Recenze Syoss

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

• hodně tmavá

Aplikace probíhala bezproblémově a každý to zvládně doma sám bezproblémově. Délka nanášení není nijak dlouhá, taková klasická až krátká. Tato značka krásně kreje, oproti jiným, co také využívám. Barva je hodně tmavá s odlesky modré, takže kdo má rád takové barvy, mohu jen doporučit

• sytost
  • pro mě až moc temně hnědá

Aplikace probíhala bezproblémově a každý to zvládně doma sám bezproblémově. Délka nanášení není nijak dlouhá, taková klasická až krátká. Tato značka krásně kreje, oproti jiným, co také využívám. Na mojí osobu, byla barva až moc tmavě hnedá, nemusí každému vyhovovat.

• Hodně blond

Aplikace probíhala bezproblémově a každý to zvládně doma sám bezproblémově. Délka nanášení není nijak dlouhá, taková klasická až krátká. Tato značka krásně kreje a zesvětluje oproti jiným, co také využívám. Mohu jen doporučit, světlost je nádherná až moc zářivá (pro mě).

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

• pro mě až moc rudá

Aplikace probíhala bezproblémově a každý to zvládně doma sám bezproblémově. Délka nanášení není nijak dlouhá, taková klasická až krátká. Tato značka krásně kreje, oproti jiným, co také využívám. Barva je celkově pěkná, sytá a krásná, sice tento odstín není nic pro mě, ale nemám co vytknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Pěkný obal

S výsledkem jsem spokojena, lehce se nanáší, jde snadno odstranit z nechtěně nabarvené kůže i na konci barvení. Vlasy se krásně lesknou. Jedině co se dá vyčíst, že nejde použít na dvakrát, mám krátké vlasy. Ohledně obalu nelze vyčíst nic, ale možná by mohla být světlejší krabička.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• Barevný odstín
  • Krytí šedin
  • Konzistence barvy
  • Nic jsem nenašla

U barvy mě překvapila hustší konzistence, což usnadňuje aplikaci. Barevný odstín je pěkný a sytý. Po umytí jsou vlasy hladké. Přesto,že si myji a fénuji hlavu každý den,tak barva stále drží a vlasy jsou na dotyk i pohled hladké. Perfektně kryje šediny.

Syoss Blond Cool Blonds barva na vlasy Ultra Platinová Blond 10-55

Syoss Blond Cool Blonds barva na vlasy Ultra Platinová Blond 10-55

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Barva chytla skvěle
  • Nemám co bych vytkla

Doporučuji všem zakoupit. Testovaný produkt bych si zakoupila znovu (musela jsem si zakoupit další 2 balení stejného odstínu, jelikož mě 1 balení vyjde na 1/3 hlavy. Barva krásná, lehce do růžova. Vlasy se mi zdály jemné, nevysušené, příjemné na dotyk.

Syoss Oleo Intense Color 7-77 Copper Blonde

Syoss Oleo Intense Color 7-77 Copper Blonde

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• snadná aplikace
  • bez nepříjemného zápachu
  • lehce omyvatelné z kůže

Barvu jsem zkusila i přes to, že mám přirozeně tmavší odstín vlasů. I tak výsledek dopadl velmi dobře a barva se krásně chytla a prosvětlila vlasy. Aplikace z tubičky byla snadná. Po umytí byli vlasy lesklé a hebké na dotek. Velkým plusem je, že opravdu není nijak cítit, protože neobsahuje amoniak. I šéf v práci si všiml, že mám nově obarvené vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Nevymyva se
  • Konečně červená barva jako na krabicce

Barva je krásná jako na krabičce, velký plus je hustota barvy při nanášení, žádné stékání apod. Šediny také překryla. Velké plus je v tom že se tak rychle nevymývá jako jiné značky. Po obarveni jsou vlasy hebké a lesklé. Opravdu jsem s barvou spokojená a koupím si ji znovu

