Recenze Syoss

• vydrži několik umyti
  • jednoduchost v aplikaci
  • posiluje vlasy
  • vyběr jen 5 odstinů

jako ostatni produkty od Syossu tak i tato barva bude patřit mezi mé oblibene produkty,dobře se zpracovává a diky nadobce s aplikatorem jednodušše nanaši na vlasy,kryje šediny,diky technologii Salon Plex i vlasy vyživuje zevnitř,vlasy po umyti jsou hebke a lesklé,barveni provazi vuně,je k dispozici 5 odstinu,ktere odpovidaji obrazkum na krabičce,urcite stoji za to vyzkoušet...

• snadná aplikace
  • vlasy jsou lesklé, hebké
  • o něco tmavší odstín

Vlasy jsou po nanesení barvy krásně lesklé, hebké i vůně je příjemná. Odstín tmavě hnědý je opravdu tmavý (trošku i do černa), ale barva je krásná. Snadná aplikace barvy, není potřeba druhá osoba, zvládne každý sám doma. Produkt mohu jen a jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Přehledný návod
  • Odstín byl opravdu modročerný
  • Suché vlasy
  • Malé balení

První dojmy- je toho málo, ale když se podívám na cenu tak ta mile překvapí, barva neurazí ani nenadchne, odstín modro černý byl opravdu na odrostech poznat, barva je spíše pro pevné vlasy, pro lidi s jemnými nic moc, mela jsem po finální péči v odpadu více vlasů jak po jiné předešlé ?

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Dlouhotrvající efekt
  • Snadné a rychle nanášení
  • Síla barvy
  • Nic jsem nenašla

Tuto barvu mohu jen doporučit a určitě bych zakoupila znova. Nanášení barvy je snadné, rychlé, bez umazání všeho okolo. Mám dlouhé vlasy a překvapila mě síla barvy jednoho balení . U většiny barev potřebuji minimálně dvě balení, tady postačilo jen jedno, a efekt je stejně viditelný. Barvu mám na vlasech už déle, ale vymývá se postupně a pomalu. Jsem moc spokojená.

• Vlasy se nelamou a netrepi
  • Modrá barva u zesvetlujiciho kremu
  • Dokáže zesvetlit až o 9 odstínů
  • Srozumitelný navod
  • Po aplikaci hlava chvíli svědí, stipe a pali
  • Mírný zapach

Jako všechny produkty Syoss - vlasy se nelamou, konečky netrepi a barva nezanechává žluté ani jiné tóny. Líbí se mi modroseda barva zesvetlujiciho krému a rovněž oceňuji jasný, srozumitelný a v několika jazycích psaný návod k použití. Překvapilo mi, že dokáže zesvetlit až o 9 odstínů. Škoda, že není také na tmavohnede či černé vlasy. Akorát barva díky přítomnosti amoniaku a toluendyamidu svědí a stipe. To je jediné negativum. Cena je vynikající. Vřele doporučuji.

• Kvalita
  • Obal
  • Obsah
  • Vydrz barvy

Tato barva mne opravdu překvapila, nejen že dobře drží, ale tolik se nevymývá
Ja mám odstín tmavě hnědá a opravdu je tmavá.
Diky lahvičce s aplikatorem, kde se taky barva rozdělává se dobře nanáší a tento odstín působí na vlasech velmi přirozeně a vydrží i několik týdnů. Hlavně po barvení vlasy jdou lesklé a jemné. Jelikož značku znám a mám i další produkty, myslím, že kvalita je na správném místě.
Samotné obaly jsou výstižné a designově nápadité.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Kvalita
  • Obal
  • Jednoduchost
  • Obsah

S barvou jsem spokojená jelikož mám jemné vlasy, tato barva mi vyhovuje.
Neelektrizuji, jsou lesklé a hebké na dotyk. Vypadají lépe.
Tato barva poskytuje intenzivní péči bez amoniaku, dlouhodobé a šetrné olejové barvení, má 100%krytí.
Dobře se nanáší.
Po umytí se ani tolik nevymývá.
Co se týká balení. Za mne super. Rychle a snadné použití i pro domácí barvení .
Krabička obsahuje barvu, činidlo a masku .
Mohu vřele doporučit.

• VLasy jsou hebké
  • Vlasy jsou lesklé
  • Působí přirozeným dojmem
  • Nezapachá

Syoss Oleo Intense 1-10 Intenzivní černá skvěle zakreje šediny, po obarvení vlasy jsou hebké a lesklé nejsou vůbec zničené a vypadají přirozeně černé. Vlasy jsou po obarvení silné.Jsem naprosto spokojená, Dlouho trvající barva určitě už měnit nebudu. Barva nezapachá což mě mile překvapilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Balení
  • Výsledná barva
  • Popis v češtině
  • Až při pečlivém čtení zjistíte, že jedno balení je pro max středně dlouhé vlasy

Barva po nanesení není hned taková, jak se inzeruje. Je tmavší, spíše do černa. Ale po jednom až dvou dnech je již taková, jak se inzeruje. Jedno balení stačí na středně dlouhé vlasy, pro dlouhé jsou potřeba balení dvě. Popis na balení je srozumitelný a v češtině.

