Recenze Philips

Philips Avent SCF355/00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický

Philips Avent SCF355/00 Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. května 2024

(naposledy upraveno 5. května 2024)

• Rychlý ohřev
  • Bez teploměru, indikuje jen on/off
  • Při jiném nastavení než udržování teploty musí uživatel musí sám hlídat teplotu a čas
  • Nepřizpůsobí se velikosti lahve - menší lahve (Philips Avent) v něm "plavou"

Koupili jsme jej z druhé ruky za 400 a více bych nyní nedal ani za nový. Nefungoval, proto jsem jej otevřel, vrátil vypadlou součástku nazpět (plastovou spojku mezi termostatem a ovládacím knoflíkem), nyní funguje, jak je zamýšleno, ale to je z mého pohledu velice slabé. Přál bych si přístroj, kterému řeknete, jakou teplotu chcete, odejdete a když se vrátíte, lahvička je na této teplotě. To tento přístroj neumí. Nijak vám nedá najevo, že bylo dosaženo cílové teploty, dioda značí jen, že je zapnutý.
Podle návodu máte pro rychlý ohřev použít příslušnou polohu knoflíku a podle objemu zhruba (podle referenční tabulky) odhadnout, kdy lahvičku vyndat, aby se nepřehřála, nebo přístroj přepnout na "udržování teploty". To vám ale také nepomůže, voda kolem lahvičky je v tu chvíli moc horká a tak se mléko ohřívá dál. Samozřejmě máte zkontrolovat teplotu na zápěstí.
Přístroj je založen na jednoduchém bimetalovém termostatu jako třeba trouba. Čistý analog, žádná výpočetní logika. Jednotlivé polohy nejsou ničím jiným, než přibližným nastavením teploty pomocí tohoto termostatu.
Poloha pro udržování teploty spíná a vypíná v rozmezí cca 34-38 stupňů, což mi přijde správné.
S dalšími už je to horší, trpí z mého pohledu určitou hysterezí, tj. spínají a rozpínají v postupně výše a výše. Druhá poloha (pro malé objemy) ohřívá mezi 45 i 75 stupňů. Třetí okolo 85 a poslední 95 i výše, po druhém sepnutí se voda běžně vaří.

Tj. o přesnosti a spolehlivosti nelze mluvit, kromě první polohy přístroj nesmíte nechat bez dozoru a musíte hlídat stopky nebo samostatný teploměr. Přidaná hodnota oproti ohřívání na sporáku ve vodní lázni je za mě velice malá.
Navíc - nedivil bych se, kdyby i někomu dalšímu vypadla zmíněná spojka a přístroj se tak stal neovladatelným.
Používáme ho na lahvičky k odsávačce od stejné firmy a ty jsou na něj příliš malé - plavou v něm naklopené. To by šlo vyřešit velice jednoduše.

Philips CR2032 1ks CR2032/01B

Philips CR2032 1ks CR2032/01B

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2024

Zakoupeno v Electro World

• ok.

• Kávu vaří opravdu dobre
  • Myslím ze nic

Jednoduche pouziti, ovládá se snadno. Oceňuji proces zastavení vaření kávy když dojde voda, původní kavovar to neuměl. O údržbu si řekne sám. Hlásí stav vody, odpad apod. Všichni kolem obdivuji, slušný kavovar. Doporučuji na 100% ale pozor cena je vyšší pro normálního zaměstnance .

• super produkt

Philips OneBlade QP2821/20

Philips OneBlade QP2821/20

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Tomáš

Přidáno: 4. května 2024

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

Všechno ok.

Přidáno: 4. května 2024

• Je super, umí vsechno, super kafe
  • Cena vysoka

Perfektní a moderni. Celá rodina je spokojena ikdyz byl drazsi. Výborne latte, v cestine, řekne si co zrovna potrebuje. Práce sním je jednoducha.

Philips SH 50/50

Philips SH 50/50

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eberry.cz

Náhradní díl k holícímu strojku Philips S 5000

Avent Philips Láhev Natural Response bílá 260 ml

Avent Philips Láhev Natural Response bílá 260 ml

Zakoupeno v Alza.cz

Skvěle padne do ruky, neteče, lehká

Dotyčné autožárovky použiji za hodně dlouhou dobu slouží jako náhradní, s předchozími méně výkonnými druhy Phillips mám skvělé zkušenosti, jezdivám v noci a uprostřed lesů a volnou přírodou, převážně s dálkovými, zabránil jsem tak mnohým střetům se zvířaty, vysokou, zajíci, bobři, sovy a jiná.... Takže ti kdož jezdí podobnou oblastí, investujte něco více do svojí bezpečnosti, svého plech. miláčka, ale i naší fauny... vězte, že se to vyplatí S.

