Recenze Suunto

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2014

Zakoupeno v Hodinky.cz

• pro začátečníky skvělé.
  • kvalitní
  • zatím nic

z široké nabídky je pamatováno na laiky.
Desetiletý vnuk okamžitě pochopil jak s buzolou zacházet.
Doporučuji i z delšího výběru pro pokročilé.

Přidáno: 18. července 2014

• lehké příjemné na ruce i pro každodenní nošení
  • univerzální pro nenáročné sportovce
  • jednoduché intuitivní ovládání
  • bombastický webový klient, přes který se nastaví úplně vše!
  • přesná GPS, přesný HR pás
  • načítání HR i GPS je otázka 2-3 sec
  • displej je výborně čitelný i na slunci
  • Ambit2 R by možná mohly signalizovat lépe tepová pásma...ale možná to bude jen mýma rukama, teprve s nimi seznamuji :)

Suunto Ambti2R HR doporučuji každému, kdo chce kvalitně sportovat a mít přehled o všech datech, které si chce měřit. Přešel jsem z mobilní aplikace a velký problém byl v lese s GPS. Tady je to bez chyby, naprosto perfektní a přesné měření. Nezkoušel jsem zatím navigaci, tak nemohu posoudit výdrž baterie při plném zatížení, ale při běhu cca 1 - 1,5h s GPS záznamem po 1sec baterie klesla cca o 10%, takže zatím naprostá spokojenost co se týče přístroje.

Další velká bomba je Movescount - webový účet pro veškerý přehled i nastavení hodinek. Zde lze do hodinek nastavit celkem 10 sportovních režimů dle libosti, takže kdo tvrdí, že jsou hodinky zaměřené pouze pro běžce...NENI TO PRAVDA. Je pravda, že se dá připojit pouze Foot POD a jiné pody na kolo přidat nelze, ale bruslích, vyjížďce na kole nebo při jiné aktivitě stačí měření GPS a základních údajů, které mi stačí ke štěstí. Lze tedy nastavit 10 režimů a u každého režimu 8 obrazovek s různými veličinami, které hodinky měří (tempo, čas, kalorie, frekvence, kadence, vzdálenost, rychlost atd). K tomu je na webu Movescount spousta aplikací, které měří spoustu dalších věcí, které vytváří fanatici s hodinkami zn. Suunto...lze je tedy libovolně zkoušet.

Závěrem...univerzální, jednoduché a dobře vypadající hodinky, které jsou pro začátečníky a pokročilé sportovce!! :-)

Suunto Vector

Suunto Vector

Ověřený zákazník Hodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2014

Zakoupeno v Hodinky.cz

Přístroj nesporně praktický,pěkně vybavený.Příjemný na nošení.Funkce ,které potřebuji k bezpečnému pobytu v přírodě podle očekávání,za velké mínus považuji však absenci českého manuálu-jsme přeci v Česku :-)

Přidáno: 12. června 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Byl to dárek a zjevně potěšil

Chtěla jsem hodinky Suunto bez měření tepu, ty jsem vybrala a ten komu jsem je objednala je s nimi zatím spokojený - je ještě brzy na nějaké větší hodnocení

Ověřený zákazník AQUAPRO Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2014

Zakoupeno v AQUAPRO

• velke mnozstvi funkci a nahrati aplikacich z webu
  • nektere veci/postupy nejsou v navodu

Velke mnozstvi funkci a nahrati aplikacich z webu.
Na you tube by mohl byt profesionalni uzivatelsky video navod.
Pozitivne mne prekvapil movescount. Merene/vypoctene veliciny jako na profesionalnim mereni pri zatezovem testu na rotopedu . Mohli by dodelat i lepsi rozhrani pro smart phone (grafy se nezobrazuji jako na PC).
Jinak naprosta spokojenost.

Suunto Core Alu

Suunto Core Alu

Přidáno: 29. května 2014

• Sper hodinky
  • Nepipa v celou

Vyborne hodinky - zatim je vse OK, mam je ale zatim kratce.

Přidáno: 26. května 2014

Zakoupeno v TimeStore.cz

• Jednoduchý sportestr se základnímy funkcemi.
  • Velký přehledný displey.
  • Trenér v hodinkách upravuje treninky podle aktuálního stavu splnění cíle.
  • Možnost využít treninkový deník na i ternetu s možností tvorby vlastního treninkového plánu.
  • Měření tepu bez výpadků během treninku.
  • Hrudní pás nefunguje ve vodě (očemž se lze dočíst v návodu a době koupě jsem tuto informaci věděl)
  • Stopky nelze použít bez spuštění treninku.

Jednoduchý a levný sporttester.

Přidáno: 25. května 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Přístroj mě honí, nenechá mě vydechnout.
  • Přístroj mě honí, nenechá mě vydechnout.

