Recenze Syoss

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Barevný odstín

Syoss Color 10-55 Ultra platinová blond je super barva na vlasy, pro ty kdo chtějí mít intenzivní barvu na vlasy. Vlasy jsou po obarvení velmi hebké a lesklé. Barva i příjemné voní,žádný zápach po článku jako většina ostatních barev. Barva na vlasech dlouho vydrží, vymívá se velmi pomalu. Barva se díky aplikátoru snadno nanáší na vlasy. Tuto barvu bych určitě doporučila všem ostatním.

• 100%

Za mě super barva tu si budu kupovat jsem 100% spokojená na náší se dobře moc dobře voní doporučila bych to všem kdo se barví barva vydrží dlouho a vlasy jsou lesklé a hebké kryje šediny a ráda si zakoupim Syoss ole černou barvu po umytí a usušení byl ručník čistý což se u jiných barev nestává

• snadná aplikace
  • žádné žluté odstiny
  • jemne a hebke vlasy

s tímto zesvetlovacem od Syoss jsem velmi spokojena.krasne odbarvi a nezanecha zadny žlutý odstín.vlasy jsou jemne,hebke a leskle.pro domácí barvení naprosto super,nespali vlasy a nesmrdí.tento produkt budu i nadále kupovat a. ez obav doporucim i dalším

Ověřený zákazník Testuj.to Despina

• Aplikovani
  • Balzam

Poprve pouzivam Syoss Oleo Intense, ale budu pouzivat dal. Barva kryje sede vlasy s aplikovani od 30 minut. Aplikuje se standardne jednoduche, a s balzamem vlasy jsou leskle, hezke a voni krasne. Pomer mezi kvalitu a cene tuto barvy je uplne fajn. Doporucuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Velikost baleni
  • Zesvětení vlasů
  • Barva podporuje menší lámavost vlasů

Barva se krásně nanáší na vlasy, balení vystačí na délku vlasů až po ramena. Vlasy jsou zesvětlené, přestaly se mi téměř lámat. Barva se dobře míchá, má krémovou konzistenci. Známí si hned nové barvy na vlasech všimli a moc se jim líbila. Krásně zakryla odrosty. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• Obal
  • Nanaseni
  • Vune
  • Nemail co vytknout

Barva od syoss pompeian Red se skvěle nanáší. Perfektně kryje šediny barvu mám teprve 14dni tak nemohou posoudit jak dlouho vydrží a jak rychle se vymyje od jiné značky. Vlasy po barvě mám lesklé a hebké. Krásně voní při aplikaci nic nesmrdelo jak nějaké barevy jiné značky. Tuto barvu bych doporučila komukoliv

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Dobře se nanáší
  • Nemá nepříjemnou vůni
  • Rychle se vymývá

Vyzkoušela jsem odstín 5-72 pompeian red. Výsledkem je u mě taková červeno hnědá barva, trochu do zrzava. Dobře se roztírá. Vůně není nejhorší, ale ani nejlepší. Po barvení jsou vlasy hezky lesklé, trochu zabarvená pokožka hlavy. Po pár umytí ale červená pomalu mizí.

Ověřený zákazník Testuj.to Valentina

• Výdrž
  • Výrazná barva
  • Chemický zápach

S barvou jsem velmi spokojená. Aplikace byla snadná, tak samo vymytí barvy. Odstín je stále stejný a kvalita vlasů zůstala zachována. Barva se krásně chytla i na mých hustých tmavě hnědých vlasech. Jediné mínus je zápach barvy při aplikaci, ale to je u těchto barev častá záležitost.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• Intenzita
  • Dobře se nanáší

Tuto značku barvy mám ráda. Pokud mám možnost vyberu si tuto značku. Barva je krásně jasná a dobře se nanáší. Nanášela jsem na zesvětlené vlasy a o to lépe barva vynikla. Mám tedy obarvené jen konce, ale vypadá velmi dobře. Všichni se mě ptají co to mám za značku. Mohu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• nanášení
  • vůně
  • intenzita barvy
  • jemné složení
  • nic mne nepálilo po nanášení barvy

Skvělý produkt pro domácí barvení vlasů. Oceňuji hlavně složení, kdy mne neštípaly ani oči ani pokožka hlavy, tak jako u jiných dostupných barvách na vlasy. Vůně barvy a následné masky byla super a vlasy po barvení vyživené, hebké, plné energie a s krásnou vůní. Určitě vřele doporučuji, šediny také zakrylo a zvládla jsem aplikaci úplně v pohodě sama.

Ověřený zákazník Testuj.to Cornélie

• Velky vyber barevnych odstinu
  • Barva odpovida fotce na krabicce
  • Jednoduche nanaseni
  • Da se sehnat temer v jakemkoliv obchode
  • Vse v poradku.

