  • slowmotion - s tím u této kamery nepočítejte, udávaných 60 fps na slowmo není, obraz není plynulý, takže je to sekanější
  • nepočítejte s dlouhou výdrží při zapnuté wifi, ta výdrž baterky rapidně snižuje
  • stabilizace obrazu při točení videa (stabilizace je pouze pro fotky, nikoli pro videa, proto jsou videa rozklepanější než u dražších kamer)
  • fotky dostačující ale nijak závratná kvalita to není, avšak je to kamera, tzn. stěžejní je zde video, nikoli kvalita fotek.
  • pozor na kopie typu gocam atd., kupujte pouze originální kameru na e-shopu s garancí originality

Já pořizoval kameru na příležitostní natáčení (letní dovolená - moře, zimní dovolená - lyžování + občasné natáčení výletu atd). Testování kamery splnilo mé očekávání, videa z ní jsou skvělé a dostal jsem od kamery to, co jsem od ní očekával v podobě kvalitních videí a obstojných fotek, video se potom dále dá upravit v editoru a vytvořit tak krátký film z dovolené atd. Kamera je dle mě stále nejlepší volbou mezi poměrem cena/výkon pro příležitostní natáčení. Na každodenní natáčení a práci s kamerou bych volil kvalitnější a vybavenější variantu. Pro běžného uživatele naprosto dostačující kamera s cenou po 3000 Kč včetně veškerého příslušenství.

Přidáno: 1. října 2015

Zakoupeno v kamerov.cz

• Není co dodat Obraz Perfektní,Manipulace s Kamerou Perfektní,Obsah Balení Perfektní,Možnost Propojení s telefonem perfektní :-)

Není co vytknout vše v pořádku lepší než konkurence :-)

Ověřený zákazník GITUP kamery.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2015

(naposledy upraveno 27. září 2015)

Zakoupeno v GITUP kamery.cz

• Spokojenost

Skvělá věc. Dovolená ze zahraničí zdokumentována, hlavně dětičky :-)

Přidáno: 25. září 2015

• dobrá kvalita fotek..

poměr cena výkon dobrý..

Reakce obchodu GoStore.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste s kamerou spokojený. Budeme rádi, když se podělíte i o nějaké video ;-)
Fajn den přeje GoStore.cz

Přidáno: 21. září 2015

• poměr cena/výkon
  • překvapivě dobrá cilivost (světelnost)

Za dané peníze rozhodně poslouží. Pro mě spíše určeno ke zničení, ale překvapivě jsem kameru nezničil, jen poškodil obal. Světelnost při nízkém osvětlení příjemně překvapila.

Přidáno: 19. září 2015

• nízká cena
  • ovládání
  • váha
  • kvalita fotek
  • prohlížení fotek v kamerce pouze jedním směrem
  • nelze koupit bez vybavení
  • nemá žádné úchyty na přidělání provázku, takže se nedá nosit kolem krku atd.

SJcam je levnější verzí GoPro, navíc má ještě display, což je myslím velká výhoda. Samozdřejmě s cenou jde dolu i kvalita fotek, ale ne nějak markantně, takže to považuji za velmi výhodný kup :) video je myslím na stejné úrovni.
Fotky jako takové jsou pěkné, samý odlesk v čočce a paprsky slunce, rozostřené okraje a efekt rybího oka, na zážitky ideální! :)

Studuji fotografii, takže mám doma nesčetně foťáků od středoformátových a kinofilmových analogů, přes digitální zrcadlovku až k téhle malé kamerce, která si už vysloužila čestné místo mezi nejoblíbenějšími kousky :)

Přidáno: 19. září 2015

Zakoupeno v Quito

• Velké množství držáků atd. v základním balení.
  • Skvělý obraz videa
  • Stabilizaci
  • Režim WiFi
  • Jednoduchá ovladatelnost
  • Baterie, dá se dokoupit další

Potřeboval jsem kamerku na dovolenou, nejlepší varianta mi přišla SJCAM 4000WIFI a koupě nelituju, video má skvělou kvalitu, velice jednoduché ovládání. Nechtěl jsem dávat x tisíc za téměř parametry stejnou GoPro kameru. Doplácet x tisíc za značku je zbytečnost v tomto případě.
Skvělý je počet nástavců a držáku v základním balení, na helmu, na kolo, na lyže atd. opravdu moc.
Jediné co je horší - baterie. Ale nijak mi to nevadí, kdykoli si můžu dokoupit další dvě.

Přidáno: 8. září 2015

Zakoupeno v GoStore.cz

• výborný obraz nahraného videa i fotografií
  • ovládání
  • bohaté příslušenství
  • zvuk není, až na některé výjimky, při přehrávání téměř vůbec slyšet

Reakce obchodu GoStore.cz

Dobrý den, je pravdou, že sportovní kamery neoplývají právě nejkvalitnějším zvukem. Je to i kvůli tomu, že výrobci tuto funkci neřeší vzhledem k tomu, že si většina zákazníků videa stříhá a doplňuje hudbou. Doufáme, že budete spokojený i nadále ;-)

Přidáno: 6. září 2015

Zakoupeno v kamerov.cz

• Aplikace na iPhone nefunguje na android ano.

Za tu cenu dobra zabava

Přidáno: 4. září 2015

Zakoupeno v GoStore.cz

• Nastavení a ovládání kamery je velmi jednoduché
  • Kvalita videí mě hodně překvapila, za ty peníze jsem ani takovou kvalitu nečekal
  • Fotky jsou také dostačující a efekt rybího oka se mi perfektně hodí na focení malých interiérů
  • Srovnatelné s mnohem dražšími kamerami
  • Při využití v autě mi v nastavení chybí 5 až 10 minutová smyčka, která by nahrávala pořád dokola zvolený časový úsek. Je zde pouze funkce 10 minutových videí a až máte kartu plnou, tak teprve začne staré videa přemazávat.

Celkové jsem z kamery nadšený a ve všech směrech mi vyhovuje. Problém se smyčkou by se dal určitě vyřešit upravením software v kameře, ale to je na výrobci....

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Velmi spokojený s produktem

Ověřený zákazník CZMT.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2015

Zakoupeno v CZMT.CZ

• Bohaté příslušenství, kvalitní video, dobré foto
  • Horší zvuk, aplikace pro android chce vylepšit, při zapnuté wifi kamerka trochu více hřeje.

Dobrý poměr cena / výkon. Určitě doporučuji i vzhledem k danému příslušenství.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• kvalita obrazu a stabilizace
  • kompatabilita
  • hromada příslušenství
  • kvalita srovnatelná někdy i lepší než gopro
  • nízká cena komponentu, které se dají lehce na českém trhu sehnat
  • nízká výdrž baterie
  • dlouhá doba nabíjení
  • nastavení by mohlo být o něco uživatelsky příjemnější

Kamera která je za tu cenu vážně perfektní. Kvalita obrazu je velmi dobrá a srovnatelná s kamerami gopro a kdo si trochu umí pohrát s nastavením obrazu a umí dělat v nějakém programu na pc tak nebude zklamaný.
Doporučuji všem.

Přidáno: 23. srpna 2015

Zakoupeno v Quito

• Vše jak jsem si představovala

Výborná kamera i na natáčení motokrosu.Vyzkoušena i při jízdě autem-taky super.Poměr cena výkon je výborný.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25