Recenze Philips

Philips 50PUS8518

Philips 50PUS8518

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Rychle reaguje na dálkové ovládání
  • Krásný obraz
  • Nelze odinstalovat takové ty dementní appky, které nevyužívám, jako Disney+ nebo Amazon Prime, či co to tam vlastně je

Jelikož je to Google TV, tak musí člověk odsouhlasit asi 25000 všelijakých podmínek a nesmyslů, ale to je jednorázová věc. S TV jsem velmi spokojen, zprovoznění bez problémů na poprvé, ale je třeba mít účet u Google, čili zaprodat svou duši :-)

Vojta5 Vojta5

• super stroj a kafe
  • jednoduchá obsluha
  • čeština
  • moderní design
  • asi nic

Oceňuji češtinu, celkový vzhled působí moderně, barevný display. Funguje vážně dobře, kávovar uvaří kafe jaké si sami nastavíte. O čištění si řekne sám kdy potřebuje. Doporučuji

Přidáno: 2. května 2024

• Snadné uvedení do provozu. Velké množství napojů. Možnost přípravy ledové kávy. Sndná obsluha.
  • Zatím nic

Kávovar po zapnutí dobře navádí postupem uvedení do provozu takže zvládne i méně zdatná obsluha. Káva po přípravě má dobrou teplotu kterou lze ještě nastavit v menu kávovaru. Snadné čištění systému lattego opravdu stáčí opláchnout vlažnou vodou a jednou za týden umýt v myčce nádobí.

Přidáno: 2. května 2024

• Kávovar byla skvělá volba. Dělá výbornou hustou mléčnou pěnu. Skvělá funkce pro ledové kávy na osvěžení v letních měsících. Vcelku nízká hlučnost. Rychlost přípravy kávy. Vřele doporučuji.

Philips Sonicare For Kids HX6322/04

Philips Sonicare For Kids HX6322/04

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2024

(naposledy upraveno 2. května 2024)

Zakoupeno v Electro World

Doporučuju všem

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6877/28

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6877/28

Ověřený zákazník Nazuby.cz Evelína

Zakoupeno v Nazuby.cz

Pocit dobře vyčištěných zubů, a to i na špatně přístupných místech

Philips žárovka LED klasik, 13W, E27, teplá bílá, 3ks

Philips žárovka LED klasik, 13W, E27, teplá bílá, 3ks

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eberry.cz

• Kvalita

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

• • Pohodlí a intuitivnost při použití
  • • Široký výběr 20 různých nápojů
  • • Radost z ranního rituálu přípravy kávy
  • • Vynikající chuť a aroma kávy
  • • Možnost experimentovat s různými recepty
  • • Vysoká cena
  • • Náchylnost k otiskům prstů a snadné umatlání
  • • Nedostatek možnosti přidání jména do režimů profilů

Pracuji jako psycholožka, která se každodenně potkává s příběhy různých lidí. K vlastní psychohygieně je důležitý také čas na odpočinek a pauza, kterou ráda strávím s kolegy u kávy. A musím říct, že tento kávovar mi pauzy na kávu výrazně zpříjemňuje. Na kávovaru bych vyzdvihla zejména jeho intuitivnost a jednoduchost užívání. Zejména mě nadchla možnost vychutnat si širokou škálu 20 různých nápojů. Mým favoritem je zejména flatwhite, jediná škoda je, že není na hlavním panelu při výběru káv.
Kávovar mi zpříjemňuje nejen rána pracovní rána ale i průběh celého dne. Jsem nadšená z vynikající chuti a aroma kávy.
Nicméně kávovar má i některé nevýhody. Nevýhodou je jeho vysoká cena, což může být finanční investice, kterou si ne každý může dovolit. Kromě toho je kávovar náchylný k otiskům prstů a snadno se umatlá. Dalším drobným nedostatkem jsou režimy profilů, kde mi chybí možnost přidat jméno, což může být problematické ve sdíleném prostředí, zejména v našem kolektivu, kde si každý nepamatuje, jakou barvičku profilu si vybral.
Kávovar Philips je skvělou volbou pro milovníky kvalitní kávy, kteří ocení pohodlí, široký výběr nápojů a vynikající chuťový zážitek. Nicméně je třeba zvážit jeho vyšší cenu.

