Recenze Syoss

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 11. května 2023

• odstín
  • aplikace

Aplikace je velmi jednoduchá. Přiložený kartáček krásně probarví obočí a nezanechá stopy na kůži. Barevný ton je velmi přirozený, nepůsobí uměle. Barva nijak neštípe ani nesmrdí. Nevěřím sice, že vydrží 4 týdny, ale nechám se překvapit. Barvu mám přibližně týden a zatím drží.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Intenzita
  • Dlouho trvajici
  • Snadná aplikace
  • Mistička na míchání uvnitř
  • Barva drží možná až příliš, nejde smýt když ji kápněte vedle

Syoss barva na obočí krásně kreje i má dlouhou vydrž. Má jednoduchou aplikaci. Všechno co potřebujete na přípravu i nanášení máte uvnitř balení.( Například mistička, která málokdy bývá součástí balení ). Já bych Syoss barvu na obočí 100% doporučila..

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Lehká aplikace, návod

Barva od značky Syoss je super pomocník na rychlé domácí barvení obočí. Uvítala bych ale více barev na výběr. Má vynikající krytí, barva mi vydrží cca jeden týden. Barva je přirozená a není ani moc tmavá. Doporučila bych ji všem. Určitě si koupím druhé baleni ještě.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Balení
  • Složení
  • Aplikace
  • Dostupnost
  • Výdrž

Barva na obočí je celkově dobrá a kvalitu hodnotím jako nadprůměrnou. Líbí se mi balení produktu, které obsahuje dokonce i pomůcku namíchání a aplikátor. Barva vydrží celkem dlouho, a přestože se podle mé zkušenosti dá koupit kvalitnější, řekla bych, že poměr cena/výkon je velice slušný. Celkově doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• odstín je přirozený
  • hlídání času čekání při působení

Velmi si chválím kvalitní barvu na obočí Syoss Brow Tint Tmavě hnědá , líbí se mi, že je vhodný i pro citlivé oči a velmi dobře vypadá i zpod brýlí. Barva se lehko aplikuje a lehko se vstřebává, nezpůsobuje žádné podráždění v okolí pokožky a odstín tmavo hnědé vypadá dobře.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• hezká barva
  • nevím

Barvu na obočí velmi ráda doporučím, líbí se mi tmavý odstín hnědé, barva po nanesení působí na obočí velmi přirozeně a má dlouhotvající efekt, což já velmi oceňuji. barvu velmi ráda doporučím. Syoss je záruka kvality a elegance. Já jsme velmi spokojena.

Syoss Color SalonPlex barva na vlasy 9-52 Růžově zlatoplavý

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• snadná aplikace
  • snadné namíchíní barvy
  • bez zápachu
  • odenila bych vice misticek na míchání barvy, aby se nemusela vymývat

Barva na obočí velmi mile překvapila, snadno se namíchá a ještě snadněji se aplikuje na obočí. Pomocí přiloženého štětečku to jde skoro samo, krásně až ke kořínkům. Stačí opravdu 5 minut a výsledek za to stojí, nikde žádné fleky ani skvrny. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, obočí je krásně přirozené.

Syoss Volume Lift Hairspray lak pro maximální objem vlasů 300 ml

Syoss Volume Lift Hairspray lak pro maximální objem vlasů 300 ml

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• TOP lak na vlasy. kupuji opakovaně
Syoss Men Power šampon pro muže s normálními vlasy 440 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Efekt
  • Barva odpovídá
  • Ušetřené penize

Tato barva na obočí je vážně skvělá..Vždy jsem chodila do salonu a nyní to zkusila doma a úplně super..Barvu jsem nanesla,nechala působit cca 10 minut a obočí mám krásný,doporučuji všem.. Ušetřené penize,pac je to na desetkrát a jedno barveni vydrží cca měsíc.. No já jsem naprosto spokojená a už zůstanu u této barvy..

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Balení
  • Snadná apliakce
  • Na 10 použití
  • Možnost namíchání barvy v kelímku, který je v balení

Nevěřila jsem jiným barvám na obočí, ale vzhledem k tomu, že využívám barvu na vlasy od syoss jsem velice ráda šla do zkoušení tohoto produktu. Jsem velmi překvapená rychlou a jednoduchou aplikací. Míchání barvy není žádná alchymie a tomu dávám palec nahoru. A samotný výsledek? Žádné skvrny, které by nešly dolu, omyjete pouze tamponkem a teplou vodou a za 2 minuty mate krásné obočí, které vydrží až 4 týdny. Takže několika desetiminutové stání po ránu u zrcadla kvůli obočí je pryč. A v tomto případě vás to stojí dohromady maximálně 20 minut času jednou za 4 týdny.

