Recenze Haier

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Zdeněk

Přidáno: 5. listopadu 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Opravdu tichá, bez vibrací, krásný design, perfektně pere i ve studené vodě na krátkou dobu, ovládání přes WiFi a aplikace v mobilu. Vřele doporučuji

Otevírání dvířek bez kliky. Je to o zvyku

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vypadá fakt skvěle po designové stránce. Mám ji krátce, ještě není v provozu. Uvidíme, no myslím že jsem neudělal chybu s koupí. Ukázal jsem jí ženskému elementu a wau efekt se dostavil.

• Nízká spotřeba energie
  • program až na 9 kg prádla
  • 12 let záruka na motor
  • 5 let záruka na celý spotřebič
  • osvětlený buben
  • dostatek programů
  • funkce pára

Pračku mame zatim 3 týdny ale už vyprala asi 15 várek. Spokojenost. Funkce pára je skvělá, prádlo krásně vyprané bez zápachu. Líbí se mi osvětlený buben.
Při zdimani je relativne tichá, více hluku dělá při napouštění vody, ale noc závratného.
Mohu doporučit i za tak krátkou dobu, ldy už neco pračka vyprala na různé programy.

Haier HD90-A3979

Haier HD90-A3979

• Tichý chod
  • Osvětlený buben
  • Není cítit po plastech
  • Prádlo krásně vysušene
  • Dostatek programů

Sušičku Heier jsme koupili na doporučení obchodníka. Značku jsme nikdy před tím neznala a jsem mlc ráda že jsme ji vzali. Disajn je moc hezký, tichá a prádlo krásně vysušené. Doporčujeme

Haier HWD80-B14959U1-S

Haier HWD80-B14959U1-S

Přidáno: 3. listopadu 2022

• Velmi tichý mód praní, ale i sušení. Prádlo výborně vyprané i suché. Propojení s telefonem, lehké a rychlé. 100%
  • Zatím nic!

Pračko/sušičku máme necelý týden a jsme 100% spokojeni. Dostali jsme tip od odborníka z oboru na tuto pračko/sušičku. Vybrali jsme si tento produkt, protože nám prádlo doma moc neschnulo, takhle zadám program na sušení podle objemu prádla a i třeba za 30 min mám suché oblečení. SUPER!! Instalace nebyla vůbec náročná. Vzhled pračky je moderní a propojení s telefonem je také jednoduché a super.Objednávali jsme z DATARTu, vše proběhlo v pořádku. Rychlé, bezproblémové dodání.

Haier HW80-B14959TU1-S

• tichá
  • krásný design
  • velký otvor
  • osvětlení bubnu
  • bez signaizace ukončení praní
  • hloubka neodpovídá uvedeným rozměrům, jelikož v zadní části, kde vedou hadice a elektrická šňůra na připojení není kryt rovný, ale je vypouklý

Má přehledný display s jednoduchým ovládáním. Moderní vzhled. I když se jedná o slim pračku tak kapacita 8 kilo prádla je pro čtyřčlennou rodinu naprosto dostačující.

Haier XIB 6B2S3FS

Haier XIB 6B2S3FS

Přidáno: 31. října 2022

(naposledy upraveno 31. října 2022)

• Ticha.
  • Dostatek mycích programů
  • Myčka s výbornými parametry.
  • Po registraci 12 let záruka na motor
  • Po registraci záruka 5 let na myčku
  • vyšší cena

Snadné ovládání.
Aplikace hOn funguje bez problému.
Mohu doporučit.

• Super vzhled
  • Podsvícení bubnu
  • Maximální spokojenost

Přidáno: 30. října 2022

• pračku jsem si vybrala na základě recenze známého
  • a kvůli funkcím a vzhledu spotřebiče
  • poměr výkon/cena mě přesvědčily o koupi
  • pračka je nová, takže zatím sbírám zkušenosti

+poměr cena/výkon je super
+zdarma prodloužená záruka na celý spotřebič i motor
+je velmi tichá i při ždímání
+při ždímání se ani nehne
+velké dveře pro vkládání prádla
+osvětlení pračky
+funkce pára
+funkce refresh
+automatický program, zvážení prádla a nadávkování vody a zkrácení délky programu
+možnost zkrácení programu
-chvilku jsme zkoumali, jak nastavit zvuk ukončení praní, ale nakonec to nebylo tak složité a přišli jsme na to ?o)
Pračku mám krátce, tak uvidíme, ale naši původní pračku asi nepřekoná, protože prala s menšími opravami celých 28let!!!

Haier HD80-A3959-S

Haier HD80-A3959-S

Přidáno: 30. října 2022

• Velký objem
  • Tichá v porovnání s předchozí
  • Dobře čistitelný "trojitý" filtr
  • Možnost propojení přes aplikaci
  • ?

