Recenze TESLA

Přidáno: před 5 hodinami

Zakoupeno v TESLA

Rychlá příprava jídla s minimem tuku, úspora energie.

TESLA PureStar E20

TESLA MultiCook M90 Premium

TESLA MultiCook M90 Premium

Přidáno: včera, 07:18

Zakoupeno v TESLA

• MultiCook je je pro mě ideální pro úsporné a kvalitní vaření.
  • Méně nádobí při vaření
TESLA TE-2800

TESLA TE-2800

Ověřený zákazník atoselektro.cz Karel

Zakoupeno v atoselektro.cz

Léty odzkoušená. LPD antény mají dobrý poměr zisk/rozměr.

TESLA AirCook & Grill QG600

TESLA AirCook & Grill QG600

Ověřený zákazník TESLA Vlasta

Zakoupeno v TESLA

Používám pár dnů, ale zatím splňuje moje představy.

TESLA ThermoCook TMX3000

TESLA ThermoCook TMX3000

Ověřený zákazník TESLA Máří

• Super na polévky
  • Rychlé vaření
  • Nemusí se člověk starat a hlídat vaření
  • Pořád zkoumám, co vše jde udělat
TESLA HYbbRID TV T200

TESLA HYbbRID TV T200

Ověřený zákazník CZC.cz MS

Zakoupeno v CZC.cz

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi set-top boxu TESLA HYbbRID TV T200. Vidíme, že hodnocení je 70 %, ale současně uvádíte shrnutí s hodnotou 2-. Byli bychom velmi vděční, kdybyste nám mohli poskytnout více informací o tom, co bylo důvodem pro toto hodnocení.
Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, neboť nám pomáhá zlepšovat naše produkty a služby. Budeme rádi, pokud nám můžete poskytnout konkrétnější informace o Vašich zkušenostech, které by mohly pomoci identifikovat případné oblasti pro zlepšení.
S přáním hezkého dne,

TESLA AeroStar T700

TESLA AeroStar T700

• výborný tah
  • spousta nástavců
  • dlouhá šňůra
  • regulace výkonu
  • snadné čištění odpadní nádoby
  • kovová tyč je kratší než u předchozího vysavače
  • nemá pevné ucho na přenášení, pouze na odpadní nádobě, tak snad to vydrží

Vysavač hodnotím velmi pozitivně, má obrovskou sílu. Přisaje se ke koberci a nejde s ním hnout, díky tomu vysaje všechen prach(ale je to fuška:-)).

TESLA AeroStar T300

TESLA AeroStar T300

Ověřený zákazník Alza.cz Eva

• Velká spokojenost.

Ověřený zákazník TESLA Renfri

Přidáno: 29. dubna 2024

Zakoupeno v TESLA

• relativně snadný na obsluhu
  • lehký
  • dobře se umývá
  • zvukový signál - pípání - je pro mě osobně poměrně nepříjemný
  • vnitřní mřížka se občas při promíchávání pohne a sekne v šikmé poloze

Friťák byl pořízen do domácnosti pro dva dospělé lidi s láskou k hranolkám a kroketám. Na udělání dvou porcí příloh najednou objemově stačí v pohodě. nějaký větší jidla pro dva lidi zároveň bych byla mírně skeptická. doby nastavení pro jednotlivé kupované suroviny (cibulové kroužky, kuřecí stripsy, atp) konzultujeme spíše s googlem. v tomto je návod trochu sporý na informace, ale nic co by se nedalo vygooglit. se špetkou oleje ve spreji se dá dosáhnout opravdu křupavých věcí, o kterých bych se v troubě snažila jen těžko. zvukový signal v půlce nastaveného casu, který připomíná že se mají věci otočit / protřepat je super. Samotné mi vadí ten zvuk, je velmi vysoký a poněkud otravný, v hlasitosti si nezadá s couvající ještěrkou.. ale to je subjektivní pocit, jsme tišší obyvatelé. Osobně můžu doporučit, předehřívání i možnost volby teplot a délky, mimo předpřipravené programy, je fajn. prijemny ekvivalent pro nahrivani velke horkovzdusne trouby pri priprave mensich porci.

Dobrý den, Renfri,
děkujeme za Vaši recenzi produktu TESLA AirCook Q40. Jsme rádi, že jste s ním spokojeni. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.
Hlasitý zvukový signál může být pro některé uživatele nepříjemný. Vaši připomínku ohledně hlasitosti a tónu signálu předáme našemu produktovému oddělení ke zvážení možných úprav v budoucích verzích.
Pokud dojde k posunu mřížky při promíchávání, doporučujeme zacházet s potravinami jemněji a nevyvíjet přílišný tlak na mřížku. Místo roštu je možné využít i pečící papír, který také usnadní čištění. Na našem e-shopu nabízíme nerezové rošty, ty mohou být vhodnější pro některé typy potravin. U každého produktu je velikostně vhodné příslušenství v příslušné záložce.
Těší nás, že jste našli efektivní způsob využití naší horkovzdušné fritézy a že Vám pomáhá v přípravě oblíbených pokrmů.
V případě dalších dotazů nebo potřeby podpory nás neváhejte kontaktovat.
S přáním krásného dne,