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• Vhodné balení
  • Jednoduchá manipulace
  • Kartáček a mistička v balení
  • Dlouhotrvající výsledek
  • Intenzita barvy podle minut

Barvě dávám 10/10 jednoduchá manipulace kterou zvládne každý, obočí jsem si upravila a po stranách jsem nanesla vazelínou a aplikovala barvu podle návodu 1x10. Barvu jsem aplikovala na 15min pro sytější barvu protože mám tmavě hnědé vlasy a na jedné straně mám méně chloupků . Po 15 min jsem obočí smyla teplou vodou a hadříčkem a následně zafixovala gelem na obočí, nyní jsem připravená jít kamkoliv bez dlouhého líčení obočí. Doporučí všem dívkám i mužům kteří chtějí dokonalé obočí za pár minut a bez další práce . Určitě doporučuji

Syoss Oleo Intense Color 5-86 Půvabně hnědý

Syoss Oleo Intense Color 5-86 Půvabně hnědý

Ověřený zákazník Sprchacek.cz Jirka

Zakoupeno v Sprchacek.cz

• Spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Intenzita
  • Hodně barví na kůži

Výrobek je velmi rychlý na aplikaci a skvělý pro velmi intenzivni barevný odstín. Určitě budu zkoušet ještě další odstíny, které firma nabízí,případně by bylo skvělé další odstíny a možnost barvení na řasy. Doporučuji určitě všem co si pravidelně barví obočí.

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Barva
  • Aplikace
  • Vydrz
  • Malo odstínů

Barva na obočí je moc fajn! Aplikace bez problémů, krásně drží. Jediné co tak jsem vypotrebovala méně produktu než je psáno v návodu, na moje tmavé obočí sice Barva nešla moc vidět, tak jsem vyzkoušela na babičce a teda waaau! Takže na světle chloupky to bude moc pěkné. Já mám tmavé hnědé, skoro černé, takže rozdíl minimální

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Praktické

Barva na obočí od Syoss Brow Tint je super vec pro ty kteří si nechtějí pořad kreslit oboci ?. Já jsem zvolila světle hnědou a bohužel nevidím žádný rozdíl ,protože jsem asi zvolila moc světlou barvu,ale to vůbec nevadí jsem i tak moc spokojena a vypadá to přirozeně.

Ověřený zákazník Testuj.to Diana

• Konzistencia
  • Barva odstín
  • Výsledok
  • Mohlo by vydržat dlhšie

Som veľmi spkojna farva sa ľahko nanáša s silikovovym štetcom ktorý je súčasťou balenia. Po prečítaní návodu som všetko zmiešala a po cca8 mich minútach vidíme vysledom prebytok som opláchla čistou vodou a výsledok je naozaj uspokojivý šetrí čas aj peniaze.

Ověřený zákazník Testuj.to Míša

• návod
  • kartáček pro aplikaci
  • chytlavost barvy
  • výsledný odstín a efekt

S touto barvou na obočí jsem velmi spokojená. Není to první, kterou jsem vyzkoušela a shledala jsem hned několik výhod. Celý návod je snadno pochopitelný a celý proces opravdu opovídá popisu. Příprava směsy je hotová za pár vteřin a tekutiny spolu dobře reagují. Velkým plusem je samotný štěteček na nanášení, kterým se barva dokonale nanese přesně tam, kde je potřeba a neopatlám si okolní místo. Působení po 10 minutách bylo dostačující. Intenzivní lesklá barva.
Celé barvení je hotové za 15 minut v pohodlí domova.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Nepali
  • Rychle působí
  • Je to drzak
  • Obarvy kůži

Roky si barvim obočí a hledala jsem nějakou intenzivní a dlouhotrvající barvu ,tu jsem právě našla .Barva na obočí od syoss překonala vše co jsem si myslela ,nestipe ,dlouho drží a je fakt mega rychlá a jednoduchá .I po týdnu mám obočí jako zrovna dodelane .Doporučuji

Zobrazuji 261 - 280 ze 500 recenzí 1...12 13 [ 14 ] 15 16...25