Naše předchozí značka sušičky byla AEG. Fungovala bez závad skoro 10 let. Koupě nové byla tedy předem jasná.
Nemile jsme byli ale zaskočeni filtrací, kdy dnešní AEG sušičky mají pouze 1 filtr a naše "stará" už tehdy měla 3. Proto jsem zvolil tuto značku s trojitým filtrováním a větším vnitřním objemem. Zatím máme krátce, filtrace funguje na jedničku, lepší než naše původní sušička.

HAIER HW80-B14939-S

HAIER HW80-B14939-S

Přidáno: 26. října 2022

• velmi tichá
  • jednoduché ovládání
  • možnost volby otáček u programů
  • program na 15 min

Pračku jsme koupili za slušnou cenu, zatím jsme neobjevili žádný problém. Trochu jsme se báli neznámé značky, ale myslím, že zbytečně. Překvapil mě zásobník na desinfekci.

Haier A3FE835CGJE

Haier A3FE835CGJE

Ilona S. Ilona S.

Přidáno: 25. října 2022

• velmi tichá
  • skvělé vnitřní uspořádání
  • přihrádka na čerstvé potraviny s 1 °C
  • přihrádka na rozmrazování nebo nápoje s 0 °C
  • prostorné šuplíky v mrazáku s boxem na drobnosti nebo rychlé zmrazení
  • hezky vypadá
  • zatím nic

Dobré uspořádání bylo při výběru lednice důležitější než její velikost. Velikostně je pro běžnou rodinu naprosto dostačující.
Tišší už být ani nemůže, první den jsem chodila poslouchat jestli opravdu funguje. Je příjemné, že se při otevření světlo rozsvěcuje postupně. Výrobce uvádí, že mrazák je důmyslně navržen, což je pravda. Škoda jen, že není i fotka, protože právě u hlubokého šuplíku předpokládáme dlouhé hledání správného balíčku. Kdybych viděla obrázek, místo ujištění výrobce, uspíšilo by to rozhodnutí o nákupu.

Haier HD90-A3959-S

Haier HD90-A3959-S

Přidáno: 24. října 2022

• Krásný design
  • Smart funkce
  • Nízká spotřeba
  • Zatím jsem neměla možnost najít

Koupila jsem tuto sušičku v setu s pračkou. Původně jsem uvažovala o AEG. U elektrospecialisty jsem poprvé viděla set od firmy Haier naživo a měla jsem jasno, že pokud je nemám schované ve skříni je Haier design jasná volba!
Nevynikají oproti AEG ve stejné cenové kategorii pouze designem, ale i smart funkcemi a technologiemi.
Věřím, že vydrží také tak dlouho a budou spolehlivé. Firma Haier dává 12 let na záruku motoru.

Přidáno: 21. října 2022

• Velká, tichá

Veliká spokojenost

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Pračka vypadá velice pěkně, zatím bylo pouze dle pokynů provedeno praní bez prádla pro vypláchnutí. Pračka je velmi tichá a doufám, že bude prát dobře.

Haier HWD80-B14979-S

Haier HWD80-B14979-S

Přidáno: 20. října 2022

• Opravdu elegantní model. Je sympaticky úzká a přitom má velký buben.

Pračka se sušičkou, tedy dva v jednom. Vložím špinavé prádlo a vyndám čisté suché a voňavé. Zatím vše super.

Přidáno: 20. října 2022

• Opravdu elegantní model. Je sympaticky úzká a přitom má velký buben.

Zatím vše super.

Přidáno: 17. října 2022

• Nízká hlučnost ,skvělá stabilita ,mnoho funkcí a možností propojení app H0N ,přijatelná cena

Pračku jsem si vybrala po dlouhém váhání a prohlížení možnosti různých značek tahle pračka nás ohromila Sviny funkcemi vzhledem ovládáním a možnosti spravovat pomocí aplikace

Přidáno: 17. října 2022

• Tichá ,prostorná.Splňuje mé očekávání

Při výběru rozhodoval vnitřní objem, uspořádání a cena. Vnitřní prostor je krásně osvětlen, uspořádání nám vyhovuje, vše je přehledné. Lednice není vůbec slyšet.Nákup této ledničky mohu vřele doporučit.

Přidáno: 13. října 2022

• Vzhled, vstupní otvor, ovládání, tichý provoz, obal

Na začátku mě přijemně překvapilo balení výrobku (dřevěné laťky); vzhled je luxusní; pračka má nožičky snad s lepidlem - drží a ani se nehne:-); velký otvor pro vkládání prádla; intuitivní ovládání; manželka chválí vyprané prádlo; velmi tichý provoz. Nákup této pračky, doporučuji.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25