Recenze Syoss

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Intenzita
  • Hodně barví na kůži

Výrobek je velmi rychlý na aplikaci a skvělý pro velmi intenzivni barevný odstín. Určitě budu zkoušet ještě další odstíny, které firma nabízí,případně by bylo skvělé další odstíny a možnost barvení na řasy. Doporučuji určitě všem co si pravidelně barví obočí.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Vydrz
  • Malo odstínů

Barva na obočí je moc fajn! Aplikace bez problémů, krásně drží. Jediné co tak jsem vypotrebovala méně produktu než je psáno v návodu, na moje tmavé obočí sice Barva nešla moc vidět, tak jsem vyzkoušela na babičce a teda waaau! Takže na světle chloupky to bude moc pěkné. Já mám tmavé hnědé, skoro černé, takže rozdíl minimální

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Praktické

Barva na obočí od Syoss Brow Tint je super vec pro ty kteří si nechtějí pořad kreslit oboci ?. Já jsem zvolila světle hnědou a bohužel nevidím žádný rozdíl ,protože jsem asi zvolila moc světlou barvu,ale to vůbec nevadí jsem i tak moc spokojena a vypadá to přirozeně.

Ověřený zákazník Testuj.to Diana

• Konzistencia
  • Barva odstín
  • Výsledok
  • Mohlo by vydržat dlhšie

Som veľmi spkojna farva sa ľahko nanáša s silikovovym štetcom ktorý je súčasťou balenia. Po prečítaní návodu som všetko zmiešala a po cca8 mich minútach vidíme vysledom prebytok som opláchla čistou vodou a výsledok je naozaj uspokojivý šetrí čas aj peniaze.

Ověřený zákazník Testuj.to Míša

• návod
  • kartáček pro aplikaci
  • chytlavost barvy
  • výsledný odstín a efekt

S touto barvou na obočí jsem velmi spokojená. Není to první, kterou jsem vyzkoušela a shledala jsem hned několik výhod. Celý návod je snadno pochopitelný a celý proces opravdu opovídá popisu. Příprava směsy je hotová za pár vteřin a tekutiny spolu dobře reagují. Velkým plusem je samotný štěteček na nanášení, kterým se barva dokonale nanese přesně tam, kde je potřeba a neopatlám si okolní místo. Působení po 10 minutách bylo dostačující. Intenzivní lesklá barva.
Celé barvení je hotové za 15 minut v pohodlí domova.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Nepali
  • Rychle působí
  • Je to drzak
  • Obarvy kůži

Roky si barvim obočí a hledala jsem nějakou intenzivní a dlouhotrvající barvu ,tu jsem právě našla .Barva na obočí od syoss překonala vše co jsem si myslela ,nestipe ,dlouho drží a je fakt mega rychlá a jednoduchá .I po týdnu mám obočí jako zrovna dodelane .Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Jednoducha aplikace
  • V blistru je integrovaný kalíšek na smíchání barvy
  • Velmi přirozený vzhled
  • Barva se vybavuje až po čase, pokud omylem barvu někde otřete, není to vidět a může místo zůstat obarvené

Barva se velmi dobře nanáší. Smíchají se dvě báze a nanáší se štětečkem. Já nechávala působit 10 min. A byla jsem nadšená z přirozeného vzhledu obarveného obočí. Celkově jsem s barvou spokojená a určitě budu dále používat. Take barva určitě vydrží na více než 10 ošetření. Pro blondýny to je ideální barva.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Funguje
  • Jednoduchá aplikace

Barva na obočí Syoss Brow tink světle hnědá je opravdu barva která funguje. Produkt zanechá opravdu viditelný rozdíl. Aplikace je extrémně jednoduchá což dávám velké plus. Doporučila bych všem blondýnkám a světlým typům. Určitě si zakoupim další balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 7. května 2023

• Snadnost použití

Tato barva na obočí se velmi snadno používá a barevný výsledek je velice přirozený, doporučuji.Testovala jsem odstín tmavě hnědá a nechala působit pět minut.Vysledek barvení je přirozený a pleť jsem neměla podrážděnou.Produkt navíc vydrží na více barvení.

