Recenze Haier

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz petr

Přidáno: 12. ledna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pekny design, ale to je subjektivni
  • relativne ticha cinnost
  • neni hadice Aquastop (ani neni upozorneni na webu a moznost volitelneho prislusenstvi) = musim resit na 2x
  • absence "standardniho" navodu pri dodavce, musel jsem podrobny navod shanet na Internetu a i ten vyzaduje laborovani. Ve srovnani s navody jinych znacek je tento na vyrazne horsi urovni.
  • nesrozumitelne nastavovani rezimu na pracce ... nastavujeme dle navodu, ale ve finale cekame, co to udela doopravdy... je potreba to regulerne "nastudovat", takze to stoji spoustu casu, protoze cekate, az dojede dany cyklus
  • nastesti teprve jen testujeme, ale bohuzel susici proces zatim skoncil uspesne jen u cca 2 pokusu z 10 .. tj. pradlo bylo teple, ale mokre... ladime pricinu, pripadne budeme volat servis
  • po prani se pod prednimi dvirky objevilo opakovane trochu vody - zatim proverejeme pricinu, jinak servis..
  • chybi standardni "susickovy" filtr na prach a zmolky z pradla , takze vsechno toto ulpiva uvnitr bubnu na tesneni dveri a zrejme se splachuje do odpadni hadice. Pokud tedy mate nejaky sofistikovanejsi sifon pro pripojeni odpadni hadice do odpadu v dome, tak muzete mit problem.
  • pozor na hloubku pristoje! previs desky v zadu je maly a ze steny kouka privod vody a pripadne sifon na odpadni hadici, nemuzete pristroj prirazit uplne ke stene... taky mi to nedoslo, protoze stavajici pracka ma previs velky a cely pristroj je prakticky u steny ..mam stesti, ze to neni aktualne problem

Potrebujeme poresit pracku a susicku pro starsi osobu s omezenim na 1 pristroj. Ocekavani bylo, ze prijdu, vlozim pradlo, prijdu treba za 5hodin a bude vyprano i ususeno a nemusim kolem toho tancovat vic, nez je nezbytne nutne a mohu se venovat osobe za kterou jsem prisel. Tohoto cile se nam po par dnech testovani zatim nepodarilo dosahnout :-( Standardne pouzivame cca 30 let pracku a susicku zvlast a naprosta spokojenost. Bohuzel jsme meli stejna ocekavani i na kombinaci pracka/susicka, takze zatim spise prevlada zklamani.
Kombinaci pracky se susickou bych doporucil pouze ve chvili, kdy opravdu neni jina moznost a soucasne bych asi vybral typ, ktery mohu nekde realne videt, otestovat nebo ho jiz nekdo ma a je schopen dat pravdivou zpetnou vazbu. I nejjednodussi pracka a nejjednodussi susicka zvlast budou asi fungovat lepe.
Kdyz to shrnu, tak za ty penize bych ocekaval funkcni a SNADNO pouzitelny produkt u ktereho nemusim x dnu studovat, testovat nastavovani a travit s tim hodiny casu.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí, že nejste s výrobkem spokojen. Bohužel, u většiny výrobců není aquastop hadice součástí. A samozřejmě je možné ji u nás zakoupit zvlášť. Pračky se sušičkou bývají některými vlastnostmi omezené oproti samostatným spotřebičům. Proto je možné, že standartním filtrem nedisponuje. Pokud nejste spokojen s výrobkem, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od zakoupení. V případě jakékoliv komplikace prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení.
S přátelským pozdravem
ONLINESHOP.cz

Novák Petr Novák Petr

Přidáno: 11. ledna 2023

• Velmi tichý chod pračky
  • Velmi pěkný vzhled
  • Minimální vibrace při odstřeďování
  • Rozměry
  • Při dávkování sypkého prášku se musí odklopit plastová pacička. Jinak prášek zůstane v nádobce.
  • Návod doporučuji stáhnout z internetu

Používáme krátkou dobu, ale zatím si jí nemůžeme vynachválit.
Když ji zapneme, tak jí sotva slyšíme.
Při dávkování sypkého prášku se musí odklopit plastová pacička. Jinak prášek zůstane v nádobce. Při tekutém prášku ji prostě necháte tak, jak je

Haier C3FE837CGJ

Haier C3FE837CGJ

Přidáno: 8. ledna 2023

• Vyhovuje velikost,je tichá a lehce nastavitelná.Vypadá na kvalitní zpracování výrobku.
  • Beznámrazová.
  • Cena.
  • Skvělé recenze.