TESLA AeroStar T500

TESLA AeroStar T500

Ověřený zákazník Alza.cz Olda

Zakoupeno v Alza.cz

• Tento vysavač mě nadchnul svým výkonem
  • krásně zpracovaný vzhled
  • Vysoký sací výkon

Měl jsem možnost vyzkoušet několik druhů vysavačů,ale tento mě nadchnul vysokým sacím výkonem i když nemá vysoký výkon co se tyká v odběru elektřiny.
Byla to pro mne výhodná koupě,protože za rozumnou cenu výkonný vysavač. Je plně vhodný pro každou příležitost i co se tyká rychlosti manipulace.
Pracuje ještě líp než jsem sním počítal

TESLA RoboStar W700 WiFi

TESLA RoboStar W700 WiFi

• skla vyčistí dobře
  • na okna s rámy perfektní

u bezrámových oken sjede při čištění pod spodní hranu skla, kde se zastaví a nahoru se již nedostane

• Pokud neni zarovka zapojena paralelne s puvodni halogenovou, blika tak, ze je nepouzitelna. Musi byt zapojene spolecne.

tento produkt urcite nedoporucuji

TESLA TE-3000

TESLA TE-3000

Ověřený zákazník Alza.cz FFF

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduchá instalace spočívající v podstatě bezobslužného nastavení na Skylink. Babička spokojena i s obsluhou přes dálkový ovladač. Symboly jsou srozumitelné. Odezva ovladače rychlá. Doba od zapnutí přístroje po zobrazení obrazu překvapivě rychlá. Samotný obraz na běžné televizi v pěkné kvalitě.
TESLA SlowCook S800 Deluxe

TESLA SlowCook S800 Deluxe

Ověřený zákazník Alza.cz David

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché ovládání, byť není dostatečně jasně v manuálu vysvětleno, jak používat odložený start. Jinak funguje dle očekávání!

Nejednoznačně v manuálu vysvětleno jak nastavit odložený start:(((

Dobrý den, Davide,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na produkt TESLA SlowCook S800 Deluxe.
Zde zasíláme informace k odloženému startu. Další tipy jsou k dispozici na našem e-shopu v detailu produktu v příslušné záložce.
Jak mohu nastavit Odložený start (Delay)?
Nejdříve zvolte režim vaření „HIGH” (Vysoká teplota) nebo „LOW” (Nízká teplota) a nastavte požadovanou délku vaření. Přidržte do 3 vteřin tlačítko „SELECT“ a kontrolka zvoleného režimu vaření začne blikat. Nastavte tlačítky „+” požadovanou dobu zpoždění (příklad. nastavíte dobu vaření na 8:00 a 2:00 bude Odložený start, takže se vám zobrazí čas 10:00) ta se přičte k délce vaření, pomalý hrnec po 3 vteřinách spustí odpočet odloženého startu a kontrolka bude stále blikat. Po uplynutí času zpoždění se spustí vlastní odpočet času pro vaření a kontrolka začne trvale svítit. V případě, že nestihnete nastavit odložený start a pomalý hrnec začne vařit, vypněte jej a proveďte nastavení znovu.
V případě dalších dotazů či přání nás neváhejte kontaktovat.
S přáním hezkého dne,

Dálkový ovladač TESLA TE-300, TE-301, TE-302, Alma 2820

Dálkový ovladač TESLA TE-300, TE-301, TE-302, Alma 2820

Ověřený zákazník MegaKnihy.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jednoduché ovládání, malý a lehký.

Jaroslav Korbel Jaroslav Korbel

Přidáno: 28. dubna 2024

• výborný ruční vysavač,výkon, opravdu je cítit čistota..opravdu bere..omyvatelný filtr
  • jedině, váha,což je normální,bez nádstavce

koupil jsem spíše ze zvědavosti,dle recenze a když mi datart nabídl cenu 1900kč,nebylo co řešit,vysavač je hlavně na sedačky,deky,prostěradlo,matraci,ale dá se použít i na koberec,bohužel právě nemá nádstavec a tak je to možné jen na čtyřech,ale překvapení,tam kde to bere tu špínu,je to průhledné a vidíte co vysavač bere,jsou tam omyvatelné vodou filtry,které jednoduše vytáhnete,nejdříve jsem to vysál klasickým vysavačem,pak jsme vzal teslu a zopakoval,nechápu,ale byl tam jemný prach, opravdu nečistota,podle mě to opravdu ničí i roztoče,rozhodně ho doporučuji

Ověřený zákazník planeo.cz Naděžda

Přidáno: 27. dubna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Jsem spokojena mám dobrý pocit čistoty

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2024

Zakoupeno v Electro World

Skvělý, rychlý, udělal z mé hloupé televize chytrou. Jsem nadšená.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25