Recenze Suunto

Suunto M5 Women

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2011

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Snadné a intuitivní ovládání, výsledky už po týdnu používání. Všem doporučuji pro jakkoli náročnou fitness aktivitu. A navíc jsou elegantní i sportovní zároveň.
  • snadno poškrabatelné sklíčko i plast :(

Sporttestr je snadno ovladatelný, motivující hlášky povzbudí do dalšího cvičení, které se lehce stane návykové.

fery fery

Přidáno: 4. září 2009

(naposledy upraveno 10. února 2011)

• upozornění na bouřku opravdu funguje,vždy upozorní cca 1.5 hod předem..Skvěle vypadajíi se nosí
  • Příště bych si radši vybral SUUNTO
  • Core Light Green..Bude asi lépe čitelný ciferník. U těchto je čitelný jen když je dostatek světla,v šeru je to špatné,mají sice podsvětlení, ale to asi hodně "papá" upozorňují na to i v návodu.Prý je hodně malá výdrž baterie-mám je teprve měsíc,tak se uvidí. Tak je mám už 8 měsíců a baterie pořád v pohodě drží!! Jen si dejte pozor na repelent,leptá pásek a zůstanou na něm lesklé skvrny. Jinak vše ok! Už je mám rok a kousek a právě je odesílám do opravy...Nefunkční tlačítko..Tak jsem zvědav jak dopadnu..Po měsíci se mi vrátili..Pravé horní tlačítko opravené...Hned po vybalení a snaze je nařídit jsem ale zjistol že naopak nefunguje levé dolní tlačítko...To nas... tak opět zabalit,na poštu a opět měsíc čekat..Za ty peníze bych teda čekal jinou kvalitu..Dnes po 29.dnech mám hodinky zpět!!To bych nečekal..český servis je poslal zpět k výrobci do Finska..No a ten se s tím nemazal a rovnou mi poslal uplně nové..fungují,ale až přestanou,kde je mám reklamovat?..Poraď[email protected]..

vrátil bych se k Casio..je mi líto!

Anonym Anonym

Přidáno: 15. června 2008

Značka suunto neni zas tak neznama aspoň ja si to myslím ,ale ked si kupite tieto hodinky tak isto zmenite nazor .Su to špičkove hodinky ,ktore vas isto nesklamu
ale naopak budete očareny.predovšetkym jej elegantny tvar a presnosť,ktoru v sebe ukrýva.Preto nevahajte a kupujte,sise su drahe a za tu cenu to stoji.

Anonym Anonym

Přidáno: 23. května 2008

moderné štýlove pánske hodinky od výrobce Suunto vytvoria z vašej ruky priam hotové umelecké dielo, ktoré dotvárajú práve tieto digitálne hodinky. Sú opásané koženým ramienkom takže pre milovníkov kože sa to môže veľmi hodiť. Sú vodotesné s hlinikovým puzdrom, takže voda nieje hrozbou. Škoda že už hodinky mám, iste by som si kúpil práve tieto...

Zobrazuji 361 - 364 ze 364 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]