• kryvost
  • jemné vlasy
  • nevysušuje
  • počáteční štípání

Barva na vlasy Syoss Color 3-1 tmavě hnědá velice dobře kryje, nevysušuje a vlasy jsou i po obarvení krásně lesklé . Přiložený aplikátor je dobrý pomocník a hodně ulehčí nanášení. Barva se nevymívá a i po 5 mytí je stále jako na začátku. ze začátku mě trochu štípala, ale vydržet se to dá. Barva je opravdu jak na krabičko, skoro až černo hnědá. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vzhled baleni
  • Kryti
  • Vune barvy
  • Rychlost účinku barvy
  • Barva se dlouho nevymyva.
  • Vysledny odstín barvy
  • Nemám výhrady

Tento výrobek mne zaujal nejen svým designem krabicky, ale hlavně výrobkem samotným. Barva rychle účinkovala na vlasech, dobře šla odstranit i z kůže rukou. Neměla nepříjemnou vůní. Na vlasech dlouho držela, nevymyvala se a výsledná Barva vypadala na vlasech moc hezky. Mohu jediné doporučit.

• barva

Permanentní barva na vlasy Syoss odstín tmavě hnědý, kterou jsem zkusila dodá vlasům pěkně živou barvu a vlasy jsou po barvení příjemně hladké. Tato barva na vlasy úspěšně kryje šediny, jednoduše se aplikuje na vlasy a má dobrou konzistenci. Doporučuji k vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• aplikace
  • krytí šedin

Vyzkoušela jsem barvu na vlasy Syoss odstín Pompeian Red, odstín na vlasech je intenzivnější než na krabičce, šediny kryje bezvadně, aplikace barvy na vlasy je jednoduchá, po aplikaci jsou vlasy hebké,lesklé.Ráda doporučím známým, barva drží zatím dobře

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Praktická aplikační lahvička
  • Dobré krytí šedin
  • Obecně nemám ráda přiložené rukavice

Barva Syoss znám, na tento odstín jsem byla zvědavá.
Konzistence barvy je hladká, s barvou se dobře pracuje, a to díky aplikační lahvičce, ve které se i barva míchá, tudíž není potřeba žádná další miska a “míchátko”. Nanášení barvy z lahvičky je také skvělé, barva nikde nekape, na některá místa, hlavně na šedivé odrosty jsem ale používala štěteček. Barva se následně dobře smyla a ani nezanechala památky na kůži.
Výsledkem jsem skvělý, barva dobře kryje.
Barvu doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 2. června 2022

• Jednoduchost
  • Odstin
  • Stav vlasu po barveni

Barveni vlasu touto barvou je pohadka, jednoduche s aplikatorem bez pomoci druhe osoby. Vysledny efekt velice super, barva perfektne kryje sediny a jemny odlesk modre je decentni, zadna obycejna cerna. Vune pri barveni klasicka stiplava jak u jinych znacek, ale po umyti vlasy velmi prijemne voni a jsou prijemne hebke na dotek. Urcite doporucuji.

• Dobře kryje šediny
  • Přirozený a moderní odstín barvy
  • Snadná aplikace barvy
  • Velikost rukavic je i pro větší dlaně

Po předchozích zkušenostech s různámi barvami včetně značky Syoss, se mi opět potvrdila kvalita této značky. Barva Syoss Color 3-1 dobře kryje šediny, nevymyvá se a odstín působí přirozeně. Vlasy po barvení působí zdravým dojmem.Díky aplikátoru je nanášení velmi jednoduché a bez nepořádku spojeného s barvením vlasů.

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

Přidáno: 2. června 2022

• vůně
  • složení bez amoniaku
  • péče s olejem

Pro otestování jsem zvolila čokoládově hnědý odstín. Na krabičce je již vše zřetelně popsáno. Barva je bez amoniaku a naopak obsahuje pečující olej. Aplikace samotné barvy je velmi jednoduchá, vše je uvedeno v návodu. Vlasy po obarvení a umytí získaly krásný odstín, lesk a byly velmi hebké a voňavé. A hlavně- zakryly šediny :-).

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

Přidáno: 1. června 2022

• Skvělá intenzita barvy
  • po obarvení jsou vlasy hebké a lesklé
  • uvítala bych vyznačení poloviční dávky, která stačí na dobarvení odrostů

Moje zkušenost s použitím permanentní barvy na vlasy Syoss Color odstín modročerná je velmi pozitivní. Intenzita barvy je úžasná, reál odpovídá barvě vyznačené na krabičce a shoduje se mým odstínem tmavých vlasů, kterým jen odbarvuji šediny. Z tohoto důvodu nevyužiji najednou celé balení, ale jen půlku. Bylo by fajn, kdyby se balení dalo snadněji rozdělit a tím snadněji aplikovat jen půl dávky. Skvěle kryje šediny a dlouho drží. Vůni je neutrální, chemii z ní necítím. Vymývá se minimálně. Určitě si jí znovu pořídím a ostatním ženám bych ji pro její skvělou krycí schopnost doporučila.

Syoss Oleo Intense Color 5-92 Zářivě červený

Syoss Oleo Intense Color 5-92 Zářivě červený

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Přidáno: 1. června 2022

• Krytí
  • Jednoduchá aplikace
  • Hezké vlasy po barveni
  • Vymývání se

Úžasná barva, která splní očekávání. Syta výrazná červená, která zaujme každé oko. Vlasy jsou nádherně lesklé a vyživené. Barvení zvládne každý. Jednoduchá aplikace. I já jako kopyto, jsem to zvládla levou zadní. A do toho obstarávala dvouletou dceru. Miluju tuhle barvu.

• konzistence
  • výsledek po aplikaci
  • výsledný vzhled

Barva na vlasy Syoss odstín tmavě hnědá má dobrou konzistenci, příjemnou vůni a velmi dobře se na vlasy aplikuje. Vlasy jsou po barvení jemné, bez roztřepaných konečků, skvěle se rozčesávají a mají přirozený výsledný barevný efekt. Mohu jen doporučit.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25