• Kvalita nápoje
  • Intuitivní užívání
  • Možnost výběru z více druhů káv

Z kávovaru jsem nadšený. Koupili jsme ho s kolegy do kanceláře, jelikož se pohybujeme ve zdravotnictví, kde se bez kvalitní kávy nelze obejít. Předchozí postarší kávovar na kapsle zdaleka nedosahoval potřebných požadavků pro prostředí, kde je potřeba fungovat na plné obrátky, nepolevovat pozornost a nést nemalou zodpovědnost v dlouhých službách s minimálním prostorem pro vydechnutí. Na kávovaru je mi nejsympatičtější výsledná kvalita, která je pro mě zásadní při hektolitrech, které do sebe při službách dostanu. Oceňuji možnost ukládat si vlastní profily a s nimi spojené vyhnutí se zdržení namačkáváním specifických voleb, když dostanu chuť na nejobvyklejší poměr ingrediencí, či velikost nápoje. Nenašel jsem při dosavadním užívání kávovaru žádné signifikantní nedostatky. Ve spojení jmenovaných předností s příjemným estetickým vzezřením jde o užitečný doplněk pro lidi, kteří mají rádi kvalitní kávu a potřebují fungovat dlouho na plnou páru.

Philips NT 1650/16

Philips NT 1650/16

Ověřený zákazník Eberry.cz Kísa

Zakoupeno v Eberry.cz

• Musíte si s tímto přístrojem trochu v nose zahrát na hledání chloupků, ale nakonec celkem dobrý výsledek.
  • To bude s podobným přístrojem určitě vždy stejné.
  • Za mne dobrý pomocník.

Přidáno: 1. května 2024

• Tichý, rychlý, dobrá káva a mnoho typů káv.
  • Mléčná pěna je málo hustá s velkými bublinami.

Celkově jsem spokojená a je vítaným pomocníkem do domácnosti.

Přidáno: 1. května 2024

(naposledy upraveno 1. května 2024)

• příjemně našlehané mléko
  • rychlá příprava kávy
  • snadné ovládání

Intuitivní ovládání je velká přednost. Konečně také můžeme připravovat kávu s našlehaným mlékem, které stojí za to. Trochu se bojím, že by dotykový displej mohl přispět k nějaké poruchovosti. Věřím ale, že elektronika je dnes na vysoké úrovni a že se toto nestane.
Také se mi líbí jeho rychlost, člověk si chce opravdu rychle uvařit kávu a tento stroj to rychle dokáže.

Philips TAE1105

Philips TAE1105

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Radek Mejtský

Přidáno: 1. května 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Zatím nepoužité
Philips MG7920/15

Philips MG7920/15

Produkt super. Už byl vyzkoušen - OK

• Perfektně čistí
  • Dobře padne do ruky
  • Solidní výdrž baterie
  • Solidní výběr náhradních hlavic
  • Časovač po 2 minutách neupozorní, ale vypne.

Kartáček je asi nejlepší ve své kategorii. Skvěle čistí. K tomu není co vytknout.
Co mi nevyhovuje je časování. Je nastavený na 4 úseky, pro každou část zubů, po 30 sekundách. Vždy na sekundu vypne. To by tak nevadilo, ale po celém časovém úseku, tedy 2 min. se vypne místo upozornění. Jelikož mi čas nestačí, musím vždy znovu zapnout.
Podstatné je, že funguje jak má.
Standardně dodaná hlavice je malá, ale je v prodeji hodně typů pro každou potřebu.
Takže jednoznačně doporučuji.

Philips AZ215S/12

Philips AZ215S/12

Ověřený zákazník Alza.cz Ondřej

Zakoupeno v Alza.cz

Je to jednoduché rádio. Pro moje účely perfektní.

• Kvalita
  • Jednoduchá obsluha a ovládání
  • Široká nabídka variant nápojů

Philips SpeedPro Aqua FC6728/01

Philips SpeedPro Aqua FC6728/01

Zakoupeno v planeo.cz

• lehky, rychla prace i dostacujici vydrz baterie
Philips HD9318/20

Philips HD9318/20