Doporučujeme, kudy chodíme, já i manželka:-)

Přidáno: 23. května 2014

• GPS
  • Navigace
  • dobrá čitelnost displeje
  • spousta aplikací
  • výškoměr, barometr
  • možná pro někoho vyšší cena
  • GPS s vteřinovým záznamem a zapnutou navigaci výrazně zkracuje výdrž baterie

Hodinky mám měsíc a musím říct, že zatím maximální spokojenost. Určení na horské maratony, běhy, kolo a horskou turistiku.
Zvažoval jsem Ambit 2 nebo Fenix 2. Dal jsem na radu kamaráda a byť nemohu porovnat, tak vše co jsem chtěl aby hodinky měly (GPS, navi, barometr, výškoměr, atd.), tak mají, vše co jsem chtěl aby hodinky ukazovaly, ukazují a vše naprosto přesně a rychle. GPS signál je velmi rychlý. Nestalo se mi, že by ztratil nebo nenašel signál. Spárování hodinek s GPS a hrudním pásem max. do 15s (s pásem ihned, zbytek gps). Výdrž baterie dle udání výrobce, s GPS 15h, bez nemám vyzkoušeno, protože každý den jedu na plný výkon s vteřinovým záznamem (rád si s výsledky hraju, porovnávám).
Ovládání hodinek je velmi intuitivní a byť schází čeština, tak i anglicky je vše Ok. S hodinkami jsme se naučil pracovat během jednoho dopoledne (bez předchozí zkušenosti s takovým strojem). Při závodech prostě k nezaplacení informační tabule na zápěstí. Vím kolik mám za sebou, v jakém čase, kolik mi zbývá do cíle atd. atd. + volba vlastního displeje, vlastních počítadel je jen ku prospěchu :)
Vytvoření trasy v Movescount jednoduché, popř. export z Cykloserveru do hodinek opět naprosto přesné. Při jednom závodu jsem potřeboval narychlo navigovat (chybělo značení) a do minuty jsem věděl kde jsem a kam dále pokračovat (dle šipky). Na metr přesně byla navi v cíli automat. ukončena (jen dle mého názoru, navigace o hodně více "žere" baterii).
Ukládání cvičení do hodinek snad do vteřiny, opět rychlé, nezasekává se. Připojení k PC přes USB - ihned se nabíjí, kontroluje stav, hledají nové aktualizace, stahují data a pokud si vytvoříte účet na Movescount.com, tak se Vám všechny záznamy automat. přehrají na Váš účet.
Navíc, každou chvíli vycházejí nové a nové aktualizace.

Za mne 100% spokojenost a doufám, že to tak bude po celou dobu.

Přidáno: 8. května 2014

super

Přidáno: 24. dubna 2014

spokojenost

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2014

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

dobrý

Přidáno: 15. dubna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• jednoduche ovladani, movescount je dobre udelany.
  • Pro slouceni GPS dat a dat z hodinek v movescount je nutne prvni nahrat data z GPS podu a potom z hodinek, jinak nejdou sloucit....
  • slozitejsi nastaveni budiku

Dobry produkt, vytknul bych pouze drobnosti. Pouzivam jako rekreacni bezec cca 40 km tydne, takze pokrocilejsi funkce vyuzivam sporadicky, ale na to co chci- mereni tepovky, vzdalenosti, rychlosti a zaznamenani trasy je tento sporttester super. navic se da nosit i jako normalni hodinky, coz jsem chtel. rozhodne vyuzivam mene funkci nez nabizi.

Přidáno: 15. dubna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

Zatím mám krátce, ale vše se zdá být OK.

Ověřený zákazník AQUAPRO Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2014

Zakoupeno v AQUAPRO

Jsem spokojen. Za prijatelnou cenu. Uzitecne - propojeni s pocitacem, hodinky vytvori treninkovy plan, hlidaji tepovku pri treninku, ... . Gps nemaji, ale ta mi prijde v hodinkach k nicemu. Pokud bych ji nhodou chtel, mam ji v mobilu prehledneji.

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v Pulsmetry.cz

• na hodinky s GPS mají líbivý design a dají se nosit i běžně
  • skvěle promyšlené a intuitivní ovládání
  • výborná výdrž baterie
  • skvělá výbava
  • rychlé nabíhání GPS
  • otevřené novým aplikacím (přes MOVESCOUNT)
  • z předchozího sportesteru (SIGMA) bych si vzal příjemnější silikonový řemínek
  • internetové prostředí MOVESCOUNTU mi moc nevyhovuje (ve srovnání se SPORTTRACKEREM je pro mne méně přehledné)

Tento produkt rád všem doporučuji!!!

Ověřený zákazník HUDYsport a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v HUDYsport a.s.

• Dobrý poměr cena - výkon

V této ceně bude těžko hledat kvalitnější buzoly.

Ověřený zákazník MobilVěci.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2014

Zakoupeno v MobilVěci.cz

• Jsou to bezkonkurenční hodinky pro multi sportovce

Je to špičkový výrobyk firmy Suunto :-)

Ověřený zákazník eHodinky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2014

Zakoupeno v eHodinky.cz

Spokojenost po všech stránkách

Přidáno: 19. února 2014

(naposledy upraveno 19. února 2014)

• Opravdu mnoho funkcí. Velka variabilita - dá se nastavit vše, na co si člověk vzpomene.
  • Za ty peníze bych čekal hodnotnější vzhled.
  • Sklíčko je plastové - snadno se poškrábe. Ochranná folie za 400,-?!! Neuvěřitelné.

Fajn volba. Možnost rozšíření pody - běh, kolo, GPS...
Jsem spokojený.

Zobrazuji 261 - 280 ze 367 recenzí 1...12 13 [ 14 ] 15 16...19