Recenze Syoss

• Kvalita
  • Design
  • Baleni
  • Nemám co bych vytkla

Barva na obočí od Syoss Brow Tint černá , je za mě super. Rychlá příprava, barvička chytla do 2 minut, což za mě palec nahoru. Překvapena jsem byla, ze na kůži nezanechala žádnou barvu, obarvilo to co má. Mužů doporučit všema deseti. Konečně pořádná barva!

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina Oskinová

• Tón barvy
  • Přiložená mistička v balení
  • Vydrží cca 3 týdny
  • Míchátko s kartáčkem

Kvitují velikost balení s přidanou mističkou v obalu, takže nemusíte používat jiné propriety. Za mě velká katastrofa kartáček. Má tvrdé štětiny, na mě i docela ostré, celkové je hrubý, takže konec obočí nebudete mít tak tenký, jak si představujete. Při otření přebytečné barvy se mi přenesla barva na ruku z kartáčku a to hned několikrát, bohužel nebyly přiložené rukavice, takže jsem vypadala jako dalmatin. Na rukou mi barva zůstalo na následující 4 dny. Barva je sama o černá, intenzivní, vydrží určitě 3 týdny a hezky voní.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• drzi
  • fialovy odstin
  • barvy kuzi
  • spatny stetecek

Barva na obočí Syoss Brow Tint Černá mě překvapila, ze dobre drzi a nevymyva se, nevyhovoval mi jeji stetecek protoze barvi kuzi a anedosahne na chloupky poradne ,matla barvu hlavne okolo, barva mela odstin fialove coz me sokovalo a trvalo dva dny nz s efialovy odstin vymyl

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• konzistence, která nestéká
  • příjemně voní
  • Blbě se odměřuje počet kapek, když emulze není tekutá

Barva na obočí mi naprosto vyhovuje. Vůně je příjemná, konzistence super. Líbí se mi vyznačené množství na tubičce. Jediné, co se blbě odměřuje je vyvíječ - počítá se na kapky, ale protože je hustý, kapky se odměřují blbě. Výsledná barva je moc hezká a přirozená. Aplikace jednoduchá i pro člověka, který si nikdy obočí nebarvil.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Priprava
  • Slozeni
  • Ucinek
  • Vysledek
  • Velikost baleni

Barvu na obočí jsem zkusila naprosto poprvé ve svém životě. Barva Syoss mne nadchnula jednoduchou přípravou a aplikaci doma. Srozumitelný návod přípravy. Barva chytla hezky, během aplikace žádná alergická reakce. Výsledný efekt přirozený. Vše ženám doporučuji se odvazat a jít do toho.

Ověřený zákazník Testuj.to Sara

• Snadné nanášení
  • Dobře chytá

Recenzi schválně píšu až 14 dní po nabarvení a barva je stále moc pěkná. Nanášení je velmi příjemné a jednoduché.Po otevření se může opakovaně používat.
Neštípe, nesmrdí, určitě ji můžu 100% doporučit. Doporučuji přesně používat podle návodu. Funguje!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Alessio

• Intenzita
  • Barva
  • Aplikace
  • Značka
  • Výsledek
  • Spokojenost

Produkt jsem dostal k otestování a jsem s ním naprosto spokojený. Nenašel jsem žádné nedostatky. Se značkou syoss mám zkušenosti a na barvu na obočí jsem byl hodně zvědavý a opravdu příjemně překvapila. Barva je velmi přirozená. Aplikace je snadná a výsledek je moc krásný. Těší mě, že jedna tuba je až na 10 barvení.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• barevný výsledek
  • snadná aplikace
  • velikost balení
  • obsah balení
  • přehledný návod

Barva na obočí Syoss Brow Tint v černé barvě mě příjemně překvapila. Velice snadno se nanáší, aplikace je otázkou pár minut, barva zanechává přirozený vzhled a na kůži nepůsobí žádný nepříjemný pocit. Oceňuji přehledný český návod. Doporučuji použít mastný krém proti zabarvení kůže v okolí obočí.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Jednoduché vymíchání barvy
  • Jednoduchá aplikace
  • Miska na míchání barvy

Barva na obočí má jednoduchou aplikaci díky tyčince na míchání barvy a štetečku na aplikaci z druhé strany. Barevný výsledek byl v pořádku jediné co bych vytkla je miska na míchání barvy. Brala bych víc kdyby byla menší ať se lépe vymývá a i kvůli úložného místa.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Odstín barvy
  • Lehkost nanášení

Moje první zkušenost s barvou na obočí je opravdu super , jsem mile překvapena jak lehce se barva namicha , jak lehce se nanáší na obočí a odstín barvy je také super. Mám Krasne plne a huste obočí. Žádný pach barvy , žádné pálení ani štípání barvy na obočí

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Snadná aplikace
  • Výsledný efekt

Barva na obočí od Syoss si mě získala pro snadnou aplikaci, přirozený výsledek a jemnost barvy která nezpůsobí žádnou alergickou reakci. Barva krásně drží, myslím že pro přirozený výsledek stačí i 4 minuty. Balení je na 10 použití a cena je za mě skvělá. Budu kupovat dál:)