Vysledek barvy je opravdu stejny, jako uvadi na krabicce. Barva drzi dlouho, nevymyva se. Kryje take dobre sediny. Vlasy jsou po umyti hebke a nejsou vysusene, coz je u vyrobku znacky Syoss velke plus. Take musim pochvalit jednoduchost nanaseni. Produkt bych urcite doporucila dale. Velke plus je, ze produkty znacky Syoss jsou ve vetsine drogerii.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Snadna aplikace
  • SKVĚLÝ lesk
  • Příjemná vůně

Barva na vlasy Syosse oleointense mě příjemně překvapila. Nezapáchá jako ostatní barvy které jsem dříve používala. Má velmi snadnou aplikaci. A přiložený balzám dodal ten správný lesk a velmi příjemnou vůni. Jsem velice spokojená. Budu doporučovat. Děkuji že jsem se mohla zařadit mezi testující

• Hebké
  • Dlouho sytý odstín
  • Mohl by se výhledově nanášet pomocí pěny

Barva dobře kryje. Vlasy jsou hebké lesklé. Používám různé značky a tato se dobře sjednotila a rozdíl není znát. Vůně nedráždí oči ani dýchací cesty. Preferuji spíše barvy, které se nanáší jako pěna. Pokud vz barva byla v tomto provedení, tak jsem úplně spokojená

Syoss Oleo Intense Color 5-92 Zářivě červený

Syoss Oleo Intense Color 5-92 Zářivě červený

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Jednoduchá příprava
  • Jednoduchá aplikace
  • Intenzivní barva
  • Po týdnu se nevymývá
  • Obtížně se vymývá z vlasů

Barva se snadno připravuje i nanáší. Balení obsahuje i balzám na vlasy, který se doporučuje po umytí vlasů aplikovat. Vlasy nemám červené jako na obalu, protože moje barva vlasů je tmavší hnědá, takže výsledek je krásná červená barva, jen ne tak intenzivní.

• Jednoduchost nanášení

Syoss zářivě pkavý zaujme hned zajímavým obalem. Barva po aplikaci je podobná jako na krabičce. Trvanlivost barvy zatím nevím a zda se vymyvá, uvidím. Vlasy po barvení byly jemné a hebké. Nanášení barvy je opravdu jednoduché a zvládne to každý. Takže klidně ho doporučuji.

• struktura barvy
  • krásně voní

Jsem velmi spokojená,barvila jsem přes čepici jako melír,mám středně hnědé vlasy s pár šedinami a musím říct,že barva mi krásně chytla.Jsou po ní voňavé vlasy a krásně hlaďoučké.Opravdu skvělé !Vlasy krásně prosvětlí,barva není moc hustá,pěkně se rozetírá po vlasech.Já jsem velmi spokojená :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Nanášení barvy v lahvicce
  • Rukavice se občas rychle roztrhnou

Barva na krabičce odpovídá barvě na vlasech po obarveni.Barva vydrží tak 4 týdny po umytí.Nanaseni v lahvičce je jednodušší než nanášení z mystičky štětcem.Vlasy po obarveni byli hebké a lesklé. Tento produkt bych doporučila jak své kamarádce tak i známé.Testovany produkt bych si občas koupila

Ověřený zákazník Testuj.to Bohdana

• Praktické balení
  • Vůně
  • Krytí šedin
  • Snadná aplikace
  • Dlouhé míchání

S barvou Syoss Oleo Intense jsem velmi spokojená.Mám citlivou pokožku a od barvení chemickými barvami jsem před lety přešla na Hennu,ale Syoss Oleo mě překvapil svou šetrností k pokožce i vlasům.Krásná vůně,snadná aplikace a úžasný barevný výsledek.Jsem spokojená a určitě v budoucnu vyzkouším opět.

• Kvalita
  • Dostupnost
  • Lesk po barvení
  • Vůně

Používám barvu Syoss odstín tmavě hnědý a vždy perfektně zakryje moje odrosty a začínající šediny. Po barvení je můj stav vlasů taky v pořádku jsou lesklé a hebké. Rozhodně si zakoupím další. Vůně je popravdě nic moc. Barva na krabičce je totožná s tím co mám na hlavě.

Ověřený zákazník Testuj.to denisa

• intenzita farby
  • dlhotrvajúci výsledok

S farbou som veľmi spokojná. Po prvých umytiach som nespozorovala vymývanie a farba zostáva stále žiarivá. Nepozorujem ani poškodenie vlasov a žiadnu alergickú reakciu. Nanášanie pomerne jednoduché, dá sa zvládnuť aj bez pomoci. Som príjemne prkvapená a odporúčam vyskúšať.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25