Recenze Syoss

• Nezapáchá
  • Jednoduchá aplikace
  • Intenzivní barva která vydrží
  • Hebké a lesklé vlasy

Nádherná barva která opravdu obarvila jako na obrázku . Chytla i na tmavší vlasy. Hebké a lesklé vlast po umytí. Nekupuji naposled a vřele doporučuji . Jednoducha aplikace a hlavně žádný zápach a žádné podráždĕní na pokožce po aplikaci. Vlasy po umytí balzámem ještě k tomu všemu příjemně voní. Prostě paráda.

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Zakoupeno v Testuj.to

• Skvěle se nanesla na vlasy
  • Že nevydrží aspoň rok

Syoss Oleo Intense Color 7-77 Copper Blonde, je skvělá barva Dobře se nanesla,odrostlé viditelné šedivé vlasy nejsou vidět.Barva mi vystačila,jenom škoda že nevydrží aspoň rok.Mám vlasy jemný po umytí a vysušení.Barva nepouští na oblečení a to je taky důležitý

Ověřený zákazník Testuj.to Petul

• Odstin

Opravdu kvalitní barva na vlasy, vlasy nejsou zničené, ba naopak jsou výživene, lesklé a pevné.. Opravdu jednoduché nanášení barva neskutecne voní takže při aplikaci vám nevadí typický zápach pro ostatní barvy, krásně kryje šediny a dlouho drží na vlasech

Syoss Oleo Intense Color 5-92 Zářivě červený

Syoss Oleo Intense Color 5-92 Zářivě červený

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Intenzivní barva
  • Sytá a zářivá barva
  • Konzistence
  • Dostupnost
  • Perfektní krytí

První věc která mě na barvě značky Syoss překvapila byla příjemná vůně. Na rozdíl od ostatních značek barev na vlasy Syoss oleo intense příjemně voní - není v této barvě cítit typický zápach. Perfektní složení přiložené masky. Vlasy jsou po umytí krásně hebké a lesklé. Barva je krásně zářivá a sytá. Jsem mile překvapena a u této barvy již zůstanu.

• Nemám spálené vlasy
  • Kásně voní
  • Odstín se trošku lišil

Odstín je malinko jiný než jsem očekávala, ale to nemění nic na tom že jsem spokojená. Barva mi totiž nespálila vlasy jako barvy jiných značek, už při mytí jsem byla překvapená jak hebké vlasy jsou. Takže určitě koupím znovu. Doporučuji k barvě i tónovací šampon

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduché použití a aplikace
  • účinnost obarvení
  • složení bez amoniaku
  • obsah arganového oleje

Barva na vlasy Syoss Oleo Intense 7-77 Zářivě měděný patří mezi ty nejlepší. Je bez amoniaku a navíc s obsahem arganového oleje. Aplikace je standardní. Výsledkem je silné obarvení, které se při mytí vlasů nevymývá. Vlasi jsou po obarvení intezívně zbarvené, barva je jednotná, vlasy se lesknou, jsou vláčné a vypadají velmi zdravě. barvu Syoss Oleo Intense 7-77 Zářivě měděný mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Aplikace
  • Vůně
  • Krytí šedin
  • Douhotrvající intenzita

Barva je krásně intenzivní s jemným odleskem modré, krytí šedin, aplikace jednou rukou bez pomoci další osoby, obsah je dostačující na středně dlouhé vlasy. Vlasy zůstávají hebké a voňavé a barva se vůbec nevymývá. Mohu jen doporučit a také už i doporučuji svým kamarádkám a kolegyním. Určitě si jí opět zakoupím.

Syoss Oleo Intense Color 9-10 Zářivě plavý

Syoss Oleo Intense Color 9-10 Zářivě plavý

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• snadná manipulace
  • účinnost

Kdo chce zářivě světlou barvu nanášet v domácím prostředí, vše v jednom balení s rukavicemi a i s péčí po barvení o vlasy doporučuji, kvalitní a jednoduchá aplikace s výbornou učinností, odrosty zakryty. Zářivá a intenzivní barva, kvalitní za příznivou cenu.