Za tu cenu dobrá koupě a DATART zajistil super rychlé dodání.Zkušenosti za několik dní používání normální.Snad vydrží jako původní lednice 17 let.Můžu dopručit.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Jitka

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• tichý
  • u produktu mohl být tištěný návod v češtině

• Pěkně vypadá
  • Pračka je tichá
  • Vše parádně zabaleno
  • Zatím nevíme

Pračku jsem koupil po dlouhém vybírání, tak snad bude sloužit. Byla ve velké slevě a výhodou je prodloužená záruka na motor i celou pračku.

Haier HWS247GGU1

Haier HWS247GGU1

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Dostatečně prostorná. Velmi tichá
  • Dobře chladí
  • Možná by nebyl na škodu ještě jeden dřevěný regál
  • Výborné osvětlení vinotéky
  • Skvělá manipulace s vinotékou, díky kolečkům
  • Docela problém při připojení na WiFi.
  • Systém uložení lahví do seznamu vín sklípku a jeho ročníku vín, neumí identifikovat česká vína
  • Uloženi dvou lahví za sebou je nemožné. Ale chápu. Každá láhev je jiná.
  • Vyrovnání lahví v řadě a na sobě je mnohdy obtížné, neboť láhve kloužou a padají díky různému kónickému zaoblení lahví. Ale dá se to přežít :-)

Osobně ale tuto vinotéku doporučuji.
Je skvělá

• Oplach dvířek a těsnění
  • Záruka 5 let na kompletní spotřebič
  • Záruka 12 let na motor
  • Melodie po ukončení praní
  • Lze zvolit jak tichý režim, tak i zvukovou odezvu při doteku
  • Příznivá cena
  • Dodaný návod k použití není v češtině
  • Pouze 1 kg kapacita na program refresh
  • Potěšil by ukazatel hmotnosti prádla
  • Panel pouze s ikonami = chybí názvy jednotlivých programů na displeji pračky

Pračku máme zatím krátce, nicméně i tak jsme z ní nadšeni. Velmi atraktivní vzhled zaujme na první pohled určitě každého. Pračka má opravdu velký buben a snadno se plní. Bohužel některé programy jsou značně omezeny maximální hmotností, ale to je dnes již asi standard. Velmi příjemné je osvětlení bubnu pračky = již žádné zapomenuté ponožky v bubnu pračky :-)
Pračka má však i výborné technické parametry, nízkou spotřebu a velmi tichý chod. Velkou výhodou je také záruka 12 let na motor a 5 let na kompletní spotřebič, což ušetří další peníze za případné prodloužení záruky.
Malou nevýhodou může pro někoho být manuál v angličtině a případná absence názvů programů na displeji, ale časem si na to určitě lze zvyknout. Dotykový displej při zapínání občas zlobí, ale je to asi o správné pozici prstů na displeji (zatím se seznamujeme).
Celkově však mohu pračku rozhodně doporučit, ostatně doporučili nám tuto značku i v prodejně a dnes jsem za to velmi rád.

HAIER HW90-BP14939-S

Haier HFW7819EWMP

Haier HFW7819EWMP

Kaldic Kaldic

Přidáno: 4. ledna 2023

(naposledy upraveno 9. května 2024)

• Velikost a funkčnost, reálné teploty odpovídají nastavení, TICHOST !!!, perfektní pojezdy šuplíků a boxů, kvalitní dílenské zpracování a design
  • Aplikace hOn je jen na základní a počáteční nastavení, praktické využití není. Otevírání levých dveří s lehkým odporem a klapnutím těsnící dosedací lišty, ale to je asi o zvyku. Nulová zóna nejde otevřít jen při otevření pravých dveří, ale jak říkám, zvykneme si :-)

Kvalitní lednice. Za ty peníze v Česku bych ji nekoupil, ale objednal, zakoupil a dovezl jsem ji Z Polska za 36 tis (2022/11 cena 50tis), takže spokojenost veeeeliká

Haier HTW7720ENMB

Haier HTW7720ENMB

Přidáno: 3. ledna 2023

• Prostorná, dobře osvětlená. Tichá, super šuplíky mrazáku. Kvalitní pojezdy

Lednice splňuje vše co má. Vypadá luxusně.