Syoss Oleo Intense Color 3-82 jemný mahagonový

Přidáno: 4. května 2023

• barva drží
  • snadno se nanáší
  • cenově dostupná

S touto barvou na obočí jsem moc spokojená, snadno se používá, kartáčkem si barvu nanesete přesně, nehrozí skvrny mimo obočí a barva krásně drží. Nejvíce spokojená jsem byla s barvou po asi 2 dnech, kdy se krásně ustálila. Já mohu určitě doporučit ke koupi.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 3. května 2023

• Odstin
  • Balení
  • Staci mnohem méně produktu než jak je uvedeno v návodu

Nedávala jsem této barvě moc nadějí. Vybrala jsem si nejsvětlejší odstín a dlouho se odhodlávala k aplikaci samotné. Postupovala jsem přesně podle návodu a s konečným výsledkem jsem více než spokojena. Jediné co bych změnila je aplikátor, ten příště zvolím jiný než ten který je přiložený v balení. Balení rozhodně vystačí na více aplikací než jak je uvedeno. stačí velmi malé množství produktu, možná méně než polovina. Celkově jsem ale velmi spokojená a mohu produkt doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Balení
  • Jednoduchost
  • Použití
  • Trošku mám alergickou reakci,ale nevadí

Tato barva na obočí od značky Syoss v černé barvě je naprosto úžasná. Hezký design výrobku, jednoduchost namíchání díky krabičce uvnitř. Jednoduchý návod k použití. Barva se dobře promíchá díky přiložené špachtličce a díky kartáčku z druhé strany se jednoduše nanáší. Za pár minut obočí jako ze salonu a ještě ušetří peníze. Jen mě trošku mrzelo,že bohužel mě asi něco vadí podle alergologa,že mě trošku štípe a svědí obočí,ale na výsledek to nemá vliv. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• není kožní nesnášenlivost
  • lehko se nanáší
  • rychle působí
  • dobře chytí na obočí

Tento produkt mi opravdu dobře sedí. Barva na obočí Syoss Brow Tint Tmavě hnědá je přesně odpovídající odstín hnědé, který působí přirozeně a dobře . Já jsme s aplikací velmi spokojená, je snadná bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu. Velmi doporučuji .

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• odstín barvy

Barva na obočí Syoss Brow Tint Tmavě hnědá je výborná pro domácí použití k velmi snadnému nabarvení obočí. Barva se lehko nanáší , dobře působí a výsledke je super. Líbí se mi velmi moc odstín, který mi velmi vyhovuje. Tuto barvu na obočí vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Štěpánka

• Výdrž
  • Celková doba po nanesení nechala jsem půl hodiny a tmavě to moc nebylo
  • Jinak nic je prostě skvělá

Barva se nanáší skvěle, opravdu doporučuji. Jen sem ji tam nechala půl hodiny aby to bylo o něco tmavší. Ale pod tuto barvu se podepisuji a určitě se k ní vrátím. Drží i po umytí což je naprostá pecka, jelikož se zkušenostmi minulých to bylo skoro na jedno použití.

• vhodné i pro denní mytí
  • nevysušuje
  • i bez rozzčesávačů vlasy vklidu
  • i pro dlouhé vlasy
  • uzávěr někdy náročný na nechty

• vlasy super vzdušné i jemné
  • opravdu umí umýt i totalně špinavé
  • vhodné i pro denní mytí
  • žádné lupy ani nevysušuje "hlavu"
  • dlouho vydrží ........"i při denním mytí"
  • nejsou dolívací náplně

opravdu velice slušný produkt na dnešní dobu a za rozumnou cenu....žádný podvod.......

• Skvele pro znicene vlasy ci odbarvene
Syoss Volume Lift lak na vlasy 300 ml

Syoss Volume Lift lak na vlasy 300 ml

Ověřený zákazník EUROPARFÉMY.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2023

Zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

super výrobek, vlasy zůstávají vzdušné

Zobrazuji 281 - 300 ze 500 recenzí 1...13 14 [ 15 ] 16 17...25