• barva,
  • nanášení

Vlasy mi barva zesvětlila o tři odstíny, odpovídá odstínu na krabičce, dobře kryje šediny, jednoduše se nanáší.
Vlasy jsou po barvení hebké a jemné.
Po barvení jsem vlasy ještě nemyla.
Barvu bych příště určitě zakoupila znovu a doporučila bych kamarádce a známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• Úžasná barva
  • Intenzivní barva
  • dobré nanášení
  • Neštípe

Mám tmavé vlasy a nyní jsem si vlasy nabarvila intenzivně červenou a jsem maximálně spokojená.Barva mi na vlasech krásně vynikla krásně se nanášela,neštípea neštěká.Jsem velmi ráda že jsem měla možnost tuto barvu vyzkoušet a u této barvy rozhodně zůstanu i nadále

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Snadná aplikace
  • U některých barev mě po nanášení svědila hlava,ale tady noc?
  • Nezůstaly mi barevné fleky
  • Lesklé a voňavé vlasy
  • Barva zářivá

Produkty Syoss už jsem měla možnost vyzkoušet a ráda se k nim vracím.Slibuje výborné výsledky,neničí vlasy a cena odpovídá kvalitě ?Jednoduchá a rychlá aplikace,díky lahvičce ,což některé firmy nemívají,krásné jemné vlasy a úžasná vůně.Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Nanášení barvy
  • Intenzita barvy
  • Za mě vše v pořádku

Moje zkušenost s barvou je vynikající.
Ať už jsou vlasy husté,jemné tak se nanáší super.
Vypadá vždy stejně tak jak na obrázku.
Nejvíc super je ,že vydrží strašně moc dlouho.
A kdyby se mě někdo zeptal,tak určitě doporučím barvy na vlasy Syoss ?☺️ a já budu kupovat dál ,jako předešlé roky zpět

Syoss Keratin Mousse pěnové tužidlo extra silná pružná fixace vlasů 250 ml

Zakoupeno v DROGEO.CZ

• dobře myje

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• Moc se my libi

Intenzita barvy na vlasy ,je krásná.Prekriva šediny..Najdlhsie vydrží barva ,rychle se nevyhýmyva..Stav vlasů po barvený sú jemné,lesklé.Aplikacie je jednoduchá..Vuna není taká aromatická ,ako pro druhých farbach .Myslím si ,že je viacej barvy ,ako pro ostatních..Zostavam pro značke Syoss ❤️❤️❤️❤️❤️.Kamaratkam sa tiez páči barva na vlasy od Syoss ❤️❤️❤️ Zatím nejlepší barva

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Odstín
  • První týden opravdu pěkné vlasy
  • Zápach
  • Cca po týdnu vysušené vlasy

Odstín odpovídá tomu který,je vyobrazen na krabičce . Po obarvení jsou vlasy hebké ovšem po týdnu mám vlasy vysušené. Co mi opravdu hodně vadí je zápach barvy . Pálili mě oči i nos .Pozor na šediny budou modré .. Za mě tedy barvu nemohu doporučit....

• Barevny vysledek
  • Odpovida odstínů na krabicce
  • Mirny zapach

Barevný výsledek je super,skvělý a barva vypadá úplně přesně stejné jako slibuje ta krabicka. Velmi jednoduše se nanáší. Trochu mi vadilo mirny zapach ale to už je u blond odstínů prostě normální.bmoc se mi líbí nový obal, určitě ten stejný odstín doporučíme i své mamce která taky hledá tu pravou barvu.

• Barevny vysledek krasny

Blond barvy na vlasy jsou vždy problém a proto vždy dávám extra pozor co si na vlasy dám. Někdy se dokonce stane že i vyzkoušené značky zklamou a mám žlutou na vlasech což teda nesnáším. O to nadšenější jsem byla že Syoss protože výsledek je úžasný. .

• Skvěle odbarvuje
  • Neničí vlasy
  • Vlasy mi po odbarvení nepadají
  • Zesvětlí opravdu o spoustu odstínů
  • Kuřátkově žlutá barva vlasů

Opravdu skvěle zesvětluje, měla jsem hnědé vlasy a opravdu mám na hlavě blond. Moc se mi také líbí že to vlasy nějak zvlášť neponičilo, narozdíl třeba od peroxidu, ale mám jedinou výtku…. Po zesvětlení nemáte na hlavě barvu jako je na obrázku, ale máte takovou kuřátkově žlutou barvu

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• snadná aplikace
  • nepálí
  • nebarví pokožku
  • není cítit aceton

Super barva, vlasy jsou lesklé a krásně voní. Nemám pocit, že bych si je ničila, naopak mi připadají kvalitnější. Perfektně zakryla první šediny. Dobře se smývá z kůže, nebarví pokožku. Díky aplikační lahvičce se snadno míchá - barvu nemám všude, lehce se nanáší v přiměřeném množství. Jsem spokojena, určitě si ji sama koupím.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25