Eva Günterová Eva Günterová

Přidáno: 3. ledna 2023

• nižší spotřeba vody
  • tichý chod
  • hezký design
  • zatím nic

v porovnání s jinými pračkami má nižší spotřebu a velmi tichý chod, energetický třída A. Pračka pere hezky. Velký výběr programů. Hezký design. Doporučuji.

HAIER HD80-A3959R-S

HAIER HD80-A3959R-S

Přidáno: 2. ledna 2023

(naposledy upraveno 2. ledna 2023)

• Velmi krásný design
  • Velmi tichá
  • Aplikace v mobilu
  • Nemačká prádlo
  • Prodloužená záruka
  • Tepelné čerpadlo
  • Hlubší než pračka, nelze zatím sehnat mezikus v této barvě.

Haier HW80-B14959S8U1S

Haier HW80-B14959S8U1S

Přidáno: 2. ledna 2023

• Velmi tichá, krásný design, pere skvěle, aplikace do mobilu, prodloužená záruka na motor
  • užší oproti sušičce, zatím není k dostání šedý mezikus

Velká spokojenost, doporučuji

Ověřený zákazník planeo.cz retex

Přidáno: 29. prosince 2022

(naposledy upraveno 29. prosince 2022)

• Moderní design
  • Motor přímo na bubnu
  • Pokud je pračka zajištěná na rovném povrchu tak je opravdu úžasně tichá, minimální vibrace díky motoru Direct motion
  • Přehledný manuál
  • Dostatečné množství pracích programů
  • Vychytávka jako svítící buben potěší
  • Osvěžení oblečení párou
  • Rozsvícení bubnu by si mohl člověk aktivovat sám kdykoliv podle potřeby
  • Za tu cenu by mohla mít připojení k wifi
  • Pro někoho může byt mínus, že prací programy se vyznačují pouze symbolem bez žádného českého nebo anglického slova
  • Funkce automatického vážení se nikde nezobrazuje což je myslím škoda. Osobně bych rád viděl váhu várky když určité programy vyžadují menší množství prádla. Člověku nezbývá než doufat, že tato funkce opravdu pracuje a funguje na pozadí správně.

S výrobkem jsem nadmíru spokojen. Se značkou nemám žádné zkušenosti a tak doufám, že mě mile překvapí a spotřebič vydrží mnoho let když se jedná o prémiovou řadu.

Ověřený zákazník planeo.cz josef

Přidáno: 28. prosince 2022

• zatím nic

tichý chod, dobrá cena a vzhled

Haier HTR3619ENPW

Haier HTR3619ENPW

Ověřený zákazník DNO elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2022

Zakoupeno v DNO elektro

• Není slyšet, při zapomenutí otevřených dvěří píská, velký objem, pěkný design
  • vysoká hmotnost
Haier HD90-A3979

Haier HD90-A3979

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. prosince 2022

(naposledy upraveno 21. prosince 2022)

Zakoupeno v OKAY.cz

vše ok

Přidáno: 18. prosince 2022

• Vše co od pračky očekávám+bonus sušička.

Bedřich Musil Bedřich Musil

Přidáno: 10. prosince 2022

• velmi tichý a klidný chod, velmi elegantní chod, dobře pere i na nižší teploty, pračka chytrá jak opice.
  • při koupi u PLANEO vás nalákají podvodně na funkci osvětlení bubnu. To ale u tohoto typu není pravda. To není fér !!!

Když oželíte osvětlení bubnu, je pračka nadstandardně vybavená a elegantní

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25