Recenze Haier

Haier HW90-B14979-S

Haier HW90-B14979-S

Přidáno: 13. dubna 2022

(naposledy upraveno 13. dubna 2022)

• Nízká spotřeba energie 49KWH za 100 pracích cyklů
  • program až na 9 kg prádla
  • 12 let záruka na motor
  • 5 let záruka na celý spotřebič
  • momentálně nic nemám.

Pračka je nová, takže ještě nemohu soudit, jak moc budu spokojený, ale už teď vím, že se mi moc líbí.

Důvod koupi je, že jsem potřeboval nějakou náhradní pračku a starší, která je momentálně v servise a potřeboval jsem druhou pračku do rodiny.

Abych to shrnul, je nová, takže osobní zkušenost, zatím nemám.

Přidáno: 5. dubna 2022

• skvěle ždímá
  • tichý chod
  • velký výběr programů
  • osvětlení bubnu
  • rozměry neodpovídají realitě

Pračka splnila všechna očekávání. Někoho by ale mohlo zaskočit, že uvedené rozměry neodpovídají realitě. Skutečná hloubka je o 7cm větší, než uvádí výrobce.

Haier HB17FPAAA

Haier HB17FPAAA

Přidáno: 5. dubna 2022

• prostorný vnitřek
  • komfortní pojezd šuplíků mrazáku
  • nadstandartní záruky (5+12 na kompresor)
  • tichý chod
  • šuplík na zeleninu by mohl být rozdělený

Haier HTW7720ENMB

Haier HTW7720ENMB

Přidáno: 1. dubna 2022

• Nejen krásná, volně stojící lednice ,ale velmi prostorná , skvěle osvětlená a tichá . Super prostorné šuplíky ( mrazák) , které se sami dovírají !
  • NIC

Vřele doporučuji , tuto elegantní lednici do prostoru je to diamant v kuchyni , není co vytknout !

Přidáno: 30. března 2022

• pračka je krásně tichá
  • dobře pere i suší
  • hezky vypadá
  • nutné po každém sušení otřít těsnění pod dvířky od nečistot

Naše první pračkosušička, takže byly obavy. Zatím v provozu krátce, ale celkově spokojenost. Kapacita, design a tichost jsou hlavní klady. Pere a suší parádně. Určitě doporučuji.

Přidáno: 23. března 2022

• přihrádka na tekuté, sypké, aviváž a desinfekci
  • až tři máchání navíc
  • odklad po intervalech 30 min
  • extrémně tichá
  • svítí do bubnu jen na začátku
  • pračka si pamatuje, kde skončila
  • sama se rychle vypne
  • zbytečně nepípá lze vypnout
  • dotykový displej - občas mi prstem nejde zapnout

Také tichou a s větší náplní. Skvěle pere, je opravu tak tichá, že někdy se jdu podívat, jestli opravdu pere. Ani se nehne. Má přihrádku na tekutý prostředek i desinfekci na prádlo. Buben obří, dobře se plní i vyndává.

Haier HW80-B14979S8-S

Haier HW80-B14979S8-S

Přidáno: 2. března 2022

• Nádherný design, záruka 5+12let, velmi tichá, náplň 8kg prádla a to i při úzkém provedení pračky.
  • Jsem ze staré školy - uvítal bych manuál v knižní podobě.

Ideální rodinný pomocník. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Ověřený zákazník

Přidáno: 25. února 2022

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• Moc pěkná, vyhovuje velikostí i cenou.
  • Zatím žádná

• až tři máchání navíc
  • úprava délky cyklu + i -
  • odklad po intervalech 30 min
  • extrémně tichá
  • svítí do bubnu jen na začátku, pak do ní není zbytečně vidět
  • pokud děti nebo omyl cyklus přeruší, pračka si pamatuje, kde skončila
  • sama se rychle vypne
  • zbytečně nepípá
  • dotykový displej - občas mi prstem nejde zapnout, nebo naopak omylem bokem pračku vypnu
  • nemá předpírku, na kterou jsem byla zvyklá
  • nemá program "máchání + ždímání" - jen ždímání

Chtěla jsem co nejšetrnější pračku. Také tichou a s větší náplní (pleny). Trochu mě limitovaly rozměry pod deskou s umyvadlem, tak jsem vybrala Haier.
Skvěle pere, je opravu tak tichá, že někdy se jdu podívat, jestli opravdu pere. Ani se nehne. Má přihrádku na tekutý prostředek i desinfekci na prádlo. Buben obří, dobře se plní i vyndává. Páru používám málo, protože mám sušičku. Přidávám máchání navíc na dětské oblečení.

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2022

Zakoupeno v Expert.cz

Zatim velka spokojenost

Haier HWD80B14959S8U1S

Haier HWD80B14959S8U1S

zahonz zahonz

Přidáno: 13. února 2022

(naposledy upraveno 13. února 2022)

