Recenze Philips

• Široká nabídka variant nápojů

Philips SpeedPro Aqua FC6728/01

Philips SpeedPro Aqua FC6728/01

Zakoupeno v planeo.cz

• lehky, rychla prace i dostacujici vydrz baterie
Philips HD9318/20

Philips HD9318/20

• značka

Přidáno: 30. dubna 2024

• Jednoduché ovládání a intuitivní rozhraní – Ovládání stroje je úplná hračka – přijdu, zmáčknu tlačítko a nikde nemusím nic složitě nastavovat a tím ztrácet čas.
  • Rychlost přípravy – Rychlé zahřátí, méně čekání a více času na užívání si skvělého šálku kávy.
  • Estetický vzhled – Moderní design a úsporné rozměry. Skvěle zapadá do prostoru na lince. Je to nejen praktický pomocník, ale i pěkný doplněk naší domácnosti.
  • Tichý chod – Opravdu oceňuji, ať už jde o mletí kávových zrn nebo samotnou přípravu nápoje, že stroj pracuje velmi tiše, což je výhoda, když ostatní doma ještě spí nebo mají pracovní meeting online.
  • Cena – pro někoho může být odrazující, nicméně jde o skvělou investici vzhledem ke kvalitě, kterou kávovar nabízí.

Tento model mi konečně umožnil dopřávat si pohodlně a pravidelně kvalitní kávu. Doslova mi změnil denní rutinu, šetří spoustu času a rodina na něm oceňuje tichý chod. Jde o skvělý kávovar, který doporučuji každému, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a moderní design. Ačkoli pro někoho může odrazující jeho vyšší cena, nabízené funkce a pohodlí každodenního používání za to stojí. Dlouho jsem hledal kávovar, který by splňoval mé potřeby a tento model od Philipsu je přesně tím, na který jsem doufal, že někdy narazím. Káva z něj je vždy přesně taková, jakou očekávám a jeho používání je radostí.

Philips FC8038/01

Philips FC8038/01

přesně odpovídá mému požadavku

Philips EP 0824/00

Philips EP 0824/00

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• cena v akcii s dopravou 240 eur
  • cena zodpovedna kvalite

ak by si ho kupil niekto kto predtym nemal kavovar zrejme by pre neho toto bola dobra kupa. za mna ktory mam takmer dvojnasobne drahsi kavovar inej znacky je to ine. takmer vsetko je z plastu dokonca aj casti varnej jednotky ktore su u konkurecneho kavovaru z kovu su plastove.(cena sa odzrkadlila na pouziti kovu)
nevyhody:
menej kvalitny plast aj tam kde konkurencia pouziva kov
dost hlucny(hlucnejsi ako konkurencia) ak nerobite casto kavu nemal by to byt problem
obe nadoba na kavu aj na vodu by mohli mat vacsi objem voda aspon o 400ml a zasobnik na kavu aspon o 100gramov viac.
mlyncek sa nastavuje velmi obtiazne treba ho zatlacit a tak otacat max o jednu poziciu ked mlyncek mlie(nie za kludu!)
nastavenia mnozstva tekutiny/ kavy( viackrat konzultovane so supportom a informacie ktore podali neboli korektne viac ako 220 ml vam to na jeden napoj neda, bolo mi tvrdene ze lubovolne mnozstvo pokial je v zasobniku dostatok vody)
kava ma iba 3 nastavenia intenzity(mnozstva zomletej kavy ) a aj stupen 3 kava nema dostatocnu silu.
je uvadzany tlak 15barov ale to je sci-fi pretoze kava/tekutina tecie tmava prve 3 sekundy a cim viac to trva zacina zosvetlievat pretoze kavovar nedokaze udrzat dostatocny tlak dlhsiu dobu. ak to da 6 barov bol by som prekvapeny.(je to moj odhad nie seriozne meranie...)
varna jednotka je velmi pofiderne upevnena a doslova "logá" ked je ukotvena. u konkurencneho kavovaru jasne pocut zacvaknutie a ta jednotka je pevne ukotvena a nie je s nou moznost hybat pevne drzi.
vyraba sa v Rumunsku.

vyhoda:
za mna jedine cena kedy vysiel o 70 eur lacnejsie ako najlacnejsi delonghi ak vsak nebudete vidiet akciu a cena bude 290 tak si priplatte 15 eur a kupte si najnizsiu radu delonghi a budete mat varnu jednotku pouzivanu aj v daleko drahsich delonghi kavovaroch a kavovar ktory udrzi tlak a ta kava bude naozaj kava. aj nastavenie hrubky mletia bude daleko jednoduchsie.

zaver dufam ze pomozem ostatnym pri vybere kavovaru a plati znova stare zname pravidlo treba kupovat veci od firiem ktore maju dany tovar(v tomto pripade kavovar) ako jedinu oblast v ktorej podnikaju pretoze je tam vacsia pravdepodobnost ze vyvoj aj kvalita budu lepsie ako u firiem ktore maju obrovske monozstvo tovarov aj z uplne rozdielnych sfer. mne sa to tu potvrdilo.

