Recenze Syoss

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 8. srpna 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduchá příprava a aplikace
  • vůně
  • barevný výsledek
  • dlouhotrvající barva
  • neničí vlasy

Barva mě velmi mile překvapila. I po několika umytích je pořád krásná, jako první den :-) Jednoduše se aplikuje, nesmrdí, neničí vlasy, ba naopak - vlasy jsou hladké, lesknou se, necuchají se, nejsou vyschlé, pokožka hlavy také bez reakce. Za mě opravdu povedená barva :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 8. srpna 2022

• krytí
  • jednoduchý návod
  • jemné vlasy po užití
  • nezapáchá
  • vymývá se
  • barví pokožku

Doporučuji vyzkoušení barvy Syoss Oleo Intense, barvení je jednoduché a celkem i dobře kryje. Doporučuji na spíše světlejší odstíny původních vlasů kvůli intenzitě barvy. Čím světlejší, tím lepší tón.. Vlasy jsou jemné, lesknou se. Jsem s tímto výrobkem spokojena. Barva nezapáchá a vymývá se jen lehce, jako ostatní červeně pigmentované barvy. Po obarvení jsem měla a dosud mám příjemný pocit. Rozhodně výrobek doporučím a opět zakoupím.

• Barevny vysledek
  • Zmateny navod

Barvu Syoss platinový blond jsem si dávala sama doma. Nejdřív jsem měla problém vyznat se v návodu, byl zmatený a měl mnoho kroku. Výsledek ale stal za to , barva vypadá přesně podle obrázku jak slibovala, takže jsem spokojená a příště budu už i vědět jak na to.

• Jednoduchá aplikace, příjemná vůně
  • Nemám žádné zápory

Chválím jednoduche nanášení barvy a příjemnou vůni. Konečný výsledek barvy po aplikaci odpovídá odstínu na krabičce. Vlasy nebyly po odbarvení vysušené, ale jemné a lesklé. S touto barvou jsem byla velmi spokojena a určitě ji doporučím i svým kamarádkám či známým.

• Aplikator barvy
  • Snadné nanášení
  • Složení
  • Fialová maska na vlasy

Barva mě velice překvapila , opravdu odpovídá tonum na krabičce , takže jestli nekdo hledá barvu na domácí odbarveni , tak doporučuji tuto . Z hnědé na blond během par minut a jako bonus je i fialová maska na žluté tóny . Po použití barvy jsou vlasy jemne jako od kadeřníka. A pro nanášení barvy nepotřebujete žádné speciální vybavení a štětce , v balení je lahvicka s aplikatorem, která usnadní práci s barvou. Určitě se k této barvě vrátím.

• Prirozena barva
  • Jednoducha aplikace

Zesvetlovac používám už několik let, někdy u kadeřnice, někdy zase sama doma. Vyzkoušela jsem už různé a Syoss je určitě jedna z těch lepších značek . Velmi mile mě překvapil barevný výsledek, který je u blond vždy trochu problém. Navíc se snadno aplikuje .

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 7. srpna 2022

• Okamžitý lesk
  • Trvanlivost barvy
  • Odstín barvy

Barva je opravdu super. Překvapil mě okamžitý lesk po obarvení a to, že vlasy vypadají o hodně zdravější. nejsou ani vysušené a nelámou se. Po umytí barva drží, což je u zrzavých odstínů opravdu málo kdy. Většinou se hned o něco vymyje.Určitě barvu koupím znovu

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

Přidáno: 7. srpna 2022

• Vůně
  • Krytí
  • Složení
  • Odpovídá odstínů
  • Aplikátor

Jsem velmi ráda, že i přes mě špatně zkušenosti s některými barvami jsem i přesto barvu pořídila a vyzkoušela (po posledním barvení u kadeřnice jsem byla oteklá a zarudlá). Na barvu jsem neměla žádnou alergickou reakci, barva je velmi intenzivní odpovídá tónů na krabičce, nevymýváse. Po obarvení byli vlasy pevné a lesklé. Vůně při barvení vůbec není dráždivá jako u některých barev a po obarvení vlasy krásně voní. Produkt za mě rozhodně doporučuji a až budu znovu potřebovat obarvit, mám jasnou volbu co koupim

Syoss Keratin Hair Perfection šampon 500 ml

Syoss Keratin Hair Perfection šampon 500 ml

Ověřený zákazník gMARKT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. srpna 2022

Zakoupeno v gMARKT.cz

• Supr vůně a hebké vlasy
Syoss Root Retoucher hnědý sprej na odrosty 120 ml

Syoss Root Retoucher hnědý sprej na odrosty 120 ml

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Miluška

Přidáno: 6. srpna 2022

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

Po jeho použití se zdá že mám více vlasů.