• šedý design - není na tom např. vidět zašlá špína, ale třeba otisky prstů ano
  • přehledná aplikace párovaná přes wifi, ze které člověk zjistí i to, jestli pračku využívá na plnou kapacitu apod.
  • hodně programů
  • dostatečně velký buben pro rodinu
  • energetická třída praní A
  • skvělý zákaznický servis v oficiálním českém showroomu, kde vše nadstandardně vysvětlí a ukážou
  • praní skvělé bez připomínek
  • automaticky váží prádlo a upravuje množství vody, energie a délku cyklu
  • na první dojem hlasitější (nijak ale výrazně, očekával jsem tišší)
  • je třeba si vyžádat u českého zastoupení přepracovaný český -návod, kde to je logičtěji popsáno a doplněno
  • energetická třída sušení D - nenašel jsem v této kategorii produktu ale nic moc lepšího
  • celý cyklus praní a sušení může trvat mnoho hodin dle zvoleného programu
  • ačkoliv je kapacita praní na 8kg, tak sušení jen 6kg => nelze tedy zapnout plnou pračku se sušením přes noc a očekávat, že ráno bude hotovo
  • čínský produkt vyrobený v Číně :-(
  • po sušení je nutné dát krátký cyklus čistění, aby se vypláchnul buben a těsnící guma od žmolků
  • ačkoliv nastavím v aplikaci, že chci prádlo usušit tak, aby šlo "složit do skříně", tak po sušení je třeba nechat prádlo ještě trochu "doschnout" - není to 100% suché, ale třeba jen na 98%
  • prvotní párování s wifi se podařilo až na 3. pokus, ačkoliv vše bylo nastaveno správně (vyžaduje wifi jen o frekvenci 2,4 GHz)

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Mrazící šuplíky ve spodní části.

Přidáno: 3. února 2022

• prostorná
  • tichá
  • vše funguje, jak má

Lednici máme teď novou, takže nemohu hodnotit z dlouhodobého hlediska, ale na první pohled je lednice opravdu pěkná, moderní; zároveň je prostorná, hluboká. Líbí se mi, že je tichá. Funkce jako nofrost, super chlazení/mrazení výhodou.
Velkým plus je oddělení mrazáku a lednice = když chci odpojit mrazák, lednice může zůstat běhu.
Co se týká chlazené vody, je to příjemné zpestření.
Zatím samé klady a spokojenost, uvidí se časem.
Cena a kvalita ***** (k produktu navíc nabízeli 5 let prodlouženou záruku po registraci, 12 let na kompresor a 6 lahví kvalitních vín)

Přidáno: 2. února 2022

Pracka se sušičkou má krásný design a spoustu funkcí. Její hloubka je větší než udáváno výrobcem - lehce přes 60 cm. Pere a suší velmi dobře, na sušení je zapotřebí delší čas, aby bylo prádlo opravdu suché.

Haier HD90-A3959-S

Haier HD90-A3959-S

Ověřený zákazník Obchody24.cz Radek

Přidáno: 31. ledna 2022

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Design
  • Prostorný buben
  • Účinnost sušení
  • Trochu hlučnější, ale nemám možnost porovnání
  • Absence držáku na boty
  • Absence osvětlení bubnu
HAIER HD100-A2979-S

HAIER HD100-A2979-S

Přidáno: 28. ledna 2022

• krásný design,jednoduché ovládání, tichý chod proti předešlé AEG, osvětlení , sušák na boty a obllečení ,které je třeba aby bylo rozložené .
  • Mezikus doporučený Meliconi Torre Style L60 bílý
  • zatím žádné ,ale pro něho možná důležité ,že dveře u tohoto typu nelze otočit . Jen u typu 90.....

Přidáno: 27. ledna 2022

• prostorná
  • krásný moderní vzhled
  • úsporná
  • tichý provoz
  • jednoduché ovládání

Za přijatelnou cenu krásná chladnička s velmi nízkou hlučností a spotřebou.

Haier HWD80-B14979-S

Haier HWD80-B14979-S

Martin Topiař Martin Topiař

Přidáno: 25. ledna 2022

• Hlučnost
  • Design
  • Velikost
  • Nekompletní návod
  • Ulpívání nečistot na těsnění po sušení

S pračkou jsem spokojen, zejména díky její tichosti během praní. Povedený je také design a její velikost. Na trhu není moc praček se sušičkou v hloubce 45 cm. Přiložený návod postačuje ke zprovoznění spotřebiče, avšak jednotlivé programy a jejich funkce jsou nedostatečně popsány. Po sušení zůstává těsnění bubnu pokryto jemným prachem, který by se měl pravidelně odstraňovat.

Haier A3FE835CGJE

Haier A3FE835CGJE

Přidáno: 23. ledna 2022

• design
  • vysouvací mrazák
  • schránka na rozmrazování

Po 14 letech jsem vyměnil lednici za tuto a jsem spokojený. Design je úžasný, po otevření dveří se led světlo postupně plynule rozsvěcí. Samostatný šuplík na ovoce a další na rozmrazování, nebo rychlé schlazení, dle volby nastavení. Nejvíc cool je ale mrazák, žádné otvírací dveře, ale dva samostatné šuplíky, za mě super. Bál jsem se jak to bude s dovíráním, ale je to vychytaný, šuplíky se v posledních pár cm jakoby přicucnou sami, skoro se vám vytrhnou z ruky. Zvykám si akorát na zvuk ventilátoru je sice tichoučký, ale pro mě novinka. Po otevření dveří se ale vždy vypne a zapne se zase až po zavření. Navíc přímo od Haieru dárek v podobě vína za 1750,-, záruka 5 let a 12 let na motor po registraci.

Haier HW120-B14979-S

Haier HW120-B14979-S

Přidáno: 20. ledna 2022

• hezké provedení, výkonná, tichá, pro mne splňuje vše co potřebuji, hodně se dá nastavit ...
  • zatím nic ...

perfektní, super .. doporučuji všem