Recenze Syoss

Syoss Root Retoucher tmavě hnědý sprej na odrosty 120 ml

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Radmila

Přidáno: 23. července 2022

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

Pro mne vyhozené peníze. Nechytá se na vlasy.

Syoss Thicker Hair Spray Lak na vlasy 300 ml

Syoss Thicker Hair Spray Lak na vlasy 300 ml

Ověřený zákazník Krasa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2022

Zakoupeno v Krasa.cz

Vlasy nelepí. Příjemně voní. Nemám žádnou výhradu.

Syoss intenzivní vlasová maska Repair Boost 500ml

Syoss intenzivní vlasová maska Repair Boost 500ml

Ověřený zákazník Krasa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2022

Zakoupeno v Krasa.cz

Nemohu napsat žádnou výhodu ani nevýhodu. Žádný extra účinek.

Syoss Oleo Intense Color 9-10 Zářivě plavý

Syoss Oleo Intense Color 9-10 Zářivě plavý

Ověřený zákazník Testuj.to zdeňka

Přidáno: 10. července 2022

• krásná barva
  • dobře drží

Otestovala jsem barvu na vlasy Syoss Oleo Intense 9-10 Zářivě plavý. Moje známá kadeřnice mě s ní doma nabarvila. Moc dobře se ji s barvou pracovalo a výsledek byl skvělý. Barva krásně drží a je moc hezká. Jsem s ní spokojená a určitě si ji zase koupím..

Syoss Volume Lift lak na vlasy 300 ml

Syoss Volume Lift lak na vlasy 300 ml

Ověřený zákazník ZUZI.cz shark

Přidáno: 27. června 2022

Zakoupeno v ZUZI.cz

• kvalita, účes krásně drží

Ověřený zákazník Testuj.to Ilona

Přidáno: 26. června 2022

• Vune
  • Barva
  • Jemnost vlasu

Barva je voňavá nebavila jsem se více jak tři měsíce a výsledek byl až překvapivý,zářivá barva jemné a lesklé vlasy nádherný odstín, mám ji teprve týden ale jsem velmi spokojená a doporučuji všem ženám kteří mají rádi tento odstín.Za mě velká spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Maruš

• obal
  • nanášení barvy na vlasy
  • Vlasy po aplikaci

Barva na vlasy Syoss Oleo Intense mě velmi mile překvapila. Zkusila jsem na trhu už snad všechny barvy na vlasy. Hned na začátku mi udělala radost snadná příprava a samotné nanášení barvy na vlasy. Barva je hustá tak, aby nekapala kolem, ale snadno se roztírá. Vlasy jsou černé po celé své délce v jednom odstínu. Díky oleji se vlasy skvěle rozčesávaly a jsou krásně lesklé. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• návod
  • nanesení na vlasy
  • výdrž barvy
  • stav vlasů po baervní

K barvě na vlasy je přiložen srozumitelný a názorný návod, díky kterému jsem měla vše za chvíli připravené. Vlasy si barvím opravdu často a s aplikátorem jsem byla ještě rychlejší. Barva na šedinách drží skvěle. Vlasy jsou vyživené a hebké. Dobře se rozčesávají. jsem moc spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Ladislava

• aplikátor
  • barva
  • lesklé, hebké vlasy
  • vůně

Barva se snadno nanáší na vlasy díky aplikátoru. Má krémovou konzistenci díky které nekape. Snadno se roztírá po vlasech. Dobře kryje šediny a barva je kompaktní na celé hlavě. Vlasy jsou po umytí hebké a lesklé. Dobře se rozčesává. Překvapila mě také vůně barvy, která je velmi příjemná. Doporučuji všem, co si hlavu barví často jako já.