• jednoduché ovládání
  • intuitivní ovládání
  • tichý chod
  • zatím žádné

Velká spokojenost s kávovarem, překvapil mě svou jednoduchostí a tichým chodem. Určitě bych doporučila.

Philips Lumea Series 9900 BRI973/00

Philips Lumea Series 9900 BRI973/00

Ověřený zákazník Alza.cz Petra

Přidáno: 30. dubna 2024

(naposledy upraveno 30. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Použila jsem zatím jednou tak není co hodnotit ale pevně věřím, že odvede to co slibuje. Přístroj je docela těžký v ruce a úkon se musí provádět s napojením adaptéru v síti krátká vydrž baterie nestačí na kompletní ošetření. Manuál krásně vysvětlený aplikaci jsem si neztahovala značím v kalendáři. IPL jsem koupila se slevou takže chválím Alza eshop. Ošetření zabere nějaký ten čas ale na poprvé to člověk musí vychytat jak s tím zacházet. Zatím spokojenost ale maximální výkon 5 jsem nevyužila pálí to při ošetření. Věřím, že to byla skvělá koupě a splní to co očekávám

Philips HC5630/15

Philips HC5630/15

Dobrý.

Přidáno: 30. dubna 2024

• Tichý, intuitivní ovládání, dobrá káva, zatím bez problémů

Kvalitní výrobek

Přidáno: 30. dubna 2024

• Jednoduché ovládání, hezký design, rychlá příprava a výborné capuccino.

Doporučuji!

• Krásný design.
  • Výborné cappuccino.
  • Skvělé i pro větší provoz.
  • Vynikající espresso.
  • Velká variabilita možností.

Krásný kávovar pro výbornou kávu.
Zvládne i větší zátěž bez problémů.

Philips CA6700/91 250 ml

Philips CA6700/91 250 ml

Přidáno: 29. dubna 2024

(naposledy upraveno 29. dubna 2024)

výborný na vyčištění kávovaru

• Skvělý kafe.
  • Vynikající chuť kávy.
  • Velký výběr káv.
  • Našlehání mléka a možnost přípravy cappuccina a Latté.
  • Přehledný dotykový display.
  • Jednoduché, intuitivní ovládání.

Skvělý pomocník.
Rychlá příprava vybrané kávy bez komplikací.
Spokojenost.
Těšíš se na další kávu.
Ten kávovar musíte mít.

• zajímavý design
  • jednoduché a intuitivní ovládání
  • velký výběr předvolených typů kávy pro rychlé použití
  • díky nabízeným funkcím využije celá rodina včetně dětí (na šlehané mléko)
  • tišší chod oproti předchozí generaci
  • podporuje závislost na kávě

• Kompaktnost
  • Intuitivnost
  • Snadné čištění

Kávovar Philips připraví kávu rychle a snadno. Líbí se mi jeho design a úsporná velikost, která nezabere moc místa na lince. Kávovar je velmi intuitivní a co musím vyzdvihnout je jeho snadné čištění.

• snadné ovládání
  • velký výběr teplých i ledových nápojů
  • tichý
  • pěkný vzhled

Skvělý kávovar, koupili jsme si ho po delším vybírání místo starého, který už dosloužil. Bála jsem se, že bude mít s ohledem na velký výběr nápojů složité ovládání, ale opak je pravdou. Ovládání je zcela jednoduché, má pěkný design, je i dobře zpracovaný, tichý. Rozhodně skvělá volba.

Philips DST 7510/80

Philips DST 7510/80

Ověřený zákazník GSM-Market.cz Bernard

Zakoupeno v GSM-Market.cz

• dostatečný počet funkcí pro kvalitní žehlení
  • horší průběžná kontrola stavu vody v žehličce

- hezký vzhled
- kvalitní žehlící plocha výrobku
- dostatek funkcí pro kvalitní žehlení

Philips Sonicare ProResults Standard HX6014/07 4 ks

Philips Sonicare ProResults Standard HX6014/07 4 ks

• vyzkoušeno

Přidáno: 29. dubna 2024

• Tichý, krásný disain, výborná káva

Velmi kvalitní kávovar

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25