• krytí šedin
  • regeneruje
  • bez žlutého tónu

Barvu na vlasy Syoss Color 13-5 mohu opravdu doporučit vzhledem k tomu, jak krásně zakryla odrosty. Aplikace barvy je opravdu jednoduchá a vše je podrobně popsáno v návodu uvnitř. Vlasy jsou krásně zregenerované, lesklé, pružné a hlavně bez žlutých odstínů.

Syoss Oleo Intense Color 1-10 Intenzivně černý

Syoss Oleo Intense Color 1-10 Intenzivně černý

Ověřený zákazník Testuj.to katerina

Přidáno: 5. srpna 2022

• Vůně
  • Intenzita barvy

Kvalitni intenzivní barva, mám velmi jemne vlasy, ale i ty jsou po obarveni leskle a mají zdravy vzhled. Ani po několika umytich se barva nevymývá, skvěle drží. Oceňuji také jednoduchou aplikaci, barva se dobře nanáší, barvení zvládne opravdu kazdy. Doporucuji.

Syoss Oleo Intense čokoládově hnědý 4-86

Syoss Oleo Intense čokoládově hnědý 4-86

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Aplikace
  • Přiložena péče
  • Lesklé vlasy

Barva splnila očekávání nezapacha je příjemné voňavá. Barevná škála odpovídá vyobrazení na krabičce
Barevnost je intenzivní
Vlasy jsou hebké lesklé na slunci s odlesky
Díky přiložené péči na vlasy jsou vlasy výživné a voňavé
Aplikacemi snadná bez problému

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Návod v češtině
  • Barva voní
  • Lehce se připravuje a nanáší
  • Barva odpovídá barvě na obalu
  • I na polodlouhe muzeme použít jen 1 barvu

Barva se lehce připravuje, nanáší, kryje. Barva odpovídá barvě na obalu a po umytí výsledek s velkým překvapením. Barva je opravdu intenzivně červená a krásná. Po nabarvení byli vlasy hladké,snadno rozčesitelné a lesklé. Důležité, že barva krásně voní a necítíte čpavek. Za mě doporučuji a určitě za mě budu nadále kupovat jen tuto barvu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Velice jednoduchá příprava - vše protřepete v jedné lahvičce a naneste na vlasy
  • Je bez amoniaku, nezapáchá
  • Barva odpovídá
  • Jemné, lehce rozcesatelne vlasy
  • Nemohu nic vytknout, uvidím jak dlouho vydrzit

Barvu SYOOS mohu vřele doporučit. Měla jsem odstín zářivě měděné (7-77)a výsledek byl perfektní, což ne s každou značkou docílíte.
Míchání barevného krému s obsahem v aplikační lahvičce zabere méně času než míchání a příprava v misce.
Přípravek je bez amoniaku, tudíž nezapáchá, nedráždí.
Po nanesení balzámu, následném opláchnutí a vysušení jsou vlasy krásně lesklé a snadno se rozčesávají.

• Barva odstin
  • Vune
  • Lehka aplikace
  • Vydrz barvy
  • Nemam výhrady

Tento odstín barvy jsem zkusila poprvé. Barva se jednoduše nanasela, voněla. Po aplikaci dobře barva chytla, bez reakce na pokožku hlavy. Líbily se mi lesklé vlasy, které se delší dobu nemastily. Barva držela déle než proti jiným značkám barev. I design barvy mne zaujal. Mohu všem doporučit!

• Dobry vysledek

Vlasy si odbarvují celý život, buď doma sama nebo u kadeřnice. Vždy se ale bojím o výsledek protože blond odstíny jsou problém. Syoss to ale zvládnul a platinový zesvetlovac je za mě super výrobek. Bez čekání na kadeřnici, doma za hodinu hotovo takže super.

• Barva lepší než ze salonu
  • Jednoduse se nanese
  • Nemam žluté odstíny ve vlasech

Syoss se moc krásné nanáší. Nesmrdí jako mnoho jiných odbavovacu. Dokonce bych řekla že i voní a to je co říct. Výsledek na vlasech lepší než ze salonů. A přitom v pohodlí domova. Při barvení nic nesteka, nemám zničené oblečení a s výsledkem jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 3. srpna 2022

• Snadné nanášení barvy
  • krásná přirozená barva
  • vlasy jsou nádherné a lesklé

Mám 1 metr dlouhé světlé vlasy. Péče o ně není snadná. V barvě Syoss jsem konečně našla co jsem hledala. Barva je nádherná a zářivá. Dodala mým vlasům jiskru. Vlasy jsou krásně nabarveny, jemné, hebké, lesklé. Snadno se rozčesávají. Odstín naprosto souhlasí s krabičkou. Jsem maximálně spokojená. U této barvy zůstanu.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 3. srpna 2022

• Ano

Barva vzhledem ne až tak vysoké ceně je kvalitní, krásné voní, nejsou po ní vysušené a jinak zničené vlasy, vydrží na vlasech a z mnoha druhů odstínů si každý jistě přijde na své. Jsou jistě i barvy lepší ale mě vyhovuje tahle značka a ráda si ji koupím.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25