• barva skutečně drží
  • zápach
  • pálení při aplikaci
  • pár dní po aplikaci vlasy ztrácí lesk

Pokud chcete intenzivní, až černou barvu - budete spokojeni. Počítejte však s pálením hlav při aplikaci a příšerným zápachem, který nepustí ani přes další umytí hlavy. Časem taky vlasy chřadnou a ztrácejí lesk - avšak barva stále drží a nevymývá se :)

Syoss Volume maximální objem šampon na vlasy 440 ml

Syoss Volume maximální objem šampon na vlasy 440 ml

Ověřený zákazník Pilulka.cz oli

Přidáno: 21. června 2022

Zakoupeno v Pilulka.cz

zakoupila jsem dle recenze ostatních, ještě jsem nevyzkoušela. Kladně hodnotím i velikost balení

• snadnost aplikace
  • jemná vůně balzámu
  • péčující efekt
  • barva dobře kryje šediny

U této barvy oceňuji především jednoduchý způsob aplikace. - Díky přiložené aplikační lahvičce je nanášení barvy dokonale přesné a člověk nemá od barvy ušpiněné uši nebo čelo. Barvy příjemně voní a nestéká z vlasů. Barva dobře kryje šediny a vlasy po obarvení působí zdravým, bohatým a pěstěným dojmem, jsou zářivé a provonění ošetřujícím balzámem.

Syoss Men Control 2v1 šampon pro muže 440 ml

Syoss Men Control 2v1 šampon pro muže 440 ml

Ověřený zákazník ELNINO.CZ Vladislava

Přidáno: 18. června 2022

Zakoupeno v ELNINO.CZ

Vlasy jsou hladké a lesklé, celkově vypadají víc upraveně.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

Přidáno: 17. června 2022

• barva nesmrdí
  • barva nestéká
  • lesklé vlasy

Barva v odstínu čokoládově hnědém mi dobře chytla na vlasy, pěkně kryje šediny, při nanášení nestéká a je bez nepříjemného zápachu. Barva se dobře smyje, vlasy mají po aplikaci lesk, jsou hladké a jemné. Odstín na krabičce odpovídá realitě. Doporučuji vyzkoušet.

Syoss Anti Grease Dry šampon 200 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Krásný odstín
  • Drží
  • Nenici vlasy

Mám ráda kombinaci černé a rudé barvy. Ráda si nechávám odrust černou barvu a kořínky pak barvíme.rudou barvou. Ovšem jediná rudá,kterou lze koupit v drogerii a vynikne je právě tato od syossu. Za mne jednoznačná pecka. Krásný odstín. Krásně drží. Nenici vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Kontistence
  • Odstin odpovida
  • Vlas krasne vyzivy
  • Aplikator

Tato barva me mile prekvapila a budu kupovat i nadale.Barva ma aplikator ktery usnadnuje nanaseni..Barva jako takova krasne vyzivuje vlas.Vlasy mam pote krasne leskle a jemne..Balzamktery je soucasti je jeste vic vyzivy..Vydrzi opravdu dlouho q za me super barva na vlasy a budu kupovat i dale!

Syoss 1 4 modročerný

• Kvalita
  • Odston sedi
  • Nestipe
  • Zatim nic

Za me super barva na vlasy..Dobre se nanasi,krasne se smes propoji i bez misky a jinych pomucek..Barva je krasne kremova jiz po namaseni..Nestipe me vubec na hlave jako u jinych znacek..Odstin odpovida..Vlasy jsou krasne leskle a vyzivene..Krasne kdyje sediny.Vydrzi celkem dlouho nez se zacne vymyvat..Po namaseni barvy se dava jeste balzam,ktery je za me posledni top tecka..Vlas krasne uzavre,vyzivy jsou pote leskle,mekke,a vypadaji proste super..Za me super barva na vlasy.A doporucuji!!

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Zakoupeno v Testuj.to

• Libise mi jak se nanáší a ten výsledek je vážně vážně boží ?
  • Krasne vše překryje ?

Barevný výsledek je vážně cool. Super jsem více než spokojená. Barva se zatím nevymiva a krásně drží tak snad to bude i nadále. Vlasy jsou po aplikaci barvy hebké, leskle a dobře drží tvar. Doporučila jsem Syoss své mamince, tchýni a švagrové a budu doporučovat dál moc děkuji za zkušenost s testováním a řada zkusím znova.

Syoss Oleo Intense Color 7-77 Copper Blonde

Syoss Oleo Intense Color 7-77 Copper Blonde

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

Zakoupeno v Testuj.to

• požadovaný odstín byl dosažen
  • snadná aplikace
  • dosažení hebkých a lesklých vlasů

Výrobek pravděpodobně budu používat i nadále. Doporučila bych ho i kamarádce, která se barví černými odstíny. Barva byla opravdu stejná jako na krabičce a při nanášení nezapáchala. Bohužel červené odstíny se obecně rychleji vymývají, ale s tím jsem počítala.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25