Syoss Oleo Intense Color 9-10 Zářivě plavý

Syoss Oleo Intense Color 9-10 Zářivě plavý

• Nesmrdí a neštípe

Barva je intenzivní a dlouhotrvající, výborně kryje šediny, díky bezamonikové bázi nesmrdí. Produkt bych určitě doporučila svým

Syoss Oleo Intense Color 1-10 Intenzivně černý

Syoss Oleo Intense Color 1-10 Intenzivně černý

• Nesmrdí a neštípe

Syoss používám již řadu let a jsem s touto značkou velmi spokojená. Po obarvení jsou vlasy zářivé, lesklé, pevnější a lépe udržovatelné. Barva je intenzivní a dlouhotrvající, výborně kryje šediny, díky
bezamonikové bázi nesmrdí. Produkt bych určitě doporučila svým

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Barva
  • Konzistencia hmoty
  • výsledok!!
  • množstvo

Intenzita barvy bola taká ako je sľubovaná na obrázku. Bála som sa, či nebude tmavšia ale nie, je fakt taká istá. Nechytá ani do čierna, ani do červena, je proste krásna čokoládová hnedá. Potvrdzuje to aj množstvo komplimentov, ktoré dostávam na moje vlasy. Keby každý vedel, že si ich farbím len doma :D Šediny mi úspešne zakryla a konzistenciu mala super takže sa mi veľmi pohodlne nanášala. Určite len odporúčam

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Intenzita barvy
  • Nanášení
  • Vůně
  • Malé balení
  • Červená koupelna :D

Barva na vlasy syoss pompeian Red mě velice překvapila, sice jsem se tohoto odstinu bala, ale výsledek je super, krásné intenzivně obarvene vlasy s leskem a příjemnou vůni. Vlasy jsou po na barvení jemné a voňavé. Prodej většího balení na dlouhé vlasy bych uvítala určitě ne jen já :) nanášení je jednoduché, jelikož je v lahvičce už připravený aktivátor a vy vymacknete akorát barvu, promichate a můžete jednoduše s přiloženými rukavice i nanášet, ja mam dlouhé vlasy tudíž jsem barvu naredila vodou a i přesto mě krásně obravila :) doporučuji, budete spokojene jako ja.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Krásná barva
  • Lesk
  • Jemnost
  • Vse v pořádku

Barva na vlasy Syoss Oleo Intense,Zářivě červená. Barva krásná. Určitě stejná barva na vlasech i krabičce. Barva nesmrdi tak jako ostatní a na hlavě po naneseni nic nekouse, neskrabe. Jednoduché naneseni .Určitě bych doporučila známým a já sama si určitě tuto barvu zakoupim.

Ověřený zákazník Testuj.to Moniks

• Kvalita barvy
  • Jednoduchá aplikace
  • Vůně
  • Krytí šedin

Barva na vlasy Syoss Color 5-72 Pompeian Red . Moje osobní zkušenost s touto barvou je velmi dobrá . I když má vlastní barva je tmavě hnědá až černá tak tato barva chytla dobře a i když je odstín trochu jiný jsem s touto barvou a odstínem stoprocentně spokojená. Aplikace rychlá bezproblémová a hlavně tato barva má docela příjemnou vůni. Barvu bych si určitě zakoupila a taktéž bych ji doporučila je opravdu kvalitní.

• Odstín
  • Konzistence barvy
  • Krití šedin

Mám počínající šediny a tato barva je účinně zakryla. Jsem spokojená jak s odstínem, tak s krytím šedin. Barva se díky lahvičce s aplikátorem snadno nanášela. Po použití přiloženého kondicionéru, se vlasy dobře rozčesávaly. I po 5 týdnech od použití je intenzita barvy stále stejná. Určitě bych tuto barvu doporučila.

Super

Syoss Thicker Hair Spray Lak na vlasy 300 ml