Přidáno: 3. května 2024

(naposledy upraveno 4. května 2024)

• 12 druhů nápojů
  • Moderní design
  • Automatický a vše nastavitelné
  • Funkce ledové kávy

Jsme velmi spokojeni, kávovar umí až 12 druhů nápojů.. I ledové kafe.. Vše hlásí, když mu dojde voda, plný odpad apd. Sice dražší ale rádi jsme si priplatili. 100% spokojenost. Návštěva kávovar vždy obdivuje

• Skvělá chuť
  • Spolehlivost
  • Intuitivní užívání
  • Žádné

Jsem matka dvou dětí, takže na to není vždy ten správný čas, ale jinak si s manželem moc rádi vychutnáme kvalitní kávu různých druhů, chutí a jakosti. Když už si nějakou ale dáváme, tak nám oběma záleží na tom, aby byla opravdu dobrá. Tento kávovar je v tomhle ohledu spolehlivou volbou s pestrou paletou možností výběru. Jsem s jeho kvalitou velmi spokojena a volbu nákupu si zpětně chválím jako povedenou. Líbí se mi snadné ovládání různorodých možností, jelikož ráda měním druh i velikost nápoje, který si dle chuti zrovna vyberu. Zde je užitečná možnost nejen zvolit si velikost kafe, ale i upravit konkrétní dávku mléka v nápoji, který ho obsahuje, což spousta kávovarů nemá a považuji to za velký bonus a možnost jak si nápoje obměňovat. Celkový dojem z produktu je za mě velmi pozitivní a dokážu si představit, že jeho služby budu ještě dlouho využívat.

Philips BHA303/00 bílý

Philips BHA303/00 bílý

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• NENIČÍ TOLIK VLASY
  • Při každodenním používání vydrží tak okolo 1 roku.

• Výborná káva
  • estetický
  • velký výběr
  • Musím si ještě zvykat na to ovládání

Chuť kávy je naprosto skvělá a líbí se mi velký výběr možností. Kávovar je celkově dobrý jenom mi přijde troch těžší na používání a budu si na ta všechna tlačítka muset ještě nějakou dobu zvykat. Když mi s přípravou kávy ale pomůže někdo mladší tak si užívám s její kvalitou příjemné chvíle takže v tomhle ohledu panuje velká spokojenost. Hezky nám to barvou v kuchyni ladí a líbí se mi, že to přeje ať si vychutnám nápoj, ale když to musím použít sama, tak to dlouho trvá a někdy tam omylem nastavím jinou kávu, než bych chtěla. Pro někoho kdo více rozumí technologiím to bude asi lepší, ale i tak mi káva hodně chutná a jsem ráda, že ho máme, protože s tím předchozím jsem sice více uměla, ale káva stála za nic.

Philips Master Massive TL-D 18W 17 G13 barevná lineární zářivka

Philips Master Massive TL-D 18W 17 G13 barevná lineární zářivka

Ověřený zákazník Žárovky.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Žárovky.cz

dobrá kvalita

Přidáno: 3. května 2024

• Kvalitní káva, hodně konkrétních možností nastavení
  • Mléko občas teče jinam než má

Kávovar vnímám jako funkční a spolehlivý, což je pro mě ze všeho nejdůležitější. Oceňuju rychlý proces, nízkou hlučnost a srozumitelné uživatelské rozhraní. Potrpím si na velmi specifickou chuť a parametry pro typ kávy, kterou piji. Cením si tedy možnosti ukládání detailnějších preferencí do vlastního profilu, abych to vše nemusela znovu nastavovat, nebo dokonce kávu brát jen z kavárny, protože jiný kávovar zrovna ani nemá možnost naplnit moje přesné preference. Kávovar tedy hodnotím v zásadě pozitivně, v jeho prozatimním užívání jsem zatím nenašel žádný významný nedostatek, jenom mi přijde, že z hadičky ze které teče mléko to občas trošičku vyteče vedle v závislosti na velikosti hrnku to jde trochu někdy špatně nastavit.

Přidáno: 3. května 2024

• Libi se mi design a provedení, jednoduchý na ovládání. Ovládání v češtině. Kafe je výborné.
  • Cena ale to je relevantni.

Philips HD 9257/80

Philips HD 9257/80

Používám skoro denně.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. května 2024

• Snadná obsluha, rychlá příprava, možnost ledové kávy, jednoduché čištění

Philips CR2450 1ks CR2450/10B

Philips CR2450 1ks CR2450/10B