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Hezký odstín
  • Fajn konzistence
  • Cestovní balení
  • Barvu jsem musela nechat na obočí déle než dle návodu
  • Nerovnoměrné obarvení

Musím konstatovat, že jsem měla od barvy na obočí dost očekávání, ale bohužel mě spíš zklamala, než aby mě přesvědčila pro příští nákup. První barvení, které proběhlo, jsem prováděla dle přiloženého návodu a barva chytla velmi slabě. S barevným výsledkem u druhého barvení jsem byla velmi spokojená, jen obočí jsem měla flekaté, jako by barva na některých místě nechytla. Ale abych produkt jen nekritizovala, velmi se mi líbí, že balení je pojmuto jako cestovní.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• kvalitní produkt
  • snadná aplikace
  • velké balení
  • obarví i šediny
  • možná vyšší cena

Syoss brown barva na obočí - hnědý odstín je přirozený, barva krásně drží a je fajn, že jsem si sama určila intenzitu barvy. Po 5 minutách jsem barvu setřela navlhčeným odličovacím tamponem. Barvení oboří je detailně vysvětleno v příbalovém letáčku jednoduchá příprava a aplikace. Vhodné i pro starší, neboť barva skvěle překryje šediny. Je voděodolná, slouží na více použití. Krásně obarvené oboří jako ze salonu!! Výsledek skvělý, jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Snadná aplikace
  • Krásná barva

Jsem velmi spokojená. Barvička vypadá moc dobře a hezky se nanáší. Aplikace je skutečně velmi snadná a zvládne jí úplně každý. Velmi rychle barva chytá a nestipe při aplikaci. Myslím si, že to je velmi důležité. Vypadá přirozeně a dlouho i vydrží. Je perfektní.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Barva
  • Nanášení
  • Vzhled
  • Přirozenost

Barva na obočí mě velmi příjemně překvapila. Barvička se nanáší jednoduše a aplikovat jí dokáže doma každý. Po šetření mokrou vatou jsem se bála, že obočí nebude vypadat přirozeně a bude moc tmavé, ale barvička je krásná a vypadá na obočí nádherně a hlavně přirozeně. Za mě velká spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Snadné nanášení
  • Přirozená barva
  • Super výdrž

Barva na obočí Syoss Brow Tint Tmavě hnědá velice krásný přirozený odstín. S barvou se skvěle pracuje, nanášení je velice snadné a rychlé. Výdrž barvy je 2-3 týdny což je skvělé.
Obočí působí krásným přirozeným dojmem. Z předepsaného množství sem obarvila obočí sobě i mamce. Barvy je opravdu hodně.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Kartáček
  • Vysledek
  • Prakticke balení

Během 13 minut doma mám konečně zas obarvené obočí. Neměla jsem čas do salonu a zvládla jsem to s barvou Syoss sama. Jednoduchá příprava i aplikace, vše vysvětleno v přívalovém letáku. Jsou to asi je 4 kroky. Hlavně opravdu dejte kře nebo vaselinu okolo, barva dobře a rychle chytá i na pokožku. Tak a já mám nabarveno, výsledek super a jsem už jen zvědavá jak dlouho vydrží. I když 13 minut na to najdu klidně každý víkend

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Praktické balení
  • Příjemná vůně barvy
  • Přehledný příbalový leták
  • Dlouhotrvající efekt barvy

Barva od syoss mě velice překvapila.
Líbí se mi velice praktické balení ve kterém máte kalíšek na zamíchání barvy, dále kartáček a špachtličku pro lepší nanášení. Také je v krabičce stručný a přehledný návod na použití barvy.
Samotná barva po zamíchání mě velice potěšila svou příjemně jemnou vůní. Po nanesení barvy na obočí je zpočátku barva velmi světlá, proto jsem nechala trošku déle působit a s výsledkem jsem velice spokojená. Barva hezky chytla, dlouho vydrží a také mě potěšilo, ze barva nezůstala po umytí na kůži. Za mě mohu tento produkt doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• působí rychle
  • přirozený výsledek
  • neštípe
  • snadné nanášení

Barva na obočí Syoss Brow Tint Tmavě hnědá mě opravdu potěšila přirozeným výsledkem. Míchání i nanášení barvy je jednoduché. Za 5 min je obočí nabarveno a nic mi nezůstalo na pokožce. Barva při působení vůbec neštípe. Výsledek je perfektní. Jsem moc spokojená. Asi jedna z nejlepších barev na obočí.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• lehká aplikace
  • odstín barvy
  • hezký obal
  • chyběl aplikátor

Jednoduchá aplikace barvy na obočí Syoss Brow Tint Světle hnědé. V krabičce byl přiložen srozumitelný návod s popisem a vyobrazením. Hezký desing krabičky, v balení chyběl aplikátor. S barevným výsledkem jsem velmi spokojena, výrobek doporučím dále svým přátelům a známým.

Zobrazuji 221 - 240 ze 500 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14...25